تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

مراکز خرید مشهد نزدیک حرم

از آنجا که حرم مطهر، اصلی‌ترین جاذبۀ مشهد به حساب می‌آید و برخی از گردشگران، تنها برای زیارت به این شهر سفر می‌کنند، قصد داریم جذابیت‌های نزدیک به حرم را به آن‌ها معرفی کنیم تا بتوانند بدون ایجاد اختلال در برنامه‌هایشان، با یک تیر چند نشان بزنند. در این مطلب، مراکز خرید نزدیک به حرم را مورد بحث قرار خواهیم داد.

از آنجا که حرم مطهر، اصلی‌ترین جاذبۀ مشهد به حساب می‌آید و برخی از گردشگران، تنها برای زیارت به این شهر سفر می‌کنند، قصد داریم جذابیت‌های نزدیک به حرم را به آن‌ها معرفی کنیم تا بتوانند بدون ایجاد اختلال در برنامه‌هایشان، با یک تیر چند نشان بزنند. در این مطلب، مراکز خرید نزدیک به حرم را مورد بحث قرار خواهیم داد.

توضیحات

بی‌شک می‌توان گفت که حرم مطهر امام رضا (ع)، یکی از مهم‌ترین جاذبه های گردشگری مشهد به حساب می‌آید و بسیاری از متقاضیان تور مشهد، این امر را دلیل اصلی سفرشان به این پایتخت معنوی اعلام کرده‌اند. محبوبیت بیش از حد این جاذبۀ‌ مذهبی، وجود امکانات رفاهی و تفریحی متعددی را در مجاورت آن می‌طلبد و شهرداری مشهد با آگاهی از این امر، زمینه‌های لازم را برای توسعۀ زیرساخت‌های لازم فراهم آورده است و زائران می‌توانند بسیاری از برنامه‌های سفرشان را در همان حول‌وحوش انجام دهند. آژانس هواپیمایی مانلی پرواز، طبق روال همیشه و با تکیه بر دانش و اطلاعات، قرار است در این مقاله مراکز خرید مشهد نزدیک حرم را برای دسترسی راحت شما عزیزان معرفی کنیم.

 

برج آلتون

مراکز خرید مشهد نزدیک حرم


   آلتون یکی از جذاب‌ترین و لوکس‌ترین مراکز خرید مشهد است که در ساختمانی باپرستیژ در خیابان دانشگاه واقع شده و در سال‌های پیاپی توانسته با خدمات ایده‌آلی که عرضه می‌کند، عناوین بسیاری، همچون بهترین برج تجاری چندمنظوره (در سال 91) و برترین سازۀ بتنی کشور (سال 88) را از آن خود کند. با اولین نگاه به فضای بیرونی این ساختمان می‌توانید محیط لوکس درون آن را نیز حدس بزنید. شاید بتوان گفت که از میان گزینه‌های موجود در اطراف حرم، آلتون بهترین مورد برای خرید اجناس باکیفیت و خوش‌قیمت است.

نشانی: خیابان دانشگاه - بین 22ام و 23ام - برج آلتون

 

مجتمع تجاری تفریحی آسمان  

   مراکز خرید مشهد نزدیک حرم


   یکی از نزدیک‌ترین مراکز خرید مشهد به نمونه‌های مدرن جهان، مجتمع تجاری-تفریحی آسمان است که در 4 طبقه، بیش از 700 واحد تجاری را در خود جای داده و فضای بسیار وسیعی را به پارکینگ طبقاتی خود مختص کرده است که در ترافیک مهیب اطراف حرم، به دادتان خواهد رسید. از ویژگی‌های مثبت این مجموعه می‌توان به طبقه‌بندی کالاها اشاره کرد؛ به طوری که در این مجموعه هر چهار طبقه به یک نوع کالای خاص اختصاص داده شده است (طبقات منفی یک و منفی دو، به‌ترتیب به عرضۀ لباس‌های مجلسی زنانه و بورس شال و روسری مشغول‌اند).

قیمت‌های موارد موجود در این یکی از مراکز خرید مشهد، هیچ‌گاه آن‌چنان پایین نبوده‌اند؛ اما توزیع آن‌ها به نحوی‌ست که تقریبا با هر بودجه‌ای می‌توانید چند قلم جنس خوب را در این مجموعه پیدا کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت این مجموعه، طبقۀ اطلسیه است که به یک رستوران برای رفع نیازهای غذایی‌تان مجهز است.

نشانی: میدان 17 شهریور

 

خیابان 17 شهریور

مراکز خرید مشهد نزدیک حرم


   با توجه به نظرات بومیان شهر مشهد، 17 شهریور بهترین محل برای خرید کالاهای با کیفیت و در عین حال، قیمت‌مناسب است. در این بازار می‌توانید از میان مغازه‌هایی که در امتداد خیابان کشیده شده‌اند و پاساژهایی همچون افشار، حریر و آسیا که عمده‌فروشی‌هایی با اجناس گاها خوب و ارزان به‌شمار می‌آیند، به گشتن دنبال کالای مورد نظرتان بپردازید.

نشانی: میدان 17 شهریور - خیابان 17 شهریور

 

بازار فردوسی

مراکز خرید مشهد نزدیک حرم


   با اینکه فاصلۀ بازار فردوسی تا حرم مطهر نسبتا زیاد است (5 کیلومتر)، تنوع و کیفیت اجناس آن قطعا به طی این مسافت می‌ارزد. این مجموعه که در انتهای سی‌متری طلاب قرار گرفته، دارای چهار طبقۀ وسیع است که هر کدام از آن‌ها کالاهای مخصوص خود را عرضه می‌کنند. در طبقۀ منفی یک بازار فردوسی می‌توانید تمام اجناس مرتبط با کودک (هانند لباس و سیسمونی) را خریداری و برای خرید لباس‌های مردانه، زنانه، روسری، مانتو، لوازم عروس و داماد و زیور‌آلات، به‌ترتیب از طبقات همکف، مثبت 1 و مثبت 2 دیدن کنید.

نشانی: انتهای سی‌متری طلاب - نبش میدان مفتح

 

مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی تردید را برایتان آرزومند‌ است. سفرتان سبز!                                                 

نیاز به مشاوره دارید؟
ما در مورد خدمات، تورها و هتل ها، جزئیات هزینه ها و تهیه یک پیشنهاد شخصی را به شما اعلام خواهیم کرد!
اطلاعات نویسنده
نویسنده
سید ابوالفضل شفیعی
تورهای پیشنهادی


: به اشتراک گذاری این مطلب