• تورها
 • تور طبیعت گردی
 • تورهای کانادا
 • تور اقساطی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • اخذ ویزا
 • استخدام
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • درباره ما
 • درجه هتل
  امکانات رفاهی
  امکانات تفریحی

  هتل های بانکوک

  نوع نمایش:
  Ramada Plaza hotel bankuk

  هتل 5 ستاره رامادا پلازا بانکوک

  هتل 5 ستارۀ رامادا پلازا، بنایی موقر بر بستر ساحل چائوفرایا، سازه‌ای مجلل، شکوهمند و مدرن است. دکوراسیون این هتل، آمیزه‌ای از رنگ‌های گرم و باوقار است و چشم‌اندازهای آن به گسترۀ آسمانخراش‌ها، آبی استخر و آرامِ رودخانۀ چائوفرایا، گشوده می‌شود. آرایش اتاق‌های هتل به سبک مدرن تایلندی و با دکوراسیونی به‌روز است. هتل پلازا در نقطه‌ای جداافتاده از هیاهو و تحرک شهری، سکنی گزیده است و برای مسافرانی که می‌خواهند کمی نفس بکشند و به دور از التهاب‌های شهری، تجدید قوا کنند، انتخاب بسیار مدبرانه‌ای است. از هتل تا مرکز خرید ریور فرانت، مکانی با حجمی از ویترین‌های وسوسه‌انگیز، تنها 5 دقیقه قدم زنی تا هتل فاصله است. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: پنج ستاره *****
  امکانات تفریحی: استخر, سالن بدنسازی, سونا و جکوزی
  امکانات رفاهی: رستوران, وای فای رایگان, کافی شاپ, گشت شهری
  Citin Pratunam Hotel Bangkok

  هتل 3 ستاره سیتین پراتونام بانکوک

  هتل 3 ستاره پراتونام، در محلۀ پراتونام، یکی از مناطق مشهور و برجستۀ تجاری و خرید بانکوک واقع شده است. اقامت در این هتل برای مسافران بسیار مقرون‌به‌صرفه است. اتاق‌های خوش‌چهره سیتین پراتونام با رنگ‌هایی خنثی و تم‌های قهوه‌ای و نارنجی تزیین شده است. مراکز خریدی چون مرکز خرید پلاتینیوم، دنیای از سنت و مدرن و مرکز خرید گیسورن پلازا، یکی از خیره‌کننده ترین و شیک‌ترین فروشگاه‌های بانکوک و مرکز خرید سیام پاراگون، بزرگ‌ترین و مهیج‌ترین مرکز خرید آسیا، تنها 20 دقیقه با هتل سیتین پرتونام فاصله دارند. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

   

   

   

  درجه هتل: سه ستاره ***
  امکانات تفریحی: سونا و جکوزی
  امکانات رفاهی: رستوران, وای فای رایگان, گشت شهری
  Amari Watergate hotel Bangkok

  هتل 5 ستاره آماری واترگیت بانکوک

  هتل 5 ستارۀ آماری واترگیت، بنایی پرصلابت و شوکتمند در بانکوک است که با مرکز جهانی پلازا به اندازۀ قدم‌هایی اندک، فاصله دارد و در مقابل مرکز عمده‌فروشی پراتونام، خودنمایی و فخرفروشی می‌کند.
  دکوراسیون اتاق‌های این هتل، تلفیقی از رنگ‌های مفرح و روح‌انگیز است که با چیدمانی رنگی و ساده تزیین شده است. چشم‌انداز اتاق‌های این هتل، ازدحام شهری، باغ یا هیجان استخر است. این هتل به مرکز پاتوم وان، مکانی عالی و منحصر برای پرسه‌زنی در میان کافه‌ها و رستوران‌ها و سرک کشیدن به مغازه‌ها، نزدیک است. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: پنج ستاره *****
  امکانات تفریحی: استخر, سالن بدنسازی, سونا و جکوزی
  امکانات رفاهی: کافی شاپ
  Baiyoke Sky Hotel bankuk

