تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

رستوران کوه نور کیش

غذا خوردن و امتحان مکان‌‌های جدید و تجربۀ چشیدن طعم غذاهای جدید، همیشه هیجان‌‌انگیز و لذت‌‌بخش است؛ به‌خصوص اگر این تجربه در سفر اتفاق بیفتد! زمان غذاخوردن در سفر، زمانی ‌است که می‌توان فارغ از هیاهوی روزانه و هیجانات سفر، به استراحت و آرامش گذراند. آژانس هواپیمایی مانلی پرواز، در این مقاله قصد دارد یکی از بهترین رستوران های کیش را به گردشگران تور کیش معرفی کند. در سفر به کیش، اگر با تور ارزان کیش یا تور لحظه آخری کیش قدم به این پهنه گذاشتید، برای اطلاعات بیشتر از جاذبه های کیش می‌توانید از راهنمای هتل های کیش کمک بگیرید. با مانلی همراه باشید!

غذا خوردن و امتحان مکان‌‌های جدید و تجربۀ چشیدن طعم غذاهای جدید، همیشه هیجان‌‌انگیز و لذت‌‌بخش است؛ به‌خصوص اگر این تجربه در سفر اتفاق بیفتد! زمان غذاخوردن در سفر، زمانی ‌است که می‌توان فارغ از هیاهوی روزانه و هیجانات سفر، به استراحت و آرامش گذراند. آژانس هواپیمایی مانلی پرواز، در این مقاله قصد دارد یکی از بهترین رستوران های کیش را به گردشگران تور کیش معرفی کند. در سفر به کیش، اگر با تور ارزان کیش یا تور لحظه آخری کیش قدم به این پهنه گذاشتید، برای اطلاعات بیشتر از جاذبه های کیش می‌توانید از راهنمای هتل های کیش کمک بگیرید. با مانلی همراه باشید!

توضیحات

غذا خوردن و امتحان مکان‌‌های جدید و تجربۀ چشیدن طعم غذاهای جدید، همیشه هیجان‌‌انگیز و لذت‌‌بخش است؛ به‌خصوص اگر این تجربه در سفر اتفاق بیفتد! زمان غذاخوردن در سفر، زمانی ‌است که می‌توان فارغ از هیاهوی روزانه و هیجانات سفر، به استراحت و آرامش گذراند. آژانس هواپیمایی مانلی پرواز، در این مقاله قصد دارد یکی از بهترین رستوران های کیش را به گردشگران تور کیش معرفی کند. در سفر به کیش، اگر با تور ارزان کیش یا تور لحظه آخری کیش  قدم به این پهنه گذاشتید، برای اطلاعات بیشتر از جاذبه های کیش می‌توانید از راهنمای هتل های کیش کمک بگیرید. با مانلی همراه باشید!

5.jpg


  در سرزمین پهناور و هموار جزیرۀ کیش، در آغوش گرم خلیج نیلگون همیشه پارس، سازه­های مدرن و آسمان‌­خراش­های رفیعی درهم‌­تنیده‌اند. در میان مراکز تفریحی و مجتمع­‌های تجاری پراکنده در پهنۀ دیرین جزیره، کوهی بلندقامت، ساختار جغرافیایی این سرزمین هموار و پست را به‌­هم زده است. ارتفاع حدود سی متری آن، همانند غولی صخره­ای در شمال شرق جزیره و در نزدیکی میدان امیرکبیر در برابر دیدگانتان قرار خواهد گرفت. رستوران کلاسیک 600 مترمربعی کوهِ نور در طبقه همکف و کافی­شاپ 120 مترمربعی در طبقۀ فوقانی این سازۀ عظیم‌­الجثه جای گرفته است.

فضایی سرسبز، مملو از بوته‌­های کوتاه و درختان نخل،­ پیرامون این پشتۀ سنگی را احاطه کرده است. شرشر آبشار جاری، از میان صخره‌­ها در فضا طنین­‌انداز شده و شبانگاهان دلچسبی در سوسوی ستارگان و نسیم ساحلی ایجاد کرده است. نقره­‌فام مهتاب با تلفیق انوار ملون، قلم خوش‌­نقشی به نمای آن زده و عطر گل­‌های باغچه خاطراتتان را خوش­‌بوتر خواهد کرد.

