.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور گرجستان | قیمت تور گرجستان

  نوع نمایش:
  قیمت از 1,400,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول اسفند
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: زاگرس
  هتلهای شهر: هتل های تفلیس
  قیمت از 1,960,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه دوم بهمن
  مدت اقامت: چهار شب
  نوع سفر: قشم ایر
  هتلهای شهر: هتل های تفلیس
  قیمت از 1,610,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه دوم بهمن
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: تابان
  هتلهای شهر: هتل های باتومی
  قیمت از 1,610,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه دوم بهمن
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: تابان
  هتلهای شهر: هتل های باتومی
  مشاهده نظرات کاربران

  تور گرجستان

  گرجستان کشوری آرمیده در میان مناظر سرسبز، غارهای اسرار آمیز و دره های عمیق و مزین به دریای سیاه است. در این خطه شما می توانید از جاذبه های بسیاری لذت ببرید و از کلیساهای منحصر به فرد آن دیدن کنید. در تور گرجستان مردمی مهمان نواز از شما استقبال خواهند کرد. از طرفی غذاهای خوشمزه ای نیز در این دیار منتظر شما خواهد بود. قیمت تور گرجستان و هزینه های تور نیز نسبت به دیگر کشورهای خارجی کمتر است و این مورد نیز می تواند برای انتخاب تور گرجستان وسوسه کننده باشد.
  در مورد این که چرا باید حداقل یک بار در عمرتان تور گرجستان را تجربه کنید، در ادامه بیشتر صحبت خواهیم کرد.

  تور گرجستان

    آب وهوای گرجستان

  تور گرجستان را می توانید در هر فصلی انتخاب کنید زیرا در تمامی فصول جذابیت های مخصوص به خودش را دارد.تابستان های گرجستان گرم و شرجی است و زمستان ها نسبتا سرد است.
    تور گرجستان در بهار
  با انتخاب تور گرجستان در بهار با آب و هوایی معتدل مواجه خواهید شد که نه گرم و نه سرد است. در فصل بهار ممکن است گرجستان روزهای بارانی به نسبت زیادی را داشته باشد.
  متوسط دما در فروردین  : از 2 تا 12 درجه متفاوت خواهد بود.
  متوسط دما  در اردیبهشت : از 7 تا 19 درجه متفاوت خواهد بود.
  متوسط دما در خرداد  : از 12 تا 24 درجه متفاوت خواهد بود.

  تور گرجستان

     تور گرجستان در تابستان
  با انتخاب تور گرجستان در فصل تابستان متوسط دمای بین 20 تا 30 درجه را تجربه خواهید کرد. بیشتر توریست ها فصل تابستان را برای بازدید از گرجستان انتخاب می کنند. گرجستان در فصل بهار گرم است اما در مناطق ساحلی آب و هوای شرجی را نیز تجربه خواهید کرد.
  متوسط دما در تیر : از 16 تا 28 درجه متفاوت خواهد بود.
  متوسط دما در مرداد : از 19 تا 31 درجه متفاوت خواهد بود.
  متوسط دما در شهریور  : از 19 تا 31 درجه متفاوت خواهد بود.
    تور گرجستان در پاییز
  با انتخاب تور گرجستان در فصل پاییز سرزمینی آغشته به رنگ های زیبا را خواهید دید. در این فصل نیز بارش باران زیاد بوده و هوا خنک است.
  متوسط دما در  مهر : از 15 تا 26 درجه متفاوت خواهد بود.
  متوسط دما در آبان : از 9 تا 20 درجه متفاوت خواهد بود.
  متوسط دما در آذر : از 4 تا 13 درجه متفاوت خواهد بود. 
  تور گرجستان در زمستان
  با انتخاب تورگرجستان در فصل زمستان آب و هوایی بسیار سرد را تجربه خواهید کرد.متوسط دما از 2 تا 6 درجه است و بارش برف نیز کم نخواهد بود. بهترین زمان برای تجربه ورزش های زمستانی در گرجستان، فصل زمستان است.
  متوسط دما در دی : از 8 تا منفی یک درجه متفاوت خواهد بود
  متوسط دما در بهمن : از منفی 3 تا 6 درجه متفاوت خواهد بود.
  متوسط دما در آذر : از منفی 2 تا 8 درجه متفاوت خواهد بود.

  تور گرجستان

    بهترین زمان برای انتخاب تور گرجستان

  همان طور که در موارد فوق گفته شد تور گرجستان در هر فصلی می تواند جذابیت های خاص خودش را داشته باشد؛ اما اگر برای شما هزینه، جاذبه ها و یا آب و هوا مهم است، با توجه به این موارد نیز می توان بهترین فصل برای انتخاب تور گرجستان را معرفی کرد. در ادامه بهترین فصل برای انتخاب تور گرجستان را براساس هزینه ، بازدید از جاذبه ها و آب و هوا بیشتر بررسی خواهیم کرد. به صورت کلی نیز می توانیم بگوییم بهترین فصل برای انتخاب تور گرجستان، ماه های خرداد، تیر و مهر می باشد.
  بهترین زمان تور گرجستان براساس هزینه
  اگر هزینه ها برای شما مهم است پیشنهاد می کنیم در فصل بهار و تابستان تور گرجستان را انتخاب نکنید، زیرا این دو فصل گرجستان بیشترین تعداد گردشگران را دارد و در نتیجه هزینه های بیشتر خواهد بود.
  از پاییز تا پایان فصل زمستان لو سیزن تور گرجستان است و به همین دلیل در این دوره قطعا هزینه ها کمتر خواهد بود. اگر هزینه ها و قیمت تور گرجستان برای شما مهم است پیشنهاد می کنیم تور گرجستان را در این فصل ها انتخاب کنید.
  بهترین زمان تور گرجستان براساس آب و هوا
  اگر آب و هوا برای شما مهم است، فصل بهار تا اولین فصل تابستان یعنی تیر را برای انتخاب تور گرجستان به شما پیشنهاد می دهیم؛ زیرا در این دوره هوا نه خیلی سرد و نه خیلی گرم است.

  تور گرجستان

    بهترین زمان تور گرجستان براساس بازدید از جاذبه ها
  اگر به کوه نوردی و رفتن به مناطق مرتفع علاقه مندید، پیشنهاد می کنیم تور گرجستان را در فصل تابستان انتخاب کنید. در فصل تابستان آب و هوا گرم و در مناطق ساحلی شرجی است و به همین دلیل بهترین مکان ها برای حضور و گشتن مناطق مرتع و کوهستانی می باشد. علاوه بر این مورد با انتخاب تور گرجستان در فصل تابستان می توانید شانس حضور در بسیاری از فستیوال ها و جشن های تابستانی را نیز داشته باشید.
  اگر به عکاسی و گشتن در مناطق کوه پایه ای علاقه مندید، بهترین زمان برای انتخاب تور گرجستان در فصل پاییز است.
  اگر به تماشای مناظر برفی شهرها و یا انجام ورزش های زمستانی علاقه مندید، به شما پیشنهاد می کنیم تور گرجستان را در فصل پاییز انتخاب کنید.

