تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

جدیدترین مراکز خرید مشهد

مقالات بسیاری دربارۀ مراکز خرید شهر مشهد در اینترنت موجودند که متاسفانه در اکثر آن‌ها نام چندتا از بهترین‌های این شهر از قلم افتاده که در این مطلب قصد معرفی‌شان به شما را داریم.

مقالات بسیاری دربارۀ مراکز خرید شهر مشهد در اینترنت موجودند که متاسفانه در اکثر آن‌ها نام چندتا از بهترین‌های این شهر از قلم افتاده که در این مطلب قصد معرفی‌شان به شما را داریم.

توضیحات

پیش از سفر به مشهد کافی‌ست عبارت «بهترین مراکز خرید مشهد» را در اینترنت جستجو کنید تا مقاله‌هایی با همین نام را در هزاران وبسایت پیدا کنید. قطعا موارد موجود در این مقالات کمک بزرگی به شما در انتخاب‌تان خواهند کرد و ما هم قصد اعلام ناکارآمدی آن‌ها را نداریم؛ اما در بسیاری از این مقالات، جای خالی چندتا از گزینه‌های خوب موجود در این شهر را حس کرده‌ایم و لذا قصد معرفی آن‌ها را داریم. در آژانس مسافرتی مانلی پرواز علاوه بر دسترسی به مطالب مفید دربارۀ مقاصد داخلی و خارجی می‌توانید از پکیج‌های متنوع تور مشهد ما نیز بهره ببرید و هر زمانی که خواستید، با بهترین قیمت به این شهر مذهبی و در عین حال پر از امکانات سفر کنید.

مرکز خرید آرمیتاژ

جدیدترین مراکز خرید مشهد


  شاید دلیل اینکه نام مرکز خرید آرمیتاژ (گلشن) از اکثر لیست‌ها جا افتاده را بتوان تازه‌تاسیس بودن آن عنوان کرد. این مرکز خرید که تازه در سال 97 داربست‌ها را از بدنه اش باز کرده‌اند، یکی از لوکس‌ترین و در عین حال گمنام‌ترین مجموعه‌های تجاری-رفاهی مشهد است. آرمیتاژ در خیابان هفت تیر که پر رستوران است واقع شده و می‌توانید یک نیم‌روز کامل را به خرید و گشتن در آن و استفاده از رستوران‌های متعدد اطراف آن که شبدیز یکی از آن‌هاست بپردازید.

علاوه بر طیف نه چندان وسیع اما مناسبی از کالاها و برندهای لوکسی که در واحدهای تجاری این مرکز خرید به چشم می‌خورند، در آرمیتاژ می‌توانید از امکانات رفاهی متعددی مانند فوت کورت وسیع، محل بازی و نگهداری کودکان و همچنین مجموعه‌ای ورزشی شامل سالن بولینگ و بیلیارد که در طبقات فوقانی این برج واقع‌اند نیز استفاده کنید. ضمنا با ثبت‌نام و اخذ کارت گردشگری این مرکز خرید می‌توانید از تخفیف‌های مناسبی برخوردار شوید.

کیان سنتر 1 و 2

جدیدترین مراکز خرید مشهد


  مراکز خرید کیان سنتر 1 و 2 که دوتا از بهترین اماکن مشهد برای یک خرید مناسب و بهره‌بردن از تخفیفات فصلی متنوع‌اند، زیر سایۀ پروما که در همان خیابان واقع شده کمرنگ و مهجور مانده‌اند. در انتهای بولوار جانبازان به دو ساختمان در روبروی هم بر می‌خورید که نمایی شیشه‌ای و ساده‌ای داشته اما پر از اجناس باکیفیت و تخفیف‌های خوبند. علاوه بر کالاهای لوکسِ برندهایی مانند زارا و اسپرینگفیلد، در این دو مجموعه می‌توانید از اسنک‌ها و نوشیدنی‌های سرد و گرم متنوعی بهره ببرید. فروشگاه اسپلش که در یکی از این ساختمان‌ها واقع شده و همیشه تخفیف‌های خوبی که به مشتریان خود ارائه می‌دهد، یکی از اصلی‌ترین پیشنهادات ما به مسافرانی‌ست که به دنبال اجناس باکیفیت و در عین حال ارزان می‌گردند. 

بازار عباسقلی خان

جدیدترین مراکز خرید مشهد


  در کوچه پس کوچه‌های اطراف حرم، با اینکه همیشه ساخت‌وسازهای مختلفی باعث سر و صدا و زشتی منظرۀ سنتی می‌شوند، می‌توانید یکی از بازارهای جذاب مشهد که خود یک اثر تاریخی هم محسوب می‌شود را پیدا کنید. بازار عباسقلی خان نام بازاری‌ قدیمی‌ست که در دل ساختمانی دو‌طبقه واقع شده است. این ساختمان که با معماری اصیل ایرانی بنا شده است و حیاطی بزرگ و دلباز در وسطش دارد که لذت خرید را برایتان دوچندان می‌کند. قطعا نباید انتظار مرکز خرید لوکسی مانند دو گزینۀ قبلی را داشته باشید؛ اما اگر به دنبال اجناس باکیفیت و ارزانی هستید، قطعا می‌توانید چیزی که به دنبالش هستید را در این بازار بیابید. لازم به ذکر است که اقلب اجناس موجود در این بازار لباس‌ها و کالاهای دست‌دوم هستند.

 

مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی تردید را برایتان آرزومند‌ است. سفرتان سبز!

نیاز به مشاوره دارید؟
ما در مورد خدمات، تورها و هتل ها، جزئیات هزینه ها و تهیه یک پیشنهاد شخصی را به شما اعلام خواهیم کرد!
اطلاعات نویسنده
نویسنده
سید ابوالفضل شفیعی
تورهای پیشنهادی


: به اشتراک گذاری این مطلب