برای لختی آرمیدن و فراغت از بحبوحۀ شهر، دو انتخاب پیشروی‌­تان قرار می­گیرد؛ لذت بردن از انوار طلایی پرتلالو هور مهربان در روز و نمای پرهیبت و پرنور در پرتو نقره­‌فام مهتاب در شبانگاهان جزیره در محوطۀ باز رستوران و تماشای آمیزۀ زیبایی­‌های طبیعت و سنگ­‌نگاره­های اساطیری و نقش‌‌برجسته­‌های کهن در فضای داخلی رستوران. در فضای باز از طنین آبشار روان و رقص آب­ و صخره‌­ها لذت خواهید برد و در داخل نوای خوش‌­آهنگ و دلنواز پیانو روحتان را جلا خواهد داد. در کنار تغذیه روح و روان، با افکندن نظری کوتاه بر منوی پروپیمان غذاهای ایرانی، دریایی و ملل اشتهایتان باز خواهد شد. منوی پیش­‌غذا، غذاهای اصلی، دسر و نوشیدنی­ در اختیارتان قرار خواهد گرفت و با لیست بلندبالایی از غذاهای لذیذ روبه­‌رو خواهید شد:

3کوه نور.jpg


پیش غذا

·         سوپ و سالاد به صورت بوفه

غذای اصلی

·         استیک فرانسوی با سس قارچ یا فلفل (فیله گوساله ۲۵۰ گرم+ادویه مخصوص +شیر و خامه +سبزیجات +پوره سیب زمینی به همراه سس قارچ یا فلفل )

·         شاتو بریان با سس ویژه پارمژان (فیله گوساله ۲۰۰ گرم+قارچ+گوجه فرنگی +سیب زمینی سرخ شده + سبزیجات )

·         میکس استیک فیلت مینیون (فیله گوساله + فیله مرغ +به همراه سس کره و جعفری و پوره سیب زمینی)

·         لمب چاپس (دنده گوسفندی ۵۰۰ گرم +به همراه سس نعناع و لیمو و سیب زمینی سرخ شده)

·         استیک مدیترانه‌ایی ( میت کوردن )(فیله گوساله ۱۵۰ گرم + ژامبون ۹۰ %مرغ ۵۰ گرم +پنیرگودا + سیب‌زمینی سرخ‌شده)

·         میکس کباب (میگو +ماهی +جوجه +فیله کباب +سبزیجات + برنج مکزیکی ) برای دو نفر

·         کباب برگ مخصوص (راسته مغزی گوسفندی ۲۲۰ گرم +برنج سفید زعفرانی )

·         کباب حلزونی (فیله مرغ ۱۱۰ گرم +راسته مغزی گوسفندی ۱۱۰ گرم +برنج سفید زعفرانی)

·         بیف استروگانف (فیله گوساله ۱۷۰ گرم +سیب زمینی خلال +شیر و خامه +قارچ و سیر + سبزیجات )

·         شریم استروگانف (میگو ۱۷۰ گرم +سیب زمینی خلال+شیر و خامه +قارچ و سیر +سبزیجات)

·         چیکن استروگانف (فیله مرغ ۱۷۰ گرم + سیب زمینی خلال + شیر و خامه +قارچ و سیر + سبزیجات)

·         چیکن رولت ( فیله مرغ ۲۰۰ گرم +سبزیجات + سس مخصوص + سیب‌زمینی سرخ‌شده )

·         چیکن فیله فیلیت (فیله مرغ ۳۵۰ گرم به همراه سس قارچ +سیب‌زمینی سرخ‌شده )

·         میگو کباب (میگو ۱۷۰ گرم +برنج مکزیکی +سبزیجات +قارچ سرخ شده+سس برنز)

·         کریسپی شریمپ(میگو ۱۷۰ گرم +سیب زمینی سرخ شده +سبزیجات +سس برنز )

·         ماهی کباب(فیله ماهی شیر ۲۰۰ گرم +سس نارنج+سس برنز +برنج مکزیکی )

·         سالمون استیک (ماهی آزاد) (فیله ماهی سالمون نروژی به همراه سس ریحان +قارچ و سیب زمینی سرخ شده)

·         بشقاب دریایی (ماهی سرخ شده +میگو + برنج مکزیکی )

دسر

·         کیک و بستنی

·         ژله بستنی

·         کرم کاستارد

·         چای و نسکافه با کیک خانگی

 

بنای 600 مترمربعی در فضای داخلی این رستوران، با امکان پارک آسان و امن در پیرامون آن، محیط مناسبی را برای برگزاری سمینارها و ضیافت­‌های بزرگ رسمی ایجاد کرده است. رستوران کوه نور در نزدیکی بازارهای کیش ، همچون بازار مریم، ونوس، مجتمع تجاری مرارید و مرکز تجاری کیش قرار گرفته و در جنب آن هتل سورینت صدف کیش بر کرانه­‌های میدان امیرکبیـر لنگر انداخته است. روبه‌­روی این مجموعۀ دلربا، دانشگاه کیش بنا شده و در فاصلۀ کوتاهی از آن اسکلۀ تفریحی کیش قرار گرفته است.

آژانس مسافرتی مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

نیاز به مشاوره دارید؟
ما در مورد خدمات، تورها و هتل ها، جزئیات هزینه ها و تهیه یک پیشنهاد شخصی را به شما اعلام خواهیم کرد!
تورهای پیشنهادی


: به اشتراک گذاری این مطلب