  هتل 4 ستاره بایوک اسکای بانکوک

  هتل 4 ستارۀ بایوک اسکای، یکی از مرتفع‌ترین هتل‌های بانکوک با نمایی چشمگیر، باابهت و باشکوه از این شهر هزاررنگ است. این آسمان‌شکاف باصلابت، انعکاسی از نورها را به اطراف می‌پاشد. بایوک اسکای با 88 طبقۀ خیره‌کننده، در بطن دسترسی‌ به جاذبه‌های گردشگری و تجاری شهر، محلۀ پاتوم‌وان، قرار دارد. این هتل با یک بام چرخان و هفت رستوران، فضایی دل‌انگیز و انتخابی هوشمندانه است. پاتوم وان، انتخابی خاص و شگفت‌انگیز برای علاقه‌مندان به خرید لباس و عاشقان رستوران و کافه‌گردی، در نزدیکی هتل قرار دارد. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: چهار ستاره ****
  امکانات تفریحی: استخر, سالن بدنسازی, سونا و جکوزی
  امکانات رفاهی: رستوران, کافی شاپ, گشت شهری
  The Montien Hotel Bangkok

  هتل 4 ستاره مونتین بانکوک

  هتل 4 ستارۀ مونتین بانکوک، ادغامی از سنت و مدرن است که در پوششی از سبزی باغ‌ها آرمیده است. این هتل در این بهشت گرمسیری با دکوراسیونی به رنگ‌های گرم و خوش‌انرژی و چیدمانی به سبک تایلندی و اتاق‌هایی آراسته، فضایی مناسب برای گردشگران است. چشم‌انداز هتل مونتین، باغ‌های سبز و انبوه درختان تنومند است. تحرک و ازدحام بازار شبانه در مقابل هتل، حس جاری زندگی را جلوه‌نمایی می‌کند. جاذبه‌های توریستی، مانند مرکز خرید پرنقش و رنگ MBK و بنگ راک، انتظار گردشگران را می‌کشند. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: چهار ستاره ****
  امکانات تفریحی: استخر, سالن بدنسازی
  امکانات رفاهی: رستوران, وای فای رایگان, پارکینگ, کافی شاپ
  Ibis Sathorn hotel Bangkok

  هتل سه ستاره ایبیس ساتورن بانکوک

  هتل 3 ستارۀ ایبیس ساتورن، اقامتگاهی در قلب مناطق تجاری، جاذبه‌های گردشگری و اصالت تاریخی، زبان و فرهنگ این بهشت گرمسیری، میهمان‌نوازی قانع، منصف و خوش‌نقش و طرح است. هتل ساتورن با آمیختن رنگ‌های آرام و مهیج، فضایی خاطرنواز و دلچسب را خلق کرده و با چیدمانی به سبک معاصر و مدرن، طرحی خوش به تصویر کشیده است. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: سه ستاره ***
  امکانات تفریحی:
  امکانات رفاهی: رستوران, وای فای رایگان, پارکینگ, کافی شاپ
  Happyland Mansion Hotel Bangkok

  هتل 3 ستاره هپی لند بانکوک

  برخی افراد، بیش از آنکه به درخشندگی‌ها و ظواهر سفر اهمیت بدهند، دل در گرو شناخت اطراف خود دارند و اولویتشان بر شکاف و شفاف‌سازی مجهولات است. جهان، گستره‌ای ماورای تصور آدمی‌ست و کنج به کنج آن، سری در قلب تاریخی خود پنهان کرده و هرکس به‌گونه‌‍ای دلخوش به کشف این رموز است. هتل 3 ستارۀ هپی‌لند، هتلی خوش‌قیمت، مناسب و ساده است که انتظارات مسافران عاشق سفر را برآورده می‌سازد. دکوراسیون اتاق‌های هتل با رنگ‌های روشن و آرام، مکانی دنجی برای آسودن میهمانان است. در این هتل با سرزمین رنگارنگ بنگ‌کاپی فاصلۀ کوتاهی دارید. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: سه ستاره ***
  امکانات تفریحی:
  امکانات رفاهی: وای فای رایگان, پارکینگ, کافی شاپ
  Mercure Makkasan hotel Bangkok

