تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

مرکز خرید فارنهایت 88 مالزی


خریدکردن و پرسه‌زدن میان رنگارنگ مغازه‌ها و ازنظرگذراندن ویترین‌های وسوسه‌انگیز، ‌لذتی شیرین را در وجود عاشقان خرید می‌ریزد؛ به‌خصوص اینکه اگر در عین چشمگیر بودن، قیمتشان نیز ارزان و مناسب باشد! آژانس هواپیمایی مانلی پرواز، در این مقاله قصد دارد یکی از مراکز خرید بنام و دیدنی کوآلالامپور را به شما معرفی کند. در سفر به این شهر، اگر با تور مالزی ، چه به صورت تور لحظه آخری مالزی، چه به صورت تور ارزان مالزی به این شهر سفر کردید، دیدن از این مرکز خرید را فراموش نکنید. برای دیدن مراکز خرید دیگر هم می‌توانید از راهنمای هتل های کوآلالامپور اطلاعات کسب کنید. با مانلی همراه باشید.


خریدکردن و پرسه‌زدن میان رنگارنگ مغازه‌ها و ازنظرگذراندن ویترین‌های وسوسه‌انگیز، ‌لذتی شیرین را در وجود عاشقان خرید می‌ریزد؛ به‌خصوص اینکه اگر در عین چشمگیر بودن، قیمتشان نیز ارزان و مناسب باشد! آژانس هواپیمایی مانلی پرواز، در این مقاله قصد دارد یکی از مراکز خرید بنام و دیدنی کوآلالامپور را به شما معرفی کند. در سفر به این شهر، اگر با تور مالزی ، چه به صورت تور لحظه آخری مالزی، چه به صورت تور ارزان مالزی به این شهر سفر کردید، دیدن از این مرکز خرید را فراموش نکنید. برای دیدن مراکز خرید دیگر هم می‌توانید از راهنمای هتل های کوآلالامپور اطلاعات کسب کنید. با مانلی همراه باشید.

توضیحات

خریدکردن و پرسه‌زدن میان رنگارنگ مغازه‌ها و ازنظرگذراندن ویترین‌های وسوسه‌انگیز، ‌لذتی شیرین را در وجود عاشقان خرید می‌ریزد؛ به‌خصوص اینکه اگر در عین چشمگیر بودن، قیمتشان نیز ارزان و مناسب باشد! آژانس هواپیمایی مانلی پرواز، در این مقاله قصد دارد یکی از بهترین مراکز خرید کوالالامپور را به شما معرفی کند. در سفر به این شهر، اگر با تور مالزی، چه به صورت تور لحظه آخری مالزی، چه به صورت تور ارزان مالزی به این شهر سفر کردید، دیدن از این مرکز خرید را فراموش نکنید. برای دیدن مراکز خرید دیگر هم می‌توانید از راهنمای هتل های کوالالامپور اطلاعات کسب کنید. با مانلی همراه باشید.

14فارنهایت.jpg


  یکی از جدیدترین مراکز خرید مالزی که اخیرا به جمع فروشگاه‌های بزرگ و کوچکِ شهر کوالالامپور اضافه شده ، فروشگاه فارنهایت 88 است که سازه‌ای 5 طبقه است و در جوار خیابان بوکیت بیتانگ که قلب شهر کوالالامپور محسوب می‌شود، جا خوش کرده است. اینجا که پیش‌تر با نام KL پلازا شناخته می‌شد، از زمانی که تغییر مالکیت داده، حدود 100 میلیون رینگت خرج نوسازی و بازسازی کرده است که این امر باعث شده فروشگاه‌ها و مغازه‌های کوچک و بزرگ مختلفی به جمع مغازه‌های آن اضافه شوند و اینجا را به یکی از پرطرفدارترین جاذبه های گردشگری مالزی تبدیل کنند.

این مجموعه که در سال 2010 افتتاح شده، تحت مدیریت همان شرکتی است که مسئولیت ادارۀ مرکز خرید پاویلیون KL را برعهده دارد، پس جای تعجبی ندارد که این مرکز خرید هم همان طراحی به‌روز و شیکی را که پاویلیون دارد، در معرض دیدگاه گردشگران قرار بدهد. با اینکه فارنهایت 88 ، مرکز خرید کوچکی است و فقط 300 هزار فوت مربع مساحت دارد، مغازه‌های متنوع و کاملی را در دلش جای داده است. مغازه‌ها فضاهای کوچکی را اشغال کرده‌اند و سبک و سیاق دیدنی و رنگارنگی دارند.

8فارنهایت.jpg


  با وجود فروشگاه مالاییِ پیشرو که نمایندۀ برند مد ژاپنیِ UNIQLO (یونیکورو) است و سه طبقه در گوشۀ سمت راستِ مجموعه را اشغال کرده، مرکز خرید فارنهایت 88 موفق شده است گوی سبقت را از بهترین فروشگاه های مالزی برباید. فارنهایت 88 در واقع یک مرکز خرید متوسط است که هدفش، جذب جوانان و مدپوش‌هاست. هتل 4 ستارۀ فارنهایت سوئیتز هم در طبقات فوقانی این فروشگاه خوش نشسته است و 85 اتاقِ یک، دو و سه تخته را در کنار یک مرکز تناسب اندام و یک استخر به میهمانانش ارائه می‌دهد؛ به‌علاوه، این فروشگاه همان زنجیرۀ خرده‌فروشیِ استارهیل گالری و فروشگاه سفورا را دارد.