  تور گرجستان

   قیمت تور گرجستان

  قیمت تور گرجستان بسته به مدت زمان اقامت، نوع هتل، پرواز و نوع خدمات دریافتی بستگی دارد. از آنجایی که بیشتر تورها با پروازهای اکونومی و در فصل تابستان ارائه می شود، قیمت تور گرجستان در این حالت از دو میلیون نهصد تا 6 میلیون تومان بوده و البته در فصل های مختلف تغییر می کند.
  هزینه های سفر در گرجستان
  در تور گرجستان هزینه های گرفتن پاسپورت به شرح زیر است :
  1- هزینه 1,000 تومان بابت شناسه
  2- هزینه 3,750 تومان به حساب شهرداری بابت عوارض شهرداری
  3- هزینه 100,000 تومان برای خزانه داری استان
  4- هزینه 36,980 تومان بابت خدمات دفاتر پلیس +۱۰
  برای تور گرجستان نیازی به ویزا نخواهید داشت.
  واحد پول در تور گرجستان لاری بوده که با نماد GEL نشان داده می شود.
  در تور گرجستان می توانید از اسکناس های 1 لاری، 2 لاری، 5، 10، 20، 50، 100 و 200 لاری استفاده نمایید.
  در ادامه قصد داریم هزینه حمل و نقل، هزینه خورد و خوراک و هزینه بازدید از جاذبه ها را در تور گرجستان بیشتر بررسی کنیم.
  هزینه حمل و نقل در گرجستان
  برای جابه جا شدن در مسافت های داخل شهری با تاکسی: 5 تا 10 GEL
  هزینه استفاده از mashrutkas: 0.5 تا 2 GEL
  هزینه استفاده از مترو: 2  GEL

  تور گرجستان

    هزینه های مربوط به خورد و خوراک در گرجستان
  هزینه صرف یک وعده در رستوران معمولی : 15 GEL
  هزینه صرف یک وعده در رستوران گران : 60 GEL
  هزینه یک بطری آب: 0,50 GEL
    هزینه بازدید از جاذبه ها درگرجستان
  در تور گرجستان جاذبه های بسیاری برای بازدید وجود دارد که در ادامه هزینه های برخی از مهم ترین جاذبه ها را بررسی خواهیم کرد؛ اما قبل از این موارد لازم است بدانید که متوسط هزینه مورد نیاز برای بازدید از جاذبه ها بین 3 تا 10 GEL می باشد. برای بازدید از اماکن تاریخی نیز هزینه ای بالغ بر 15 تا 50 GEL را باید بپردازید.
  هزینه بازدید از کلیسای جامع تثلیث یا سامبا در تور گرجستان : رایگان
  هزینه بازدید از قلعه تاریخی ناریکالا در تور گرجستان : رایگان
  هزینه بازدید از باغ ملی گیاهشناسی گرجستان در تور گرجستان : 2 لاری گرجستان
  هزینه بازدید از باغ وحش تفلیس در تور گرجستان : 2 لاری گرجستان
  هزینه بازدید از دریاچه لیسی در تور گرجستان : رایگان
  هزینه بازدید از کوهستان پارک متتسمیندا در تور گرجستان : رایگان

  تور گرجستان

    پاسپورت و ویزا در گرجستان
  در تور گرجستان نیازی به دریافت ویزا ندارید اما پاسپورت شما باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.
  فرودگاه گرجستان
  در کشور گرجستان فرودگاه های متعددی وجود دارد که 4 مورد از آن ها بین المللی بوده و در شهرهای پتی، کوتاییسی، باتومی و تفلیس قرار دارند.

  بهترین هتل ها در گرجستان

  در تور گرجستان هتل های بسیاری برای انتخاب وجود دارد. در ادامه قصد داریم چند نمونه از بهترین هتل ها در تور گرجستان را به شما معرفی کنیم. اگر هزینه برای شما اهمیت ندارد، می توانید از خدمات این هتل ها استفاده کنید؛ اما اگر هزینه و قیمت تور گرجستان برای شما مهم است، پیشنهاد می کنیم به صفحه تور گرجستان ارزان مراجعه کرده و هتل های ارزان تر را بررسی کنید.
  هتل Biltmore در گرجستان
  هتل Biltmore از جمله هتل های پنج ستاره در تور گرجستان است که دارای 214 اتاق، 2 رستوران، استخر، سالن بدنسازی، حمل و نقل فرودگاهی، وای فای رایگان و بسیاری امکانات دیگر می باشد. امکانات اتاق های هتل نیز شامل تهویه، مینی بار، اسلیپر، چای ساز و قهوه ساز، تلوزیون می شود. اگر قیمت تور گرجستان برای شما مهم نیست پیشنهاد می کنیم از خدمات این هتل در تور گرجستان بهره مند شوید.