  هتل 4 ستاره مرکور ماکاسان بانکوک

  هتل مرکور ماکاسان، سازه‌ای مجلل، خوش‌نما و درخشنده است. این هتل با تلفیقی از سبک‌های مدرن و سنتی و با تاکید بر رنگ‌های گرم و انرژی‌بخش، وجود میهمانان را از حسی مطبوع و روح‌فزا پر می‌کند. تمام اتاق‌های هتل به امکانات رفاهی، مجهز شده‌اند. اتاق‌ها بسیار دنج و پرانرژی هستند و به میهمانان، حس اقامتی مطبوع و خوشایند را منتقل می‌کنند. هتل مرکور ماکاسان، به دور از تحرک و جنب‌وجوش شهری و مراکز خرید قرار دارد؛ اما برای کسانی که به دنبال مراکز خرید و مغازه‌گردی هستند، وسایل نقلیه در دسترس است و به سادگی می‌توانند به مکان‌ها و جاذبه‌هایی که مد نظرشان است بروند.
  مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: چهار ستاره ****
  امکانات تفریحی: استخر, سالن بدنسازی
  امکانات رفاهی: رستوران, وای فای رایگان, پارکینگ, کافی شاپ
  InterContinental Hotel Bangkok

  هتل 5 ستاره اینترکانتیننتال بانکوک

  هتل مدرن، خوش‌نما و شوکتمند اینترکانتیننتال، با ابهتی خیره کننده، چون نگینی بر سریر شهر می‌درخشد و جلوه‌گری می‌کند. اتاق‌های پرجاذبه و زیبندۀ این هتل، با فضایی دلباز و با رنگ‌آمیزی‌ای فرحناک، مکان گرم و دنجی برای گذر سفر میهمانان است. نمای رو به افق دیدنی شهر از پس پنجره‌های وسیع اتاق، دلگشا و شگفت‌انگیز است. سفر، هیجان‌انگیزترین و خردمندترین آموزگاری‌ است که قادر است ما را به سمت تجربه‌اندوزی‌هایی باورنکردنی روان کند. سفر کنید، لذت ببرید و بسیار بیاموزید! مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: پنج ستاره *****
  امکانات تفریحی: استخر, سالن بدنسازی, سونا و جکوزی
  امکانات رفاهی: ترانسفر فرودگاهی, رستوران, وای فای رایگان
  The Sukosol hoptel Bangkok

  هتل 5 ستاره سوکوسول بانکوک

  هتل 5 ستارۀ سوکوسول، بنایی خوش‌پیکر در سرزمین گرمسیری و نشسته بر فرش سبز رویایی شهر پرازدحام بانکوک، واسطه‌ای برای به آرامش رساندن مسافران است. هتل سوکوسول، ادغامی از معماری استعماری و زیبایی‌گرایی اصیل تایلندی است. اتاق‌های هتل به‌طرز خلاقانه و برازنده‌ای، با تکیه بر رنگ‌وبوی طراحی تایلندی و سبک هنر نیویورکی، تزیین شده‌اند. در هتل سوکوسول، تجربۀ یک سفر شیرین، صمیمی و مهیج را با تمام امکانات رضایت‌بخش خواهید داشت. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: پنج ستاره *****
  امکانات تفریحی: استخر, سالن بدنسازی, سونا و جکوزی
  امکانات رفاهی: رستوران, کافی شاپ

  هتل های بانکوک

  هم‌نشینی مگامال‌های مدرن با خانه‌های روستایی تاریخی در دل بانکوک، جایی که گم شدن در میان هزارتوی خیابان‌ها و بازارها، معابد فرهنگی و مذهبی، آسمانخراش‌ها و کافه‌ها و رستوران‌های بزرگ و کوچک، لذتی وصف‌ناپذیر را به دنبال خواهد داشت، تناقضی چشم‌نواز ایجاد کرده است. از خیابان‌ افسانه‌ای کائوسان گرفته تا طلسم‌های سنتیِ شهر چینی‌ها و منطقۀ تاریخی بانگ دامپو، انرژی ، نشاط و تناقضات زیبای موجود در بانکوک، اقامتی هیجان‌انگیز و فراموش‌ناشدنی را در هتل های بانکوک برایتان رقم خواهند زد. چه به دنبال هتل های ارزان و مقرون‌به‌صرفه باشید و چه بخواهید در یک هتل لوکس و مجلل اقامت کنید، اقامتگاه‌های بانکوک گزینه‌های درخور و بی‌نظیری را پیش روی شما قرار خواهند داد.

  آژانس مسافرتی مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان رقم خواهد زد. سفرتان سبز!

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن

  به اشتراک گذاری این مطلب :

   
  در مجله گردشگری مانلی پرواز قدم در دنیای بی انتهای سفر بگذارید