• تورها
 • تور طبیعت گردی
 • تورهای کانادا
 • تور اقساطی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • اخذ ویزا
 • استخدام
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • درباره ما
 • درجه هتل
  امکانات رفاهی
  امکانات تفریحی

  هتل های پوکت

  نوع نمایش:
  Marina Hotel Phuket

  هتل 4 ستاره مارینا پوکت

  هتل 4 ستارۀ مارینا پوکت، با فضایی ملفق از رنگمایه‌های شیرین و خنک و با فراهم آوردن امکاناتی مطبوع در فضای شیک و به روز، به شما قدرت می‌دهد که به تمام خستگی‌ها و التهاب‌های ذهنی‌تان دهن‌کجی کنید. با اقامت در این هتل، به پهنۀ سبز استوایی این شهر بتازید و از انبوه یشمی و فسفری فضا ، به هیجان لب بترکانید و غرق لذت شوید. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: چهار ستاره ****
  امکانات تفریحی: استخر, سالن بدنسازی
  امکانات رفاهی: رستوران, وای فای رایگان, پارکینگ
  Thavorn hotel phuket

  هتل 5 ستاره تاورن بیچ ویلیج پوکت

  هتل 5 ستارۀ تاورن بیچ ویلیج، واقع در قلب هکتارها سبزی دل‌انگیز و جادویی زمردین ، تفرجگاهی فراپندار است که زیبایی و لذت دیدینش فرای تصور می نشیند و خانه گزینی می‌کند. هتل تاور بیچ ویلیج، با چشم‌اندازی از کرانۀ ماسه‌های سفید و درخشنده و نمایی از خانه‌های ییلاقی با رنگ‌وبویی سنتی و با امکاناتی کاملا مدرن و مجلل، برای پذیرایی از میهمانانش آغوش گشوده است. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: پنج ستاره *****
  امکانات تفریحی: استخر, سالن بدنسازی, سونا و جکوزی
  امکانات رفاهی: رستوران, کافی شاپ, گشت شهری
  Hyatt Regency hotel Phuket

  هتل 5 ستاره حیات ریجنسی پوکت

  هتل 5 ستارۀ حیات ریجنسی، بنایی باشکوه و پرعظمت بر فراز تپه‌ای با نمای خلیج کامالا با دکوراسیونی پرجلال و تِمی از رنگ‌های پرابهت، فضایی شگرف و محتشم را خلق کرده است. این هتل با امکاناتی بی‌نظیر و جامع، مکانی لذت‌بخش و نیکو برای تن‌آسایی و دور شدن از تنش‌های روزمره است. این هتل با نزدیکی به مکان‌هایی بی نظیر، برای لذت بردنتان، جادویی بهت‌آور را در چنته دارد. به این مکان بی بدیع سفر کنید و هیجان و لذت سفر را بچشید. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: پنج ستاره *****
  امکانات تفریحی: استخر, سالن بدنسازی
  امکانات رفاهی: ترانسفر فرودگاهی, رستوران, وای فای رایگان, کافی شاپ, گشت شهری
  Royal Crown Hotel Phuket

  هتل 3 ستاره رویال کراون پوکت

  هتل رویال کراون، آرمیده در آغوش درختان گرمسیری و تکیه داده بر نیلگون دریا ، با دکوراسیونی مدرن و نمای مهیج و فراتصوری از بازتاب موج‌های نقره‌ای دریای آندامان و در حصار باغ‌های هرس شده و آب و هوای بومی و سنتی پاتونگ ، با راه‌باریکه‌هایی سبز و تپنده ، ملجائی برای به آرامش رسیدن روح خسته‌تان خواهد بود. لذت ببرید و هوایی بکر استنشاق کنید. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: سه ستاره ***
  امکانات تفریحی: استخر
  امکانات رفاهی:
  Ibis Patong hotel Phuket

  هتل 3 ستاره ایبیس پاتونگ پوکت

  هتل 3 ستارۀ ایبیس پاتونگ، مامن گرفته در فضایی به دور از آسیمه و تشویش شهری، با امکاناتی مقبول و خوش‌طرح و با نزدیکی به بستر سبز-آبی دریا و هیجان پرآب و تاب خیابان بنگلا، مکانی مناسب برای تازه از راه رسیدگان است. با اقامت‌گزینی در این هتل، آرامش و هیجان را توامان تجربه کنید. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

   

  درجه هتل: سه ستاره ***
  امکانات تفریحی: استخر
  امکانات رفاهی: رستوران, وای فای رایگان, کافی شاپ
  The Ashlee Plaza hotel phuket

  هتل 4 ستاره اشلی پلازا پوکت

  هتل 4 ستارۀ اشلی پلازا، با دکوراسیونی حصیری‌شکل و آمیزه‌ای از آرنگ‌های چوبی و خاکی و با امکاناتی مدرن و خوش طرح، در انتظار خلق خاطره‌ای متمایز و برجسته برای میهمانانش است. با سفر به پوکت، این شهر سبزفام و یشم‌گون، به حال و هوای خود، رنگی دگر بپاشید و رها از تمام تب‌های کسالت‌بار دمی بیاسایید و لذت ببرید! مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: چهار ستاره ****
  امکانات تفریحی: استخر, سالن بدنسازی
  امکانات رفاهی: رستوران, پارکینگ, کافی شاپ, گشت شهری
  Ashlee Hub Hotel phuket

  هتل 4 ستاره اشلی هاب پوکت

  هتل 4 ستارۀ اشلی هاب، سازه‌ای در همسایگی و رفاقت با ساحل زنگاری، شریک ازدحام هیجان قفسه‌های شیشه‌ای رنگارنگ و لحظه‌های پرشور رهگذران، با طرحی خوش و فراهم آوردن امکاناتی شیک و مدرن، خانه ای برای آرامش شما خواهد بود. با هر سفر، جهانی دیگر را تجربه کنید و دنیای جدیدی را از نظر بگذرانید. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: چهار ستاره ****
  امکانات تفریحی: استخر, سالن بدنسازی, سونا و جکوزی
  امکانات رفاهی: رستوران, وای فای رایگان, پارکینگ
  The Crib Patong hotel phuket

  هتل 3 ستاره کریب پاتونگ پوکت

  هتل 3 ستارۀ کریب پاتونگ، در قلب جاذبه‌های توریستی شهر بنا شده است. هتلی در کانون تپندۀ شهر با نبضی جاری از حس زندگی! این هتل خوش‌قیمت و مناسب به شما فرصت می‌دهد تا مرزوبومی دیگر را نیز از نزدیک ببینید و لمس کنید و در فضای جهان زیستن، پخته‌تر و آزموده‌تر شوید. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: سه ستاره ***
  امکانات تفریحی: استخر, سالن بدنسازی
  امکانات رفاهی: ترانسفر فرودگاهی, وای فای رایگان, پارکینگ, گشت شهری
  Apk Resort hotel phuket

   هتل 3 ستاره اپک ریزورت پوکت

  هتل 3 ستارۀ اپک ریزورت، با چشم‌اندازی نفسگیر از دامنۀ کوهستانی و با قرارگیری در مسیر یک جامعۀ کوچک محلی و مکانی به دور از هیاهوهای معمول، هتلی مناسب و خوش فضا برای مسافران است. با اقامت در هتل اپک ریزورت از کشف بی‌شمار رستوران وکافه و مغازه، غرق لذت و هیجان خواهید شد! مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: سه ستاره ***
  امکانات تفریحی: استخر
  امکانات رفاهی: رستوران, وای فای رایگان
  Patong Bay Hill hotel Phuket

  هتل 5 ستاره پاتونگ بی هیل ریزورت پوکت

  هتل پاتونگ بی هیل ریزورت، مامنی باشکوه بر روی تپه‌ای در شمال پوکت است که با نمایی سحرانگیز و با همجواری در آغوش نیلگون دریا، به یکی از بهترین انتخاب‌ها برای تماشای این بهشت گرمسیری مبدل شده است. این هتل با امکاناتی بی نظیر و مدرن ، شکوه سفر را هرچه بیشتر در مقابل دیدگانتان نمایان می‌کند. این هتل با طراحی و معماری‌ای خلاقانه و پرقدرت، انتخابی منحصر و فوق‌العاده است. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: پنج ستاره *****
  امکانات تفریحی: استخر
  امکانات رفاهی: رستوران

  هتل های پوکت

  نوار ساحلی و رویایی پوکت، در کنار مناظر بکر روستایی و تفریحات شبانۀ شاد و هیجان‌انگیزش، مسافران را از سرتاسر جهان جذب زیبایی‌ها و جذابیت‌های خود می‌کند. البته نباید از معابد تاریخی، فرهنگ محلی غنی، اسپاهای لوکس فراوان و غذاهای محلی بی‌نظیرش هم غافل شد! شاید بهترین ساحل پوکت، ساحل پاتونگ باشد که تعداد زیادی از هتل‌های پوکت را نیز در اطرافش جمع کرده است! البته اگر به دنبال آرامش بیشتری هستید، باید سواحل کاتا و کارُن را انتخاب کنید، جایی که هم ماوای هتل‌های لوکس پوکت است و هم هتل‌های ارزان پوکت را در دل خود جای داده است.

  مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان رقم خواهد زد. سفرتان سبز!

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن

  به اشتراک گذاری این مطلب :

   
  در مجله گردشگری مانلی پرواز قدم در دنیای بی انتهای سفر بگذارید