  تور گرجستان

       هتل Ambassadori در گرجستان
  هتل Ambassadori نیز از جمله هتل های 5 ستاره در تور گرجستان محسوب می شود. در این هتل 121 اتاق، 2 رستوران، سالن بدنسازی، تراس، استخر، خدمات ماساژ، وای فای و صبحانه رایگان ارائه می شود. از جمله امکانات اتاق های هتل نیز می توان به تهویه هوا، مینی بار، چای ساز و قهوه ساز، تلوزیون، وای فای رایگان و.. نیز اشاره کرد. اگر قیمت تور گرجستان برای شما مهم نیست، این هتل می تواند انتخاب مناسبی باشد.
  هتل Tbilisi Marriott در گرجستان
  هتل Tbilisi Marriott از جمله هتل های 5ستاره در تور گرجستان محسوب شده و دارای فضایی شیک و مدرن می باشد. در این هتل 127 اتاق، رستوران، استخر،خدمات ماساژ، خدمات حمل و نقل فرودگاهی، صبحانه و وای فای رایگان ارائه می شود. اگر قیمت تور گرجستان برای شما اهمیتی ندارد، حتما از این هتل استفاده کنید.
  خدمات اتاق های هتل نیز شامل سشوار، تلفن، وای فای، تلوزیون، تهویه، مینی بار، چای ساز و قهوه ساز می شود.

