• اخذ ویزا
 • تورها
 • تور اقساطی
 • تور اروپا
 • تورهای کانادا
 • تور طبیعت گردی
 • هتلها
 • رزرو آنلاین هتل
 • استخدام
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • درباره ما
 • هتل های تایلند

  فیلتر:
  درجه هتل
  همه
  امکانات رفاهی
  همه
  امکانات تفریحی
  همه
  نوع نمایش:
  هتل مارینا پوکت

  هتل 4 ستاره مارینا پوکت

  هتل 4 ستارۀ مارینا پوکت، با فضایی ملفق از رنگمایه‌های شیرین و خنک و با فراهم آوردن امکاناتی مطبوع در فضای شیک و به روز، به شما قدرت می‌دهد که به تمام خستگی‌ها و التهاب‌های ذهنی‌تان دهن‌کجی کنید. با اقامت در این هتل، به پهنۀ سبز استوایی این شهر بتازید و از انبوه یشمی و فسفری فضا ، به هیجان لب بترکانید و غرق لذت شوید. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: چهار ستاره ****
  امکانات تفریحی: استخر, سالن بدنسازی
  امکانات رفاهی: رستوران, وای فای رایگان, پارکینگ
  هتل تاورن بیچ ویلیج پوکت

  هتل 5 ستاره تاورن بیچ ویلیج پوکت

  هتل 5 ستارۀ تاورن بیچ ویلیج، واقع در قلب هکتارها سبزی دل‌انگیز و جادویی زمردین ، تفرجگاهی فراپندار است که زیبایی و لذت دیدینش فرای تصور می نشیند و خانه گزینی می‌کند. هتل تاور بیچ ویلیج، با چشم‌اندازی از کرانۀ ماسه‌های سفید و درخشنده و نمایی از خانه‌های ییلاقی با رنگ‌وبویی سنتی و با امکاناتی کاملا مدرن و مجلل، برای پذیرایی از میهمانانش آغوش گشوده است. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: پنج ستاره *****
  امکانات تفریحی: استخر, سالن بدنسازی, سونا و جکوزی
  امکانات رفاهی: رستوران, کافی شاپ, گشت شهری
  هتل حیات ریجنسی پوکت

  هتل 5 ستاره حیات ریجنسی پوکت

  هتل 5 ستارۀ حیات ریجنسی، بنایی باشکوه و پرعظمت بر فراز تپه‌ای با نمای خلیج کامالا با دکوراسیونی پرجلال و تِمی از رنگ‌های پرابهت، فضایی شگرف و محتشم را خلق کرده است. این هتل با امکاناتی بی‌نظیر و جامع، مکانی لذت‌بخش و نیکو برای تن‌آسایی و دور شدن از تنش‌های روزمره است. این هتل با نزدیکی به مکان‌هایی بی نظیر، برای لذت بردنتان، جادویی بهت‌آور را در چنته دارد. به این مکان بی بدیع سفر کنید و هیجان و لذت سفر را بچشید. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: پنج ستاره *****
  امکانات تفریحی: استخر, سالن بدنسازی
  امکانات رفاهی: ترانسفر فرودگاهی, رستوران, وای فای رایگان, کافی شاپ, گشت شهری
  هتل رامادا پلازا بانکوک

  هتل 5 ستاره رامادا پلازا بانکوک

  هتل 5 ستارۀ رامادا پلازا، بنایی موقر بر بستر ساحل چائوفرایا، سازه‌ای مجلل، شکوهمند و مدرن است. دکوراسیون این هتل، آمیزه‌ای از رنگ‌های گرم و باوقار است و چشم‌اندازهای آن به گسترۀ آسمانخراش‌ها، آبی استخر و آرامِ رودخانۀ چائوفرایا، گشوده می‌شود. آرایش اتاق‌های هتل به سبک مدرن تایلندی و با دکوراسیونی به‌روز است. هتل پلازا در نقطه‌ای جداافتاده از هیاهو و تحرک شهری، سکنی گزیده است و برای مسافرانی که می‌خواهند کمی نفس بکشند و به دور از التهاب‌های شهری، تجدید قوا کنند، انتخاب بسیار مدبرانه‌ای است. از هتل تا مرکز خرید ریور فرانت، مکانی با حجمی از ویترین‌های وسوسه‌انگیز، تنها 5 دقیقه قدم زنی تا هتل فاصله است. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: پنج ستاره *****
  امکانات تفریحی: استخر, سالن بدنسازی, سونا و جکوزی
  امکانات رفاهی: رستوران, وای فای رایگان, کافی شاپ, گشت شهری
  هتل سیتین پراتونام بانکوک

