• اخذ ویزا
 • تورها
 • تور اقساطی
 • تورهای کانادا
 • تور طبیعت گردی
 • هتلها
 • رزرو آنلاین هتل
 • استخدام
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • درباره ما
 • تور کیش | قیمت تور کیش

  فیلتر:
  تاریخ تور
  مدت اقامت
  نوع سفر
  مبدا
  نوع نمایش:
  قیمت از 870,000
  مبدا: کرمانشاه
  تاریخ تور: 1 تا 30 مهر
  مدت اقامت: دو شب
  نوع سفر: هوایی
  هتلهای شهر: هتل های کیش
  مشاهده نظرات کاربران

  pod-kish-2.gif

  تور کیش

  تور کیش یکی از پرطرفدارترین تور های داخلی است که در هر فصلی جذابیت خاص خود را دارد.دیدن آب های نقره فام ، بازدید از سواحل و جاذبه های این جزیره زیبا در خلیج همیشه فارس، ردایی از غرور بر تن شما می نشاند .

  قیمت تور کیش نیز می تواند از خیلی پایین شروع شده و با توجه به خدماتی که انتخاب می کنید، افزایش یابد. پس حتی اگر به دنبال سفری جذاب اما به صرفه هستید نیز تور کیش می تواند انتخاب مناسبی باشد.

   تور کیش شما را به سفر در جزیره ای میان آب های نیلگون دعوت می کند. اگرچه این جزیره سبز در تلاطم امواج سهمگین و وقایع تلخ روزها، آسیب های سنگینی دیده و حتی گاهی بین حاکمان بی لیاقت گذشته دست به دست گشته؛ اما با وجود تمام این ناکامی ها اکنون با غرور پابرجاست و استوار در خاک ایران مان باقی مانده است . کیش را نه تنها برای داشتن چند روز تفریح و استراحت بلکه برای به تماشا نشستن یکی از آبی ترین مناظر غرور آفرین میهن تان ایران، انتخاب کنید .

  از خاک آغشته به مرجان های دریایی و تلالو خیره کننده اش تا آب های نیلگون و موجودات دوست داشتنی غوطه ور، بناهای مدرن و تاریخی، خرید در مراکز خرید لوکس و هم چنین تجربه هیجان و ادرنالین در جوار ساحل، همه و همه قطعا می تواند برای انتخاب کیش وسوسه کننده باشد.

  کیش در هر فصلی جذابیت خاص خود را دارد؛ اگرچه گرمای داغ تابستان برای برخی غیر قابل تحمل است اما جشنواره های شبانه بسیاری در تابستان های کیش برگزار می شود ، پاییز و زمستان این جزیره نیز با باران های رگباری و هوای گاهی ابری از شما استقبال خواهد کرد. از فروردین و اردیبهشت در  کیش گفتنی ها بسیار است و در فصل شکفتن طبیعت گردشگران بسیاری به این جزیره منحصر به فرد سرازیر می شوند.

  تور کیش | قیمت تور کیش

  آب و هوا در تور کیش

  کیش منطقه ای توریستی است و از آنجایی که در کنار دریا واقع شده، مساعد بودن شرایط جوی تاثیر بسیار زیادی در کیفیت تور کیش شما خواهد داشت . به همین دلیل ما در ادامه آب و هوای کیش را در چهار فصل بررسی خواهیم کرد تا بهترین تجربه خود را در کیش داشته باشید.

  تور کیش در بهار

  بهار یکی از بهترین فصل ها برای انتخاب تور کیش است . از اوایل فروردین آب وهوای جزیره کیش بسیار عالی است و می توان گفت نه خیلی گرم و نه خیلی سرد خواهد بود. در فصل بهار نیز بهترین ماه برای انتخاب تور کیش، اردیبهشت ماه است. فروردین شلوغ ترین ماه برای سفر به کیش است. اگر به هوای شرجی علاقه ندارید، فروردین یا اردیبهشت را برای تور کیش انتخاب کنید. قیمت تور کیش در فصل بهار نسبت به فصل های دیگر کمی بالاتر است. البته در اوایل بهار بالاتر می باشد و هر چه به تابستان نزدیک می شویم، قیمت تور کیش کمتر می شود.