  تور گرجستان

       هتل Radisson Blu Iveria در گرجستان
  هتل Radisson Blu Iveria نیز از جمله هتل های 5 ستاره در تور گرجستان بوده و فضای بسیار دل نشینی دارد. در تمامی قسمت های این هتل از پنجره های تمام قد استفاده شده و به همین دلیل در هر قسمت هتل می توانید چشم اندازی رو به بیرون داشته باشید. اتاق های هتل دارای دکوراسیون مدرن است و در این هتل امکان اسکان 249 نفر وجود خواهد داشت. از جمله امکانات کلی هتل می توان به وای فای رایگان، تراس، حمل و نقل فرودگاهی، سالن بدنسازی، استخر سرپوشیده و سرباز و خدمات فول ماساژ اشاره کرد. امکانات اتاق های هتل نیز شامل، تلوزیون، وای فای، تلفن، سشوار، تهویه و مینی بار می شود. اگر قیمت تور گرجستان برای شما در اولویت نیست، می توانید این هتل زیبا و بسیار لوکس را رزرو کنید.
  هتل Hualing Tbilisi در گرجستان
  هتل Hualing Tbilisi در تور گرجستان از جمله هتل های 5 ستاره بوده و دارای فضایی ساده اما با ذوق و طراحی هنری است. متفاوت بودن این هتل را از نمای بیرونی آن و نحوه معماری ساختمان هتل نیز می توان فهمید. یکی از ویژگی های بارز در طراحی این هتل کاغذ دیواری و مصالحی است که الهام گرفته از نمادهای طبیعت هستند و در جای جای هتل به خوبی دیده می شوند. امکانات این هتل شامل، 246 اتاق، 2 رستوران، تراس، حمل و نقل فرودگاهی،وای فای رایگان، باشگاه و.. می شود. امکانات اتاق های هتل نیز شامل،تهویه، مینی بار، چای ساز و قهوه ساز، تلوزیون، وای فای رایگان و... خواهد بود. اگر هزینه ها و قیمت تور گرجستان برای شما مهم نیست، این هتل می تواند انتخابی ایده آل باشد.
  هتل Stamba در گرجستان
  هتل Stamba با این که نسبت به موارد فوق کوچکتر است ؛ اما امکاناتی فوق العاده ای داشته و در سطح هتل های 5 ستاره قرار می گیرد. در این هتل 42 اتاق وجود دارد و امکانات کلی هتل شامل ، حمل و نقل فرودگاهی، تهویه هوا، وای فای رایگان، باغ و... می شود. امکاناتی که در اتاق های این هتل وجود دارد نیز شامل ، تهویه هوا، چای ساز و قهوه ساز، سشوار، تلوزیون و... می باشد. اگر قیمت تور گرجستان برای شما مهم نیست، این هتل نیز می تواند انتخاب مناسب باشد.
  هتل Sheraton Grand Tbilisi در گرجستان
  هتل Sheraton Grand Tbilisi در تور گرجستان، از جمله هتل های لوکس به شمار می آید. در این هتل امکاناتی همچون 220 اتاق، حمل و نقل فرودگاهی، وای فای رایگان، تهویه ، استخر سرپوشده و سرباز و ... ارائه می شود. اتاق های این هتل نیز دارای امکاناتی همچون، تهویه، سشوار، تلوزیون، وای فای، تلفن و... می باشد.
  هتل Bioli Medical Wellness در گرجستان
  هتل Bioli Medical Wellness یکی از هتل های فوق العاده و لوکس در تور گرجستان محسوب می شود. این هتل دور از فضای شهر و در میان مناطق بکر و سرسبز تاسیس شده است. با اقامت در این هتل احساسی شبیه به بودن در بهشت خواهید داشت؛ زیرا تمامی امکانات برای تان فراهم بوده و همواره مناظری سبز روی چشم تان خودنمایی می کند. در این هتل 14 اتاق برای اسکان وجود دارد و از جمله امکانات آن می توان به رستوران، دو کافه، حمل و نقل فرودگاهی، تراس، باغ ، سالن بدنسازی، سینما چند بعدی و... می توان اشاره کرد. از جمله امکانات اتاق های این هتل نیز می توان به مینی بار، تلوزیون، وای فای رایگان و... می توان اشاره نمود.
  اگر به طبیعت علاقه مندید و هم چنین قیمت تور گرجستان برای شما مهم نیست، پیشنهاد می کنیم این هتل را برای اقامت انتخاب کنید.
  جاذبه ها در گرجستان
  محله حمام ها در گرجستان
  در شهر تفلیس محله ای باستانی به نام محله حمام ها وجود دارد که به دلیل جاری بودن چشمه های آب گرم طبیعی در این منطقه این حمام ها ساخته شده است. نام این محله و حمام های آن در بسیاری از آثار ادبی هنری بزرگان این مرز و بوم آورده شده است.
  کلیسایی بر فراز صخره در گرجستان
  در غرب گرجستان کلیسایی کوچک وجود دارد که بر فراز صخره ای 40 متری قرار گرفته است. برخی آن را پله کانی به سوی بهشت می نامند و گویی یکی از راهبران ارتودوکس نیز پس از ترمیم کلیسا، در آن زندگی می کند. گفته می شود این کلیسا بین قرن های 6 و 8 ساخته شده و آن چه هنوز در مورد آن ناشناخته باقی مانده، نحوه ساختن و حمل مصالح برای ایجاد چنین بنایی است.
  مردم مهمان نواز در تور گرجستان
  طبق گفته افرادی که به این کشور سفر کرده اند، مردم گرجستان بسیار مهمان نواز و مهربان هستند. مردم این کشور متین، خونگرم بوده و یا فرهنگ بالای خود از گردشگران استقبال می کنند.

