تور قشم

نوع نمایش:
تور لحظه آخری قشم

تور لحظه آخری قشم

قشم، بزرگ‌ترین جزیرۀ خلیج همیشه فارس، یکی از بکرترین و شگفت‌انگیزترین پهنه‌های سبز-آیی ایران‌زمین با انبوهی از سواحل صخره‌ای است. در تور لحظه آخری قشم می‌توانید هتل باکیفیت و چه بسا لوکسی را با قیمتی نازل‌تر از قیمت واقعی رزرو کنید و به این پهنۀ خوش آب و رنگ قدم بگذارید. تور قشم لحظه آخری ، برای گردشگرانی که هر لحظه اراده کنند و حتی برای کسانی که در بازه‌ای خاص قصد سفر دارند، ، فرصتی ناب به‌شمار می‌آید.


خدمات تور لحظه آخری قشم: بلیط رفت و برگشت/اقامت در هتل به همراه تمامی امکانات رفاهی/صبحانه/استقبال /گشت جزیره

توضیحات تور لحظه اخری قشم: تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد.

هتلهای شهر: هتل های قشم
تاریخ تور: مهر و آبان 97
مدت اقامت: دو شب و سه روز
شروع قیمت: 230000
تور ارزان قشم

تور ارزان قشم

قشم، جزیره‌ای با بیشترین سواحلِ خلیج همیشه فارس در آغوش تپندۀ خود، شاهکاری خیره‌کننده برای تماشاست. این سرزمین پرتاریخ با اقلیمی گرم و مرطوب، لحظه به لحظه‌اش حال و هوایی دارد و تابستان داغش هم دیدنی است و مانند  پاییز و زمستانش که چون ساحره‌ای شکست‌ناپذیر، افسون می‌کند، دلبرانه به میزبانی میهمانانش سر خم می‌آورد. تور ارزان قشم، یکی از راه‌های رسیدن به این پهنۀ حیرت‌آور است. قشم و شب‌های پرستاره‌اش، جغرافیایی دلنشین برای گشت‌وگذار و کشف پنهان‌مانده‌هاست. در تور قشم ارزان که با هتل‌های 3 و 2 ستاره و با کیفیتی مناسب ارائه می‌شود، سفری دلچسب را تجربه کنید.

مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!


خدمات تور ارزان قشم: بلیط رفت و برگشت/اقامت در هتل به همراه تمامی امکانات رفاهی/صبحانه/استقبال /گشت جزیره

توضیحات تور ارزان قشم: تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد.
هتلهای شهر: هتل های قشم
تاریخ تور: مهر و آبان 97
مدت اقامت: دوشب سه روز
شروع قیمت: 250000
تور هوایی قشم

تور هوایی قشم

تور هوایی قشم که با ایرلاین‌های متفاوت صورت می‌گیرد، در دو سیستم چارتری و سیستمی و با خدماتی مقارن با توان مالی گردشگران ارائه می‌شود  تا همواره از سفری به‌یادماندنی برخوردار باشند و کوله‌بار تنش‌ها و خستگی‌هایشان را در همان شهر جا بگذارند. در حالت سیستمی تور قشم هوایی، امکان کنسلی وجود دارد و در نهایت، خواستۀ مشتری، خواسته و ترجیح ما برای ارائۀ خدماتی هر چه بهینه‌تر است. 


خدمات تور هوایی قشم: بلیط رفت و برگشت(هوایی)/اقامت در هتل به همراه تمامی امکانات رفاهی/صبحانه/استقبال /گشت جزیره

توضیحات تور هوایی قشم: تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد.

هتلهای شهر: هتل های قشم
تاریخ تور: مهر و آبان 97
مدت اقامت: دوشب و سه روز
شروع قیمت: 740000
تور زمینی قشم

تور زمینی قشم

تور زمینی قشم، یکی از راه‌های سفر به این جزیرۀ رنگارنگ  پرتاریخ است. قشم، جزیره‌ای نیلگون و خیره‌کننده که زیبایی‌هایش شکوه سرزمین مادری را چون دگر تکه‌ها جلوه‌گر است، پهنه‌ای تحسین‌برانگیز برای کاوشی شیرین است. در تور قشم زمینی که ابتدا به بندرعباس خونگرم سفر می‌کنید و پس از آن قلب نیلگون خلیج همیشه فارس را می‌شکافید و در ساحل جزیره پهلو می‌گیرید، لحظاتی ناب و به یادماندنی را تجربه خواهید کرد که طعم شیرینش تا همیشه زیر زبانتان خوش می‌آید. 

خدمات تور زمینی قشم : بلیط رفت و برگشت(قطار 4 تخته-قطار 6 تخته)/اقامت در هتل به همراه تمامی امکانات رفاهی/صبحانه/استقبال /گشت جزیره

توضیحات زمینی قشم : تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد.

هتلهای شهر: هتل های قشم
تاریخ تور: مهر و آبان 97
مدت اقامت: دو شب و سه روز
شروع قیمت: 255000

چرا تور قشم؟

جزیرۀ قشم، بزرگ‌ترین جزیرۀ ایران و خلیج همیشه فارس، واقع در تنگۀ هرمز، با سواحلی صخره‌ای، ماسه‌ای و گِلی، با افقی زنگاری و آب‌هایی سبز-آبی، یکی از بکرترین و زیباترین جزیره‌های ایران‌زمین به‌شمار می‌آید. این جزیرۀ بی‌نظیر، با خاک‌هایی رنگارنگ و پرکشش، خطه‌ای بدیع و بکر برای دور شدن از حال و شکافتن زمان برای رسیدن به فراسوی آرامش است. جزیرۀ قشم با پهنه‌ای نزدیک به 1500 کیلومتر مربع، بیشترین سواحل و کرانه‌های جزایر خلیج همیشه فارس را در حصار گرفته است، سواحلی باکره و بی‌نظیر، شاهکاری بی‌بدیل و هم‌آغوشی دیرینه با سواحل خیره‌کنندۀ جزیرۀ هنگام! این جزیرۀ کم جمعیت و زیبا، مکانی شگفت و دیدنی برای ساختن تجربه‌ای نوباره است. قشم، شکوهی بی‌بدیل و اعجاب‌برانگیز است که زیبایی‌های آن هر نگاهی را متحیر می‌کند و سحر جاذبه‌های طبیعی‌اش، لحظه‌ها را به هیجان و بهت از شگفتی‌هایش گره می‌زند. این جزیره که قلب ایران‌زمین به شمار می‌آید، یکی از خوش‌دسترس‌ترین جاذبه‌ها برای گردشگرانی است که تور قشم را برای سفر انتخاب می‌کنند و می‌تواند دنیایی از شگفتی، قصه، تاریخ و معماری‌های پر شوکتش را به تازه از راه رسیدگانش ارزانی دارد. انباشتگی انبوه تماشایی‌ها، این جزیره را به سرزمین عجایب مبدل کرده است.

آب و هوای قشم

قشمِ خارق‌العاده و مملو از رنگ‌آمیزی، سرزمینی با اقلیمی گرم و رطوبتی بالاست. تابستان‌های گرم و سوزان و زمستان‌های معتدل و مرطوب ، میهمان‌های هرساله‌ای هستند که به این پهنه تن می‌زنند.

خنکای نسیمی که از ورای نیلگون آب‌ها به آغوش ساحل می‌آرامد، پاییز و زمستان این جزیره را به ساحره‌ای افسونگر مبدل کرده است .

جاذبه‌های گردشگری قشم

این جزیرۀ خوش رنگ و نگار و سنتی، با میراثی از گذشتگان، تاریخی پر پیچ و تاب داشته و همواره فراز و فرودهای بسیاری را به چشم دیده و به تبع آن، جاذبه‌های بسیاری را در خود محبوس ساخته است.

سواحل گوناگون و محیرالعقول این جزیره، مانند سواحل زیتون، سیمین، سوزا، ناز، شیب دراز، مسن، سلخ، دوستکو و نقره فام، از جاذبه‌های خیره‌کننده و نفسگیر این پهنۀ خوش افق هستند.