  هتل 3 ستاره سیتین پراتونام بانکوک

  هتل 3 ستاره پراتونام، در محلۀ پراتونام، یکی از مناطق مشهور و برجستۀ تجاری و خرید بانکوک واقع شده است. اقامت در این هتل برای مسافران بسیار مقرون‌به‌صرفه است. اتاق‌های خوش‌چهره سیتین پراتونام با رنگ‌هایی خنثی و تم‌های قهوه‌ای و نارنجی تزیین شده است. مراکز خریدی چون مرکز خرید پلاتینیوم، دنیای از سنت و مدرن و مرکز خرید گیسورن پلازا، یکی از خیره‌کننده ترین و شیک‌ترین فروشگاه‌های بانکوک و مرکز خرید سیام پاراگون، بزرگ‌ترین و مهیج‌ترین مرکز خرید آسیا، تنها 20 دقیقه با هتل سیتین پرتونام فاصله دارند. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

   

   

   

  درجه هتل: سه ستاره ***
  امکانات تفریحی: سونا و جکوزی
  امکانات رفاهی: رستوران, وای فای رایگان, گشت شهری
  هتل رویال کراون پوکت

  هتل 3 ستاره رویال کراون پوکت

  هتل رویال کراون، آرمیده در آغوش درختان گرمسیری و تکیه داده بر نیلگون دریا ، با دکوراسیونی مدرن و نمای مهیج و فراتصوری از بازتاب موج‌های نقره‌ای دریای آندامان و در حصار باغ‌های هرس شده و آب و هوای بومی و سنتی پاتونگ ، با راه‌باریکه‌هایی سبز و تپنده ، ملجائی برای به آرامش رسیدن روح خسته‌تان خواهد بود. لذت ببرید و هوایی بکر استنشاق کنید. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: سه ستاره ***
  امکانات تفریحی: استخر
  امکانات رفاهی:
  هتل ایبیس پاتونگ پوکت

  هتل 3 ستاره ایبیس پاتونگ پوکت

  هتل 3 ستارۀ ایبیس پاتونگ، مامن گرفته در فضایی به دور از آسیمه و تشویش شهری، با امکاناتی مقبول و خوش‌طرح و با نزدیکی به بستر سبز-آبی دریا و هیجان پرآب و تاب خیابان بنگلا، مکانی مناسب برای تازه از راه رسیدگان است. با اقامت‌گزینی در این هتل، آرامش و هیجان را توامان تجربه کنید. مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

   

  درجه هتل: سه ستاره ***
  امکانات تفریحی: استخر
  امکانات رفاهی: رستوران, وای فای رایگان, کافی شاپ
  هتل اشلی پلازا پوکت

  هتل 4 ستاره اشلی پلازا پوکت

  هتل 4 ستارۀ اشلی پلازا، با دکوراسیونی حصیری‌شکل و آمیزه‌ای از آرنگ‌های چوبی و خاکی و با امکاناتی مدرن و خوش طرح، در انتظار خلق خاطره‌ای متمایز و برجسته برای میهمانانش است. با سفر به پوکت، این شهر سبزفام و یشم‌گون، به حال و هوای خود، رنگی دگر بپاشید و رها از تمام تب‌های کسالت‌بار دمی بیاسایید و لذت ببرید! مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: چهار ستاره ****
  امکانات تفریحی: استخر, سالن بدنسازی
  امکانات رفاهی: رستوران, پارکینگ, کافی شاپ, گشت شهری
  هتل ویز پاتایا

