تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

رستوران های شاندیز کیش

در هر شهری، رستوران‌‌های معروف، جایگاه خاصی بین گردشگران دارند و مسافران تمایل دارند غذاهای آن رستوران را امتحان کنند. رستوران‌‌ های شاندیز کیش هم از این قاعده مستثنی نیستند. در این مقاله، آژانس مسافرتی مانلی پرواز رستوران‌‌های شاندیز کیش را به مسافران تور کیش معرفی خواهد کرد تا در سفر به کیش ، حتما سری به یکی از شعب این رستوران بزنند و طعم لذیذ غذاهای آن را بچشند و لذت ببرند. اگر با تورهای داخلی ،‌ چه به صورت تور ارزان کیش ،‌ چه به صورت تور لحظه آخری کیش قدم به این سرزمین فیروزه‌‌فام می‌‌گذارید،‌ می‌‌‌توانید از راهنمای هتل های کیش در خصوص بهترین رستوران های کیش، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

در هر شهری، رستوران‌‌های معروف، جایگاه خاصی بین گردشگران دارند و مسافران تمایل دارند غذاهای آن رستوران را امتحان کنند. رستوران‌‌ های شاندیز کیش هم از این قاعده مستثنی نیستند. در این مقاله، آژانس مسافرتی مانلی پرواز رستوران‌‌های شاندیز کیش را به مسافران تور کیش معرفی خواهد کرد تا در سفر به کیش ، حتما سری به یکی از شعب این رستوران بزنند و طعم لذیذ غذاهای آن را بچشند و لذت ببرند. اگر با تورهای داخلی ،‌ چه به صورت تور ارزان کیش ،‌ چه به صورت تور لحظه آخری کیش قدم به این سرزمین فیروزه‌‌فام می‌‌گذارید،‌ می‌‌‌توانید از راهنمای هتل های کیش در خصوص بهترین رستوران های کیش، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

توضیحات

در هر شهری، رستوران‌‌های معروف، جایگاه خاصی بین گردشگران دارند و مسافران تمایل دارند غذاهای آن رستوران را امتحان کنند. رستوران‌‌ های شاندیز کیش هم از این قاعده مستثنی نیستند. در این مقاله، آژانس مسافرتی مانلی پرواز رستوران‌‌های شاندیز کیش را به مسافران تور کیش معرفی خواهد کرد تا در سفر به کیش ، حتما سری به یکی از شعب این رستوران بزنند و طعم لذیذ غذاهای آن را بچشند و لذت ببرند. اگر با تورهای داخلی ،‌ چه به صورت تور ارزان کیش ،‌ چه به صورت تور لحظه آخری کیش قدم به این سرزمین فیروزه‌‌فام می‌‌گذارید،‌ می‌‌‌توانید از راهنمای هتل های کیش در خصوص بهترین رستوران های کیش، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

یکی از تفریحات مغتنم در جزیره کیش رستوران‌­گردی است؛ چراکه انواع مختلف و شعبات متنوعی از رستوران­‌های نامی کشور و برندهای مشهور جهان در این پارۀ مرجانی دیده می­شوند. هر نقطه­ای از جزیرۀ کیش را برای گشت‌‌و­گذار انتخاب کرده باشید، یکی از رستوران­‌های مجموعۀ شاندیز را در آن‌‌سو خواهید دید. رستوران VIP و آبشار شاندیز در مرکز شهر و در ازدحام مجتمع­های تجاری و اماکن اقامتی قرار گرفته و رستوران پدیده که ظرف مدت 35 روز در نزدیکی میدان غروب و در مسیر کشتی یونانی بنا شده، کرانه‌­های غربی جزیره را به سیطرۀ خود در آورده است.

اما نام شاندیز از کجا آمده است؟

شاندیز، نام شهری در پهنۀ وسیع خراسان، آرمیده میان درختان سربه‌­فلک کشیده و دره‌­های سبز و پر آب است. از آب‌­وهوای معتدل و رودهای جاریِ سرچشمه‌ گرفته از دامنه­‌های بینالود مقتدر، گل‌­های وحشی عطرآگین و بوته‌­زارهای انبوه و سبزی متولد شده که شاندیز را به تکه‌‌ای از بهشت زمینی مبدل ساخته است. این همه شگفتی، گردشگران بی‌­شماری را به خود فراخوانده و نام نامی شاندیز را میان مقاصد سفر پررنگ کرده است. این شهر شهیر در خراسان رضوی و دوازده کیلومتری شمال غربی مشهد مقدس واقع شده و در سال ۱۳۸۴ ، طبق مصوبۀ دولت و هیئت وزیران، تنها منطقه نمونۀ بین­المللی گردشگری ایران شناخته شده ­است؛ ازاین‌رو به گردشگران تور مشهد نیز پیشنهاد می‌شود در سفرهای داخلی ، بازدید از اولویت اول گردشگری ایران، شاندیز، را نیز از دست ندهند. اما نکتۀ قابل توجه اینکه غذای معروف و محلی این شهر، دلیل عمدۀ نام‌‌گذاری زنجیره رستوران­‌های شاندیز در سطح کشور است. شیشلیک شاندیز از شش تکه گوشت گوسفند تهیه می­شود که شهرت جهانی دارد و در رستوران‌های ایرانی در ملل مختلف، جزء پرطرفدارترین غذاهاست. با مانلی باشید تا رستوران‌‌های شاندیز کیش را به شما معرفی کند.

رستوران پدیده شاندیز کیش

شاندیز.jpg


  در کرانه­‌های غربی جزیرۀ کیش و در جادۀ جهان، نمای کلاسیک سازه­ای گسترده چشمان جست‌­وجوگر مسافران سفر به کیش را به­ خود جلب می­کند. رستوران و کافی‌‌­شاپ شاندیز، وسعتی بالغ بر 6500 مترمربع از اراضی غربی جزیرۀ کیش را به خود اختصاص داده است. معماری ظریف و خوش‌‌نقش این بنا، تداعی‌‌گر دروازه­های مستحکم ورودی شهر باستانی بابِل در سه‌­هزار سال قبل است. این رستوران و کافه با ارتفاع 50متری از سطح زمین در 100 متری ساحل بنا شده و جداره­‌های شیشه‌‌ای آن، چشم‌­انداز دلفریب نیلی یک­‌دست خلیج فارس را به­‌تصویر کشیده است. در این فضای وسیع و کلاسیک منحصربه‌‌فرد، با انواع غذاهای سنتی ایرانی و کباب‌­های خاص شاندیز از میهمانان جزیره پذیرایی می‌شود. طنین روح­‌نواز موسیقی زنده، آرامش دلچسبی را در فضا می‌پراکند و سرویس رایگان رفت‌‌وبرگشت، دسترسی به این مکان را سهل کرده است.

رستوران پدیدۀ شاندیز در نزدیکی مرکز خرید پدیده قرار گرفته و با ظرفیت 2000 نفر، آماده برگزاری میهمانی­ها و ضیافت­های رسمی میهمانان تور کیش و کیش‌‌وندان است. این رستوران در سال 1389 و در 35 روز بنا شده و این بازۀ زمانی، در کتاب رکودهای گینس به ثبت رسیده است. لنگری که زیبایی نمای ورودی را دو چندان کرده است، وزنی بالغ بر 100 تُن دارد. خلاقیت در طراحی و ساخت بنا، کیفیت خدمات ارائه شده و کارمندان خلاق و گشاده­‌رو، این رستوران را به یکی از قطب­‌های گردشگری کیش تبدیل کرده است و حتی می‌توان گفت که یکی از جاذبه های گردشگری کیش به‌‌شمار می‌‌آید.

ساعات فعالیت رستوران و کافی شاپ: ۱۲ الی ۱۶ و ۲۰ الی ۲۴

آدرس: جاده جهان، نرسیده به میدان غروب، رستوران پدیده

تلفن: ۰۹۳۴۷۶۸۵۵۵۰ – ۰۷۶۴۴۴۷۱۰۶۸

رستوران شاندیز صفدری

شاندیز صفدری 1.jpg


  غربی‌­ترین نقطۀ جزیرۀ سواحل مرجانی و آرام کیش، میزبان یکی از بزرگ‌‌ترین رستوران‌­های ساحلی پهنۀ پارسی ایران‌­زمین است. رستوران ساحلی شاندیز صفدری کیش در زمستان سال 1394 در نزدیکی پارک کشتی یونانی بنا شده و فضای گسترده‌­ای از کرانه‌­های خلیج فارس را به­خود اختصاص داده است. جداره­‌های شیشه­‌ای این سازۀ غول­‌پیکر، انوار طلایی ساحلی را به داخل هدایت کرده و چشم‌­‌انداز گسترده‌­‌ای از موج‌­‌های رقصان خلیج را به‌‌­تصویر کشیده است. گروه موسیقی بنام این رستوران یکی از حرفه‌­ای‌­ترین بندهای موسیقی زندۀ جزیره هستند و یکی از دلایل شهرت رستوران شاندیز صفدری در پارۀ مرجانی به‌­شمار می­روند. این رستوران با ظرفیت 900 نفری و شیشلیک­‌های خوش‌­پخت خود، عنوان پدر شیشلیک ایران با پنجاه سال سابقه را یدک می­کشد. تاکنون افراد مشهور بسیاری مهمان این رستوران­ شده­اند؛ هنرمندان، بازیگران و ورزشکارانی همچون علی دایی، محمد علیزاده، بهنام بانی و بسیاری دیگر از اشخاص سرشناس. بانجی­جامپینگ کیش که در همسایگی این سازه قرار دارد، متعلق به رستوران شاندیز صفدری است و حرف S آن نشانۀ اول حرف نام این رستوران است. برای استفاده از این رستوران فقط کافی­‌ست رزور بفرمایید، سرویس­های رفت­‌و برگشت رایگان رستوران در مبدا منتظر شما خواهند بود.