تمامِ ساختمان‌های بلوکی که در امتداد این مرکز خرید به ردیف شده‌اند، همان نمای زیبا و فوق‌العاده شیکِ فارنهایت 88 را دارند: دیوارهای شیشه‌ای و کرومی و لوستر‌های بزرگِ رنگارنگ که ظاهری جذاب به آنها بخشیده است. VINCCI که یک کفش‌فروشی محبوب مالایی است، در سمت چپ ساختمانِ این فروشگاه، یک گوشۀ دو طبقه‌ای را اشغال کرده است و فروشگاه بادی‌شاپ هم درست کنار ورودیِ جلویی ساختمان شعبه دارد؛ علاوه براین‌ها، فارنهایت 88 بیش از 280 مغازه را در خود جای داده است. برخلاف بوتیک‌ها و مغازه‌های لوکس و گران‌قیمت مرکز خرید پاویلیون، این فروشگاه طیف وسیعی از بوتیک‌های مدِ متوسط و ارزان‌قیمت، مانند Hat Attack, Rip Curl, Charles & Keith, Tropicana Life و ... را میزبانی می‌کند.

12فارنهایت.jpg


  فارنهایت 88 ساختمانِ چندان عظیمی ندارد – شاید بتوان گفت که اندازه‌اش با مرکز خرید بانگستر (BSC) برابر است – اما انواع خرده‌فروشی‌ها در سرتاسر این مجتمع پراکنده شده‌اند. طبقۀ همکف، یک فودکورت بزرگ با نام سلسیوس KL ، میزبان شما خواهد بود و با انواع غذاهای مالایی و محلی، در کنار فست‌فود و نوشیدنی‌های مختلف، از شما پذیرایی خواهد کرد. در این میان می‌توان به رستوران‌های مهمی مثل کالیفرنیا پیتزا کیچِن، رستوران و کافۀ ژاپنی میدوری و رستوران سوشیِ ساکایی اشاره کرد. اگر به دنبال گوشه‌ای دنج و آرام برای استراحت می‌گردید، سری به کافه‌های این فودکورت بزنید و در محیطی آرام به صرف قهوه و استراحت مشغول شوید. کمپانی قهوۀ پاسفیک هم که یک فروشگاه زنجیره‌ای سنگاپوری است و انواع قهوه‌ها و نوشیدنی‌ها را با بالاترین کیفیت به مشتریانش ارائه می‌دهد، یک شعبه در مرکز خرید فارنهایت 88 دارد.

6فارنهایت.jpg


  قسمت سرگرمی‌های این فروشگاه چندان جامع و کامل نیست؛ اما گزینه‌های سرگرمی قابل‌قبولی را در چنته دارد: کریوکی باکس محبوب CEO در طبقات چهارم و پنجمِ فروشگاه جا خوش کرده است؛ درضمن، فروشگاه‌های فناوری، مثل مرکز اِپی و سنگاپور آی‌تی، جدیدترین گجت‌ها و گیزمو‌ها را برای تست و لذت‌‌بردن در اختیار شما قرار می‌دهند.

نام این فروشگاه از این حقیقت گرفته شده است که دمای متوسط در مالزی، به‌ندرت به زیر 31.1 درجۀ سانتیگراد (88 درجۀ فارنهایت) می‌آید. در این سازه، سرویس‌های بهداشتی متعدد، تلفن‌های عمومی، آسانسورهای پرسرعت و بی‌شمار، پله‌برقی‌های راحت، دستگاه‌های خودپرداز، صرافی، اتاق‌های تعویض پوشک و شیردهی برای راحتی هر چه بیشتر بازدید‌کننده‌ها در نظر گرفته شده‌ است. دسترسی به این فروشگاه از نقاط مختلف شهر، آسان و تسهیلات زیادی نیز برای رفت‌وآمد شما در نظر گرفته شده است؛ به‌علاوه، با وسایل حمل‌ونقل عمومی هم می‌توان به این فروشگاه دسترسی داشت. نزدیک‌ترین ایستگاه‌های مونوریل به فروشگاه فارنهایت 88 عبارت‌اند از: ایستگاه بوتیک بیتانگ و راجا چولان.

در ضمن، برنامه‌هایی هم برای اتصال خط متروی فارنهایت 88 به فروشگاه پاویلیون در دست پیاده‌سازی است.


ساعت کاری مرکز خرید فارنهایت 88 همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب است. آدرس مرکز خرید فارنهایت 88: این فروشگاه در خیابان بوکیت بیتانگ، شمارۀ 179 جای گرفته و شماره تلفنش 060321485488 است.

آژانس مسافرتی مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!


  نویسنده : ‌اسدالله حقانی


نیاز به مشاوره دارید؟
ما در مورد خدمات، تورها و هتل ها، جزئیات هزینه ها و تهیه یک پیشنهاد شخصی را به شما اعلام خواهیم کرد!
اطلاعات نویسنده
نویسنده
اسدالله حقانی


: به اشتراک گذاری این مطلب