.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور مالزی | قیمت تور مالزی

  نوع نمایش:
  قیمت از 5,310,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول بهمن
  مدت اقامت: هفت شب
  نوع سفر: ماهان
  قیمت از 5,190,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه دوم بهمن
  مدت اقامت: هفت شب
  نوع سفر: ماهان
  قیمت از 7,710,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: دی-بهمن
  مدت اقامت: هفت شب
  نوع سفر: ماهان
  مشاهده نظرات کاربران

  چرا تور مالزی؟

  کشور مالزی با در آغوش داشتن سواحل نیلگون و سبز-آبی بسیار ، طبیعت خیال‌انگیز استوایی و جزایر بکر و فرای تصور، پهنه‌ای غیر قابل توصیف و مفتون‌کننده برای فروکش کردن التهاب‌ها و دغدغه‌های روزمرۀ میهمانان تور مالزی است. سفر به مالزی، پهنه‌ای واقع در جنوب شرقی آسیا و عضو سازمان ملل متحد و اتحادیه کشورهای مشترک‌المنافع، امروزه با آژانس‌ های هواپیمایی، به روش‌های مختلفی همچون تور مالزی در انواع مختلف، قادر به کشف این خطۀ زیبا خواهید بود. این سرزمین دوتکه که با ردپای دریای جنوبی چین ، به دو ناحیۀ جغرافیایی قسمت شده ، شبه‌جزیره‌ای است که پیش از این ، مستعمرۀ امپراطوری بریتانیا بوده است. اکنون ، دیربازی‌ست که این سرزمین، وام‌دار یک جایگاه مهم مرکزی در مسیرهای تجاری میان چین و خاورمیانه است. مالزی پس از رهایی از سلطۀ انگلیس و اعلام استقلال در سال 1957، حکومت سلطنتی دوره‌ای را به رسمیت شناخته است. این کشور، چتری بر قلمروی 13 استان است که هریک به وسیلۀ یک استاندار اداره می‌شود که معمولا نام شاه را با خود به یدک می‌کشد. شاید یکی از جاذبه های مالزی، همین باشد!

  تور مالزی مانلی پرواز | قیمت تور مالزی


    مالزی که به دو قسمت جغرافیایی غربی و شرقی کاملا مجزا منفک شده ، دارای مناظر و چشم‌اندازهایی است که به طرز شگت‌آوری به هم شباهت دارند و نمای آن‌ها، دشت‌های مرتفع ساحلی است که در بیشتر قسمت‌ها، پوشیده از انبوه تپه‌ها و کوهستان‌های جنگلی می‌باشد و نقش‌های نگارین خیره‌کننده‌ای را به دیده می‌نشاند و نفس را از این همه عجایب ، زیبایی و شکوه، به حبس شدن تسلیم می‌کند !

  تور مالزی مانلی پرواز | قیمت تور مالزی

  آب و هوای این کشور، استوایی و همراهِ وفادارِ بادهای موسمی سالانه است. این شهر نفسگیرِ پر جاذبه، با هیجانی در تاروپود فضای شهری‌اش، از طبیعت و منابعی بکر و حاصلخیز برخوردار است و کشاورزی ، جنگل‌داری و مواد معدنی، از مزایا و داشته‌های این سرزمین سبزفام و روح‌نواز به‌شمار می‌آید . این خطه با انبوهی چشمگیر از سبزی و جنگل‌های پرحجم، جغرافیایی بی‌نظیر برای تماشا و سپری کردن لحظات است. این پهنه با کاشت و افزایش انبوه گیاهان و نخل‌های رونده و درخت‌های کائوچو و گونه‌هایی با سرعت رویش بالا ، گامی محکم و تحسین‌برانگیز جهت بهبودسازی و ارتقای صنعت جنگل‌داری خود برداشته است. قلع و نفت خام نیز دو منبع عمدۀ این کشور در اقتصاد هستند.

  مالزی دارای جاده‌های پرپیچ‌وخم و شنی در دل کوهستان است که زیبایی و شگفتی‌ای بکر و بی‌بدیل به آن بخشیده و تصاویری رویایی و خیال‌گون به نقش کشیده است. فرش سبز طبیعت در دامان زمین این پهنه ، تابلویی شاهکار و ستایش‌برانگیز است که به انواع رنگ‌های روشن و تیره مزین شده و تاروپودش با ابریشمی از نگارین‌ها بافته شده است.

  تور مالزی مانلی پرواز | قیمت تور مالزی


  دین اصلی این کشور بی‌نظیر و رویایی، اسلام است که در میان دیگر اعتقادات مذهبی و دینی این کشور ، جلوه‌گری بیشتری دارد. مالزی با طبیعتی بخشنده و روح‌نواز ، میزبانی سخاوتمند و پرمهر برای استقبال و خوشامدگویی از میهمانان تور مالزی است.

  در این سرزمین، انواع فرهنگ‌ها ، سنت‌ها و تاریخ را مشاهده می‌کنید و کوله‌باری از تجربه‌های بی‌نظیرِ اندوخته شده را به یادگار می‌برید. در این خطه، شما هنوز هم می‌توانید روستاهای قدیمی جنگلی را مشاهده کنید، کلبه‌هایی بر روی درختان سبز که حریم زندگی مردمان این سرزمین است .به این خاطر است که گردشگران با اطمینان از جاذبه های مالزی که در تور مالزی شامل (تور کوالالامپور، تور لنکاوی و تور پنانگ) در انتظار آن‌هاست، سفر به این پهنۀ هفتاد رنگ را انتخاب می‌کنند.

  آژانس مسافرتی مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد ، با آرزوی داشتن سفری بی‌تردید برای شما عزیزان، امکان نفوذ به قلب تاریخ این کشور را فراهم آورده و با ارائۀ ارزان ترین قیمت تور مالزی شامل تور کوالالامپور، لنکاوی و پنانگ، بستر کشف نادانسته‌ها را گسترده و با ارائۀ خدماتی صادقانه ، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است. سفرتان سبز!

  نویسنده: نسیم احمدی خلیلی

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن