تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

نمایشگاه بین المللی گردشگری

ایران در سطح جهانی همواره به دلایل مختلفی شناخته شده بوده و هیچ‌گاه به‌عنوان یک کشور بی‌اهمیت تلقی نشده است. این امر، هم جلوه‌های بدی دارد و هم خوب که خوشبختانه صنعت گردشگری از مورد اول آنچنان رنج نمی‌برد! کشور ما در جوامع بین‌المللی، به‌عنوان کشوری سرآمد در پذیرش و همچنین صدور گردشگر، شهرت دارد و این امر باعث شده که نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع مربوط به آن برای دوازدهمین دوره در تهران برگزار شود.

نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع مرتبط (T.I.T.E)

آژانس هواپیمایی مانلي پرواز، اطلاعاتي در خصوص نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع مرتبط (T.I.T.E) را به علاقه‌مندان صنعت گردشگري و حوزۀ سفرها و جاذبه‌هاي شناختي، به نظر سفردوستان مي‌رساند.

 با اینکه عموم جامعه ممکن است اهمیت این نمایشگاه را درک نکنند، متخصصان گردشگری به‌خوبی می‌دانند که این‌چنین برنامه‌هایی در توسعۀ گردشگری بسیار لازم است، چرا که این صنعت یکی از پر رونق‌ترین‌‌هاست و همواره آفرینندۀ فرصت‌های شغلی فراوانی‌ست؛ همچنین، این نمایشگاه با اینکه بخش اعظمی از فضای خود را به غرفه‌های نمایندگان شرکت‌های ایرانی اختصاص داده‌ است، فضای رقابتی سالمي را برای شرکت‌کنندگان ایرانی فراهم می‌کند که به پیشرفت آنان در زمینۀ کاری خود کمک شایانی می‌رساند و در نتیجه، کیفیت سفرهای گردشگران عزیز را در تورهاي داخلي و تورهاي خارجي تا حد بسیاری افزایش می‌دهد.

نمایشگاه بین المللی گردشگری


در این نمایشگاه، خدمات نوین و نوآوری‌های مربوط به توریسم به علاقه‌مندان معرفی خواهد شد. 503 شرکت مختلف در این نمایشگاه به معرفی و عرضۀ خدمات خود می پردازند که 93تای آنها نمایندگی شرکت‌های خارجی هستند که اغلب آنها مقصد توریستی بسیاری از گردشگران ایرانی به حساب می‌آیند. کشور‌های حاضر در این نمایشگاه شامل مالزی، تایلند، ترکیه، چین، دانمارک، صربستان، اسپانیا، سوئیس، اندونزی، سوئد، امارات متحده، ویتنام، سنگاپور، ایتالیا، قبرس، هند، آلمان، ارمنستان، بلژیک و گرجستان می‌شود.

در این نمایشگاه که در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود، شرکت‌های مختلف مربوط به گردشگری، محصولات و خدمات خود را معرفی می‌کنند. این شرکت‌ها شامل آژانس‌ مسافرتی، خطوط هواپیمایی، بانک‌ها و موسسات بیمه، آکادمی‌های گردشگری، مجلات و نشریات مربوط به این حیطه، شرکت‌های عرضۀ کالاهای کمپینگ و مسافرتی و همچنین وسایل نقلیۀ سفر مانند کاروان و اتوبوس می شوند.

نمایشگاه بین المللی گردشگری


مسئولان برگزاری این نمایشگاه، به‌منظور توسعۀ گردشگری، شرایط ویژه‌ای را برای شرکت‌کنندگان خارجی در نظر گرفته‌اند. این امر سبب شده تا امسال این نمایشگاه با قدرت و کیفیت بیشتری ظاهر شود که به نحوی خبر از پیشرفت چشمگیر صنعت گردشگری ایران می‌دهد. با اینکه تقریبا همه از اهمیت این صنعت در پیشرفت یک کشور باخبرند، ظاهرا هنوز درک این موضوع برای عده‌ای دشوار است. برگزاری این نمایشگاه با این حجم از شرکت‌کنندۀ خارجی، نشانگر شناخته‌شدن ایران به‌عنوان کشوری پذیرای گردشگر است و با بازدیدی کوتاه از سایت‌های گردشگری خارجی، به اهمیت ایران برای آنان پی خواهید برد؛ پس به نظر باید امیدوار باشیم که این نمایشگاه‌ها و انواع مشابه با معرفی ایران عزیزمان به‌عنوان کشوری چهار فصل و غنی از تاریخ و فرهنگ، این صنعت پر رونق که قطعا فرصت‌های شغلی و تفریحی بسیاری را برای هموطنانمان فراهم می‌کند را توسعه می‌دهد.

 

مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی تردید را برایتان آرزومند‌ است. سفرتان سبز!


نویسنده: ابوالفضل شفیعی مقدم

بازگشت به لیست


: به اشتراک گذاری این مطلب