  تور گرجستان

     شهرهای پر جنب و جوش در گرجستان
  3 شهر مهم گرجستان تفلیس، باتومی و کوتاییسی هستند که بسیار پر جنب و جوش بوده و هر سال گردشگران بسیاری را جذب می کند. یکی از دلایل انتخاب تور گرجستان بازدید از این شهرهای زیبا و دیدنی است.
  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای باتومی و تفلیس می توانید به صفحه تور باتومی و تور تفلیس مراجعه کنید.
  ترکیبی از معماری های بتونی و موزاییکی در گرجستان
  در تور گرجستان ساختمان های بسیاری را با معماری های عجیب می بینید که یادگار از سلطه شوروی بر این خطه می باشد. در این معماری ها استفاده از موزاییک و بتون رایج بوده است.
  گرجستان بهترین انتخاب برای ماجراجویی
  مناظر شگفت انگیز گرجستان می تواند بهترین مکان برای ماجراجویی باشد. در تور گرجستان می توانید اسکی، کوه نوردی و سوارکاری را تجربه نمایید. علاوه بر این تله کابین هایی را سوار خواهید شد که متعلق به سال 1950 است و با نام moving coffins خوانده می شود.
    مذهب مردم گرجستان
  گرجستان کشوری است که پس از ارمنستان در قرن 4 آیین مسحیت را پذیرفت. در این کشور یکی از جاذبه ها کلیساهایی است که مشابه آن ها در هیچ کشوری دیگری وجود ندارد. تنها در کشور ارمنستان مشابه کلیساهای گرجستان را می توانید ببینید.
  تور گرجستان سفر به کشوری امن و ارزان
  در تور گرجستان به کشوری امن و ارزان سفر خواهید کرد. سرزمینی که گفته می شود حتی اگر اتوموبیل تان را بدون قفل رها کنید، اتفاقی برای آن نمی افتد.
  غذاهای گرجستان
  یکی از غذاهای معروف گرجستان khinkali است که با سیب زمینی ، گوشت و پنیر و قارچ تهیه می شود. khachaputi نیز یکی از غذهای معروف دیگری است که می توانید در تور گرجستان از آن لذت ببرید، این غذا شبیه به پیتزا ترکی است که در آن از پنیر بسیاری نیز استفاده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رستوران های گرجستان می توانید به صفحات تور ارزان گرجستان و همچنین تور لحظه آخری گرجستان مراجعه نمایید.
  طبیعتی بکر در گرجستان
  اگرچه گرجستان کشور بزرگی نیست؛ اما طبیعت بسیار متنوعی دارد.سرتاسر این کشور پوشیده از کوه های سر به فلک کشیده و جنگل های انبوه است. سواحل دریای سیاه در باتومی نیز که نیاز به معرفی ندارد و می توانید در آن انواع تفریحات آبی را تجربه نمایید. یکی از معروف ترین جاذبه های طبیعی گرجستان دریاچه ایوری می باشد که در شهرت فلیس قرار گرفته و یکی از منابع مهم تامین آب در این شهر محسوب می شود.
  بری کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه ها در تور گرجستان می توانید به صفحه تور گرجستان لحظه آخری مراجعه کنید.
  بایدها و نبایدها در تور گرجستان
  در تور گرجستان سعی کنید چند کلمه به گرجی بیاموزید و یا از کلمات روسی استفاده نمایید؛ زیرا در این کشور بیشتر مردم به زبان انگلیسی تسلط ندارند.
  مردم گرجستان بسیار مهمان نواز هستند زیرا معتقد هستند که مهمان فرستاده ای از جانب خداوند است.
  سوالات متداول گردشگران در تور گرجستان
  برای رفتن به تور گرجستان بهتر است دلار ببریم یا یورو؟
  در تور گرجستان یورو بهتر از دلار است .
  چگونه می توانیم مناسب ترین قیمت در تور گرجستان را بیابیم ؟
  برای یافتن مناسب ترین قیمت تور گرجستان می توانید از آژانس های هواپیمایی کمک بگیرید . کارشناسان فروش مانلی پرواز با توجه به نیاز شما بهترین هتل و پرواز را با مناسب ترین قیمت ارائه می کنند .
    خدمات fb ،bb،hb،all، uall،sc چه تاثیری در قیمت تور گرجستان دارند ؟
  قیمت تور گرجستان به عوامل بسیاری بستگی دارد که در ادامه قصد داریم خدمات هتل ها و تاثیرشان در قیمت تور گرجستان را بررسی کنیم .
  خدمات Uall و قیمت تور گرجستان
  خدمات Uall ، به معنای بهره مندی از تمامی وعده های غذایی هتل یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و حتی میان وعده ها می شود . این خدمات 24 ساعته ارائه می شود و با استفاده از آن قیمت تور گرجستان بالاتر خواهد بود.
  خدمات all و قیمت تور گرجستان
  خدمات all به معنای بهره مندی از تمامی خدمات هتل ها یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و میان وعده ها می شود . این سرویس کاملا مشابه با سرویس Uall می باشد با این تفاوت که تا ساعات مشخصی می توانید از خدمات سرویس بهره مند شوید و در ساعات خارج از سرویس ، برای هر وعده غذایی باید هزینه پرداخت کنید . رزرو خدمات all کمی ارزان تر از Uall می تواند باشد .
  خدمات Fb و قیمت تور گرجستان
  Fb مخفف عبارت فول برد می باشد و به معنای برخورداری از خدمات صبحانه ، ناهار و شام در هتل می شود . در این حالت قیمت تور گرجستان برای شما کمتر حساب می شود.
  خدمات hb و قیمت تور گرجستان
  Hb مخفف عبارت هاف بورد می باشد که به معنای انتخاب یک وعده به اختیار و وعده صبحانه می باشد . در این حالت قیمت تور گرجستان باز هم مناسبتر خواهد بود .
  خدمات Sc و قیمت تور گرجستان
  این خدمت به معنای این است که هتل یک آشپزخانه کوچک به همراه لوازم ضروری و ظروف مورد نیازتان را در اختیار شما قرار می دهد . در این حالت دیگر نیازی به رفتن به رستوران ها ندارید و هزینه های شما در خورد و خوراک می تواند پایین تر باشد . اما با رزرو کردن این سرویس قیمت تور گرجستان برای شما کمی بیشتر حساب خواهد شد زیرا هتل هزینه بیشتری را می گیرد .
  خدمات Bb و قیمت تور گرجستان
  Bb نیز به معنای برخورداری از وعده صبحانه است و به همین دلیل قیمت تور بدورم برای شما مناسب تر خواهد بود .
  با توجه به موارد فوق کدام یک از خدمات را باید انتخاب کرد ؟ sc،bb،hb و.....؟
  قیمت تور گرجستان با توجه به هر یک از این موارد متفاوت خواهد بود . قیمت تور گرجستان در حالت Uall وall می تواند بیشتر از تمامی موارد باشد . قیمت تور گرجستان در حالت hb بیشتر از bb است . قیمت تور گرجستان در حالت استفاده از خدمت bb مناسبتر از موارد دیگر است . قیمت تور گرجستان در حالت sc نیز اضافه تر حساب می شود . قیمت تور گرجستان در حالت fb کمتر از all است .
  پولمان را در ترکیه به لیر تبدیل کنیم یا در کشور خودمان ؟
  بهتر است پول را در کشورخودتان به لیر تبدیل نمایید .
  قیمت تور گرجستان با پرواز خارجی مناسب تر است یا پرواز داخلی ؟
  قیمت تور گرجستان به عوامل بسیاری بستگی دارد اما عموما در پروازهای خارجی قیمت تور گرجستان کمی بالاتر است .
    قیمت تور گرجستان در پروازهای سیستمی و چارتری چگونه است ؟
  قیمت تور گرجستان در پروازهای سیستمی بالاتربوده اما دارای شرایط تغییر و استرداد می باشد . قیمت تور گرجستان در پروازهای چارتری ارزان تر است اما قابلیت تغییر و استرداد ندارد .
  مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت تور گرجستان چه مواردی هستند ؟
  چهار مورد در قیمت تور گرجستان تاثیر بسیار زیای دارند :

  inStock.png      مدت زمان اقامت
  inStock.png      فصل سفر
  inStock.png      هتل
  inStock.png      پرواز

  قیمت تور گرجستان در هریک از فصل های سال چگونه تغییر می کند ؟

  قیمت تور گرجستان در فصل بهار شروع به افزایش کرده و در تابستان قیمت تور گرجستان به اوج می رسد . قیمت تور گرجستان در پاییز کمی کاهش می یابد .
  تور لحظه آخری گرجستان در چه ماه هایی ارائه می شود ؟
  تور لحظه آخری در هر یک از ماه های سال ممکن است وجود داشته باشد . در واقع قیمت تور گرجستان در هر زمان که پرواز خالی باشد ، به صورت لحظه آخری ارائه می شود . قیمت تور گرجستان به صورت لحظه آخری گاهی تا نصف قیمت اصلی تور گرجستان کاهش می یابد . اگر به دنبال فرصتی ویژه برای مناسب قیمت تور گرجستان هستید ، تور لحظه آخری گرجستان می تواند گزینه ای مناسب باشد .
   

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  4.4 / 5 4.4 5 5
  بر اساس 5 رتبه بندی کاربران
  40%
  60%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن
  تور گرجستان.هتل لایک
  نقاط ضعف
  هتلی انتخاب نمایید که در مرکز اصلی شهر واقع شده باشد.این هتل به مرکز شهر کاملا دور بود و صبحانه ضعیفی داشت
  نظر
  من به همراه خانواده در ابان ماه امثال در این هتل اقامت داشتیم.هتل کوچیک و فاقد امکانات مناسب بود واز مرکز شهر تا حدودی فاصله داشت.
  تور گرجستان.هتل پریم اورا
  نقاط ضعف
  از نقاط ضعف این هتل میتوانم به متراژ و دیزاین محدودو قدیمی اشاره کنم.
  نظر
  من ونامزدم این هتل رو انتخاب کردیم در تابستان.از لحاظ دسترسی این هتل در خ روستاولی واقع شده که یکی از مراکز اصلی و مهم شهر تفلیس هست.از انکانات هتل میتوان به استخر.صبحانه بوفه اشاره کردو وای فای رایگان
  تور گرجستان
  نظر
  من تور گرجستان از آژانس مانلی تهیه کردم و به پیشنهادشون پرواز قشم انتخاب کردم با هتل آمری از نظر کیفیت هتل خیلی خوبی بود ولی پرواز برگشتمون تغییر ساعت زیادی داشت وقتی به ما اعلام کردن که ما اونجا بودیم ولی تغییر ساعت پروازمون بخاطر کنسلی پرواز کیش ایر بود و من بخاطر این تغییر ساعت خیلی ناراحت بودم اما با مدیریت و مدارکی که نشان دادن متوجه شدم تغییر ساعت از طرف ایرلاین بوده و بقیه موارد تور خیلی خوب بود
  تور تفلیس هتل 4* پریماورا
  نظر
  ما با مانلی پرواز سفر کردیم با پرواز قشم ایر پرواز بسیار خوبی بود تو مسیر گرجستان من قبلا با پرواز جورجین رفته بودم اصلا پرواز خوبی نبود هتلمون هم هتل پریماورا بود هتل 4* توی مرکز شهر هتل خیلی با کیفیت نبود ولی 4* تمیزی بود به نظرم هتل واسه مسافرانی که میخوان با قیمت مناسب و مقرون به صرفه سفر کنن بسیار مناسبه برخورد پرسنل مانلی پرواز بسیار عالی بود خیلی ممنونم
  تور گرجستان.هتل کومبالی
  نظر
  هتل 4* مناسبی بود.دسترسی به مرکز شهرو مراکز خرید داشت.صبحانه وپرسنلش خوب بود.فقط اتاقهای کوچیکی داشت.از ترانسفر و لیدر ه خیلی راضی بودیم