• تورها
 • تور اروپا
 • تورهای نمایشگاهی
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور شوشتر

  تور شوشـتر، پایتخت آسیاب‌های بادی تاریخی  

  مدت تور شوشـتر، پایتخت آسیاب‌های بادی تاریخی : 2 شب و 3 روز

  خدمات تور شوشـتر، پایتخت آسیاب‌های بادی تاریخی:inStock.png ترانسفر از فرودگاه یا راه آهنinStock.pngاقامت در هتل با صبحانهinStock.pngترانسفر از فرودگاه یا راه آهن یا ترمینال به هتل inStock.pngپرداخت ورودیه اماکن مورد بازدید inStock.pngهمراهی راهنمای تور حرفه ای inStock.pngبیمه مسافرتی inStock.pngپذیرایی بین روز چای،نسکافه،آب معدنی،میوه inStock.png اجرای گشت ها با اتوبوس یا مینی بوس یا ون

  توضیحات تور شوشـتر، پایتخت آسیاب‌های بادی تاریخی:

  checked.png روز اول : حرکت بعدازظهر روز قبل و رسیدن به مقصد صبح روز اول ورود به هتل محل اقامت و  بعد از صرف صبحانه بازدید از بند میزان، کلاه فرنگی، سازه‌های آبی تاریخی شوشتر، خانه تاریخی مرعشی، قلعه سلاسل، بازدید از خانه تاریخی مستوفی و صرف ناهار در خانه تاریخی مستوفی، پل شادروان، پل لشگر، کاروانسرای افضل، بازدید از خانه مقدم و صرف شام در باغ شا و بازگشت به هتل و استراحت

  checked.pngروز‌ دوم : حرکت ساعت 6 صبح و صرف صبحانه در طبیعت و بازدید از سد گتوند، روستای عقیلی و قایق سواری در تنگه عقیلی و بازدید از گوردخمه ها و آثار باستانی در مسیر تنگه عقیلی، صرف ناهار در رستوران پردیس سلمان، بازگشت به هتل و استراحت و گشت در بازار سنتی شوشتر و صرف شام در رستوران لشگر 

  checked.pngروز سوم : بعد از صرف صبحانه بازدید از زیگورات چغازنبیل، هفت تپه، موزه شوش، قلعه فرانسوی ها، کاخ آپادانا، مقبره دانیال نبی و صرف تهار در رستوران انار دون و رفتن به ایستگاه راه آهن و برگشت به تهران


    تلفن : 02188102064 خط ویژه : 02154929


  تور طبیعت گردی شوشتر

  آژانس هواپیمایی مانلی پرواز که سال‌هاست به منظور توسعۀ گردشگری داخلی و خارجی با ارائۀ انواع تورها در خدمت توریست‌ها بوده است، امروزه با خدمتی جدید در راستای تحقق اهداف خود می‌کوشد. تورهای طبیعت گردی مانلی پرواز که به منظور ایجاد فرصتی برای کشف طبیعت زیبای کشورمان در اختیار گردشگران قرار گرفته‌اند، بهترین فرصت برای فرار از هیاهوی زندگی شهری و گذراندن لحظاتی مملو از آرامش در دل مناظر بی‌بدیل طبیعی کشور است. تور طبیعت گردی شوشتر یکی از جذاب‌ترین نمونه‌های این خدمات است که فرصتی برای سفر به خوزستان و بازدید از شهری تاریخی را برای گردشگران مهیا می‌سازد.

  تور شوشتر که از جمله تورهای طبیعت گردی مانلی پرواز به حساب می‌‌آید، فراری 3 روزه از غل و زنجیر زندگی مدرن و گذاری در میان جاذبه های تاریخی شوشتر را که با قدمت بسیار خود در سرتاسر این شهر خودنمایی می‌کنند، به شما عرضه می‌کند. از جمله خدمات این تور می‌توان به ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی یا راه آهن، تورلیدر حرفه‌ای، بیمۀ مسافرتی، ایاب و ذهاب و پرداخت ورودی اماکن مورد بازدید اشاره کرد.

   

  تور شوشتر مانلی پرواز


  برنامه سفر به شوشتر

  به طور دقیق، مدت زمانی که به تور شوشتر اختصاص داده شده، 2 شب و 3 روز است. از آنجا که سفر تور زمینی شوشتر حدود یک نیم‌روز به طول می‌انجامد، آغاز حرکت، بعد از ظهر روز قبل صورت می‌گیرد و مسافران ساعات اولیۀ صبح روز بعد به مقصد خواهند رسید و پس از استقرار در هتل و صرف صبحانه، کشف تاریخ غنی این خطه را آغاز خواهند کرد.

  بازدید جاذبه‌ های تاریخی شوشتر از مهم‌ترین بخش‌‌های این سفر است و در همان روز اول، گردشگران از اماکنی همچون بند میزان، کلاه فرنگی، خانۀ تاریخی مرعشی، قلعۀ سلاسل، پل شادروان، پل لشگر، کاروانسرای افضل و خانۀ مقدم، دیدن خواهند کرد. در این روز، برای صرف ناهار، به خانۀ تاریخی مستوفی خواهید رفت که با معماری اصیل ایرانی خود و اِشراف به مزارع سرسبز، فضایی دلکش را در پیش چشمانتان به تصویر می‌کشد و شام را نیز در رستوران سنتی باغ شاه نوش‌جان خواهید کرد.


  تور شوشتر مانلی پرواز


  اما آنچه در میان جاذبه های تاریخی شوشتر همچون دُری می‌درخشد، سازه‌های آبی این شهرند. این ساختارها علاوه بر مظهری از صنعت و هنر ایرانیان در دورۀ هخامنشی و کاربردشان در هدایت آب در سطح شهر، تصویری که این آبگیر در قلب فضای نسبتا مدرن این شهر ایجاد می‌کند، دیدنی‌ترین بخش سفر به شوشتر خواهد بود.


  روز دوم این سفر بیشتر به طبیعت اختصاص خواهد داشت تا جاذبه های تاریخی شوشتر!  در این روز، صبحانه را در نزدیکی سد گتوند نوش جان خواهید کرد که مناظر طبیعی دلربایی را در اطراف خود جای داده است؛ سپس به روستای عقیلی رفته و با قایق‌سواری در تنگۀ آن، لحظات دلپذیری را برای خود و خانواده‌تان رقم بزنید و پس از بازدید از گوردخمه‌ها و آثار تاریخی مسیر تنگۀ عقیلی، برای صرف ناهار به رستوران پردیس سلمان بروید و پس از استراحت کوتاهی در هتل، به گشت در بازار سنتی شوشتر و صرف شام در رستوران لشگر بپردازید.


  تور طبیعت گردی شوشتر


  جاذبه هایی که در روز سوم و قبل از حرکت به سمت تهران از آن‌ها بازدید خواهید کرد، زیگوارت چغازنبیل، موزۀ شوش، کاخ آپادانا، قلعۀ فرانسوی‌ها، هفت تپه و مقبرۀ دانیال نبی است. در این روز قبل از بازگشت به تهران، ناهار را در رستوران انار دون صرف خواهید کرد.


  مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی تردید را برایتان آرزومند‌ است. سفرتان سبز!


  نویسنده: ابوالفضل شفیعی مقدم   نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن

  به اشتراک گذاری این مطلب :


  در مجله گردشگری مانلی پرواز قدم در دنیای بی انتهای سفر بگذارید