  تور کیش در تابستان

  اگر تور کیش را در فصل تابستان انتخاب کردید ، لازم است بدانید روزهای گرم و شرجی در انتظار شما خواهد بود. البته از این نظر که تجربه ورزش ها و تفریحات آبی در فصل تابستان لذت بخش ترخواهد بود، می توانید فصل تابستان را نیز برای تور کیش انتخاب کنید ؛ اما به صورت کلی تعداد گردشگران کیش در فصل تابستان بسیار کمتر از فصل بهار است. قیمت تور کیش در فصل تابستان کاهش می یابد.

  تور کیش در پاییز

  تور کیش در فصل پاییز عموما با تخفیف عرضه می شود؛ زیرا روزها کوتاه و گرم و شب ها سرد است . مهرماه تقریبا گرم است و تفاوت چندانی با تابستان ندارد؛ اما آذر ماه بارش های شدیدی در این جزیره زیبا دیده می شود. قیمت تور کیش در فصل پاییز نسبت به بهار کمتر است.

  تور کیش در زمستان

  افراد بسیاری فصل زمستان را برای تور کیش انتخاب می کنند. قیمت تور کیش در فصل زمستان نسبت به تابستان بیشتر است ؛ اما آب و هوای جزیره دوست داشتنی کیش در زمستان، بسیار مساعد است.

  تور کیش | قیمت تور کیش

  بهترین زمان برای انتخاب تور کیش

  برای تعیین بهترین زمان سفر به کیش فاکتورهای بسیاری می تواند وجود داشته باشد به همین دلیل ما بهترین زمان سفر به کیش را در حالت های مختلف بررسی خواهیم کرد .

  بهترین زمان تور کیش از نظر آب و هوا

  کیش آب و هوای گرم و مرطوب دارد ،به همین دلیل فصل بهار و زمستان می تواند بهترین زمان برای انتخاب کیش باشد . در فصل بهار رطوبت هوا کمتر بوده و همیشه بادهای خنکی می وزد. در فصل زمستان نیز اگرچه ممکن است بارش ها بیشتر باشد اما وضعیت آب و هوا بسیار مساعد است و می توانید از انتخاب تور کیش نهایت لذت را ببرید. البته انتخاب مقصد و زمان سفر بستگی به سلایق شما دارد، اگر آفتاب داغ تابستان را به بارش های رگباری زمستان ترجیح می دهید، در فصل های گرم تر تور کیش را انتخاب کنید و یا اگر شب گردی در ساحل نقره ای و تماشای مهتاب در جزیره کیش را ترجیح می دهید، فصل پاییز یا زمستان را به شما پیشنهاد می دهیم.                                                            

  بهترین زمان برای انتخاب تور کیش از نظر هزینه ها

  هزینه ها در کیش زمانی کمتر خواهد شد که در فصول خلوت تر به کیش سفر کنید. به طور مثال اسفندماه می تواند بهترین گزینه برای دریافت تورهای ارزان کیش باشد زیرا درست قبل از رسیدن تعطیلات نوروزی است . قیمت تور کیش در دیگر ماه های فصل زمستان و هم چنین فصل پاییز نیز کمتر است.

  بهترین زمان برای انتخاب تور کیش از نظر بازدید از جاذبه ها

  اگر به ورزش و تفریحات آبی علاقه مند هستید، می توانید در فصل تابستان تور کیش را انتخاب کنید. اگرچه در این فصل روزها بسیار گرم تر خواهد بود . در فصل تابستان انواع جشنواره ها و برنامه های شاد و مفرح تابستانی نیز در کیش برگزار می شود. در کیش علاوه بر تفریحات آبی، امکان بازدید از انواع اماکن تاریخی و فرهنگی و تفریحاتی نیز وجود دارد که برای حضور در این اماکن بهتر است تور کیش را در فصولی که آب و هوا مساعدتر است انتخاب کنید.

  تور کیش | قیمت تور کیش

  قيمت تور كيش

  قیمت تور کیش بسته به زمان سفر و شرایط اقامتی می تواند متفاوت باشد. به طور مثال در فصل تابستان قیمت تور کیش کمتر است. به صورت کلی می توان گفت قیمت تور کیش در فصل بهار و زمستان که پر تقاضاترین فصول است بیشتر بوده و با توجه به مدت زمان اقامت شما و نوع هتلی که انتخاب می کنید، متغیر خواهد بود.

  هزینه های سفر در تور کیش

  هزینه های سفر در کیش بیشتر معطوف به هزینه های تفریحات و خرید خواهد بود. پرواز ها داخلی هستند و قسمت کمی از هزینه ها را شامل می شوند هزینه های اقامت نیز بستگی به بودجه شما دارد که می توانید هتل های لوکس و گران و یا هتل های ارزان تر را انتخاب کنید. البته میزان هزینه های شما در کیش بستگی به زمان سفر و مدت اقامت تان نیز خواهد داشت . به طور مثال اگر اسفند ماه ر ا برای سفر انتخاب کنید، قطعا با پروازی ارزان تر به کیش خواهید رفت و هتل نیز هزینه های کمتری بابت اقامت می گیرد . از طرفی به دلیل خلوت تر بودن کیش ممکن است حتی هزینه های تفریحات نیز کمتر باشد. با توجه به همه این موارد در ادامه متوسط قیمت تور کیش را بررسی می کنیم.

  هزینه های رفت و آمد در تور کیش

  در  کیش شما می توانید با تاکسی در جزیره تردد داشته باشید . در کیش دو نوع تاکسی وجود دارد که تفاوت آن ها با رنگ های شان مشخص می شود. تاکسی های سفید تلفنی و تاکسی های زرد خطی هستند. علاوه بر تاکسی، امکان اجاره کردن خودرو نیز وجود دارد .


  نرخ کرایه تاکسی سفید در کیش

  کرایه در روز

  کرایه در شب

  تا یک کیلومتر : 5 هزار تومان

  تا یک کیلومتر : ۶ هزار تومان

  تا هفت کیلومتر : به ازای هر کیلومتر 500 تومان

  تا هفت کیلومتر : به ازای هر کیلومتر 600 تومان

  بیشتر از هفت کیلومتر: به ازای هر کیلومتر 600 تومان

  بیشتر از هفت کیلومتر : به ازای هر کیلومتر 700 تومان


  نرخ کرایه تاکسی های خطی (تاکسی زرد) در کیش

  ورودی

  به ازای هر توقف

  ۲ هزار تومان

  ۵۰۰ تومان  ایستگاه های مشخص شده برای نرخ تاکسی خطی درکیش :

  ایستگاه

  ساحل مرجان تا میدان ساحل
  میدان ساحل تا میدان امیرکبیر
  میدان ساحل تا بازار مروارید
  میدان خلیج فارس تا میدان سعدی
  میدان سعدی تا کلیه نقاط میرمهنا

  شماره تماس تاکسیرانی ها در کیش

  تاکسیرانی پارس توسن

  076-44423024

  تاکسیرانی پارس

  076-44451914-44451913

  تاکسیرانی کرانه

  076-44467201-2

  تاکسیرانی رخش

  076-44421152-44421155

  تاکسیرانی پاییزه

  076-44451700-44451720

  تاکسیرانی دالاهو

  076-44451577-44451566 

  هزینه اجاره خودرو در کیش تقریبا از 180 هزار تومان آغاز می شود.

  تور کیش | قیمت تور کیش

  هزینه های خورد و خوراک در کیش

  هزینه های خورد و خوراک در کیش کمی بالا است . برای تهیه یک وعده غذایی در یک رستوران معمولی تقریبا هزینه ای معادل 40 تا 60 هزار تومان لازم است . هزینه استفاده از فست فودها در کیش بسیار کمتر است و تقریبا از 15 الی 25 هزار تومان آغاز می گردد. هزینه صرف غذا در یک رستوران لوکس تقریبا از 100 هزار تومان آغاز می گردد.


  فرودگاه بین المللی کیش

  فرودگاه کیش پنجمین فرودگاه پر تردد در کشور است. فرودگاه این جزیره زیبا در بلندترین قسمت جزیره ساخته شده و قابلیت فرود غول پیکرترین هواپیماها را دارد. از این فرودگاه شما می توانید به تهران، شیراز، مشهد، اصفهان، بندرعباس، کرمان، اهواز، تبریز، یزد، همدان، بوشهر، رشت، کرمانشاه، ساری، کاشان، گرگان، جم، عسلویه، ارومیه و سنندج بروید. ار فرودگاه کیش امکان رفتن به دبی، امارات و مسقط نیز وجود دارد.

  در فرودگاه کیش دو باند به طول ۳۳۶۰ متر و هم چنین 5 ترمینال وجود دارد.

   امکانات ترمینال ها شامل موارد زیر می باشد :

  امکانات

  خدمات

  رستوران

  خدمات ویژه پاویون

  پارکینگ

  خدمات لیموزین

  صرافی

  خدمات اورژانسی و بهداشتی

  امانت بار

  خدمات بسته بندی بار

  فروشگاه های خرید سوغاتی

  خدمات پستی

  اینترنت پرسرعت

  بخش اشیا گمشده

     

  برای دسترسی به فرودگاه کیش می توانید از تاکسی های خطی و یا تاکسی های تلفنی استفاده کنید. فرودگاه بین المللی کیش در بلوار فرودگاه واقع شده است.

  تور کیش | قیمت تور کیش


  هتل ها در تور کیش

  هتل ها در کیش در دو قسمت هتل های لوکس و هتل های ارزان بررسی خواهند شد.

  اگر قیمت تور کیش برای شما چندان مهم نیست، می توانید از امکانات هتل های لوکس استفاده کرده و نهایت لذت را ببرید. هتل های لوکس در کیش همه امکانات را برای رفاه حال شما در نظر گرفته اند و بیشتر آن ها مجهز به اینترنت، اتاق هایی در انواع مختلف، استخر، ترانسفر فرودگاهی، تخفیف های تفریحی و بسیاری امکانات دیگر هستند .

  تور کیش | قیمت تور کیش


  هتل های لوکس در تور کیش

  5 ستاره

  4 ستاره

  هتل ترنج

  هتل آرامیس

  هتل داریوش

  هتل سورینت

  هتل مارینا

  هتل صدف

  هتل شایگان

  هتل کیش

  هتل شایان

  هتل هلیا

  هتل ایران

  هتل فلامینگو

  هتل میراژ

  هتل آریان

  هتل پانوراما

  هتل پارمیدا

  هتل کوروش

  هتل لیلیوم

  هتل پارمیس

   

  هتل بین المللی کیش

   


  هتل های ارزان در تور کیش

  هتل های ارزان در کیش شامل هتل های دو یا سه ستاره می شوند . اگر قیمت تور کیش برای شما مهم است، می توانید این هتل ها را انتخاب کنید . به این موضوع توجه داشته باشید که تنها تفاوت مربوط به هتل های لوکس و ارزان در کیش به امکانات آن ها مربوط می شود و تمامی هتل های کیش از نظر دسترسی در موقعیتی خوبی قرار داشته و اکثرشان به مراکز تفریحاتی، خرید و خدماتی دسترسی خوبی دارند.

  در ادامه می توانید لیستی از هتل های ارزان در کیش را ببینید:

  3 ستاره

  2 ستاره

  هتل سان رایز

  هتل آبادگران

  هتل تعطیلات

  هتل ستاره

  هتل گاردنیا

  هتل تماشا

  هتل لوتوس

  هتل پانیذ

  هتل پارسیان

  هتل شباویز

  هتل آنا

  هتل خاتم

  هتل آفتاب شرق


  هتل ریان قائم


  هتل گلدیس


  هتل گراند

   

  هتل پارس نیک

   

  هتل آرامش

   

  هتل سیمرغ

   

  هتل شایلی

   

  هتل گامبرون

   

  جاذبه های گردشگری در تور کیش

  جاذبه های بی بدیلی در کیش منتظر شما خواهد بود، قطعا جذاب ترین جاذبه این جزیره می تواند تماشای آبی ترین آب های دنیا باشد که متعلق به خاکی از خون شماست .

  تفریحات لوکس آبی در کیش کم نیست و گزینه های بسیاری در انتظار شما خواهد بود تا درجه آدرنالین خون تان را به بالاترین حد ممکن ببرد .

  علاوه بر تفریحات آبی، بانجی جامپینگ، رالی، پینت بال و بسیاری تفریحات دیگر را در کیش می توانید تجربه کنید.

  لذت دریا نوردی در پهنه فیروزه ای این جزیره، باز هم از جمله تفریحات هیجان انگیز در کیش می تواند باشد.

  غواصی در امن ترین جزیره جهان و لذت تماشای خلقت دنیای زیر آب ، پیاده روی در پارک های ساحلی و پیمودن وجب به وجب خاک نقره ای با دوچرخه نیز از جمله تفریحات دیگری است که می توانید در کیش داشته باشید .

