تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

رستوران های حلال بانکوک

بانکوک همیشه یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در بین ایرانیان بوده و هست و با فرهنگ متنو ع و رنگارنگش و بناهای تاریخی و جاهای دیدنیِ بی‌شمارش، همیشه توجه گردشگران را به خود جلب ‌کرده است؛ اما شاید چالشی که مسلمانان در این شهر بی‌نظیر به آن برمی‌خورند، پیدا کردن غذای حلال باشد.

بانکوک همیشه یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در بین ایرانیان بوده و هست و با فرهنگ متنو ع و رنگارنگش و بناهای تاریخی و جاهای دیدنیِ بی‌شمارش، همیشه توجه گردشگران را به خود جلب ‌کرده است؛ اما شاید چالشی که مسلمانان در این شهر بی‌نظیر به آن برمی‌خورند، پیدا کردن غذای حلال باشد.

توضیحات

بهترین رستوران های حلال بانکوک

فراموش نکنید که رستوران‌های حلال زیادی در بانکوک وجود دارند؛ اما اگر در این مقاله با آژانس هواپیمایی مانلی پرواز پایتخت همراه شوید، ما بهترین رستوران های حلال بانکوک را به شما معرفی می‌کنیم تا دیگر هیچ دغدغه‌ای برای پیدا کردن یک غذای سالم در این شهر نداشته باشید.

فودکورتِ فروشگاه پلاتینیوم فشن

رستوران های حلال بانکوک

اگر در مرکز خرید پلاتینیوم مشغول خرید هستید و دلتان نمی‌خواهد برای غذاخوردن از این مجتمع بیرون بروید، می‌توانید سری به فود کورتِ این فروشگاه در طبقۀ ششم بزنید و از غرفه‌های P18 و P20، بهترین غذاهای حلال را دریافت کنید. این فودکورت بین ساعات 9 صبح تا 8 شب آمادۀ پذیریایی از شماست.

نقشه


غرفۀ تام یام پانگا

این غذاخوری در واقع یک غذافروشی دوره‌گرد است که مثل بسیاری از دست‌فروش‌های دیگرِ بانکوک، تام یام می‌فروشد. البته فرقِ تامِ یامِ این غرفه با سایر دست‌فروش‌ها این است که پانگا فقط غذاهای حلال سرو می‌کند. غرفۀ او درست بیرونِ هتل سینین پرانتونام واقع شده است و بین ساعت‌های 7 عصر تا نیمه‌های شب خدمات‌رسانی می‌کند.

شماره تماس: +66890944980

نقشه

رستوران مائده


رستوران های حلال بانکوک

رستوران مائده یکی از محبوب‌ترین رستوران‌‌های حلال در هتل پرانتوام است. درواقع این رستوران بین برج بایوکی و بایوک اسکای، خارج از میدان ایندرا جا خوش کرده است. برنج‌ سرخ‌شده، سالاد پاگایا و لیمونادهای این رستوران را حتما نوش جان کنید. این رستوران از 9 صبح تا 9 شب آمادۀ پذیرایی از شماست

نشانی: شماره 120/37 خیابان Thanon Ratchaprarop

تلفن: +6622537561

نقشه 

رستوران السنا

رستوران السنا احتمالا یکی از قدیمی‌ترین رستوران‌های حلال در این منطقه است. این هتل کنار هتل بایوکی اسکای قرار گرفته است و غذاهای پاکستانی، خاورمیانه‌ای و هندی عرضه می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم حتما بریانی گوسفند، ناسی گورنگ (برنج سرخ شده)، کاریِ دال، نان شپاتی و کاری گوسفندی این رستوران را امتحان کنید. رستوران السنا از 9 صبح تا 1 نیمه‌شب پذیرای شماست.

نشانی: شماره 120/187-188 خیابان Thanon Ratchaprarop

تلفن: +6622080793

نقشه


غذای خیابانیِ حلال

مسجد دارول امان یکی از مساجد معروفِ بانکوک است. این مسجد در شمارۀ 7 خیابان Phetchaburi جا گرفته است و شما می‌توانید در نزدیکیِ آن غذای حلال پیدا کنید. در این محله می‌توانید بهترین غذاهای حلال بانکوک را پیدا کنید و جایی است که خودِ محلی‌ها هم برای صرف غذای حلال به آن سر می‌زنند. از ساعت 6 عصر تا 10 شب، این خیابان پر از غرفه‌های غذای حلال می‌شود.

نقشه


رستوران فاریدا فاتونی

این رستوران هم در نزدیکی مسجد دارول آمان قرار دارد و در فضایی ساده و صمیمی، با انواع غذاهای تایلندی حلال از شما پذیرایی می‌کند. توصیۀ ما به شما این است که حتما کاریِ مرغ، برنج سرخ‌شده و خوراک زبان این رستوران را امتحان کنید. رستوران فاریدا فانونی از ساعت 9 صبح تا 9 شب، با رویی باز آماده پذیرایی اشما خواهد بود.

نشانی: شماره 497/5، خیابان Petchburi

تلفن: +6622151733

نقشه


مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!


نیاز به مشاوره دارید؟
ما در مورد خدمات، تورها و هتل ها، جزئیات هزینه ها و تهیه یک پیشنهاد شخصی را به شما اعلام خواهیم کرد!
اطلاعات نویسنده
نویسنده
اسدالله حقانی
تورهای پیشنهادی


: به اشتراک گذاری این مطلب