ساعات فعالیت: ۱۲ الی ۱۶ و ۲۰ الی 1بامداد

جزیره کیش- جاده جهان – بین کشتی یونانی و کلبه هور-رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش

شماره تلفن رزرواسیون رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش

09020098076

رستوران شاندیز آبشار

رستوران شاندیز آبشار 2.jpg


  در مرکز پرتپش کیش در کرانه­‌های ناآرام میدان آبشار یکی دیگر از رستوران‌­های مجموعۀ شاندیز قرار گرفته که تنها رستوران این مجموعه است که با سرویس بوفه‌‌ای از مهمانان پذیرایی می­کند. این رستوران در همسایگی هتل­ لوکس ارم و هتل داریوش قرار گرفته و فضای مناسبی برای مهمانان تور کیش است. این رستوران در دو فضای متفاوت سرپوشیده و در محیط باز سرویس می­دهد و شبانگاهان طنین موسیقی زندۀ پاپ و سنتی در تمامی این فضاها آکنده می­شود. دکوراسیون مدرن و استفاده از رنگ­‌های شاد و جذاب، حال­‌وهوای دلپذیری به این رستوران بخشیده است. ظرفیت 100 نفری رستوران آبشار شاندیز با میزهای کنار هم چیده‌‌شدۀ اطراف سِن ، تسلط کافی برای دیدن برنامه‌‌های اجرایی را خواهند داشت. در همۀ نقاط اینترنت بی‌­سیم وجود دارد.

میهمانان در پیش­غذا با سوپ جو و سوپ سبزیجات پذیرایی می­­شوند و در غذای اصلی می­توانند انواع غذاهای ایرانی و دریایی همچون خوراک میگو، استیک گوشت، ماهی سرخ‌شده، کباب بلغاری، مرغ سوخاری، مرصع پلو و جوجه کباب را انتخاب کنند. در میز اردور، انواع و اقسام سالادها مانند فصل، گرین، نیسواز و ... سرو می‌شود. فضای باز و سرسبز رستوران، طنین شرشر آبشار را با سازهای نواخته در قسمت سرپوشیده آمیخته و نوای طبیعت را به­‌هنگام صرف شام به‌­گوشتان می‌­رساند.

ساعت کاری رستوران : 13 تا 15:30 برای صرف ناهار و 21 تا 24 برای صرف شام

موقعیت مکانی رستوران : میدان آبشار کیش ، جنب مجسمه پنگوئن

تلفن: ۴۰۰۰ ۶۸ ۷۶ ۰۹۳۴- ۲۰۰ ۴۴۴۱

رستوران وی ­آی ­‌پی شاندیز

رستوران وی¬آی¬پی شاندیز 1.jpg


  در محیطی آرام در گوشه‌­ای از حجم مراکز خرید و مجتمع‌­های تفریحی، در نزدیکی هتل اسپادانا و در طبقۀ زیرین هتل پارمیدا، آرام ‌گرفته در کرانه‌­های ناآرام بلوار ایران، یکی از بهترین رستوران­‌های مجموعۀ شاندیز قرار گرفته است. فضای وسیع و دکوراسیون مدرن و چوبینش مورد علاقۀ مهمانان تور کیش است و غذاهای طبخ‌‌شده‌­اش ذائقۀ ایرانی را به خود فرا می‌خواند. محیط شاد و مفرح رستوران VIP وامدار استیج باشکوهی­‌ست که هنر موسیقی‌­دانان و هنرمندان جزیره را در فضای 300نفرۀ آن در معرض تماشا گذاشته است. غذاهای ایرانی، فرنگی و دریایی با دورچینی از سبزیجات تازه در دیزاینی دلپذیر سرو می­شود. از جمله غذاهای پرطرفدار این رستوران می­توان به شیشلیک، برگ، فیله، جوجه، شیر ماهی، ماهیچه، بشقاب دریایی، میگو، ماهی، کباب مکزیکی، استیک و چیکن فینگر اشاره کرد. پس از اتمام وعدۀ غذایی‌‌تان می‌توانید در محیط فضای باز این رستوران چای بنوشید و دمی بیارامید.

ساعت کاری: ظهر تا بعد از ظهر, بعد از ظهر تا شب-ساعت ۱۲ تا ۳ بعداز ظهر و ۲۱ تا ۱ بامداد

کیش -خیابان رودکی، طبقه زیرین هتل پارمیدا

تلفن: ۸۸۲۰ ۷۶۹ ۰۹۳۴

آژانس هواپیمایی مانلی پرواز،‌ نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

نیاز به مشاوره دارید؟
ما در مورد خدمات، تورها و هتل ها، جزئیات هزینه ها و تهیه یک پیشنهاد شخصی را به شما اعلام خواهیم کرد!


: به اشتراک گذاری این مطلب