  جزیره ای که ما امروز آن را کیش می نامیم ، نام های بسیاری داشته و براساس مستندات به دست آمده از کتب تاریخی با نام هایی همچون آریانوس، کامینانه ، مرکور، کیان ، گیس و قیس نیز خوانده می شده است. شاید شما تصور کنید این جزیره تنها یک مقصد تفریحی است ؛ اما در کیش شما می توانید از مکان هایی هم چون شهر حریره، کاریز و خانه ای با قدمت 200 سال بازدید داشته باشید.

  در کیش انواع تفریحات مدرن مانند بازدید از پارک آبی، کلبه وحشت، سینما 4بعدی و سینما 6 بعدی را نیز می توانید تجربه کنید.

  در کیش قطعا بازدید از بازارها و مراکز خرید نیز می تواند جزء جاذبه ها دسته بندی گردد . بازارها و مراکز خرید در کیش شامل بازار زيتون، بازارمرجان، بازار مرواريد، بازار مريم ، بازار پارس خليج، بازار پانيذ، بازار صفين و بازار ونوس و.... می باشد.

  برای مشاهده اطلاعات بیشتر راجع به جاذبه های گردشگری کیش و نمایش لیست قیمت تور کیش لحظه آخری لینک مقابل را کلیک کنید. قیمت تور لحظه آخری کیش

  تور کیش | قیمت تور کیش


  باید ها و نباید ها در کیش

  تفاوتی ندارد عازم یک سفر داخلی باشید یا خارجی ! در هر صورت لازم است در مورد مقصد سفر، امکانات و هر گونه اتفاقی که ممکن است برای شما رقم بخورد، اطلاعاتی را جمع آوری کرده باشید.

  قبل از رفتن به کیش برنامه ریزی کنید

  برنامه ریزی در هر کاری می تواند منجر به صرفه جویی در زمان و هزینه های تان گردد. اگر قصد سفر به کیش را دارید به شما توصیه می کنیم برای هر روز خود برنامه ریزی دقیقی کرده و سپس عازم شوید. از آنجایی که جاذبه های بسیاری در این جزیره عجایب منتظر شما خواهد بود ممکن است زمان تان را از دست داده و یا بسیاری از جاذبه های کیش را از دست بدهید. به همین دلیل با داشتن یک برنامه دقیق می توانید حداقل به تمام مکان هایی که خودتان دوست دارید سر زده و بهترین تفریحات را از میان انبوهی از آن ها انتخاب کنید. از طرفی اگر برای هزینه های تان برنامه ریزی نداشته باشید، ممکن است برای موارد غیر ضروری بودجه شما به هدر برود .

  زمان پرواز با زمان ورود و خروج از هتل را حتما چک کنید

  اگر به این مورد توجه نداشته باشید ممکن است متحمل هزینه های اضافی شوید . به طور مثال اگر تاریخ تحویل اتاق ظهر است ، حتما ساعت پرواز برگشت تان را نیز برای ظهر و یا بعد از ظهر تنظیم کنید. در غیر این صورت قیمت تور کیش بسیار بیشتر از آن چیزی که تصور می کردید برای تان تمام خواهد شد.

  قبل از رفتن به کیش اطلاعات مراکز خدماتی و درمانی را استخراج کنید

  شاید در کیش نیاز به کمک مراکز خدماتی و درمانی پیدا کنید که در این صورت بهتر است از قبل اطلاعاتی را در مورد آن ها جمع آوری کرده و در نتیجه زمان کمتری از شما گرفته شود.

  تحقیق در مورد قوانین در کیش

  کیش منطقه ای آزاد و توریستی است ، به همین دلیل ممکن است از برخی قوانین این منطقه اطلاع نداشته باشید.

  دارو همراه تان داشته باشید

  داروهایی مانند قرص سرماخوردگی، مسکن ها و ... را بهتر است همراه تان داشته باشید.

  سوالات متداول افرادی که قصد سفر به کیش را دارند

  آیا مبدا حرکت مسافر به کیش منحصر به تهران است ؟

  خیر ، مانلی پرواز ، مقدمات سفر شما را بدین ترتیب فراهم آورده است :‌ تور کیش از مشهد ، تور کیش از اهواز ، تور کیش از بندرعباس ، تور کیش از رشت ، تور کیش از تبریز ، تور کیش از قشم ، تور کیش از کرمانشاه ، تور کیش از شیراز ، تور کیش از اصفهان و تور كيش از تهران

  تور کیش بهتر است یا سفر به کیش به صورت شخصی؟

  قطعا انتخاب تور کیش برای سفر به این جزیره زیبا بهتر و به صرفه تر خواهد بود. آژانس های هواپیمایی به شما آفرهای متعددی ارائه می دهند و همچنین قیمت تور کیش لحظه آخری برای شما مناسب تر خواهد بود. اگر در مورد قیمت تور کیش و رزرو تور کیش نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید با آژانس هواپیمایی مانلی پرواز تماس بگیرید تا اطلاعات لازم و کافی در اختیار شما گذاشته شود.

  غواصی در آب های جزیره کیش خطرناک نیست؟

  در کیش یکی از جذاب ترین تجربه های شما می تواند غواصی باشد. غواصی را در کیش حتما تجربه کنید؛ زیرا در آب های جزیره کیش ماهی های خطرناک و گوشت خوار مانند کوسه وجود ندارد . در این آب ها تنها یک نوع کوسه که آن هم کاملا بی خطر است و از ماهی های کوچک تغذیه می کند، وجود دارد.

  قیمت تور کیش در چه ماه هایی مناسب تر است ؟

  قیمت تور کیش در تابستان و زمستان مناسب تر است .

  چگونه می توانیم مناسب ترین قیمت در تورکیش را بیابیم ؟

  برای یافتن مناسب ترین قیمت تور کیش می توانید از آژانس های هواپیمایی کمک بگیرید . کارشناسان فروش مانلی پرواز با توجه به نیاز شما بهترین هتل و پرواز را با مناسب ترین قیمت ارائه می کنند .

  مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت تور کیش چه مواردی هستند ؟

  4 مورد در قیمت تور کیش تاثیر بسیار زیای دارند :

  ·       مدت زمان اقامت

  ·       فصل سفر

  ·       هتل

  ·       پرواز

  قیمت تور کیش در هریک از فصل های سال چگونه تغییر می کند ؟

  گران ترین قیمت تور کیش در سه ماه آخر سال است. در وایل بهار نیز قیمت ها هنوز بالاست اما هر چه به سمت فصل های گرم تر سال می رویم قیمت ها کمتر می شود. در فصل پاییز نیز قیمت ها کمی گران تر از تابستان می باشد.

  تور لحظه آخری کیش در چه ماه هایی ارائه می شود ؟

  تور لحظه آخری کیش در هر فصلی ممکن است وجود داشته باشد. هر زمان که پروازهای کیش خالی مانده امکان استفاده از تور لحظه آخری کیش وجود دارد. قیمت تور لحظه آخری کیش حتی گاهی تا نصف مبلغ اولیه ارائه می شود.

  اگر به دنبال فرصتی ویژه برای مناسب ترین قیمت تور کیش هستید ، تور لحظه آخری کیش می تواند گزینه ای مناسب باشد .

  قیمت تور کیش در تور لحظه آخری و ارزان چه تفاوتی دارد؟

  قیمت تور کیش در لحظه آخری به دلیل کاهش هزینه پروازها کمتر است اما قیمت تور کیش ارزان می تواند ترکیبی از چندین مورد مانند پرواز، هتل، فصل سفر و کاهش در قیمت های بسیاری موارد دیگر باشد که منجر به کاهش قیمت تور ارزان كيش خواهد شد.

  خدمات BB وHB چه تاثیری در قیمت تور کیش دارند؟

  خدمات BB وHB مربوط به خدماتی که هتل به شما ارائه می دهد خواهد شد . اگر خدمات BB را انتخاب کنید به معنای بهره مندی از خدمات صبحانه در تور کیش است و اگر خدمات HB را انتخاب کنید به معنای بهره مندی از خدمات صبحانه به علاوه یک وعده اختیاری است . قیمت تور کیش در حالتی که خدمات BB را انتخاب می کنید کمتر است.

  قیمت تور کیش در پروازهای سیستمی و چارتری چگونه است ؟

  قیمت تور کیش در پروازهای سیستمی بالاتربوده اما دارای شرایط تغییر و استرداد می باشد . قیمت تور کیش در پروازهای چارتری ارزان تر است اما قابلیت تغییر و استرداد ندارد .

  به اشتراک گذاری این مطلب :


  در مجله گردشگری مانلی پرواز قدم در دنیای بی انتهای سفر بگذارید