ساحل صخره‌ای اریگو، مشهور به ساحل لاک‌پشت‌ها نیز از دیگر جاذبه‌های این آبخو است. گنبد نمکی نمکدان (ساختاری با انباشتگی صخره‌های آذرین، اثری با تاریخی طبیعی)، درۀ ستارگان یا استاله کفته که در زبان بومی، استاله به معنای ستاره و کفته به معنای افتادن است. (این دره دارای انواع حجم‌ها و پدیده‌های فرسایشی‌ست که دارای بخش‌های متنوعی است و قصه‌های فراوانی را در زوایای خود پنهان دارد.)، قلعۀ پرتغالی‌ها، ژئوپارک قشم (نخستین ژئوپارک خاورمیانه، با پدیده‌های زمین‌شناسی نادر و کم‌نظیر، مجسمه‌هایی طبیعی و نقش‌برجسته‌هایی متفرق، کوه‌ها و چین‌خوردگی‌هایی اعجاب‌برانگیز)، چشمۀ کارگاه، چشمۀ گوری، چشمه‌های دامنۀ کوه نمکدان و پارک کروکودیل (جغرافیایی تحسین‌برانگیز از اجتماع گونه‌هایِ نادرِ حیات وحش)، از دیگر عجایب میخکوب کنندۀ این پهنۀ شگفت‌انگیز هستند. 

غذاهای قشم

نوع تغذیه و روش طبخ آن، رابطۀ مستقیمی با فرهنگ، اصالت و سبک زندگی یک منطقه دارد؛ همچنین اقلیم آن پهنه نیز بی‌تاثیر در چگونگی پخت و طعم آن نیست! سفر به قشم، جدا از به همراه داشتن لذت‌های بسیار، می‌تواند بستر لذت بردن از مزۀ غذاهای جدید و محلی را نیز برایتان فراهم سازد. برخی از غذاهای بسیار لذیذ که خوردنشان خالی از لطف نیست، از قرار زیر هستند:

1)حلا ماهی، 2) پودینی سُفره‌ماهی، 3) ماهی برشته، 4) کلمبا، 5) زیبون، 6) موفلک، 7) خورشت قلیه ماهی، 8) هَوآری ماهی، 9) هوآری مرغ، 10) هوآری گوشت، 11) زیبن هَوور

بهترین زمان سفر به قشم

بسته به ذائقه و طبع احساسی هر شخص، قشم می‌تواند لحظات بی‌بدیلی را برای گردشگران خلق کند و زمان انتخاب سفر را جزو فاکتورهای کم‌اهمیت قرار دهد؛ چرا که عاشقان تن ساییدن به دریا، حتی فصل گرم و سوزان این جزیره را نیز دوست دارند و حال و هوای شرجی‌اش، برایشان حال و هوایی مطبوع و خوش لذت است؛ چراکه بی‌پروا تن به کبود آن می‌سپارند و از زلالی سبز-آبی‌اش غرق هیجان و لذت می‌شوند و گردشگران گریزان از تیغ آفتاب نیز می‌توانند فصل پاییز رنگارنگ و زمستان خوش طبع را انتخاب کنند. یکی از مزیت‌های سفر به این گستره در فصل گرم، وفور فراوانی و ارزانی در آن است.

چرا تور قشم با مانلی پرواز؟

مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد، با آرزوی داشتن سفری بی ‌تردید برای شما عزیزان، امکان لمس بهترین تجربه از سفر به قشم را برایتان فراهم آورده و با ارائۀ تور قشم در بهترین حالت ممکن، با صداقتی متکی به اعتماد شما، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است.

از دیگر برتری‌ها و شاخصه‌های مانلی پرواز، قیمت تور قشم است که مناسب‌ترین تورها را در انواع تور اقساطی، تور سازمانی ، تور دانشجویی و ... ، به همراهان همیشگی‌اش ارائه می‌دهد. 

سفرتان سبز!