تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

رستوران اجاق باشی بوهارا

از سال 1979، رستوران اجاق باشی بوهارا در خیابان فاتح نوروسمانی فعالیت خودش را شروع کرده است و حالا جایش را در قلب گردشگران این شهر دیدنی محکم کرده است و کسب و کارش حسابی رونق گرفته است. این رستوران حالا در میان گردشگران سرتاسر دنیا طرفداران زیادی پیدا کرده است و جزو ده رستوران برتر استانبول به لحاظ کیفیت غذایی و رضایت مشتریان قرار دارد.  

از سال 1979، رستوران اجاق باشی بوهارا در خیابان فاتح نوروسمانی فعالیت خودش را شروع کرده است و حالا جایش را در قلب گردشگران این شهر دیدنی محکم کرده است و کسب و کارش حسابی رونق گرفته است. این رستوران حالا در میان گردشگران سرتاسر دنیا طرفداران زیادی پیدا کرده است و جزو ده رستوران برتر استانبول به لحاظ کیفیت غذایی و رضایت مشتریان قرار دارد.  

توضیحات

رستوران اجاق باشی بوهارا (Buhara Ocakbaşı)

از سال 1979، رستوران اجاق باشی بوهارا در خیابان فاتح نوروسمانی فعالیت خودش را آغاز کرده و حالا جایش را در قلب گردشگران این شهر دیدنی و کسانی که قصد سفر به استانبول را دارند، محکم کرده و کسب و کارش حسابی رونق گرفته است. این رستوران حالا در میان گردشگران سرتاسر دنیا طرفداران زیادی پیدا کرده است و جزو ده رستوران برتر استانبول به لحاظ کیفیت غذایی و رضایت مشتریان قرار دارد.

محلۀ سلطان احمد استانبول که رستوران اجاق‌باشی بوهارا را هم در دل خود جای داده است، تعداد بی‌شماری از جاذبه های دیدنی استانبول را در حصار دارد که برای بازدید از آنها، نیازی به کرایه تاکسی یا سوار شدن به اتوبوس نیست، فقط دو پای عاشق می‌خواهد و نگاهی ظریف!

علاوه بر شگفتی‌های مسجد آبی، ایاصوفیه، کاخ توپکاپی و ... این محلۀ نسبتا کوچک فضایی سرشار از آرامش و آسایش را نیز پیشکش بازدیدکننده‌هایش می‌کند. خیابان‌های فرعی دیدنی، نماهای جادویی از تنگۀ بسفر و ارتش بی‌منتهایی از انواع رستوران‌ها، کافه‌ها، فروشگاه‌ها و ... که بی‌نهایت گزینه را برای خرید و خورد و خوراک پیش رویتان قرار می‌دهند.

رستوران اجاق‌باشی بوهارا، با ارائۀ مزه‌های سنتیِ آشپزی عثمانی به میهمانانش در محیطی منحصربه‌فرد و صمیمی، موفق شده است مشتری‌هایش را حفظ کند و هر کس یک بار در این رستوران غذا بخورد، حتما در سفر دومش باز هم به آن سر خواهد زد. انواع کباب‌ها، ماهی‌ها و سایر غذاهای دریایی گریل‌شده، با نان‌های سنتی خوشمزه و باقلواهای لذیذ، از جمله بهترین غذاهای این رستوران هستند. غذاهای گیاهی، حلال و بدون گلوتن نیز از جمله گزینه‌ها برای ذائقه‌های خاص هستند.

محیط ساده و صمیمی، کارکنان و خدمتکاران دلسوز، آشپزهای ماهر و پیروی از دستور ‌آشپزی‌های اصیل، این رستوران را به انتخابی ایده‌آل برای تمام اقشار تبدیل کرده است. خانواده‌هایی که همراه با فرزندان خود سفر می‌کنند هم از محیط و برخورد کارکنان راضی بوده‌اند و منوی مخصوص کودکِ رستوران، خیال شما را از بابت سلامت غذا برای دلبندانتان راحت می‌کند.

 رستوران اجاق‌باشی بوهارا همه‌روزه از ساعت 9 صبح تا 1 نیمه‌شب باز است و در وعده‌های صبحانه، ناهار، شام، برانچ ( میان‌وعده بین صبحانه و ناهار) و وعده‌های آخر شب پذیرای شما خواهد بود. از خدماتِ این رستوران می‌توان به غذاهای بیرون‌بر، تحویل غذا در محل، فضای باز برای صرف غذا، نزدیکی به پارکینگ، تلویزیون، اینترنت رایگان و ... اشاره کرد. بارِ رستوران نیز با انواع نوشیدنی‌های خنک و تازه‌اش، مکمل وعده‌های غذایی به‌یاد‌ماندنی شما در این رستوران خواهد بود. متوسط هزینۀ صرف یک وعده غذا برای هر نفر بین 15 تا 25 دلار خواهد بود.

آژانس مسافرتی مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

نیاز به مشاوره دارید؟
ما در مورد خدمات، تورها و هتل ها، جزئیات هزینه ها و تهیه یک پیشنهاد شخصی را به شما اعلام خواهیم کرد!
مطالب مرتبط
تورهای پیشنهادی


: به اشتراک گذاری این مطلب