تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

رستوران فود لند کیش

هنگام سفر، یکی از جاذبه‌هایی که لذتی بسیار را به همراه دارد، خوردن غذا است، به‌خصوص اینکه در سفر به شهرها و کشورهای دیگر می‌توان غذاهای جدید با طعم‌های متفاوت را امتحان کرد و از این تجربۀ تازه نهایت لذت را برد. این بار آژانس مسافرتی مانلی پرواز قصد دارد یکی از بهترین رستوران های کیش را به شما معرفی کند تا اگر سفر به کیش را در برنامۀ تفریحی‌تان جای داده‌اید،‌ رفتن به این مکان را فراموش نکنید. اگر با تور کیش، چه به صورت تور ارزان کیش، چه به صورت تور لحظه آخری کیش قدم به این وادی سبز-آبی گذاشتید ، می‌توانید از راهنمای هتل های کیش در خصوص این رستوران و دیگر رستوران های جزیره اطلاعات کامل‌تری کسب کنید.


هنگام سفر، یکی از جاذبه‌هایی که لذتی بسیار را به همراه دارد، خوردن غذا است، به‌خصوص اینکه در سفر به شهرها و کشورهای دیگر می‌توان غذاهای جدید با طعم‌های متفاوت را امتحان کرد و از این تجربۀ تازه نهایت لذت را برد. این بار آژانس مسافرتی مانلی پرواز قصد دارد یکی از بهترین رستوران های کیش را به شما معرفی کند تا اگر سفر به کیش را در برنامۀ تفریحی‌تان جای داده‌اید،‌ رفتن به این مکان را فراموش نکنید. اگر با تور کیش، چه به صورت تور ارزان کیش، چه به صورت تور لحظه آخری کیش قدم به این وادی سبز-آبی گذاشتید ، می‌توانید از راهنمای هتل های کیش در خصوص این رستوران و دیگر رستوران های جزیره اطلاعات کامل‌تری کسب کنید.


توضیحات

رستوران فودلند کیش

هنگام سفر، یکی از جاذبه‌هایی که لذتی بسیار را به همراه دارد، خوردن غذا است، به‌خصوص اینکه در سفر به شهرها و کشورهای دیگر می‌توان غذاهای جدید با طعم‌های متفاوت را امتحان کرد و از این تجربۀ تازه نهایت لذت را برد. این بار آژانس مسافرتی مانلی پرواز قصد دارد یکی از بهترین رستوران های کیش را به شما معرفی کند تا اگر سفر به کیش را در برنامۀ تفریحی‌تان جای داده‌اید،‌ رفتن به این مکان را فراموش نکنید. اگر با تور کیش، چه به صورت تور ارزان کیش، چه به صورت تور لحظه آخری کیش قدم به این وادی سبز-آبی گذاشتید ، می‌توانید از راهنمای هتل های کیش در خصوص این رستوران و دیگر رستوران های جزیره اطلاعات کامل‌تری کسب کنید.

    

1فوودلند.jpg

 

عرصۀ مرجانی سر از آب بیرون زدۀ جزیرۀ کیش را موج­های شادان و رقصان پهنۀ یک­دست نیلگون شاخاب پارس تنگ در آغوش گرفته است. این سرزمین دیرین ورای تاریخ و سنت غنی، میزبان سازه‌های مدرن و آسمان­خراش­های رفیع و درهم‌تنیده‌ای است که هریک کاربری ویژه­ای دارند. گاه در قالب مراکز تجاری کیش عرض اندام می­کنند و گاهی در لباس مجتمع­های تفریحی به گردشگران خدمت می‌رسانند. در میان این سازه­های مدرن، رستوران­های بی­شماری در سراسر جزیره پراکنده شده که در تور کیش حتما باید سراغی از آنها گرفت. یکی از پرطرفدارترین این رستوران­ها رستوران فودلند در شرق جزیره کیش است.

در پس این رستوران، فکر خلاق و اراده­ای سخت نهفته که آن ­را به ­یکی از منحصربه­فردترین­های جزیره بدل کرده است. فضای وسیع این رستوران در دامان آرام ساحل مرجان و در نزدیکی بازار مرجان آرمیده است. این رستوران دوهزار مترمربع از سواحل خوش­نمای کیش را به قلمرو خود درآورده و رو به موج­­های کف­آلود خلیج، بهترین و متنوع­ترین غذاها را عرضه می­کند. فضای سرسبز پارک ساحلی مرجان در امتداد کرانه­های نا آرام خلیج از پنجره­های سراسری رستوران به زیبایی نمایان است و حال­وهوای ویژه­ای به درون آن داده است. طراحی داخلی و چیدمان شیک و مدرن آن، حاصل نگاه ظریف­بین طراحان زبردست است که در قدم اول، چشمان جست­وجوگر مهمانانش را به­خود جلب می­کند. به­هنگام ورود فضای سرسرا شکلی در برابر چشمانتان رخ­نمایی خواهد کرد که آرامش تاثیرگذاری خواهد داشت. اگر از این فضا دل بکنید، سه تالار باشکوه که سالن­های اصلی رستوران هستند در برابر چشمانتان ظاهر می­شوند. دکوراسیون متفاوت و نورپردازی خلاق آن را در هیچ کجای دیگر نخواهید یافت. همۀ این ظرافت­ها حاصل درایت و تفکر خلاق جوانی ایرانی با­نام سامان پیمان‌­پور است که در حال حاضر مدیریت این رستوران را به­عهده دارد. دیگر بخش­های حوزۀ گردشگری کیش نیز از وجود این جوان خوش­فکر بی­نصیب نمانده است. هرچه از ظرافت­ها و نقش­نگاره‌های فودلند بگوییم کم گفته‌ایم. شعار و هدف اصلی این رستوران از زمان تاسیس تاکنون ارائۀ دیش­های باکیفیت، خوش‌نقش و ظاهر، متنوع و مطابق با استانداردهای بین­المللی است. اگر بنا کنیم به این ادعا که تنوع غذایی این رستوران نه­تنها در جزیره، بلکه در کشور همتا ندارد، گزافه نگفته­ایم. در حال حاضر بیش از 100 نوع غذای اصلی، پیش­غذا، دسر و سالاد از داخل و شرکت­های خارجی وارد منوی این رستوران شده است. در کنار انواع غذاهای بی­نظیر ایرانی و کباب­ها، انواع فست­فودها نیز در این منو به­چشم می‌خورد. اگر گزینۀ انتخابی­تان فست­فود است، فضای مجزایی در این رستوران میزبان برندهای خارجی مشهوری همچون republic، fudo، lime، chill out، cafe شده است. با وجود این، بخش فودکورت فودلند کیش یکی از کامل­ترین­های منطقۀ آزاد به­شمار می­رود. از دیگر فضاهای مجزای تعبیه‌شده در این رستوران باید به کافۀ متفاوت اشاره کرد. کافی­شاپ مدرن فودلند انواع بستنی­ها و نوشیدنی­های سرد و گرم را سرو می­کند. در کافۀ لیایی فودلند شاهد دکوراسیون و منوی مراکشی خواهید بود که علاوه‌بر نوشیدنی، قلیان هم سرو می­شود. پس از سرو غذای اصلی، دمی‌ به‌سربردن در این کافه‌ها خالی از لطف نخواهد بود.4فودلند کیش.jpg


مواد اولیۀ غذاهای این رستوران از خارج از کشور و مبادی استاندارهای بین­المللی تهیه و مصرف می‌شود تا از سلامت و طعم غذاهای متنوع آن اطمینان حاصل شود. انبار مواد غذایی در محیطی تمیز و خنک و قفسه‌بندی‌شده انجام می­گیرد و سردخانه­های وسیع با دمای منفی صفر و بالای صفر، مواد اولیه را سالم و تازه نگه خواهند داشت. امکان استفاده از اینترنت بی‌­سیم رایگان در تمام نقاط رستوران امکان­‌پذیر است.

رستوران شهیر فودلند از سال 1389 در سواحل سبز جزیرۀ مرجانی آغاز به‌­کار کرده و به‌­واسطۀ کیفیت بی­‌نظیر غذاها و پذیرایی قابل تحسین، از طرف میهمانان کیش بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. مسافران همیشگی جزیره و کیش‌وندان، از میهمانان ثابت سرزمین غذای کیش هستند. این استقبال وسیع، از تفاوت سطح ارائه خدمات و تفکر نوین و خلاق سرچشمه گرفته که به دریافت الواح سپاس بی‌شماری منجر شده است:

 

·        سال 1392 لوح سپاس از جناب آقای محمد محب خدایی، معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش

·        سال 1393 به­عنوان رستوران نمونه از جناب آقای علیرضا عامری، مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره منطقه آزاد کیش

·        سال1394 لوح سپاس از جناب آقای محمدمحب خدایی، معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش

·        سال1396 لوح سپاس از جناب آقای محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش

·        سال1394-1395 در جشنواره تغذیه برتر و سالم، از اتاق اصناف ایران و سازمان جهانی ایمنی غذا، نشان طلایی را دریافت و جزو 5 رستوران برتر کشور انتخاب شد.

 


9فودلند کیش.jpg


در این رستوران امکانات رفاهی بسیاری از قبیل زیر ارائه می­شود:

پارکبان مخصوص، فضای سبز و محوطۀ گل‌کاری‌شده، رمپ ورودی با شیب 15 درجه، مبلمان راحتی در اتاق انتظار، پردۀ هوا جهت جلوگیری از اتلاف انرژی سرمایشی و گرمایی، سرویس بهداشتی مجهز به آینۀ آرایشی، مایع دستشویی، دستمال کاغذی، سیستم تهویه و شیرآلات چشمی جهت جلوگیری از هدر رفتن آب، دستگاه خشک­کن برقی دست، میز کودک، سرویس مخصوص مهمانان کم­توان جسمی حرکتی، امکان پخت غذا در مقابل مشتری Gueridon service، بیمه آتش‌سوزی و حوادث، تاییدیه ایمنی از اداره آتش‌نشانی، سیستم اطفاء و اعلام حریق، بیمه مسئولیت مدنی در قبال میهمانان و کارکنان، قرارداد سمپاشی دوره‌ای، امکان رزرو و تحویل غذا به بیرون‌بر و لاندری.

در این رستوران می‌توانید غذای مورد علاقه‌تان را نوش‌جان کنید و برگی ماندگار از سفرتان در دفتر خاطرات طرح بزنید.

مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

نیاز به مشاوره دارید؟
ما در مورد خدمات، تورها و هتل ها، جزئیات هزینه ها و تهیه یک پیشنهاد شخصی را به شما اعلام خواهیم کرد!
تورهای پیشنهادی


: به اشتراک گذاری این مطلب