تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

هنوز هم می‌توان با 200 هزار تومان به مشهد سفر کرد؟

سفر، همیشه بوی تنوع و آرامش دارد؛ اما اگر مقصد، کوی دوست باشد و هدف، تجدید دیدار با امام مهربانی‌ها، این آرامش دوصدچندان خواهد بود. ردِ پای متبرک ششمین بزرگ‌مرد خاندان شیعه، حضرت رضا علیه‌السلام، کلان‌شهر شمالی خراسان را مطهر کرده و تقدس بخشیده است.

سفر، همیشه بوی تنوع و آرامش دارد؛ اما اگر مقصد، کوی دوست باشد و هدف، تجدید دیدار با امام مهربانی‌ها، این آرامش دوصدچندان خواهد بود. ردِ پای متبرک ششمین بزرگ‌مرد خاندان شیعه، حضرت رضا علیه‌السلام، کلان‌شهر شمالی خراسان را مطهر کرده و تقدس بخشیده است. حضور متبرک او سالانه هزاران زائر شیفته را به‌سوی کوی مهربانش روانه می‌کند که سیل این جمعیت در ایام ولادت و شهادت، پرتلاطم‌تر و مواج‌تر می‌شود؛ علاوه‌بر زیارت امام مهربانی‌‌ها، اندیشمندان و عالمان بی‌شماری در جوار پرمهرش خفته‌اند که دیدار از مرقدشان خالی از لطف نیست؛ همانند علامۀ عالی‌قدر محمدتقی جعفری، شیخ بهایی، محمدتقی شریعتی و... .در سفر به مشهد، علاوه‌بر زیارت، گشت‌وگذار در جاذبه های دیدنی مشهد و مراکز خرید مشهد، از سرگرمی‌های تور مشهد است.

با اوضاع نابسامان اقتصادی که آسیب‌های جدی به صنعت گردشگری وارد آورده، سفر و رزرو هتل مشهد کمی دشوار شده، اما هنوز هم می‌توان در تور ارزان مشهد با دویست‌هزار تومان به پایتخت معنوی ایران سفر کرد. در تور زمینی مشهد، با رزرو قطارهای ارزان‌تر و هتل‌های معمولی‌تر، امکان سفر ارزان به‌وجود آمده تا بتوان با کمترین هزینه به مشهد سفر کرد و در کوی دوست آرام گفت. با آژانس مسافرتی مانلی پرواز همراه باشید. 

1سفرارزان مشهد.jpg


هتل های ارزان مشهد

تنوع بالا در اقامتگاه‌های شهر مشهد گزینه‌های بسیاری را برای انتخاب پیش رویتان قرار می‌دهد تا بتوانید از لحاظ مالی برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشید. امکانات مناسب این هتل‌ها فضای آرام و دلپذیری ایجاد کرده است تا بتوانید به استراحت بپردازید و برای یک روز دیگر و فرصتی دوباره برای ساختن اوقاتی فراموش‌نشدنی تجدید قوا کنید. کف قیمت‌ها از شبی 50000 آغاز می‌شود و برای همۀ اقشار جامعه، فضایی برای آرامش وجود دارد.

قطار ارزان مشهد

در تور زمینی مشهد، انواع قطارهای ناوگان ریلی مسیر تهران به مشهد به‌کار گرفته شده تا رضایت مسافران شهر مشهد را جلب کند؛ واگن‌های پارسي، پرستو بن ريل، خليج فارس، كوير، واگن‌های اتوبوسي صبا و ماهان با پایین‌ترین مبلغ، خدمات مناسبی در اختیار زائران قرار می‌دهند تا همه بتوانند به زیارت امام رضا علیه‌السلام بروند. توجه داشته باشید که در صورت خرید اینترنتی قطارهای رجا از مبدا تهران و مشهد، با ارائه کارت شناسایی معتبر و بدون نیاز به چاپ بلیط می‌توانید سفر خود را آغاز کنید؛ اما مسافران سایر قطارها و مبداها باید شمارۀ پیگیری خرید اینترنتی خود را ارائه داده و در ایستگاه راه‌آهن مبدا یا یکی از آژانس‌های مسافرتی معتبر نسبت به چاپ بلیط اقدام کنند. برای چاپ بلیط اینترنتی به شماره سریال، شمارۀ سالن و کوپه به همراه کارت شناسایی معتبر مورد نیاز است. در تور ارزان مشهد ، با آژانس گردشگری مانلی پرواز، می‌توانید با هزینۀ کمتر و قیمت بلیط ارزان مشهد به زیارت امام مهربانی‌ها بروید.

آژانس مسافرتی مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

بازگشت به لیست


: به اشتراک گذاری این مطلب