.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور تفلیس | قیمت تور تفلیس

  نوع نمایش:
  قیمت از 1,400,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول اسفند
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: زاگرس
  هتلهای شهر: هتل های تفلیس
  قیمت از 1,960,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه دوم بهمن
  مدت اقامت: چهار شب
  نوع سفر: قشم ایر
  هتلهای شهر: هتل های تفلیس
  مشاهده نظرات کاربران

  چرا تور تفلیس؟

  تفلیس، کلان‌شهر و پایتخت گرجستان، نگینی بر جادۀ ابریشم، پلی میان شرق و غرب، با آغوشی از معماری‌های اسلامی، خاورمیانه‌ای و گرجی، با انبوهی از پوشش‌های گیاهی و جنگلی، مناطق کوهستانی، بکر و طبیعتی خیره‌کننده و با قدمتی 1500 ساله است. وجود انواع معماری‌های قرون وسطی، نئوکلاسیک و استالینیست، نشان از تاریخ پرفراز و نشیب و پر حوادث این پهنه دارد. این شهر به دلیل زیبایی‌های خیره‌کننده، وجود فرهنگ غنی و بافت‌های تاریخی‌اش، به یکی از مقصدهای برتر توریستی مبدل شده است و سفر به آن از طریق تور گرجستان که توسط آژانس های هواپیمایی‌ تهران و سایر تنظیم‌کننده‌های انواع تور عرضه می‌شود، امکان‌پذیر خواهد بود؛ البته تور تفلیس به صورت زمینی یا سفر به گرجستان به صورت شخصی هم سرشار از لذت و کسب تجربه‌هایی بی‌نظیر است.

  تفلیس، پهنه‌ای سبزفام، با انبوهی از جاذبه‌های نفسگیر و خیره‌کننده، تابلویی منقوش از شاهکار خلقت، با امانت داشتن بستری از تاریخ پرفراز و نشیب در بطن پرتحمل خود، با تپه‌ماهورها و کوه‌هایی پرصلابت و با دربرداشتن دیوارهایی که بوی سنت و کهنگی را می‌دهد و به دلیل نزدیکی به ایران‌زمین، مقصد بی‌نظیری برای کشف تاروپود تاریخ و در آغوش کشیدن زیبایی‌های رویاگون طبیعت است. برای سفر به تفلیس زیبا و آب‌تنی در حمام‌های گوگردی آن که روزگاری پوشکین روس را میزبان بوده‌اند، در هر زمانی که عزم سفر کردید، با مانعی روبه‌رو نخواهید بود و تور تفلیس شما را به این سرزمین سبزینه خواهد رساند.


   قیمت تور تفلیس مانلی پرواز

  آب و هوای تفلیس

  طبق طبقه‌بندی اقلیمی کوپن، تفلیس دارای وضعیت آب و هوایی نیمه گرمسیری مرطوب است؛ به‌گونه‌ای که زمستان‌هایی نسبتا سرد را در آغوش می‌نشاند و میزبان تابستان‌هایی گرم است. به دلیل وجود کوه‌ها و شرایط اقلیمی، عموما پهنه‌ای از ابر بر فراز شهر دامن گسترده است؛ به خصوص در بهار و پاییز که به دنبال آن، باران‌های طولانی بر این زمین سرریز می‌شوند و پایکوبی می‌کنند یا آسمان، پذیرای همیشگی توده‌های سفید پنبه‌ای است که در کنار تعدد و تنوع جاذبه های تاریخی فرهنگی تفلیس و مناظر طبیعی آن، بر جلال و افسون‌گری این تصویر می‌افزاید.

   

  جاذبه‌ های گردشگری تفلیس

  تفلیس، قلب کشوری با قدمتی تاریخی، باستانی و فرهنگی غنی، خاستگاه جلوه‌های شگفت‌انگیز و حیران‌کننده‌ای است که هر مسافری را به شنا در اقیانوس پنهان‌های خود وسوسه می‌کند. با سفر به تفلیس، خود را میهمان ترکیبی دلپذیر از اصالت تاریخی و زیبایی طبیعی خواهید کرد. جاذبه‌ های تاریخی فرهنگی تفلیس را در بهترین حالت می‌توانید در شهر کهن آن مشاهده کنید که پر از خانه‌های باستانی‌ست که در کوچه پس کوچه‌های آن، ردپای مردمان کهن این سرزمین به چشم می‌نشیند.

  آتشکده‌ای به جامانده از ساسانیان، باغ گیاه‌شناسی، موزه‌های باستانی (نشانه‌ای از تاریخ پر فراز و نشیب این کشور)، کلیسای جامع متخی (یکی از جاذبه‌های باستانی و پرشهرۀ این شهر، آرمیده در لبۀ صخره‌ایِ رود کر)، کلیسای سیونی (با قدمتی 1500 ساله، بنایی در هجوم تخریب‌ها و بازسازی‌های بسیار و در انقباض‌ها و انبساط‌های دوران‌های متفاوت)، بازار پل خشک عتیقه‌ها، میدان آزادی، دانشگاه تفلیس، تئاتر روستاولی، کلیسای جامع تثلیث، مجسمۀ جرجیس در میدان آزادی، پارک ریکه، قلعۀ ناریکالا در بافت قدیمی تفلیس و خیابان باراتاشولی، از جاذبه‌های نفسگیر و خیره‌کننده‌ای است که این شهر، آن‌ها را تنگ در آغوش کشیده است.

   

  قیمت تور تفلیس مانلی پرواز

  غذاهای تفلیس

  غذا خوردن و تجربۀ انواع طعم‌های مختلف، یکی دیگر از جاذبه‌های لذت‌بخش برای گردشگران، به‌شمار می‌رود. هر کشوری، غذایی منحصر به ملیت و خطۀ خود را دارد که نشانی از فرهنگ، سنت و تاریخ آن پهنه است. برخی از غذاهای این شهر که چشیدنشان در رستوران های تفلیس می‌تواند خاطره‌ای فراموش‌نشدنی را در ذهنتان برجا بگذارد، چراکه وام‌گرفته از تمدن‌های متفاوت گرجی باستانی، اروپایی و آسیایی است ، عبارت‌اند از:

   

  1)خینکالی (پر شده با مواد پیراشکی)، 2) چاناخی (نوعی تاس‌کباب بره)، 3) چَخُخبیلی (سوپ گوشت گاو + خورشت مرغ + سبزیجات تازه)، 4) شیشلیک ، 5) چاکاپولی (نوعی خورشت معروف از گوشت بره یا گوساله + سس سبزیجات و ادویه‌جات)، 6) آچاپصندلی (نوعی غذای سبزیجات)، 7) متسوادی (تکه‌های گوشت بره، گوساله یا خوک)، 8) چاشوشولی (گوشت گراز + مرزه)، 9) کاچاپوری، 10) چورچخلا (نوعی شیرینی محلی)، 11) اجاب ساندالی، 12) خارچو (گوشت مرغ یا گاو + سبزیجات) 13) پیکالی

   

  بهترین زمان سفر به تفلیس

  تفلیس، شهر هزار نقش و رنگ، با چهار فصلی ناب و منحصر، برای هر سلیقه و علاقه‌ای ظرفی برای رفع عطش گشت و گذار دارد و بدون توجه به فصلی که در آن سفر به گرجستان را تجربه می‌کنید، این شهر زیبا شما را دست خالی برنخواهد گرداند و با جاذبه های تاریخی فرهنگی تفلیس و طبیعت زیبای اطراف آن،^ قطعا لحظات خاطره‌انگیزی برایتان رقم خواهد زد.

  شکوفه‌ساران بهاری با تابلویی منقوش از رنگ‌ها و شاهکاری بی‌بدیل، تابستانی گرم و مطبوع، با تنی تب‌دار و پوشیده از انبوه سبزی، خزان هزار رنگ و نگار، زرد و نارنجی و قرمزِ برگ‌های تکیده و ریخته بر سنگفرش‌هایِ بی‌نهایت و زمستان سفیدپوش، کدام سیاقی، خوشامدگوی میهمانانشان هستند.

   

  چرا تور تفلیس مانلی پرواز؟

  مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد، با آرزوی داشتن سفری بی ‌تردید برای شما عزیزان، امکان لمس بهترین تجربه از سفر به گرجستان را برایتان فراهم آورده و با ارائۀ تور تفلیس در بهترین حالت ممکن، با صداقتی متکی به اعتماد شما، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است.

   

  از دیگر برتری‌ها و شاخصه‌های مانلی پرواز، قیمت تور تفلیس است که مناسب‌ترین تورها را در انواع تور اقساطی، تور سازمانی ، تور دانشجویی و ... ، به همراهان همیشگی‌اش ارائه می‌دهد.

   

  سفرتان سبز!

  نویسنده: نسیم احمدی خلیلی

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن