تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

جزیره کیش به سازمان جهانی گردشگری می پیوندد

منطقۀ آزاد کیش جزو سازمان جهانی گردشگری یا همان UNWTO شد. این سازمان که در کشور اسپانیا استقرار دارد، نمایندۀ سازمان ملل متحد در امر جهانگردی است و هرساله گزارشی را ارائه می دهد. وظیفۀ هدایت صنعت گردشگری بر عهدۀ این سازمان است و در حوزه توریسم، نقشی اساسی در ارتقای وضعیت و ظرفیت کشورهای در حال توسعه دارد.


در خصوص کیش، این یشمین پهنۀ ایران‌زمین، خبری در دسترس است که بسی مباهات را در جان دارد. برای اطلاع از این مهم، با آژانس مسافرتی مانلی پرواز همراه باشید.

منطقۀ آزاد کیش جزو سازمان جهانی گردشگری یا همان UNWTO شد. این سازمان که در کشور اسپانیا استقرار دارد، نمایندۀ سازمان ملل متحد در امر جهانگردی است و هرساله گزارشی را ارائه می دهد. وظیفۀ هدایت صنعت گردشگری بر عهدۀ این سازمان است و در حوزه توریسم، نقشی اساسی در ارتقای وضعیت و ظرفیت کشورهای در حال توسعه دارد.

اخیرا جزیره کیش هم به عضویت این سازمان جهانی درآمده است و در واقع، اولین شهرِ ایران است که عضو این سازمان می شود. به گفتۀ علیرضا قائدیان، معاون گردشگری منطقه آزاد کیش، این مهم در روز چهارشنبه، نهم آبان در طول صدونهمین جلسه شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری در کشور بحرین به رای گذاشته شده و با کسب اکثریت آرا به تصویب رسیده است؛ بنابراین، اکنون کیش اولین منطقه آزاد تجاری و اقتصادی ایرانمان خواهد بود که به عضویت سازمان جهانی گردشگری درآمده است.

جزیره کیش، مرکز استراتژیک برای گردشگری و همچنین تجارت در خلیج فارس است که همیشه یک قدم از سایر مناطق آزاد کشورمان جلوتر بوده است.

آژانس هواپیمایی مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!


بازگشت به لیست


: به اشتراک گذاری این مطلب