.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور هند | قیمت تور هند

  نوع نمایش:
  قیمت از 6,670,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: بهمن-اسفند
  مدت اقامت: هفت شب
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های هند
  مشاهده نظرات کاربران

  چرا تور هند؟ 

  هند در چهارسوی خود، از اقلیم متفاوتی بهره می‌برد؛ از اتمسفر گرمسیری و حاره‌ای در جنوب گرفته تا آب و هوای معتدل در شمال ! تنوع اقلیمی این سرزمین هزار رنگ، چنان شگفت‌انگیز است که در هر زمانی، خیل گردشگران تور هند را به این پهنه سرازیر می‌کند. هند، پهنه‌ای هفتاد و دو ملت، خطه‌ای سبزفام و زمردگون و سرزمینی رنگارنگ و ملون که در جنوب آسیا تن گسترده است. این پهنه در محاط خود با کشورهای پاکستان، چین، بوتان، نپال، برمه و بنگلادش هم‌نشین است؛ همچنین این مرزوبوم ، از شرق با خلیج بنگال ، از غرب با دریای عمان و خلیج همیشه فارس و از جنوب با اقیانوس هند، هم‌مرز آبی است. هند با تاریخ و فرهنگی کهن و غنی در بطن داشته‌هایش، زایندۀ نژادها، آیین‌ها، مسلک‌ها و مقصدهای بی‌شماری است. زبان کشور هند از برخی زبان‌ها، به‌خصوص زبان پارسی تاثیر پذیرفته است‌؛ به‌گونه‌ای که نفوذ زبان پارسی، زادۀ نامدارانی چون بیدل دهلوی و امیرخسرو دهلوی بوده است. هند با انواع تنوع نژادی، فرهنگی، زبانی و مذهبی، پیوندی صلح‌آمیز و آشتی‌جویانه از هم‌زیستی مسالمت‌آمیز را به جهان نمایان ساخته است و این گوی هزار طرح و رنگ با آمیزه‌ای از نقش همۀ ادیان بر تن خود، نگاهی احترام‌آمیز به تمام فرقه‌ها و اعتقادات داشته و آن‌ها را در کنار یکدیگر قرار داده است. این سرزمین با داشتن بیشترین مساحت پست و هموار و در آغوش داشتن رشته کوه هیمالیا در اندام شمالی خود، پهنه‌ای پرباران و حاصلخیز است. جغرافیای این کشور پهناور، از انواع تنوع‌ و گوناگونی محیطی، مانند بیابان، کوهستان، دشت، تپه و فلات برخوردار است.

  تور هند | قیمت تور هند

  اقتصاد این کشور بر پایۀ تنوع صنایع دستی، نساجی ، صنعت و پهنۀ بی‌شماری از خدمات مبنی بر تولید ناخالص داخلی می‌چرخد و جزو چهارمین اقتصاد جهان به‌شمار می‌آید. هرچند توازن اقتصادی میان این جامعه دیده نمی‌شود و همچنان مردم در فقر و تنگدستی روزگار می‌گذرانند، در سال‌های اخیر، رشد اقتصاد به صورت صعودی برپایۀ مالی این کشور به حرکت درآمده است.

  این سرزمین پهناور، با داشتن جاذبه‌های خارق‌العاده و حیرت‌انگیز خود، امروزه به مکانی برای بهت و لذت مسافران تور هند تبدیل شده و وجود انواع معماری‌های بی‌نظیر، معابد، مساجد، کلیساها و ابنیه‌های تاریخی ، این پهنه را به نظرگاهی دلچسب مبدل ساخته است. این کشور با تمام ازدحام و شلوغی‌اش، کشش‌های فریبنده‌ای برای وسوسۀ سفر دوستان در چنته دارد و هر ذهن جویا و کاشفی را برای ورود به درونش ، تهییج می‌کند. هند، مادر تاج‌محل ، یکی از شگفتی‌های هفت‌گانۀ جهان، بنایی مرمری با طاق‌ها و قوس‌ها و چین‌های پُرشِکن و فضایی خیال‌انگیز ، میزبانی خاص برای جلوه‌نمایی‌هایی خاص و بی‌بدیل است.

  وجود جزایر و زیبایی‌های بکر و طبیعت دست‌نخوردۀ این کشور، آن را به سرزمینی بی‌نظیر برای دمی آسودن و دور شدن از التهاب‌ها مبدل ساخته است.

  آژانس مسافرتی مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد ، با آرزوی داشتن سفری بی‌تردید برای شما عزیزان، امکان نفوذ به قلب تاریخ این کشور را فراهم آورده و با ارائۀ ارزانترین قیمت تور هند شامل تور دهلی، تور آگرا، تور بمبئی و تور جیپور بستر کشف نادانسته‌ها را گسترده و با ارائۀ خدماتی صادقانه ، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است. سفرتان سبز!

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن