• تورها
 • تورهای نوروزی
 • تور اروپا
 • تورهای نمایشگاهی
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور تهران قدیم یک روزه

  هتلهای شهر
  هتل های تهران
  مدت اقامت
  1 روز

  تور تهران قدیم یک روزه

  مدت تور تهرانگردی :1 روز

  خدمات تور تهران گردی قدیم:inStock.png اجرای تور تهرانگردی از صبح تا عصر با وسیله نقلیه توریستی با توجه به تعداد نفرات (ون،میی بوس، میدل باس، اتوبوس)inStock.png همراه تور لیدر inStock.pngپذیرایی بین روز  inStock.png پرداخت هزینه ورودیه اماکن دیدنی inStock.png بیمه مسافرتی(هزینه نهار به عهده مسافر می‌باشدinStock.png ضمنا امکان صرف صبحانه در هتل هما قبل از آغاز تور با پرداخت هزینه صبحانه میسر است.

  توضیحات تور تهرانگردی: 

  checked.png محل حرکت هتل هما تهران

  checked.png ساعت 8 صبح حرکت به سوی مرکز شهر و بازار قدیم دیدار از بافت قدیم تهران، مدرسه دارالفنون، میدان مشق و سردر باغ ملی، موزه پست و ارتباطات، مسجد شاه (امام)، بهارستان، کتابخانه و موزه ملک، خانه مقدم و پایان تور تا ساعت 7 عصر    تلفن : 02188102064 خط ویژه : 02154929


  تور تهران قدیم یک روزه

  در میان مقاصد داخلی که آوازۀ جاذبه‌‌های تاریخی‌شان به خارج از مرزها هم رسیده، هیچ نامی از تور تهران به چشم نمی‌خورد. دلیل اصلی این امر، گمنام بودن دیدنی های تهران و اطلاع‌رسانی نکردن درست است؛ چراکه اگر گردشگران بدانند که در این شهر چه جذابیت‌هایی انتظار آن‌ها را می‌کشد، برای بازدید از آن‌ها درنگ نخواهند کرد. این شهر، پایتخت دو حکومت پیشین بوده و بیشترین سهم را در تاریخ معاصر کشور داراست؛ بنابراین بدیهی‌ست که جاذبه‌های بسیاری از این دوره را در تهران مشاهده خواهید کرد. حالا فرصت بازدید از این جاذبه‌ها و آشنایی با تاریخ شهری که امروزه ،مهم‌ترین در کشور است، با تور تهران قدیم آژانس هواپیمایی مانلی پرواز در اختیار تاریخ‌دوستان قرار گرفته است. در این مقاله به توضیح دربارۀ این تور و شرح برنامۀ آن خواهیم پرداخت. 


  تور تهران قدیم یک روزه


  بافت تاریخی تهران پر از حکایاتی‌‌ست از فراز و نشیب‌هایی که در شکل‌دادن هویت تاریخی معاصر کشورمان نقش بسزایی داشته‌اند. از ویرانه‌های کهنی که روزگاری تمام جنب و جوش تهران را در خود جای داده بودند گرفته تا عماراتی که حتی دیدنشان در فیلم‌ها هم باعث شگفتی بیننده خواهد شد را می‌توانید در این شهر به وفور بیابید.

  حالا تور تهران قدیم مانلی پرواز فرصت بازدید از این جاذبه‌ها را در اختیارتان گذاشته است و شما می‌توانید با بهترین قیمت، یک روز از وقتتان را صرف کشف شهری کنید که هویت خود را در میان هیاهوی مهمل جهان مدرن گم کرده است.

  با انتخاب این تور طبیعت گردی می‌توانید از امکاناتی همچون وسیلۀ ایاب و ذهاب (نوع آن بسته به تعداد داوطلبان است)، تورلیدر، پذیرایی میان‌روز، صرف صبحانه (پرداخت هزینه به عهدۀ شخص خواهد بود) و پرداخت هزینۀ ورودی توسط تنظیم کنندۀ تور بهره‌مند شوید.


  تور تهران قدیم


  ساعت آغاز تور تهران قدیم مانلی پرواز، 8 صبح از روبه‌روی هتل هما است و داوطلبان با انتخاب خود و پرداخت هزینه می‌توانند پیش از آغاز گشت، صبحانه را در هتل نوش‌جان کنند. اولین توقف در بازار تهران که بهترین محل برای به تماشا نشستن بافت کهن و مردمی این شهر است، خواهد بود. از جمله دیگر جاذبه های تاریخی تهران که در این تور به بازدید از آن‌ها پرداخته می‌شود، می‌توان به مدرسۀ دارالفنون، میدان مشق و سر در باغ ملی، موزۀ پست و ارتباطات، مسجد امام، بهارستان، کتابخانه و موزۀ ملک و خانۀ مقدم اشاره کرد. تمام این آثار در ابتدا به شما معرفی خواهند شد و سپس می‌توانید با آگاهی از تاریخ هر یک، به گشت و گذار در میان آن پرداخته و به تماشای ریزه‌کاری‌های هنرمندانۀ معماری ایرانی-اسلامی آن‌ها بنشینید.

   

  مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی تردید را برایتان آرزومند‌ است. سفرتان سبز!

  نویسنده: ابوالفضل شفیعی مقدم  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن

  به اشتراک گذاری این مطلب :


  در مجله گردشگری مانلی پرواز قدم در دنیای بی انتهای سفر بگذارید