.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور چین | قیمت تور چین

  نوع نمایش:
  قیمت از 15,100,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور:
  مدت اقامت:
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های چین
  قیمت از 16,200,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور:
  مدت اقامت:
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های پکن
  مبدا: تهران
  تاریخ تور:
  مدت اقامت:
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های شانگهای
  مبدا: تهران
  تاریخ تور:
  مدت اقامت:
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های گوانجو
  قیمت از 13,000,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور:
  مدت اقامت:
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های گوانجو
  مشاهده نظرات کاربران

  تور کشور چین

  چین، پهنه‌ای وسیع در شرق قارۀ آسیا است که با جمعیتی بیش از هر پهنه‌ای ، بر دایرۀ این جِرم سماوی تن گسترده است .

  این سرزمین دارای تمدنی باستانی و کهن است و یکی از پرقدمت‌ترین تاریخ‌های جهانی را از آن خود کرده و شکوفایی‌اش از سواحل حاصلخیز رود جاری زرد ، واقع در دشت شمال چین، آغاز شده است. این مرزوبوم با تاریخ سلطنت مطلقۀ موروپی 6000 سالۀ خود، پهنه‌ای پُر تاریخ و حادثه است.

  این عضو دائمی شورای امنیت سازمان ملل، یکی از قدرتمندترین زوایای اقتصادی و نظامی جهان را به خود اختصاص داده  و در زمرۀ کشورهایی‌ قرار دارد  که سریع‌ترین رشد اقتصادی دنیا را داشته است. چین در طول سال‌های تاریخی خود ، به سرعت روند رو به جلو را طی کرد و در سال 2013، دومین قطب اقتصادی دنیا بعد از ایالت متحده شناخته شد ؛ اما باید این مهم را نیز اذعان داشت که این کشور در سال‌های اخیر دچار نابرابری‌های اقتصادی فراوانی در درون شده است .

  نشان‌واره‌های باستانی در این کشور ، قدمت و دیرینگی زیست انسانی را به 250هزار سال پیش نسبت می‌دهند و حتی برخی از دیرینه‌شناسان، قدمت این زیست جمعیتی را 780هزار سال تخمین می‌زنند.

  چین، کشوری با طبیعتی متنوع و هیجان‌انگیز است که هر نوع چشم‌اندازی را در آغوش خود پرورده است؛ از سبزدشت‌های جنگلی (منطقه‌ای با درختان خاردار و بوته‌های کوتاه‌قد که با فاصله از هم روییده‌اند و پوشش گیاهی ضعیفی دارند.) و جنگل‌های گرمسیری گرفته تا بیابان‌های خشک و وسیع! چین، سرزمینی پوشیده از کوه‌های بسیار مرتفع، دشت‌های آبرفتی پهناور و علفزارهای وسیع است و همین تنوع آب و هوایی و مکانی ، سیل‌های ویرانگر، سونامی‌های دهشتناک، زلزله‌های مهیب، رانش زمین و خشکسالی‌هایی را دربرداشته است و باید بیان داشت که این سرزمین، بستر دائمی این حوادث خواهد بود. اکنون، بیابان‌های این کشور در حال گسترش است که معضلی برای این پهنه به شمار می‌آید. البته با تمام این تفاسیر ، تنوع زیست‌جانوری و محیطی در این پهنه،  در ردۀ سوم جهانی است.

  آب و هوای جای جای این کشور با توجه به وسعت و گوناگونی زیستی‌اش ، متفاوت و متنوع است؛ اما اصولا دارای زمستان‌های سرد و خشک و تابستان‌های گرم و بارانی‌ست ، به‌طور کل می‌توان بیان داشت که فصل‌های خشک و فصول مرطوب با میزبانی باران‌های موسمی ، شرایط اقلیمی غالب بر این پهنه‌اند.

  این سرزمین در طول تاریخ ، از فرهنگ‌ها، مذهب‌ها و مکتب‌های بی‌شماری متاثر بوده است؛ اما سه مکتب عمدۀ این کشور که مکاتبی غالب بر شکل‌گیری فرهنگی چین هستند ، کنفوسیوس‌گرایی، بودایی و تائوئی است و از رسم‌های مهم این کشور پرقدمت می‌توان به جشن فانوس، عید بهار چین، هفتمین شب ماه هفتم، عید قایق اژدها و فرهنگ چای چین  اشاره کرد که هر کدام در دل خود قصه و افسانه‌ای شنیدنی ، پنهان دارند.

  چین، سرزمینی متفاوت که دیدنی‌ها و شنیدنی‌های بسیاری را در خود جای داده و وام‌دار افسانه‌های بسیاری است و معماری منحصر به فرد و متفاوت شهری‌اش با معابد، ابنیه‌های تاریخی و کهن و کاخ‌های محیر، تجربه‌ای متفاوت از سفر را برایتان رقم خواهد زد.

  مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد ، با آرزوی داشتن سفری بی‌تردید برای شما عزیزان، امکان نفوذ به قلب تاریخ این کشور را فراهم آورده و با ارائۀ تورهای پکن، شانگهای و گوانجو ، بستر کشف نادانسته‌ها را گسترده و با ارائۀ خدماتی صادقانه ، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است. سفرتان سبز!

  نویسنده: نسیم احمدی خلیلی

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن