.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور عراق | قیمت تور عراق

  نوع نمایش:
  مبدا: تهران
  تاریخ تور:
  مدت اقامت:
  نوع سفر: اتوبوس
  هتلهای شهر:
  مبدا: تهران
  تاریخ تور:
  مدت اقامت:
  نوع سفر: هوایی
  هتلهای شهر: هتل های نجف
  قیمت از 3,250,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: اسفند-فروردین
  مدت اقامت: هفت شب
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های کربلا
  قیمت از 2,150,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: اسفند-فروردین
  مدت اقامت: هفت شب
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های کربلا
  مشاهده نظرات کاربران

  تور کشور عراق

  عراق، کشوری واقع در شرق میانه و جنوب غربی آسیاست. این کشور در همسایگی عربستان سعودی ، کویت ، اردن، سوریه ، ایران و ترکیه ، خاک گسترانده است و مرز مشترک بسیار کوچکی با خلیج همیشه فارس دارد. در این پهنه، دو رود مشهور دجله و فرات قرار دارد که سرآغاز تمدن‌های باستانی بین‌النهرین در طول تاریخ کهن این کشور هستند. عراق، 6 پیکر مطهر و منزه از خاندان اهل عترت و طهارت ، وارثان نسل امین را در آغوش کشیده و ذراتش را به طلای وجودشان مطلا کرده است.

  عراق، در کل سرزمینی با پهنه‌ای پست ، هموار، و گرمسیری است؛ اما در بازوی غربی خود، کویر و در بازوی شرقی خود ، جلگه‌هایی حاصلخیز را به بر گرفته است.

  این کشور ، دارای فرهنگ و تمدنی غنی و کهن از سومریان ، اکدی‌ها و آشورها است و در گذشته نیز بخشی از قلمروی شاهان ایران‌زمین بوده و در طول تاریخ، حوادث بی‌شماری را تجربه کرده است.

  این کشور در طول سال‌ها ، دستخوش حوادث بسیاری شده و در کشمکش و نزاع قدرت‌های برتر، به‌کرات دست به دست گشته است. آب و هوای این پهنه جز در نواحی شمالی ، عمدتا صحرایی است و دمای هوا به ندرت به بالای 20 درجه می رسد. مناطق کوهستانی این سرزمین ، اغلب میزبان زمستان‌هایی سرد ، با ریزش برف و باران است و در کل، آفتاب گرم و سوزان ، به میهمانی دائمی این سرزمین خشک تن می نشاند.

  در خصوص اقتصاد این کشور باید ابراز کرد که نفت، 95% قدرت اقتصادی این کشور را تشکیل می‌دهد و بازوی اهرم این کشور است؛ البته صنعت گردشگری که به واسطۀ سازمان حج و زیارت ایران و دیگر شهرهای مذهبی در عراق رونق دارد را نباید از قلم انداخت؛ چراکه این صنعت توانسته درآمد بسیاری را به رگ‌های اقتصادی این کشور تزریق کند.

  انواع مذاهب اسلام، ایزدی، مسیحی و یهودی در این پهنه روزگار می‌گذرانند. بیشترین جاذبۀ این شهر را اماکن مذهبی و ابنیۀ تاریخی تشکیل می‌دهند.

  مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد ، با آرزوی داشتن سفری بی‌تردید برای شما عزیزان، امکان نفوذ به قلب تاریخ این کشور را فراهم آورده و با ارائۀ تورهای کربلا و نجف ، بستر کشف نادانسته‌ها را گسترده و با ارائۀ خدماتی صادقانه ، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است. سفرتان سبز!

  نویسنده: نسیم احمدی خلیلی

   

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن