• اخذ ویزا
 • تورها
 • تور اقساطی
 • تور اروپا
 • تورهای کانادا
 • تور طبیعت گردی
 • هتلها
 • رزرو آنلاین هتل
 • استخدام
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • درباره ما
 • تور زمینی مشهد از یزد

  قیمت از 385000
  تاریخ تور
  نیمه دوم تیر
  مدت اقامت
  دو شب
  نوع سفر
  قطار سالنی/کوپه
  مبدا
  یزد
  هتلهای شهر
  هتل های مشهد
  لیست قیمت داخلی
  {dtable} (a:2:{s:5:"EL_ID";i:606;s:8:"ROWS_CNT";i:9;}), {dtable} (a:2:{s:5:"EL_ID";i:606;s:8:"ROWS_CNT";i:9;}), {dtable} (a:2:{s:5:"EL_ID";i:606;s:8:"ROWS_CNT";i:9;}), {dtable} (a:2:{s:5:"EL_ID";i:606;s:8:"ROWS_CNT";i:9;}), {dtable} (a:2:{s:5:"EL_ID";i:606;s:8:"ROWS_CNT";i:9;}), {dtable} (a:2:{s:5:"EL_ID";i:606;s:8:"ROWS_CNT";i:9;}), {dtable} (a:2:{s:5:"EL_ID";i:606;s:8:"ROWS_CNT";i:9;}), {dtable} (a:2:{s:5:"EL_ID";i:606;s:8:"ROWS_CNT";i:9;}), {dtable}
  نام هتل قیمت دو تخته قیمت سه تخته شب اضافه خدمات درجه هتل نوع سفر
  هتل آپارتمان سبز طلایی مشهد 385000 385000 صبحانه هتل آپارتمان قطار
  هتل آبشار مشهد 460000 460000 صبحانه 2 ستاره ** قطار
  هتل هاترا مشهد 500000 500000 صبحانه 3 ستاره *** قطار
  هتل سهند مشهد 580000 580000 صبحانه 3 ستاره *** قطار
  هتل توحید نوین مشهد 635000 635000 صبحانه 3 ستاره *** قطار
  هتل کیانا مشهد 695000 695000 صبحانه 4 ستاره **** قطار
  هتل سی نور مشهد 760000 760000 صبحانه 5 ستاره ***** قطار
  هتل درویشی مشهد 795000 795000 صبحانه 5 ستاره ***** قطار
  هتل قصر طلایی مشهد 830000 830000 صبحانه 5 ستاره ***** قطار
  (a:2:{s:5:"EL_ID";i:606;s:8:"ROWS_CNT";i:9;})

  تور زمینی مشهد از یزد

  زندگی تنها وجود گذرای فیزیک انسان در دو بعد زمان و مکان است. اولی که خادم مرگ بوده و آدمی هرچه با نظریات و فرضیه‌های علمی سر و کله بزند، توان چیره بر آن را نخواهد داشت؛‌ اما دومی حداقل در قرن 21 با پیشرفت لحظه به لحظۀ صنعت حمل و نقل، بیشتر رام ما شده و تنها کلید رهایی ماست؛ از این روست که سفر کردن، بعد مکان را می‌شکاند و جهان را در دستان ما قرار می‌دهد. شاید این فعالیت برای هموطنان ما چندان راحت نباشد؛ اما خوشبختانه پهنۀ سرزمین مادری ما به قدری زیبا هست که بتوان تا حدی بدون خروج از مرزها، به تماشای هنر خلقت نشست. یکی از مقاصد پرطرفدار در شرق این خطۀ پهناور، مشهد است که علاوه بر جاذبه‌های مدرن (مراکز خرید مشهد و رستوران‌های متعدد)، دارای طبیعتی متنوع و تاریخی پربار است. تور مشهد و سایر شهرهای داخلی که توسط شرکت‌های مسافرتی همچون آژانس هواپیمایی مانلی پرواز، ارائه می‌شوند، فتح بعد مکان را سهل کرده‌اند و مسافران با هر سلیقه و وضعیت اقتصادی می توانند با تور لحظه آخری مشهد و تور ارزان مشهد، قدم بر این شهر مقدس بگذارند.


  تور زمینی مشهد از یزد


  در این مطلب قصد معرفی یکی از خدمات مانلی پرواز را داریم که به منظور تسهیل هرچه بیشتر گردشگری داخلی و همچنین توزیع عادلانه منابع ایجاد شده ارائه می‌شود. تور زمینی مشهد از یزد همان تور مشهد است که در اختیار پایتخت‌نشینان قرار می‌گیرد؛ اما این بار تمام خدمات اختصاصی برای ساکنان یزد طراحی شده و این هموطنان می‌توانند از شهر خود، با مانلی پرواز به مشهد سفر کنند.

