.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور بلگراد | قیمت تور صربستان

  نوع نمایش:
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: تا اطلاع ثانوی منقضی
  مدت اقامت:
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های بلگراد
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: تا اطلاع ثانوی منقضی
  مدت اقامت:
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های بلگراد
  مبدا: تهران
  تاریخ تور:
  مدت اقامت:
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های بلگراد
  مشاهده نظرات کاربران

  چرا تور بلگراد؟

  بلگراد، کلان‌شهر صربستان، سرزمینی تاریخی و سبزگون که در همریزگاه دو رود ساوا و دانوب، تن خود را گسترده است. این پهنه دارای فرهنگی غنی و کهن به نام نوسنگی است که در بلگراد به هزارۀ ششم نوسنگی باز می‌گردد. نوسنگی دوره‌ای از توسعه و فناوری انسانی است که بنا بر گفتۀ برخی باستان‌شناسان در حدود 10200 سال قبل از میلاد در برخی مناطق آسیای غربی و بعد، سایر نقاط جهان شروع و در 2000 قبل از میلاد خاتمه یافته است. بنابر گفتۀ باستان‌شناسان، دوران نوسنگی در بلگراد به 7000 سال پیش بازمی‌گردد.

  این شهر، تاریخ پرفراز و فرود و پرحادثۀ بسیاری را از سر گذرانده است و قصه‌ها و حکایت‌ها در دل دارد. بلگراد یکی از شهرهای مهم صربستان است که دارای موقعیت اداری و اجتماعی حائز اهمیتی است و یکی از 5 منطقۀ آماری صربستان به شمار می‌آید. قلمروی شهری بلگراد به 17 شهرداری تقسیم شده که هر کدام شورای محلی خود را دارند.

  بلگراد، شهر اسطوره‌ها و افسانه‌هاست و پیشینۀ آن با این حکایت‌ها رقم خورده و به ثبت رسیده است.

  بلگراد، پهنه‌ای سبزفام که سبز-آبی دو رودخانۀ دانوب و ساوا را در آغوش گرفته و چون زمردی خوش‌چهره بر نقشۀ زمین می‌درخشد. سفر به این شهر پرتاریخ، دریچه‌ای برای شناخت پهنه‌ای دگر، فرهنگی دگر، نگاهی دگر و مردمی دگر است . بلگراد، سالانه میزبان بسیاری از رویدادهای فرهنگی بین المللی، از جمله جشنواره فیلم، جشنواره تئاتر، جشنواره تابستانه، جشنواره موسیقی، نمایشگاه کتاب و ... است. به این کشور که سفر کردید از زیبایی‌هایش لذت ببرید و به دور از تنش‌های روزمره، لحظه‌هایتان را به شادی پیوند بزنید .

  آب و هوای بلگراد

  بلگراد، دارای اقلیمی نیمه‌گرمسیری و مرطوب است . مشخصۀ این شهر ، تابستان‌های گرم و مرطوب و زمستان های خنک و مطبوع است. این‌گونه اقلیم‌ها عموما در جنوب شرقی تمام قاره‌ها گسترده‌اند. این شهر چهار فصل، دارای آب و هوای متفاوتی است و باران‌های یکنواختش، زمین را سیراب می‌کند و عطش تنش را فرومی‌نشاند.

  جاذبه‌های گردشگری بلگراد

  هر سرزمین و پهنه‌ای با توجه به اقلیم، فرهنگ، آداب، سنت و مذهب خود، دارای تاریخی متفاوت و جاذبه‌هایی منحصر است. بلگراد، شهر تاریخ و قدمت، جاذبه‌های تاریخی بسیاری را در خود نهفته است. برخی از این جاذبه‌ها عبارت‌اند از:

  موزۀ ملی بلگراد: بزرگ‌ترین و کهن‌ترین موزۀ صربستان که در میدان جمهوری بلگراد با اقتداری چشمگیر خودنمایی می‌کند و در سال 1844 تن به زمین این شهر سپرده است. این موزه، 400 هزار شیء تاریخی را که نشان از دیرینگی این کشور دارد، تنگ در آغوش کشیده و چون مادری از آن محافظت می‌کند. بنای این موزه ارزشی از تاریخ این کشور را به رخ می‌کشد.

  کلیسای سنت مارک : بنایی با گنبدهایی فیروزه‌ای که در سال 1940 پای خود را جای پای کلیسای چوبی نهاد و در قلب پارک تاسماجدان ماوا گزید.

  برج آوالا : بنایی ساخته‌شده در سال 1965 در کوه آوالا واقع در حومۀ بلگراد که در سال 1999 تخریب شد و بار دیگر در سال 2006 بر خاک این سرزمین قد برافراشت و نام خود را به عنوان بلندترین برج مخابراتی بالکان به ثبت رسانید و هم‌اکنون می‌توان به عرشۀ دیدبانی این سازه در ارتفاع 206 متری قدم گذاشت و تا افقی دور، پهنۀ شهری این خطۀ رنگارنگ را به تماشا نشست.

  خیابان کنز میهمانلووا : خیابانی 1.5 کیلومتری، با دیرینه‌ای از تاریخ عثمانی و آغوشی مملو از بناهای تاریخی از قرن 19 که با ابهتی دیدنی به صف شده‌اند و نظمی کهن را به تصویر کشیده‌اند، خیابانی که سنت و تجدد را میان بازوانش گرفته و انبوه کافه‌ها و رستوران‌ها را در دل خود جای داده است.

  کلیسای سنت ساوا : بنایی باشکوه و ملون از مرمر سفید و گرانیت با ارتفاعی به طول بیش از 82 متر و ابهتی نفسگیر که در آغوش آسمان بلگراد خفته است و یکی از بزرگ‌ترین کلیساهای ارتدوکس است که وحدتی با شکوه را در فضای خود در جریان دارد.

  دژ بلگراد : این دژ در دوران نوسنگی به دلیل موقعیت استراتژیکی این منطقه که در تلاقی دو رود دانوب و ساوا قرار داشته، بنا شده است. این دژ در فضایی سبزگون و خوش‌منظر جلوه‌گری می‌کند و جاذبه‌ای هیجان‌انگیز و مقبول برای تاریخ‌دوستان به شمار می‌رود.

  ساحل آدا : مکانی سبز با زیبایی و فضایی چشم‌نواز با انبوهی از تفریحات مهیج و فرح‌انگیز با آغوشی از کافه‌ها و رستوران‌ها و مکانی که هیجان وشادی در فضای رنگینش موج می‌زند و حسی شیرین را در رهگذران به جا می‌گذارد.

  غذاهای بلگراد

  نوع تغذیه و خوراک هر کشور برگرفته از سنت، آداب، رسوم و تاریخ آن کشور است. طعم و نوع پخت غذاهای این پهنه، متاثر از سرزمین‌های اتریش، ترکیه، بلغارستان و یونان است. هنگام سفر به این شهر ، طعم این غذاها را تجربه کنید :

  1)چوابی ( یکی از اصیل‌ترین غذاهای بالکان است. در این غذا، برگ کلم را به دور گوشت چرخ‌کرده می‌پیچند. )، 2) کایماک ، 3) شنیسل کاراجورج ، 4) آیوار ( خاویار گیاهی) ، 5) کوباسیسا ( سوسیسی متشکل از انواع گوشت‌ها) ، 6) موساکای صربستانی ، 7) چوآرتسی ( غذایی که از چربی‌های گوشت استخراج شده است) ، 8) همبرگر صربستانی

  بهترین زمان سفر به بلگراد

  بهار صربستان، چون نامش، بهاری‌ست؛ گاهی آرام و رام، گاهی سرکش و بی‌پروا! تابستان آن نیز به یاری بهار شتافته و روزهایش را به گرما و شب‌هایش را به دست بادهای سردمزاج سپرده است؛ پاییز اما، چون همیشه محجوب و پرغرور، با تعادلی دوست داشتنی ، خنک و بارانی و زمستان اما، سرد و خشک تا به دیدار بهاری آشنا بشتابد.

  برای سفر به این سبزفام پرتاریخ، ذائقۀ شما تعیین کنندۀ زمان است!!!

  چرا تور بلگراد با مانلی پرواز؟

  مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد، با آرزوی داشتن سفری بی ‌تردید برای شما عزیزان ، امکان لمس بهترین تجربه از سفر به صربستان را برایتان فراهم آورده و با ارائۀ تور ارزان‌قیمت و تور لحظه آخری بلگراد در بهترین حالت ممکن، با صداقتی متکی به اعتماد شما ، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است.

  از دیگر برتری‌ها و شاخصه‌های مانلی پرواز، قیمت تور بلگراد است که مناسب‌ترین تورها را در انواع تور اقساطی، تور سازمانی، تور دانشجویی و ... ، به همراهان همیشگی‌اش ارائه می‌دهد. 

  سفرتان سبز!

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن