تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

مشهد مال

مشهد مالT نام پروژه‌ای در مشهد است که اوایل امسال ساخت آن در بلوار سجاد این شهر، که یکی از مناطق لوکس آن به حساب می‌آید، آغاز شد. این مجموعه قرار است به عنوان یکی از لوکس‌ترین و بزرگ‌ترین مراکز خرید شهر، با بنایی زیبا به چهرۀ مشهد اضافه شود.

مشهد مالT نام پروژه‌ای در مشهد است که اوایل امسال ساخت آن در بلوار سجاد این شهر، که یکی از مناطق لوکس آن به حساب می‌آید، آغاز شد. این مجموعه قرار است به عنوان یکی از لوکس‌ترین و بزرگ‌ترین مراکز خرید شهر، با بنایی زیبا به چهرۀ مشهد اضافه شود.

توضیحات

تور مشهد به برکت وجود مبارک حرم مطهر رضوی به یکی از پرطرفدار‌ترین تورهای مسافرتی کشور تبدیل شده و این شهر، سالانه پذیرای خیل عظیم زائرانی‌ست که حتی از کشورهای شیعه‌نشین همسایه برای زیارت به سوی آن می‌شتابند. این حجم از توریست‌، وجود زیرساخت‌های فراوانی برای اسکان و سرگرم کردن آن‌ها را می‌طلبد و هتل‌ های مشهد و مراکز خرید مشهد که در سطح این شهر پراکنده‌اند، از مهم‌ترین آن‌ها به شمار می‌آیند. امروزه با گشتی در خیابان‌های این شهر می‌توانید پروژه‌های عظیم در حال ساخت را مشاهده کنید که این امر، خود حاکی از تلاشی مداوم برای رسیدن به استانداردهای جهانی گردشگری است. از پروژه‌های عظیم در حال ساخت می‌توان به مشهد مال که قرار است به عنوان لوکس ‌ترین مرکز خرید مشهد آغاز به کار کند، اشاره کرد. این بنا که در همان مراحل اولیۀ خود مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت، موضوع بحث امروز آژانس مسافرتی مانلی پرواز است.


 مشهد مال


در مواجه با پیشرفت زیرساخت‌های شهر مشهد، معمولا دو رویکرد وجود دارد؛ عده‌ای طرفدار رقابت این شهر در سطح جهانی به عنوان یک قطب گردشگری‌اند و ساخت مرکز خریدی که مطابق با استانداردهای بین‌المللی باشد را نیز قدمی بزرگ و کارآمد در همین راستا می‌دانند؛ اما عدۀ دیگری هستند که با تبدیل این شهر از یک مقصد مذهبی به شهر توریستی مخالف‌اند و این امر را در منافات با خلوصی که از وجود حرم مطهر رضوی نشات گرفته می‌دانند و البته بیشتر مخالفت آن‌ها با سهم 49 درصدی آستان قدس رضوی در این پروژه است؛ به هرحال، زمان زیادی از آغاز ساخت این پروژه می‌گذرد و علی‌رغم نظرات مخالف، ظاهرا قرار است در آینده‌ای نزدیک، مدل کامل شده‌ای از آن را در بلوار سجاد مشهد ببینیم.


مجموعه مشهد که در زمینی به مساحت 78 هزار متر مربع واقع شده و قرار است با زیربنایی 570 هزار متر مربعی ساخته شود، در اصل یک مرکز خرید است؛ اما علاوه بر واحدهای تجاری متعدد، قرار است واحدهای اداری، یک هتل و امکانات رفاهی و تفریحی متعددی نیز در مشهد مال ساخته شود.


ایجاد مجموعه‌ای به وسعت مشهد مال، قطعا علاوه بر جذابیتی که برای گردشگران خواهد داشت، فرصت‌های شغلی تازه‌ای را برای جوانان این خطه فراهم خواهد می‌آورد؛ اما شاید بتوان بزرگ‌ترین خدمت این مرکز خرید را زیباسازی چهرۀ شهر معرفی کرد، چرا که در طراحی مشهد مال، دقت بسیاری به خرج رفته و از معماران خارجی در انتخاب مصالح و ساخت آن استفاده شده است و هنگامی که این مجموعه به مرحلۀ بهره‌برداری برسد، می‌توانید تاثیر وجود یک بنای مدرن در چهرۀ این شهر را مشاهده کنید.


 

مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی تردید را برایتان آرزومند‌ است. سفرتان سبز!


نیاز به مشاوره دارید؟
ما در مورد خدمات، تورها و هتل ها، جزئیات هزینه ها و تهیه یک پیشنهاد شخصی را به شما اعلام خواهیم کرد!
اطلاعات نویسنده
نویسنده
سید ابوالفضل شفیعی


: به اشتراک گذاری این مطلب