تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

مراکز خرید ایروان

ایروان به‌عنوان بزرگ‌ترین شهر ارمنستان، بیشترین سهم را از توسعۀ صنعتی و شهری آن برده‌ است. به این دلیل بهترین مکان برای گردش و اقامت در ارمنستان، ایروان است. در این شهر، علاوه‌بر جاذبه‌های تاریخی فراوان، امکانات رفاهی مدرني مانند مراکز خرید ايروان و رستوران‌های متعددی را خواهید یافت که همگي، وعدۀ سفری دلپذیر را به شما می‌دهند. اگر قصد دارید با تور ارمنستان به این کشور سفر کنید، می‌توانید برای کسب اطلاعات دربارۀ قیمت بلیط هواپيما ارمنستان، جاذبه‌ها و همچنین قیمت تور ارمنستان با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل كنيد. همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات دقیق در رابطه با جاذبه‌ های دیدنی ارمنستان به مجلۀ آژانس هواپیمایی مانلی پرواز سر بزنید و تنها با چند کلیک، مقصدتان را مثل کف دست بشناسید.

مرکز خرید رُسیا (Rossia Mall)

مراکز خرید ایروان


مرکز خرید رُسیا که یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید ايروان است، در سال 2016 در ایروان افتتاح شد. در هفت طبقۀ این مرکز خرید، هر چه از یک مرکز خرید مدرن بخواهید را پیدا خواهید کرد. به گفتۀ صاحب این مرکز خرید، جذب و سرگرم‌كردن گردشگران، از ابتدای آغاز پروژۀ ساخت این مرکز خرید، هدف رُسیا بوده است. طبقۀ ششم این مجموعه به امکانات تفریحی اختصاص داده شده که سینمایی 9 بعدی، جذاب‌ترین آن است.

باغ دالما (Dalma Garden)

مراکز خرید ایروان


باغ دالما، اولین مجموعۀ تجاری-تفریحی خانوادگی ارمنستان است که در سال 2012 افتتاح شد. این مرکز خرید با مساحتی به وسعت 50 هزار متر مربع، دومین مرکز خرید بزرگ ایروان است. همچون دیگر مراکز خرید مدرن، دالما هم تمام سعی خود را برای افزایش زمان حضور مشتریان در داخل این مجموعه کرده است و علاوه بر واحدهای تجاری متعدد، تعداد زیادی رستوران و همچنین امکانات رفاهی و تفریحی دیگری را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. 

مرکز خرید ایروان

"ایروان" ، بزرگ‌ترین و همچنین یکی از محبوب‌ترین مراکز خرید این کشور به حساب می‌آید. این مجموعه که با استانداردهای روز اروپایی ساخته شده، نمایندگی بسیاری از برندهای بنام بین‌المللی را برای نخستین بار به این کشور آورده است. این حجم از شهرت نشان از آن دارد که "ایروان" ، تنها محلی برای خرید کالاهای برند و لوکس نیست و گردشگران، بسیاری از تفریحاتی را که به دنبال آن هستند، در آن خواهند یافت.

مرکز خرید ریو (Rio Mall)

مراکز خرید ایروان


ریو، شعبه‌ای از فروشگاه‌های زنجیره‌ای روسی است که برای اولین بار در سال 2017 در این کشور افتتاح شد. این مرکز خرید با بانک‌ها و صرافی‌های زیادی که در خود جای داده‌ است، کاربرد منحصرا تجاری خود را به رخ بازدیدکنندگان می‌کشد. دسترسی عالی این مرکز خرید نیز یکی دیگر از دلایل محبوبیت آن است. علاوه بر امکانات رفاهی و تفریحی مانند سینما و زمین بازی کودکان، نمایندگی‌های بسیاری از برندهای بنام روسی نیز در این محل یافت می‌شوند.

 

مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی تردید را برایتان آرزومند‌ است. سفرتان سبز!

نویسنده: ابوالفضل شفیعی مقدم: به اشتراک گذاری این مطلب