  هتل 3 ستاره ویز پاتایا

  هتل 3 ستاره ویز که از هیاهوی شهر به دامان تپۀ پراتومناک پناه برده است، با 44 اتاقِ دلباز و مجهز به سیستم تهویه، اینترنت، تلویزیون، یخچال، حمام با لوازم کامل و ...، در پاتایای دوست‌داشتنی پذیرای شما خواهد بود. هتل ویز علاوه بر رستوران و بار، یک استخر روباز هم دارد تا لحظاتی شاد و به‌یاد‌ماندنی در کنار دوستان و اعضای خانواده برایتان بسازد. از خدمات این هتل باید به خشکشویی، پذیرش 24 ساعته، شاتل فرودگاهی، پارکینگ، اتاق چمدان، صندوق امانات، مینی‌مارکت، کافی‌نت و ... اشاره کرد...
  مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: سه ستاره ***
  امکانات تفریحی: استخر
  امکانات رفاهی: ترانسفر فرودگاهی, رستوران, پارکینگ
  هتل د سان ریزورت اسپا پاتایا

  هتل 3 ستاره د سان ریزورت اسپا پاتایا

  هتل 3 ستارۀ د سان ریزورت اسپا، واقع در دو کیلومتری ساحل اوتانگ، اقامتی بی‌نظیر و مقرون‌به‌صرفه برای گذران تعطیلاتی به‌یادماندنی در دل پاتایا و در جوار سواحل داغ و دیدنی این شهر خواهد بود. دکوراسیون داخلی رنگارنگ و زندۀ اتاق‌های هتل بر هیجان این سفر خواهند افزود و برای تامین راحتی شما امکاناتی از قبیل تراس، سیستم تهویه، اینترنت، تلفن، تلویزیون، یخچال، مینی‌بار، حمام اختصاصی و ... در نظر گرفته‌ شده است. این هتل دارای استخر روباز، سالن بدنسازی، رستوران، کافی‌شاپ، بار، زمین بازی، اتاق جلسه و .. است و ده‌ها خدمت دیگر را با رویی گشاده به میهمانانش عرضه می‌کند... مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  درجه هتل: سه ستاره ***
  امکانات تفریحی: استخر
  امکانات رفاهی: ترانسفر فرودگاهی, رستوران, وای فای رایگان, پارکینگ, کافی شاپ

  هتل های تایلند

  کشور تایلند، واقع در جنوب شرقی آسیا، با دسترسی به خلیج تایلند در جنوب خود و همچنین دریای آندامان از شرق، در کنار طبیعتِ بکر و خاص خود و همچنین وجودِ اماکن تاریخی و مذهبی و فرهنگی دیدنی، مقصدی بی‌نظیر برای گذران یک تعطیلات به‌یاد‌ماندنی است؛ اما آنچه می‌تواند خاطره‌ای خوش از این اقامت در لوح سینۀ مسافران حک کند، هتل مناسب با امکانات درخور، دسترسی خوب و قیمت مناسب است. هتل های تایلند، با توجه به اینکه در 77 منطقۀ مختلف پراکنده شده‌اند، تنوع بالایی از مناظر دیدنی بدیع و همچنین فرهنگ‌ها و سبک‌های شاد و پرهیجان زندگی‌ را به شما عرضه می‌کنند. چه بخواهید از عطر زندگی و تکاپو در بانکوک لذت ببرید، چه اهل خوشگذرانی‌های ساحلی در پاتایا باشید، چه به دنبال آرامش و غنای فرهنگیِ چیانگ‌مای باشید، چه چشمتان به دنبال آرامش در سواحل خلوت و کوهستان‌های بکر کرابی باشد و چه بخواهید سر از دوران باستانِ تایلند دربیاورید، در جای‌جای این خطۀ بی‌نظیر هتل های تایلند آمادۀ خدمتگزاری و پذیرایی از شما خواهند بود.

  آژانس هواپیمایی مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان رقم خواهد زد. سفرتان سبز!

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن

  به اشتراک گذاری این مطلب :

   
  در مجله گردشگری مانلی پرواز قدم در دنیای بی انتهای سفر بگذارید