تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

دبی مال؛ آنچه که باید باشد!

احتمالا شما هم راجع به بزرگ‌ترین مرکز خرید جهان شنیده‌اید و حداقل یک‌بار دلتان خواسته چرخی در آن بزنید؛ اما لقب بزرگ‌ترین مرکز خرید جهان، تنها گوشه‌ای از شهرت فراگیر این مجموعه است!

احتمالا شما هم راجع به بزرگ‌ترین مرکز خرید جهان شنیده‌اید و حداقل یک‌بار دلتان خواسته چرخی در آن بزنید؛ اما لقب بزرگ‌ترین مرکز خرید جهان، تنها گوشه‌ای از شهرت فراگیر این مجموعه است!

توضیحات

دبی به خودی خود لوکس‌ترین شهر جهان محسوب می‌شود و وقتی که پای لوکس‌ترین مرکز خرید دبی به میان می‌آید، باید مطمئنا باشید که در هیچ کجای دنیا مشابه آن را نخواهید یافت. دبی مال (Dubai Mall)، لقب بزرگ‌ترین مرکز خرید جهان را یدک می‌کشد و تنها شنیدن نام‌‌گذاری آن کافی‌ست تا به اهمیت این مجموعه در شکوه دبی پی ببرید. مجموعۀ دبی مال چیزی بسیار فراتر از تنها یک مرکز برای خرید است و به خودی خود، مسئول جذب بسیاری از گردشگران به سفر به دبی است. برای بازدید از این مرکز خرید بزرگ بهتر است ابتدا با آن آشنا شوید تا بتوانید به بهترین نحو، از هرچه که در این پدیدۀ قرن وجود دارد لذت ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر دربارۀ رزرو تور دبی می‌توانید با کارشناسان ما در بخش فروش آژانس هواپیمایی مانلی پرواز تماس بگیرید.

دبی مال؛ آنچه که باید باشد!


   در این مقاله قرار است به بررسی اجمالی مواردی که دبی مال را تبدیل به یکی از جاذبه ‌های دبی می‌کند بپردازیم. برای درک کامل وسعت 1124000 متر مربعی این مرکز خرید، باید بگوییم که دبی مال ظرفیت گنجایش 50 زمین فوتبال را در خود دارد؛ به عبارت دیگر، این مرکز خرید خیلی خیلی بزرگ است. بیش از 1200 واحد تجاری فعال در این مجموعه وجود دارند که در آن‌ها انواع کالاهای لوکس و درجه یک هر برندی که بخواهید عرضه می‌شود؛ یعنی اگر حتی به دنبال لباسی که دو روز پیش بر تن یکی از مدل‌های فشن شو دیدید هم بگردید، در دبی مال آن‌ را خواهید یافت.

دبی مال؛ آنچه که باید باشد!


در میان این 1200 واحد تجاری، یکی از آن‌ها توجه بیشتری را به خود جلب می‌کند. شُک‌مزه (Candylicious: ترکیب شکلات و خوشمزه) به عنوان بزرگ‌ترین شکلات‌فروشی دنیا شناخته می‌شود که در واحدی به وسعت 10 هزار فوت، متنوع‌ترین طیف شکلات و شیرینی دنیا را به مشتریان عرضه می‌کند. کیفیت و تنوع کالاهای این فروشگاه به قدری‌ست که بسیاری تنها برای خرید در این فروشگاه به دبی سفر می‌کنند.

یکی از ویژگی‌هایی که این مرکز خرید را منحصر به فرد می‌کند، هزینه‌ای‌ست که به زیباسازی فضای این مجموعه اختصاص داده شده است. شاید خیلی برایتان عجیب باشد که در طول گردشتان در این مرکز خرید با آثار هنری مدرنی که احتمالا هیچ سری از آن‌ها در نیاورید روبه‌رو شوید؛ مثلا در این مجموعه یک آبشار وجود دارد که قطعا با ارتفاع زیادی که دارد، توجه‌تان را به خود جلب کند؛ اما درواقع، این اثر تنها سرابی از یک آبشار واقعی‌ست و از عجایب آن این است که اگر به یکی از مجسمه‌هایی که در حال سقوطی ابدی از این آبشار‌ند زل بزنید، بقیۀ آن‌ها را نخواهید دید؛ اما مهم‌تر از همۀ این‌ها، چیزی که دبی مال را تبدیل به پدیده‌ای در دنیای مدرن می‌کند، آکواریوم آن است که به‌عنوان بزرگ‌ترین نمونه در کتاب رکوردهای جهانی گینس به ثبت رسیده است. این آکواریوم در طبقۀ همکف دبی مال واقع شده و با اولین ورود به این مجموعه، شما را محو خود خواهد کرد. این آکواریوم حدود 55 متر عرض و 8 متر ارتفاع دارد و وزن آن نیز حدود 250 تن است. می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای که احتمالا خیلی هم زیاد است، با یک قایق کف شیشه‌ای بر سطح آب این آکواریوم بچرخید و به تماشای موجودات آبی داخل آن بپردازید. این تفریح قطعا برای فرزندانتان خاطره‌ای لذت‌بخش را رقم خواهد زد!

حالا که این غول شگفت‌انگیز را بهتر شناختید،‌ دیدن از آن را فراموش نکنید!

مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی تردید را برایتان آرزومند‌ است. سفرتان سبز!


نیاز به مشاوره دارید؟
ما در مورد خدمات، تورها و هتل ها، جزئیات هزینه ها و تهیه یک پیشنهاد شخصی را به شما اعلام خواهیم کرد!


: به اشتراک گذاری این مطلب