• مجله گردشگری
 • اخذ ویزا
 • تورها
 • تورهای نوروزی
 • تور نمایشگاهی
 • تور اروپا
 • تورهای کانادا
 • تور طبیعت گردی
 • هتلها
 • بلیط هواپیما
 • استخدام
 • تماس با ما
 • درباره ما
 • تور مالزی

  نوع نمایش:
  تور لحظه آخری کوالالامپور

  تور لحظه آخری مالزی

  کوالالامپور، شهر معماری‌های مرکب و سنت‌های آسیایی با اقلیمی استوایی و جاذبه‌هایی محیرالعقول و طبیعتی خوش‌منظر، یکی از سرزمین‌هایی است که هر گردشگری به دیدن آن شوق و رغبت دارد. تور لحظه آخری مالزی، فرصتی عالی برای گردشگرانی است که به جهانگردی و کشف ناشناخته‌ها مایل‌اند. در تور مالزی کوالالامپور می‌توانید سفری ارزان‌تر و کم‌هزینه‌تر داشته باشید، چراکه در تور لحظه آخری مالزی، به دلیل وجود صندلی خالی پروازی، بستری برای سفری حتی لوکس، اما مقرون‌به‌صرفه برای مسافران تور مالزی فراهم است. 


  خدمات تور لحظه آخری مالزی: بلیط رفت و برگشت/اقامت در هتل با تمام خدمات رفاهی/ترانسفر فرودگاهی/یک گشت شهری با ناهار/بیمه مسافرتی/لیدر فارسی زبان

  توضیحات تور مالزی لحظه آخری : تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده مسافر میباشد. (اعتبار پاسپورت حداقل 7 ماه) طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد

  با توجه به نوسانات نرخ ارز، جهت اطلاع از نرخ‌های روز تماس بگیرید.

  نرخ‌ها ویژه ایام عادی و غیر تعطیل می‎باشد و در تعطیلات به نرخ تورها اضافه خواهد شد. 


  تاریخ تور: بهمن 97
  مدت اقامت: هفت شب و هشت روز
  ایرلاین: ماهان ایر
  شروع قیمت: 5080000
  تور ارزان کوالالامپور

  تور ارزان مالزی

  کوالالامپور، شهری با چهره‌ای ملفق از معماری‌‌های گوناگونی چون سنت‌های آریایی، اسلامی، مدرن و پسامدرن  و با داشتن آب و هوایی استوایی، یکی از سرزمین‌های پرجاذبه برای گشت‌وگذار میان سنت و مدرنیته است. این شهر با معابد و معماری‌هایی خیره‌کننده ، مقصدی نفسگیر برای تماشاست و گردشگران زیادی را به انتخاب تور مالزی برای سفر وا می‌دارد. در تور ارزان مالزی که مقارن و مناسب با جیب شما در پیشنهادهایی با هتل‌های 3 ستاره و مقبول ارائه می‌شود، خواب دیدن این سرزمین را برایتان به حقیقتی دلنشین مبدل خواهد ساخت. در تور مالزی ارزان، تجربه‌های بی‌نظیری را تجربه خواهید کرد.

  آژانس مسافرتی مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!


  خدمات تور ارزان کوالالامپور: بلیط رفت و برگشت/اقامت در هتل با تمام خدمات رفاهی/ترانسفر فرودگاهی/یک گشت شهری با ناهار/بیمه مسافرتی/لیدر فارسی زبان

  توضیحات تور ارزان مالزی: تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده مسافر میباشد. (اعتبار پاسپورت حداقل 7 ماه) طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد

  با توجه به نوسانات نرخ ارز، جهت اطلاع از نرخ‌های روز تماس بگیرید.

  نرخ‌ها ویژه ایام عادی و غیر تعطیل می‎باشد و در تعطیلات به نرخ تورها اضافه خواهد شد. 

  تاریخ تور: بهمن 97
  مدت اقامت: هفت شب و هشت روز
  ایرلاین: ماهان ایر
  شروع قیمت: 3770000
  تور کوالالامپور با پرواز قطری

  خدمات تور کوالالامپور با پرواز قطری: بلیط رفت و برگشت/اقامت در هتل به همراه تمامی امکانات رفاهی/صبحانه/استقبال /

  توضیحات تور کوالالامپور با پرواز قطری: تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد.

  با توجه به نوسانات نرخ ارز، جهت اطلاع از نرخ‌های روز تماس بگیرید.

  نرخ‌ها ویژه ایام عادی و غیر تعطیل می‎باشد و در تعطیلات به نرخ تورها اضافه خواهد شد. 

  تاریخ تور: بهمن 97
  مدت اقامت: هفت شب و هشت روز
  ایرلاین: قطری
  شروع قیمت: 5650000
  تور کوالالامپور با پرواز عمان ایر

  خدمات تور کوالالامپور با پرواز عمان ایر: بلیط رفت و برگشت/اقامت در هتل با تمام خدمات رفاهی/ترانسفر فرودگاهی/یک گشت شهری با ناهار/بیمه مسافرتی/لیدر فارسی زبان

  توضیحات تور کوالالامپور با پرواز عمان ایر: تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده مسافر میباشد. (اعتبار پاسپورت حداقل 7 ماه) طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد

  با توجه به نوسانات نرخ ارز، جهت اطلاع از نرخ‌های روز تماس بگیرید.

