.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور مالدیو | قیمت تور مالدیو

  نوع نمایش:
  قیمت از 14,450,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: 1 تا 30 بهمن
  مدت اقامت: چهار شب
  نوع سفر: قطر ایر
  هتلهای شهر: هتل های مالدیو
  قیمت از 14,450,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: 1 تا 30 بهمن
  مدت اقامت: چهار شب
  نوع سفر: قطر ایر
  هتلهای شهر: هتل های مالدیو
  مشاهده نظرات کاربران

  چرا تور مالدیو؟

  مالدیو، گوشه‌ای از بهشت، افسونگری کم‌نظیر، با سواحلی سکرآور و مدهوش‌گر، با طبیعتی الوان‌گون و رنگارنگ، با معماری و بافتی ملفق از سنت و مدرن، با هارامونی‌ای خیره‌کننده در اقیانوس هند ، واقع در جنوب غربی هند ، تن به زلال آبی سپرده است. این کوچک‌ترین کشور قارۀ آسیا ، تکه‌ای جادویی برای دل زدن به آن است. این پهنۀ بی‌تپه‌ماهور و کم‌ارتفاع ، کوچک‌ترین کشور قارۀ آسیا است و دین رسمی آن اسلام می‌باشد.

  این پهنۀ جزیره‌ای در قدیم، به جزایر پول نیز شهره بوده است؛ چراکه مقادیر هنگفتی از صدف نرم‌تن دریایی (خرمهره) در آن یافت می‌شده است. در خصوص این جزیرۀ بی‌نظیر، قصه‌ها و تاریخ‌های بسیار سینه به سینه گشته است. این جزیره، مجموعه‌ای از جزایر شگفت‌آور و حیرت‌انگیز را در پهلو گرفته است که گروه بسیاری از آن‌ها جزایر مرجانی و گروه دیگری در تقسیم‌بندی جزایر آب‌سنگی جای می‌گشایند.

  این سطح جزیره‌ای، با وجود میزبانی دائمی از شرجی هوا،  با نفس‌های نسیم و خنکای وجودش ، در تمام فصول ، معتدل است . در این مکان خیره‌کننده ، دو نوع اقلیم  خشک و بارانی غالب بوده و همواره با نوعی گرما و رطوبت دمخور است.

  اقتصاد این خطۀ نیلگون و فیروزه‌ای، بر پایۀ کشاورزی، ماهیگیری و گردشگری استوار است. این خاک، زایشگر نارگیل، ذرت، ارزن، سیب‌زمینی شیرین و میوه‌جات است. می‌توان اذعان داشت که امروزه، این جزیره و جزایر تحت‌الشعاع ، پهنه‌ای برای سرازیری خیل گردشگران شده است.

   

  آب‌های سبز-آبی ، ویلاهای پیوند شده به اسکله‌های چوبی متصل شده به ساحل، فضایی مهیا برای غواصی، سواحل شن‌‌های سفید و زرین ، درختان انبوه نخل، معابد، ابنیه‌های تاریخی و معماری‌های شگفت‌انگیز، از جاذبه‌های محیرالعقول و وسوسه‌گر این جزیره برای دلفریبی است .

  سفر، راهی برای اضطراب‌زدایی، ذهن‌تکانی، گریز از تنش‌ها و التهاب‌های زندگی و رها شدن از روزمرگی‌هاست. انتخاب این پهنۀ بکر و بی بدیل ، با انبوه زیبایی‌ها و جاذبه‌های خارق‌العاده ، انتخابی جادویی و سحرانگیز است . با سفر به این خفته در زنگاریِ پُر چین و شکن، روحتان را به تن خلسۀ آرامش بسپارید و حسی متفاوت را در این افق بی‌کران تجربه کنید. تن ساییدن به لحظه‌های آرامش، گوارای جانتان !

  مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد ، با آرزوی داشتن سفری بی‌تردید برای شما عزیزان، امکان نفوذ به قلب تاریخ این کشور را فراهم آورده و با ارائۀ تورهای مالدیو بستر کشف نادانسته‌ها را گسترده و با ارائۀ خدماتی صادقانه ، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است. سفرتان سبز!

  نویسنده: نسیم احمدی خلیلی                       

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن