• مجله گردشگری
 • اخذ ویزا
 • تورها
 • تور اقساطی
 • تور اروپا
 • تورهای کانادا
 • تور طبیعت گردی
 • هتلها
 • بلیط هواپیما
 • استخدام
 • تماس با ما
 • درباره ما
 • تاریخ تور
  مدت اقامت
  ایرلاین
  شروع قیمت

  تور گرجستان

  نوع نمایش:
  تور لحظه آخری تفلیس

  تور لحظه ‌آخری تفلیس

  با تور گرجستان به تفلیس سفر کنید. تفلیس، الماسی آرمیده بر کرانه‌های جادۀ ابریشم، پهنه‌ای مملو از پوشش‌های گیاهی، جنگلی، کوهستانی بکر و طبیعتی نفسگیر، شهری پر تاریخ است که هرساله انبوهی از گردشگران را برای دیدن جاذبه های گردشگری تفلیس در آغوش می‌کشد. تور لحظه آخری تفلیس با ایجاد فرصتی مغتنم برای دیدن این شهر با هزینه‌ای ارزان‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر، بستر تماشای این پهنۀ خوش‌معماری را فراهم آورده است. در تور لحظه آخری گرجستان که به دلیل خالی‌ماندن صندلی‌های پروازی، هزینه‌ای کمتر از هزینۀ معمول پرداخت می‌شود، مسافران می‌توانند حتی در هتل‌های 5 ستاره و لوکس با پرداخت مبلغی بسیار ارزان‌تر اقامت داشته باشند و سفری دلچسب را تجربه کنند.

   تور لحظه آخری تفلیس | تور لحظه آخری گرجستان

  شهر تفلیس که شالوده‌‌های آن در اواسط قرن پنجم میلادی و به‌وسیلۀ آخرین پادشاهان سلسله خسرویانی نهاده شد، یادواره‌های ارزندۀ تاریخی بی‌شماری را دربرگرفته است. در محله‌های قدیمی این شهر، جاذبه‌های گردشگری بسیاری یافت می‌شوند؛ انواع رستوران‌های مدرن و سنتی، کافه‌های روباز، کلوپ‌های شبانه و گالری‌های هنری، که همه و همه در اطراف خیابان شاردنی گرد هم آمده‌اند، خاطراتی فراموش‌ناشدنی را در دفتر عمرتان به‌‌ثبت خواهند رسانید. بخشی از هیاهوی شهر در کرانه‌های رودخانۀ کر و در دامان کوه‌های پوشیده از درختچه‌های انبوه آرام گرفته که در بهاران قلم یشمین و در زمستان‌ها سایه‌ای نقره‌ای را به خود گرفته‌اند. تلفیق شگفتی‌های حیرت‌انگیز طبیعت با بناهای باستانی و ساختمان‌های قدیمی، جلوۀ باشکوهی را به‌نمایش گذاشته است. اگر چندقدمی از شهر خارج شوید، حمام‌‌های آبگرم که از چشمه‌های سولفوری و طبیعی نشأت می‌گیرند در برابر چشمانتان ظهور خواهند کرد. با آبتنی در چشمه‌های آب‌گرم شفابخش کشور گرجستان ، طراوت و سلامتی را به روح و جسمتان بدمید.

  قیمت از 1/550/000
  تاریخ تور: 23 خرداد
  مدت اقامت: 3 شب و 4روز
  ایرلاین: تابان
  هتلهای شهر: هتل های تفلیس
  تور ارزان تفلیس

  تور ارزان تفلیس

  تور ارزان گرجستان آژانس هواپیمایی مانلی پرواز این فرصت را به گردشگران می‌دهد که سفری مناسب، ارزان قیمت و با کیفیت را با خدماتی مقبول و مطلوب تجربه کنند
  تفلیس، زمردی رخشان بر جادۀ ابریشم، مناطق کوهستانی، مناظری بکر و طبیعتی خیره‌کننده را به آغوش کشیده که به یکی از بدیع‌ترین شهرهای مقبول و مطبوعِ عاشقان سفر مبدل شده است. این شهر غنی و پرکشش، با بافت‌هایی تاریخی و بناهایی سنگی و خوش‌معماری مزین شده و مکانی برای پرسه‌زدن‌هایی رها و لذتبخش است. تور ارزان تفلیس که خدماتی با هتل‌های 3 و 2 ستارۀ با کیفیت را ارائه می‌دهد، شاه‌راهی خوش‌قیمت برای رسیدن به این شهر خارق‌العاده است. در تور تفلیس ارزان، رویای سفرتان به شهری زیبا و شگفت‌انگیز مملو از جاذبه‌های گردشگری با شکوه، به حقیقتی طربناک مبدل خواهد شد! در در تور گرجستان، تجربۀ حضور در مکان های دیدنی تفلیس را از دست ندهید. 