  نرخ‌ها ویژه ایام عادی و غیر تعطیل می‎باشد و در تعطیلات به نرخ تورها اضافه خواهد شد. 
  تاریخ تور: بهمن 97
  مدت اقامت: هفت شب و هشت روز
  ایرلاین: عمان ایر
  شروع قیمت: 4962000

  چرا تور مالزی؟ 

  کشور مالزی با در آغوش داشتن سواحل نیلگون و سبز-آبی بسیار ، طبیعت خیال‌انگیز استوایی و جزایر بکر و فرای تصور، پهنه‌ای غیر قابل توصیف و مفتون‌کننده برای فروکش کردن التهاب‌ها و دغدغه‌های روزمرۀ میهمانان تور مالزی است. مالزی، پهنه‌ای واقع در جنوب شرقی آسیا و عضو سازمان ملل متحد و اتحادیه کشورهای مشترک‌المنافع است. این سرزمین دوتکه که با ردپای دریای جنوبی چین ، به دو ناحیۀ جغرافیایی قسمت شده ، شبه‌جزیره‌ای است که پیش از این ، مستعمرۀ امپراطوری بریتانیا بوده است. اکنون ، دیربازی‌ست که این سرزمین، وام‌دار یک جایگاه مهم مرکزی در مسیرهای تجاری میان چین و خاورمیانه است. مالزی پس از رهایی از سلطۀ انگلیس و اعلام استقلال در سال 1957، حکومت سلطنتی دوره‌ای را به رسمیت شناخته است. مالزی، چتری بر قلمروی 13 استان است که هریک به وسیلۀ یک استاندار اداره می‌شود که معمولا نام شاه را با خود به یدک می‌کشد.

  تور مالزی | قیمت تور مالزی

  مالزی که به دو قسمت جغرافیایی غربی و شرقی کاملا مجزا منفک شده ، دارای مناظر و چشم‌اندازهایی است که به طرز شگت‌آوری به هم شباهت دارند و نمای آن‌ها، دشت‌های مرتفع ساحلی است که در بیشتر قسمت‌ها، پوشیده از انبوه تپه‌ها و کوهستان‌های جنگلی می‌باشد و نقش‌های نگارین خیره‌کننده‌ای را به دیده می‌نشاند و نفس را از این همه عجایب ، زیبایی و شکوه، به حبس شدن تسلیم می‌کند !

  آب و هوای این کشور، استوایی و همراهِ وفادارِ بادهای موسمی سالانه است. این شهر نفسگیرِ پر جاذبه، با هیجانی در تاروپود فضای شهری‌اش، از طبیعت و منابعی بکر و حاصلخیز برخوردار است و کشاورزی ، جنگل‌داری و مواد معدنی، از مزایا و داشته‌های این سرزمین سبزفام و روح‌نواز به‌شمار می‌آید . این خطه با انبوهی چشمگیر از سبزی و جنگل‌های پرحجم، جغرافیایی بی‌نظیر برای تماشا و سپری کردن لحظات است. این پهنه با کاشت و افزایش انبوه گیاهان و نخل‌های رونده و درخت‌های کائوچو و گونه‌هایی با سرعت رویش بالا ، گامی محکم و تحسین‌برانگیز جهت بهبودسازی و ارتقای صنعت جنگل‌داری خود برداشته است. قلع و نفت خام نیز دو منبع عمدۀ این کشور در اقتصاد هستند.

  مالزی دارای جاده‌های پرپیچ‌وخم و شنی در دل کوهستان است که زیبایی و شگفتی‌ای بکر و بی‌بدیل به آن بخشیده و تصاویری رویایی و خیال‌گون به نقش کشیده است. فرش سبز طبیعت در دامان زمین این پهنه ، تابلویی شاهکار و ستایش‌برانگیز است که به انواع رنگ‌های روشن و تیره مزین شده و تاروپودش با ابریشمی از نگارین‌ها بافته شده است.

  دین اصلی این کشور بی‌نظیر و رویایی، اسلام است که در میان دیگر اعتقادات مذهبی و دینی این کشور ، جلوه‌گری بیشتری دارد. مالزی با طبیعتی بخشنده و روح‌نواز ، میزبانی سخاوتمند و پرمهر برای استقبال و خوشامدگویی از میهمانان تور مالزی است.

  در این سرزمین، انواع فرهنگ‌ها ، سنت‌ها و تاریخ را مشاهده می‌کنید و کوله‌باری از تجربه‌های بی‌نظیرِ اندوخته شده را به یادگار می‌برید. در این خطه، شما هنوز هم می‌توانید روستاهای قدیمی جنگلی را مشاهده کنید، کلبه‌هایی بر روی درختان سبز که حریم زندگی مردمان این سرزمین است .

  آژانس مسافرتی مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد ، با آرزوی داشتن سفری بی‌تردید برای شما عزیزان، امکان نفوذ به قلب تاریخ این کشور را فراهم آورده و با ارائۀ ارزانترین قیمت تور مالزی شامل تورهای کوآلالامپور، لنکاوی و پنانگ، بستر کشف نادانسته‌ها را گسترده و با ارائۀ خدماتی صادقانه ، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است. سفرتان سبز! 

  به اشتراک گذاری این مطلب :


  در مجله گردشگری مانلی پرواز قدم در دنیای بی انتهای سفر بگذارید