.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • شرایط و ضوابط

  شرایط و ضوابط عمومی

  ۱ - وب‌سایت مانلی پرواز پایتخت، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.

  ۲ - خدمات و محتوایی  را که وب‌سایت مانلی پرواز پایتخت ارائه و عرضه‌ می‌دارد، جهت استفاده‌ از این وب‌سایت تولید می‌شوند و هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از این وب‌سایت، پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی، مجاز به سوءاستفاده از مطالب این وب‌سایت نیست. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت و دیگر سایت‌ها، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت مانلی پرواز پایتخت و لینک به مطالب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب مجوز کتبی از مسئولان وب‌سایت میسر است.

   

  ۳- اطلاعات شخصی کاربران در مانلی پرواز پایتخت، کاملاً محرمانه خواهد بود. مانلی پرواز پایتخت حافظ امنی برای حفظ اطلاعات شخصی کاربران خواهد بود؛ لذا جهت حفظ این اطلاعات، هر کاربر باید متعهد شود تا عاملی جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت در خصوص خود و سایر کاربران نبوده و هیچ‌گونه معاونت  یا مشارکتی با اشخاص حقیقی  یا حقوقی در این امر نداشته باشد؛ همچنین این الزام برای هر کاربر وجود دارد که هر گونه آگاهی و اطلاع در خصوص  هک اطلاعات به وسیلۀ شخص یا اشخاص یا هر موسسه‌ای را در اسرع وقت به مدیریت سایت مانلی پرواز پایتخت اطلاع بدهد.

   

  ۴-  کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو، به‌صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت تبعات این عمل، بر عهدۀ خود کاربران خواهد بود.

   

  ۵- کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایت مانلی پرواز پایتخت اصلاح کند؛ در غیر این‌صورت، این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال عواقب ناشی از نادرستی اطلاعات موجود نخواهد داشت.

   

  ۶ - هرگونه سوءاستفاده از نام مانلی پرواز پایتخت، سایت اینترنتی مانلی پرواز پایتخت ، مکاتبه از مانلی پرواز پایتخت  یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد کند، ممنوع است و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل  یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی، قابل پیگرد خواهد بود.

   

  ۷ - وب‌سایت مانلی پرواز پایتخت اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعۀ دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

   

  ۸- هرگونه استخراج و استفاده از اطلاعات و نتایج جست‌وجوی تورها، پروازها و قطارها در مانلی پرواز پایتخت ، شامل نام ایرلاین‌ها، شماره، نوع، ساعت، قیمت پروازها و قطارها یا اطلاعات مربوط به مقایسه یا خرید، به هر طریق، اعم از استخراج دستی، ربات، کراولر و غیره و انتشار آن به هر شکل، اعم از ارائه روی صفحه‌های وب، شبکه‌های اجتماعی، پیام‌رسان‌های موبایلی، رسانه‌های چاپی و دیجیتال و غیره، بدون اجازۀ کتبی از مدیریت مانلی پرواز پایتخت ممنوع است و پیگرد قانونی را به دنبال خواهد داشت. لازم به ذکر است در صورت مشاهدۀ چنین تخلف‌هایی، حساب کاربری خاطی مسدود خواهد شد.

   

  ۹-  کاربران با وارد کردن اطلاعات تماس خود (ایمیل و شماره تلفن همراه)، آمادگی‌شان را برای دریافت اطلاعیه‌های بعدی مانلی پرواز پایتخت (با هدف اطلاع‌رسانی رویدادها و پیشنهادهای بازاریابی) اعلام خواهند داشت.