تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

رستوران های خارجی مشهد

شاید شما هم در سفرهای داخلی خود از غذاهای ایرانی و محلی خسته شده‌اید و هوس گازی پنیرآلود از پیتزا را کرده‌اید یا می‌خواهید مهارتتان را با چاپ‌استیک بسنجید؛ خب، در زیر لیستی‌ست که می‌تواند در سفر به مشهد به شما کمک کند.

شاید شما هم در سفرهای داخلی خود از غذاهای ایرانی و محلی خسته شده‌اید و هوس گازی پنیرآلود از پیتزا را کرده‌اید یا می‌خواهید مهارتتان را با چاپ‌استیک بسنجید؛ خب، در زیر لیستی‌ست که می‌تواند در سفر به مشهد به شما کمک کند.

توضیحات

در سفرهای داخلی معمولا یکی از لذت‌بخش‌ترین بخش‌های سفر، یعنی غذا خوردن، نقش کمرنگی پیدا می‌کند. علت این امر این است که در سفرهای خارجی معمولا غذاهای هر کشور طعم تازه‌ای را برای گردشگران به ارمغان می‌آورد؛ اما در مقاصد داخلی معمولا چیز تازه‌ای برای کشف وجود ندارد؛ ازاین‌رو قصد داریم تا بهترین رستوران های خارجی مشهد را به شما معرفی کنیم تا اگر هوس غذاهای فرنگی را کردید، بلد باشید کجا بروید. آژانس هواپیمایی مانلی پرواز علاوه‌بر ارائۀ تور مشهد در انواع مختلف، اطلاعات بسیاری دربارۀ این شهر و سایر مقاصد گردشگری خارجی و داخلی را در مجلۀ خود قرار داده است تا بتوانید با استفاده از آن‌ها سفری امن و راحت را تجربه کنید.

رستوران ایتالیایی لُرد

رستوران های خارجی مشهد


اگر هوس غذای ایتالیایی کردید، کافی‌ست سری به رستوران ایتالیایی لرد بزنید و با صرف انواع غذاهای مدیترانه‌ای خوشمزه، مثل پیتزاها و لازانیاهای مختلف و همچنین انواع پنه و پاستا، دلی از عزا درآورید. این رستوران به تازگی غذاهای دریایی لذیذی را نیز به منوی خود اضافه کرده که کیفیت و تنوع آن را دو چندان می‌کند. برای دسترسی به این هتل باید به میدان جانباز بروید و چند قدم پس از مرکز خرید پروما، این رستوران را در نبش شهر غذا پیدا کنید.

رستوران ایتالیایی نارون

رستوران ایتالیایی نارون مشهد یکی از باسابقه‌ترین فرنگی‌کارهای این شهر است که در سال 88 آغاز به کار کرد. مثل همۀ رستوران‌های ایتالیایی، در این محل نیز غذاهایی مانند پیتزا، پنه و پاستا به مشتریان عرضه می‌شود که همگی از کیفیت مناسبی برخوردارند. غذاهای خاص دیگری مانند راویولی (پاستاهای بالشتی تو پر) نیز در این رستوران عرضه می‌شوند که قطعا به شما پیشنهاد می‌شوند.

آدرس: ملک آباد - خیابان فرهاد - فرهاد 25

رستوران ترکیش فود

یکی دیگر از رستوران‌های فرنگی خوب در حاشیۀ شلوغ خیابان وکیل‌آباد ترکیش فود است که غذاهای ترکی بسیار باکیفیتی را به مشتریان خود عرضه می‌کند. در منوی این رستوران اسامی عجیب و غریبی را پیدا نخواهید کرد و همۀ موارد همان غذاهای آشنای ترکی، مانند دونر و اسکندر کباب‌اند؛ اما مواد باکیفیت و آشپزهای ماهر این رستوران باعث کیفیت عجیبی در غذایی که به سر میزتان آورده می‌شود، شده‌اند.

آدرس: بزرگراه وکیل آباد - بولوار هنرستان - نبش هنرستان 8 

KFC حلال

رستوران های خارجی مشهد


یکی از بهترین رستوران‌های فرنگی مشهد KFC حلال است. در این رستوران انواع فست‌فودهای بسیار لذیذی مانند انواع برگر و پیتزا را می‌توانید سفارش دهید. از بهترین غذاهای این رستوران می‌توان به انواع مختلف کنتاکی و سوخاری‌های آن اشاره کرد؛ همچنین تنوع سس و پیش‌غذا نیز بر لذ‌تتان خواهد افزود. وجود منطقۀ بازی کودکان نیز یکی از نکات مثبت این رستوران به‌حساب می‌آید. 

رستوران دریایی سولو

رستوران سولو با سرو انواع غذاهای دریایی لذیذ بهترین گزینه برای آنانی‌ست که به دنبال غذایی تازه و در عین حال سرشار از سلامتی‌اند. علاوه‌بر غذاهای خوشمزه و سرویس‌دهی درخور، محیط این مجموعه نیز یکی از دلایل اصلی محبوبیت این رستوران است؛ همچنین یک حیاط پشتی قشنگ و دلباز هم در این مجموعه وجود دارد که در هوای خنک شب‌‌های تابستان می توانید غذای خود را در آن میل کنید.

آدرس:‌ خیابان هاشمیه - هاشمیۀ 28 - پلاک 80 

رستوران شبدیز

شبدیز را می‌توان به جرات یکی از بهترین فست‌فودی‌های مشهد معرفی کرد. این امر را با اولین ورودتان به این رستوران و صف طولانی که در انتظار جای خالی هستند خواهید فهمید. علاوه‌بر انواع پیتزا و برگر‌های خوشمزه و باکیفیت، لازانیا نیز از موارد پرطرفدار موجود در منو است. از بهترین ویژگی‌های شبدیز می‌توان به فضای جالب و هنرمکندانۀ آن اشاره کرد که لحظات دلپذیری را برای شما رقم می‌زند.

 

مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی تردید را برایتان آرزومند‌ است. سفرتان سبز!

نیاز به مشاوره دارید؟
ما در مورد خدمات، تورها و هتل ها، جزئیات هزینه ها و تهیه یک پیشنهاد شخصی را به شما اعلام خواهیم کرد!
اطلاعات نویسنده
نویسنده
سید ابوالفضل شفیعی
تورهای پیشنهادی


: به اشتراک گذاری این مطلب