   

  سفر به یزد


  شهر یزد یکی از زیباترین شهرهای کشور بوده که در استانی با همین نام واقع شده است. ابنیۀ تاریخی بسیاری که سال‌هاست در کنار صحنۀ مدرن و همیشه در حال توسعۀ این شهر به همزیستی مسالمت‌آمیز مشغول‌اند، از مهم‌ترین مکان های دیدنی یزد هستند که بازدید از آن‌ها حتی گردشگران خارجی را نیز به این شهر می‌کشاند. با اینکه تور یزد هم توسط مانلی پرواز در انواع مختلف عرضه می‌شود؛ این مشهد است که تمرکز تمام اغلب شرکت‌های مسافرتی را به خود جلب می‌کند و حتی ساکنان یزد که همیشه در محاصرۀ خیلی از دیدنی‌های تاریخی و طبیعی‌اند، سفر به مشهد را به منظور زیارت و سیاحت در برنامۀ خود قرار می‌دهند.


   تور زمینی مشهد از یزد


  دلایل محبوبیت تور مشهد


  شاید برای آن‌هایی که از آخرین سفرشان به مشهد مقدس مدت‌ها می‌گذرد، تعاریف به ظاهر اغراقانۀ ما عجیب به نظر برسد؛ اما کافی‌ست تغییراتی که در چند سال اخیر چهرۀ این شهر را به کل تغییر داده‌اند، از نزدیک ببینید و گشتی در میان رستوران های مشهد و مراکز خرید مشهد بزنید تا شما را به یاد شهری مدرن در آن‌سوی مرزها بیندازد و صحت گفته‌های‌ ما را تایید کنید. البته این تمام ماجرا نیست و حتی اگر حرم مطهر رضوی که تلفیق دلپذیری از هنر معماری، معنویت و تاریخ را به رخ مسافران می‌کشد کنار بگذاریم، باز هم جاذبه های طبیعی مشهد برای ارضای نیازهایی که در پی آن سفر کرده‌اید کفایت خواهند کرد. برای آشنایی با تمام جذابیت‌هایی که این شهر مقدس برای ارائه دارد،‌ می‌توانید به مطالب بسیاری که در مجله گردشگری مانلی پرواز وجود دارد سر بزنید و با مطالعۀ آن‌ها سفری با دانش را تجربه کرده و لذتی را که باید ببرید.


  تور زمینی مشهد از یزد

   

  چرا تور زمینی مشهد؟

   

  راه‌های بسیاری برای سفر به مشهد وجود دارد که مسافران می‌توانند با توجه به هزینه و زمانی که به سفر خود اختصاص می‌دهند، پس از کسب دانش کافی، بهترین گزینه را انتخاب کنند. قطعا راه ایده‌آل برای سفر، همان پرواز است که علاوه‌بر سرعت بخشیدن به فرایند و در نتیجه ذخیرۀ زمان بیشتر برای لذت بردن از اقامت‌ در مشهد،‌ خستگی و کسالت راه را نیز از مسافر می‌گیرد؛ اما سفر زمینی نیز حس و حال خود را دارد و مزایایی در چنته‌اش نهفته است که دیگر شیوه‌های سفر از آن خالی‌اند! سفر زمینی می‌تواند تکه تکه از سرزمینتان را مقابل دیدگانتان به تصویر بکشد، دوستان خوبی را سر راهتان قرار دهد و لحظه‌های پرخاطره‌تری را برایتان رقم بزند. تور زمینی مشهد از یزد نیز همانی است که می‌تواند تجربه‌های بکری را برایتان داشته باشد.

   

  چرا تور زمینی مشهد از یزد؟


  ارائۀ تور زمینی مشهد از یزد توسط مانلی پرواز قطعا سوالات متعددی در ذهن کاربران ایجاد خواهد کرد؛ چرا که امکان رزرو این تور از آژانس‌های موجود در خود این شهر نیز وجود داشته و قطعا باید دلیل قانع‌کننده‌ای برای استفاده از یک آژانس مسافرتی تهران وجود داشته باشد. شاید بسیاری از هموطنان، پیشرفت کسب و کارها در تهران را نتیجۀ تمرکز بیشتر مسئولان و نهادهای دولتی بر این شهر بدانند؛ اما در واقع این جمعیت تهران است که با افزایش تقاضا، موقعیتی مناسب را برای افزایش عرضه ایجاد کرده است و در زمینۀ گردشگری، به گسترش آژانس‌ها و شرکت‌های خدماتی مربوط کمک می‌کند و در پی آن، به کیفیت آن‌ها می‌افزاید؛ ازاین‌رو، آژانس مسافرتی مانلی پرواز نیز از قاعدۀ این ارائۀ خدمات، مستثنی است.

   

  مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی تردید را برایتان آرزومند‌ است. سفرتان سبز!

  نویسنده: ابوالفضل شفیعی مقدم  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن

  به اشتراک گذاری این مطلب :


  در مجله گردشگری مانلی پرواز قدم در دنیای بی انتهای سفر بگذارید