  تور ارزان تفلیس | تور ارزان گرجستان


  تفلیس، پلی میان شرق و غرب است که علاوه‌بر موقعیت جغرافیایی کنونی‌اش، روایت‌های تاریخی بی‌شماری را که از سر گذرانده نیز صحه بر این نظر گذاشته است. در این شهر حیرت‌انگیز، رد پایی از حکومت رم باستان، روس کنونی و شکوه تمدن هخامنشی رخ‌نمایی می‌کند. اگر در ‌کوچه‌پس‌کوچه‌های تفلیس قدم بزنید، طنازی معماری‌های قرون وسطی، نئوکلاسیک و استالینیست را به‌تماشا خواهید نشست که هر یک گواهی از تاریخ پرحادثۀ این سرزمین دارد؛ علاوه‌بر جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی تفلیس که گویای فرهنگ غنی و نشانی از تاریخ پرفراز و نشیبش دارد، طبیعتی خیره کننده را در برگرفته که همین امرسبب شده است به یکی از مقاصد برتر گردشگری مبدل شود.

  آژانس مسافرتی مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  قیمت از 1/760/000
  تاریخ تور: 17خرداد
  مدت اقامت: 3 شب و 4 روز
  ایرلاین: قشم ایر
  هتلهای شهر: هتل های تفلیس
  تور تفلیس با پرواز قشم ایر

  تور تفلیس با پرواز قشم ایر

  قیمت از 2/700/000
  تاریخ تور: خرداد 98
  مدت اقامت: 7 شب و 8 روز
  ایرلاین: قشم ایر
  هتلهای شهر: هتل های تفلیس
  تور تفلیس با پرواز ایران ایر

  تور تفلیس با پرواز ایران ایر

  قیمت از 2290000
  تاریخ تور: خرداد98
  مدت اقامت: سه شب و چهار روز
  ایرلاین: ایران ایر
  هتلهای شهر: هتل های تفلیس
  تور تفلیس باتومی

  تور تفلیس باتومی

  قیمت از 3/410/000
  تاریخ تور: خرداد 98
  مدت اقامت: چهار شب تفلیس و سه شب باتومی
  ایرلاین: قشم
  هتلهای شهر: هتل های گرجستان
  تور لحظه آخری باتومی

  تور لحظه آخری باتومی

  تاریخ تور:
  مدت اقامت:
  ایرلاین:
  هتلهای شهر: هتل های باتومی

  چرا تور گرجستان؟

  با تور گرجستان به کشوری در کرانۀ شرقی دریای سیاه، با زمردی از سبزی و زیبایی در تار و پود خود و پهنه‌ای که سراسر امنیت، قدمت، ریشه و فرهنگ است را ورق بزنید. این کشور در میانۀ آسیا و اروپا و فرزندی نشسته میان دریای خزر و دریای سیاه است، پهنه‌ای که در سرحدات هندسی‌اش با روسیه، ترکیه، ارمنستان و آذربایجان، در هم‌نشینی و همسایگی، روزگار می‌گذراند. گرجستان با فرهنگی غنی، با داشتن یکی از 14 الفبای موجود در جهان و عضویت ناظر در اتحادیۀ اروپا و ناتو، یکی از کشورهای صاحب حرف است. این کشور، سراسر تاریخ، حادثه و فراز و نشیب بوده، و همین پیشینه تاریخی و جاذبه های گردشگری گرجستان باعث اشتیاق گردشگران ایرانی برای انتخاب تور لحظه آخری گرجستان شده است.

  قدمت زندگی انسانی در این پهنه، به یک میلیون و هشتصد هزار سال بازمی‌گردد. این مرزوبوم، دارای کوله‌باری غنی از تاریخ و فرهنگ است که در گذر زمان، تجربه‌های تلخ وشیرین بسیاری را با بندبند جانش تجربه کرده و احساسات متفاوتی را در هوایش نهفته است. گرجستان در قدیم و در تاریخ باستان، به نام "ایبریا" شهره و آخرین اعلام استقلالش در سال 1991 بوده است. دین رسمی این سرزمین کوهستانی با پوششی از زمین‌های پست و بلند، مسیحیِ پیرو ارتدکس است.

  تور گرجستان مانلی پرواز | قیمت تور گرجستان


     از نظر اقلیمی، این خطه منحصربه‌فرد و بی‌نظیر است؛ به‌گونه‌ای که روح هر چهار فصل در آن قابل درک و لمس‌شدنی است. حال و هوای تابستان و گرمای به جان نشینِ آن در میان نخل‌ها، رویش علف‌های سبز و گل‌های بهاری در تپه‌ماهورهای پایکوهی و اقیانوسی از دود سفید در کوهستان، موقعیتی خاص و حیرت‌انگیز به این کشور رشک‌برانگیز بخشیده است و تجربه سفر با تور گرجستان را بسیار دلپذیر می‌کند.

  این کشور به دلیل موقعیت برجستۀ جغرافیایی، کشاورزی پیشرفته و قابل ملاحظه‌ای دارد و با دربرداشتن معادن و بهره‌وری بهینه از صنعت گردشگری، به یکی از کشورهای ثروتمند و مرفه با استاندارد زندگی بالا مبدل شده است. این کشور با معادنی چون زغال‌سنگ، منگنز، فلزات آهنی، باریت، عقیق، مرمر، سنگ آهک، آرسنیک، تنگستن و جیوه، یکی از غنی‌ترین‌ها در داشتن معادن است.

  تور گرجستان مانلی پرواز | قیمت تور گرجستان


     گرجستان، پهنه‌ای از تمدن، فرهنگ و تاریخ، با شکوهی در ادبیات و هنرهای معماری، نقاشی و صورتگری، فرصت لمس جهانی متفاوت و تجربه‌ای منحصر برای قدم زدن بر روی این کهنه‌خاک پر عظمت را خلق کرده است. تاریخ پر فراز و نشیب و اقلیم‌های متفاوتی که در این سرزمین موجودند، تور گرجستان را پر از حس و حال شیرین برای مسافران  کرده‌اند و دیدنی‌ های گرجستان، قطعا هر گردشگری را مات و مبهوت زیبایی خیره کنندۀ خود خواهد کرد. تلفیقی از طبیعت و تاریخ این کشور را می‌توانید در دژ ناریکالا که از جاذبه‌ های تاریخی تفلیس به شمار می‌آید به تماشا بنشینید.

  آژانس مسافرتی مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد، با آرزوی داشتن سفری بی‌تردید برای شما عزیزان، امکان نفوذ به قلب تاریخ این کشور را با تور ارزان گرجستان فراهم آورده و با ارائۀ ارزانترین قیمت تور گرجستان ، بستر کشف نادانسته‌ها را گسترده و با ارائۀ خدماتی صادقانه، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است. سفرتان سبز!

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  4.4 / 5 4.4 5 5
  بر اساس 5 رتبه بندی کاربران
  40%
  60%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن
  تور گرجستان.هتل لایک
  نقاط ضعف
  هتلی انتخاب نمایید که در مرکز اصلی شهر واقع شده باشد.این هتل به مرکز شهر کاملا دور بود و صبحانه ضعیفی داشت
  نظر
  من به همراه خانواده در ابان ماه امثال در این هتل اقامت داشتیم.هتل کوچیک و فاقد امکانات مناسب بود واز مرکز شهر تا حدودی فاصله داشت.
  تور گرجستان.هتل پریم اورا
  نقاط ضعف
  از نقاط ضعف این هتل میتوانم به متراژ و دیزاین محدودو قدیمی اشاره کنم.
  نظر
  من ونامزدم این هتل رو انتخاب کردیم در تابستان.از لحاظ دسترسی این هتل در خ روستاولی واقع شده که یکی از مراکز اصلی و مهم شهر تفلیس هست.از انکانات هتل میتوان به استخر.صبحانه بوفه اشاره کردو وای فای رایگان
  تور گرجستان
  نظر
  من تور گرجستان از آژانس مانلی تهیه کردم و به پیشنهادشون پرواز قشم انتخاب کردم با هتل آمری از نظر کیفیت هتل خیلی خوبی بود ولی پرواز برگشتمون تغییر ساعت زیادی داشت وقتی به ما اعلام کردن که ما اونجا بودیم ولی تغییر ساعت پروازمون بخاطر کنسلی پرواز کیش ایر بود و من بخاطر این تغییر ساعت خیلی ناراحت بودم اما با مدیریت و مدارکی که نشان دادن متوجه شدم تغییر ساعت از طرف ایرلاین بوده و بقیه موارد تور خیلی خوب بود
  تور تفلیس هتل 4* پریماورا
  نظر
  ما با مانلی پرواز سفر کردیم با پرواز قشم ایر پرواز بسیار خوبی بود تو مسیر گرجستان من قبلا با پرواز جورجین رفته بودم اصلا پرواز خوبی نبود هتلمون هم هتل پریماورا بود هتل 4* توی مرکز شهر هتل خیلی با کیفیت نبود ولی 4* تمیزی بود به نظرم هتل واسه مسافرانی که میخوان با قیمت مناسب و مقرون به صرفه سفر کنن بسیار مناسبه برخورد پرسنل مانلی پرواز بسیار عالی بود خیلی ممنونم
  تور گرجستان.هتل کومبالی
  نظر
  هتل 4* مناسبی بود.دسترسی به مرکز شهرو مراکز خرید داشت.صبحانه وپرسنلش خوب بود.فقط اتاقهای کوچیکی داشت.از ترانسفر و لیدر ه خیلی راضی بودیم

  به اشتراک گذاری این مطلب :


  در مجله گردشگری مانلی پرواز قدم در دنیای بی انتهای سفر بگذارید