تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

بهترین رستوران های کیش - قسمت اول

جزیرۀ کیش، مفرش مرجانی، آرمیده در ثقل پهنۀ نیلگون شاخاب پارس، از دیرباز کنون میزبان کاوشگران عرصۀ طبیعت و سفرهای تجاری بوده است. طبیعت شگفت­انگیز این پارۀ مرجانی بی­نظیر که در نوع خود همتایی ندارد، طبیعت­دوستان سراسر جهان را به­ دمی لذت‌بردن از حیات، به­خود فراخوانده است. موقعیت جغرافیایی آن نیز برای سفرهای تجاری مناسبش داشته و فضای مدرنی برای گشت­وگذار در مجتمع­های تجاری ایجاد شده است. در کنار این همه شگفتی، رستوران­های بی­شماری برای پذیرایی از مهمانان تور کیش جزیره پدید آمده که با سرویس آلاکارت و بوفه‌ای، دیزاین چشم‌نوازی از غذاهای ایرانی، دریایی و ملل را ارائه می­دهند.

جزیرۀ کیش، مفرش مرجانی، آرمیده در ثقل پهنۀ نیلگون شاخاب پارس، از دیرباز کنون میزبان کاوشگران عرصۀ طبیعت و سفرهای تجاری بوده است. طبیعت شگفت­انگیز این پارۀ مرجانی بی­نظیر که در نوع خود همتایی ندارد، طبیعت­دوستان سراسر جهان را به­ دمی لذت‌بردن از حیات، به­خود فراخوانده است. موقعیت جغرافیایی آن نیز برای سفرهای تجاری مناسبش داشته و فضای مدرنی برای گشت­وگذار در مجتمع­های تجاری ایجاد شده است. در کنار این همه شگفتی، رستوران­های بی­شماری برای پذیرایی از مهمانان تور کیش جزیره پدید آمده که با سرویس آلاکارت و بوفه‌ای، دیزاین چشم‌نوازی از غذاهای ایرانی، دریایی و ملل را ارائه می­دهند.

توضیحات

جزیرۀ کیش، مفرش مرجانی، آرمیده در ثقل پهنۀ نیلگون شاخاب پارس، از دیرباز کنون میزبان کاوشگران عرصۀ طبیعت و سفرهای تجاری بوده است. طبیعت شگفت­انگیز این پارۀ مرجانی بی­نظیر که در نوع خود همتایی ندارد، طبیعت­دوستان سراسر جهان را به­ دمی لذت‌بردن از حیات، به­خود فراخوانده است. موقعیت جغرافیایی آن نیز برای سفرهای تجاری مناسبش داشته و فضای مدرنی برای گشت­وگذار در مجتمع­های تجاری ایجاد شده است. در کنار این همه شگفتی، رستوران­های بی­شماری برای پذیرایی از مهمانان تور کیش جزیره پدید آمده که با سرویس آلاکارت و بوفه‌ای، دیزاین چشم‌نوازی از غذاهای ایرانی، دریایی و ملل را ارائه می­دهند.

به­دلیل موقعیت جغرافیایی منطقۀ آزاد کیش بیشتر گزینه­های منتخب مربوط به غذاهای دریایی است که با صید متنوع روز طبخ و با چینش ظریفی تهیه می­شود؛ گرچه لازم به ذکر است متوسط بهایی که در رستوران­های جزیره می­پردازید، به نسبت سایر شهرهای پهنۀ گستردۀ کشور کمی بالاتر است، این رستوران­ها برای مدت زمان بیشتری از طول روز در خدمت مهمان هستند و گاهی تا پاسی از شب مشغول خدمت­رسانی‌اند.

در این پهنه با دو نوع متفاوت از رستوران­ها مواجه خواهیم بود؛ رستوران­هایی که در کنار منوی لذیذی از انواع غذاها، با موسیقی زنده و برنامه­های مهیج از مهمانانشان پذیرایی می­کنند و بهایی حداقل 4 برابری دارند و رستوران­های که به سرو غذا در محیط دلنشینشان اکتفا کرده­اند. آژانس هواپیمایی مانلی پرواز در این پارۀ مغتنم، به معرفی ­چندی از پرطرفدارترین­ رستوران­های جزیرۀ کیش پرداخته است. در سفر به کیش،‌ با هر توری که به این تکۀ بهشتی سفر کردید، چه تور ارزان کیش و چه تور کیش لحظه آخری ، می‌توانید از راهنمای هتل های کیش کمک بگیرید.

رستوران فودلند

این رستوران که نامش بیراه هم چنین نام‌گذاری نشده، در همسایگی بازار مرجان و در نزدیکی ساحل چشم­نواز مرجانی قرار گرفته است. در فضایی بالغ بر دوهزار متر، سه­ سالن مجزا با دکوراسیون متفاوت و نورپردازی خاص ایجاد شده است. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی، ملل و دریایی توجه شما را به خود جلب می­کند. می­توانید وعدۀ غذایی خود را پس از گشت­و گذار در مجتمع تجاری مرجان در این رستوران میل کنید و از منظرۀ ساحل گستردۀ مرجانی لذت ببرید.

رستوران فانوس جزیره

یکی از رستوران­های تازه‌تاسیس جزیرۀ کیش، رستوران فانوس پدیده کیش است که در ضلع جنوب غربی آن در ارتفاعات 42 متری از میهمانان طبیعت­دوست جزیره پذیرایی می­کند. جنس جداره­ها و کف این بنای 800 متری از شیشه انتخاب شده تا چشم­انداز زیبای ساحل را از دست ندهید. در این سازۀ مدرن انواع غذاهای دریایی و ملل برای ظرفیتی بالغ بر 250 نفر ارائه می­شود. می­توانید یک نیمروز را برای تماشای کشتی یونانی و جاذبه­های ساحل آن صرف کنید و وعدۀ غذایی ناهار یا شام را مهمان رستوران فانوس شوید.

رستوران شاندیز صفدری کیش

این رستوران هم مثل رستوران پدیده کیش یکی از رستوران­های ممتاز و تازه‌تاسیس کیش به حساب می آید که در مدت کوتاهی توانسته رضایت میهمانش را جلب کند. تنوع بالای غذایی و کیفیت غذاهای ارائه‌شده، یکی از امتیازات این رستوران بوده و در کنار پخش موسیقی سنتی زنده در بین گردشگران مشهور شده است. دو فضای متفاوت سرپوشیده و آزاد برای 180 نفر، مبله شده تا در محیط مورد انتخابتان به تناول مشغول شوید. فراموش نکنید جوجه‌کباب این رستوران با تخفیف 43 درصدی ارائه می­شود. جداره­های شیشه­ای فضای وسیع رستوران محیط دلباز و نورگیری ایجاد کرده و چشم­انداز وسیعی از موج­های آبی را در برابر چشمانتان به تصویر کشیده است. این رستوران در غرب جزیره کیش و در نزدیکی کشتی یونانی قرار گرفته است.

رستوران توتی فروتی کیش

تنها رستوران ساحلی جزیره کیش رستوران توتی فروتی است که از آن به تنهایی به­عنوان یک جاذبۀ گردشگری کیش هم یاد می­شود. این رستوران وابسته به شرکت اینترتوریست کیش، از اسفندماه 1384 انواع غذاهای فرنگی را ارائه می­دهد. این رستوران در ساحل اسکلۀ بزرگ تفریحی کیش به همراه یک کافی‌شاپ در فضایی بالغ بر 1400 مترمربع و با زیربنایی حدود 250 متر بنا شد و از 250 نفر به­طور هم‌زمان پذیرایی می­کند. از امکانات و بخش­های این جاذبۀ تفریحی می­توان به فضای آشپزخانه، کافی شاپ و اسنک‌بار، دفتر اداری، سرویس بهداشتی، انبار خشک، سردخانه زیر صفر و بالای صفر اشاره کرد. از پشت بام یک­دست چوبی ساختمان اصلی، چشم­انداز دلنوازی از پهنۀ نیلگون خلیج فارس به­چشم می­خورد.

رستوران نهنگ سفید

نهنگ سفید غول­پیکری در شمال شرق جزیره و نزدیک به مرکز شهر از آب بیرون افتاده و به پذیرایی از مهمانان کیش مشغول است. بنای چشم­نواز رستوران نهنگ سفید در نزدیکی هتل و بازار ونوس و هتل فارابی قرار گرفته و منظرۀ زیبای ساحل و مسیر دوچرخه­سواری را به تماشا نشسته است. این رستوران انواع غذاهای دریایی را با بهترین کیفیت با دیزاینی دلچسب ارائه می­کند.

رستوران پایاب کیش

در یکی از قدیمی­ترین محله­های کیش، مجاورت پایاب کاریز کیش، واقع در میدان المپیک، فضای دلنشین رستوران پایاب کیش قرار گرفته است. چینش سنتی این رستوران در فضای باز، پیرامون حوضچه­ای باصفا و همچنین طنین روح­نواز موسیقی زنده، حال‌وهوایی متفاوت ایجاد کرده است. رستوران پایاب کیش با امکاناتی نظیر اینترنت بی‌سیم، ارسال رایگان غذا هم دارد و انواع غذاهای سنتی و ملل را سرو می­کند. برای مراسم­ها، ضیافت­های کوچک و دورهمی­ها می­توانید رزرو داشته باشید.

رستوران کرال کیش

در طبقۀ همکف برج شهیر صدف جزیرۀ کیش، یکی دیگر از رستوران­های تمیز و خوش­چینش ساکن است. فضایی آرام و دل­نشین برآمده از دکوراسیون مدرن و شیک این رستوران از مهم‌ترین امتیازات آن به­شمار می­رود. موسیقی زندۀ پاپ و برنامه­های مهیج و سرگرم­کننده شما را مسحور خود خواهد کرد. رستوران کرال با دو سرویس آلاکارت و بوفه‌ای به‌طور هم‌زمان، با انواع غذاهای دریایی و فرنگی از مهمانانش پذیرایی می­کند.

آژانس گردشگری مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

نیاز به مشاوره دارید؟
ما در مورد خدمات، تورها و هتل ها، جزئیات هزینه ها و تهیه یک پیشنهاد شخصی را به شما اعلام خواهیم کرد!


: به اشتراک گذاری این مطلب