.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور صربستان | قیمت تور صربستان

  نوع نمایش:
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: تا اطلاع ثانوی منقضی
  مدت اقامت:
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های بلگراد
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: تا اطلاع ثانوی منقضی
  مدت اقامت:
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های بلگراد
  مبدا: تهران
  تاریخ تور:
  مدت اقامت:
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های بلگراد
  مشاهده نظرات کاربران

  تور کشور صربستان

  صربستان، سرزمینی که دستش از دامان دریا کوتاه است و حریصانه به تن دانوب و ساوا چنگ افکنده، در هم‌نشینی با سرزمین‌های مجارستان، رومانی، بلغارستان، جمهوری مقدونیه، کرواسی و بوسنی، چون زمردی آرامش‌بخش، تن به زمین سپرده است.  این کشور، مرزهای خود را پس از جنگ جهانی دوم خط‌کشی کرده و خود را در آغوش گرفته است. این کشور در بازوان شبه‌جزیرۀ بالکان و جلگۀ پانونین، در پهنه‌ای سبز و پرتاریخ، زمان را از تیررس نگاهش عبور می‌دهد. صربستان، دشت‌های کوچک و بزرگی در بطن دارد که سرسبزی و فضایی حیرت‌انگیز به این پهنه بخشیده است. این سرزمین، به دلیل دست‌ودلبازی و بخشندگی رودخانۀ دانوب و شاخه‌های آن، از آبیاری زمین‌های کشاورزی‌اش تا حد چشمگیری  بی‌نیاز است.

  صربستان نیز از تاریخ پر هیاهو و پرفراز و نشیب، بی‌نصیب نبوده است. این کشور نیز در زمرۀ آن پهنه‌هایی است که در سیطره بودن امپراطوری عثمانی را تجربه کرده است . اکنون این کشور، انواع نژادهای صربی، مجاری، بوسنیایی، کولی، یوگسلاوی و ... را در لوای خود به تساهل جای داده و از آن اجتماعی پرتعامل  پدید آورده است.

  این کشور از لحاظ مذهب، یکی از نامتجانس‌ترین پهنه‌هاست. برای صدها سال، دین‌های ارتودوکس و کاتولیک در این کشور صاحب نفوذ بوده‌اند و پس از آن، اسلام جا پای دگر مذاهب گذاشت و تخت قدرت را از آن خود کرد؛ اما اکنون، ارتودوکس، بیشترین نفوذ را در این سرزمین دارد و جمعیتی در حدود 80 درصد را در بر می‌گیرد.

  اقلیم این کشور متاثر از اقلیم اوراسیا، اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه است و دارای آب و هوای نیمه‌گرمسیری قاره‌ای ( آب و هوای نیمه‌گرمسیری مرطوب) است. شمال این کشور دارای آب و هوای قاره‌ای است، یعنی زمستان‌های سرد و تابستان‌های گرم و مرطوب با بارش‌های پراکنده و جنوب کشور دارای تابستان‌ها و پاییزهای خشک و زمستان‌های نسبتا سرد با بارش‌های سنگین برف و باران در کوهستان است.

  اقتصاد صربستان  در بازاری نوظهور به رشدی صعودی دست یافته است. کشاورزی، صنعت، انرژی و توریست، از مهم‌ترین منابع کسب درآمد این سرزمین سبزفام به‌شمار می‌آیند.

  صربستان، کشوری با با 5 بنای تاریخی – فرهنگی حائز اهمیت است که در لیست میراث جهانی به ثبت رسیده‌اند.  این کشور آغوشی از ابنیه‌های تاریخی، صومعه‌ها و بناها را در خود دارد که فضایی نفسگیر برای میهمانانش به شمار می‌آید.

  مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد ، با آرزوی داشتن سفری بی‌تردید برای شما عزیزان، امکان نفوذ به قلب تاریخ این کشور را فراهم آورده و با ارائۀ تورهای لحظه آخری و تورهای ارزان   بلگراد، بستر کشف نادانسته‌ها را گسترده و با ارائۀ خدماتی صادقانه ، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است. سفرتان سبز!

      نویسنده: نسیم احمدی خلیلی


  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن