• تورها
 • تور اروپا
 • تورهای نمایشگاهی
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور کویر مرنجاب کاشان

  هتلهای شهر
  هتل های شیراز
  مدت اقامت
  1 روز

  تور کویر مرنـجـاب کاشان  

  مدت تور کویر مرنجاب کاشان :3 شب و 4 روز

  خدمات تور کویر مرنجاب کاشان :inStock.png رفت و برگشت با اتوبوس توریستیinStock.png سفر با اتوبوس توریستی یا مینی بوس یا ونinStock.pngپرداخت ورودیه اماکن مورد بازدید inStock.pngهمراهی راهنمای تور حرفه ای inStock.pngبیمه مسافرتی inStock.pngپذیرایی بین روز چای،نسکافه،آب معدنی،میوه

  توضیحات تور کویر مرنجاب کاشان : 

  checked.png  ساعت 5 صبح حرکت از تهران به سوی مرنجاب، صرف صبحانه در مسیر، بازدید از دریاچه نمک، کاروانسرای عباسی، صرف ناهار در دل طبیعت، کویرنوردی و پیاده‌روی در تپه‌های شنی و لذت بردن از طبیعت زیبای منطقه، بازگشت به تهران تا ساعت 22:00

    تلفن : 02188102064 خط ویژه : 02154929


   چرا تور کویر مرنجاب؟ 

  امروزه سفر کردن و طبیعت‌گردی تنها محدود به بازدید از جنگل‌ها و دریا نمی‌شود و آگاهی گردشگران به حدی رسیده که بتوانند جلوه‌های زیبایی‌شناختی مناطقی همچون بیابان و کویر را نیز درک کنند. ارائۀ تور کویر مرنجاب، خدمت تازۀ آژانس هواپیمایی مانلی پرواز به دوست‌داران طبیعت و سفر است و فرصتی استثنایی را برای سفر به دل کویر و گذراندن ساعاتی مملو از آرامش زیر آسمان پر ستارۀ شب برایتان فراهم می‌آورد. شاید در انتخاب کویر به عنوان مقصد بعدی سفر دچار شک شوید؛ اما کافی‌ست چند تصویر از اشکال و سایه‌هایی که رمل‌های شنی ایجاد کرده و همچنین آسمان پرستارۀ شب‌های کویر را ببینید تا دلتان برای آرامش و انزوای خوش‌نقش‌ونگار این مناظر پر بکشد. با مجله گردشگری مانلی پرواز همراه باشید تا به معرفی مقصد و برنامۀ سفر تور کویر مرنجاب بپردازیم.


     تور کویر مرنجاب مانلی پرواز


  همان‌طور که احتمالا خودتان هم می‌دانید، کویر آب و هوای متفاوتی با دیگر اقلیم‌ها دارد و نباید گول روزهای سوزان آن را خورد و با لباس تابستانی به سوی آن روانه شد، چرا که شب‌هایی با سرمای استخوان‌سوز در کمین‌ نشسته‌اند؛ بنابراین باید تجهیزات مناسبی همچون لباس گرم و وسایل مورد نیاز، مثل آب کافی، سوخت و کیسه‌ای برای جمع‌آوری زباله‌هایتان، با خود همراه داشته باشید.


  تور کویر مرنجاب مانلی پرواز


  تور کویر مرنجاب مانلی پرواز با حرکت از تهران در ساعت 5 صبح آغاز شده و اولین توقف مسافران پس از صرف صبحانه در طول مسیر، دریاچۀ نمک خواهد بود. این دریاچه وسعت بسیار زیادی دارد و حتی از جنوب قم هم می‌توان به آن دسترسی داشت؛ اما زیباترین حالت آن را در کویر مرنجاب که در 35 کیلومتری شهرستان آران بیدگل واقع شده می‌توان یافت. بلورهای نمک که از تبخیر آب باران از سطح این دریاچه ایجاد شده و نور خورشید را در ابعادی وسیع منعکس می‌کند، از زیباترین مناظری‌ست که در این سفر خواهید دید. جاذبه‌های دیگری همچون جزیرۀ سرگردان که یکی از بهترین نمونه‌های پدیدۀ سراب است را نیز می توانید در این محل به تماشا بنشینید.


  تور کویر مرنجاب مانلی پرواز


  یکی دیگر از دیدنی‌های تور کویر مرنجاب، کاروان‌سرای عباسی است که قدمت آن به دوران صفویه و حکومت شاه عباس بازمی‌گردد. این بنای تاریخی که با معماری سادۀ ایرانی و ایوان‌های مرتفع ساخته شده، در گذشته به عنوان استراحتگاهی برای کاروان‌های جادۀ ابریشم مورد استفاده قرار می‌گرفت و امروزه نیز محل اسکان مسافران تور کویر مرنجاب است. در پایان نیز پس از ساعاتی کویرنوردی و تماشای غروب آفتاب در ساعت 22 به تهران باز خواهید گشت و با اولین ترمز اتوبوس پشت صف ماشین‌ها، دلتان برای کویر تنگ خواهد شد.

  مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی تردید را برایتان آرزومند‌ است. سفرتان سبز!

  نویسنده: ابوالفضل شفیعی مقدم


  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن

  به اشتراک گذاری این مطلب :


  در مجله گردشگری مانلی پرواز قدم در دنیای بی انتهای سفر بگذارید