تور صربستان

نوع نمایش:
تور لحظه آخری صربستان

تور لحظه‌ آخری صربستان

صربستان، سرزمینی تاریخی و سبزفام در هم‌نشینی دل‌انگیزی با دو رود دانوب و ساوا، شهری مملو از فرهنگی غنی و سنت‌هایی چندصد ساله است که جاذبه‌های فراوانی را در بطن خود جای داده است. تور لحظه آخری صربستان، فرصتی مغتنم برای گردش‌دوستانی است که در هوس تماشای این کشور نیمه‌گرمسیری‌اند.  با تور صربستان لحظه آخری، سفری مقرون‌به‌صرفه و ارزان، حتی در هتل‌های لوکس 5 ستاره انتظارتان را می‌کشد  و می‌توانید سفری متفاوت را تجربه کنید. 

خدمات تور لحظه آخری صربستان: بلیط رفت و برگشت/اقامت در هتل با تمام خدمات رفاهی/ترانسفر فرودگاهی/یک گشت شهری با ناهار/بیمه مسافرتی/لیدر فارسی زبان

توضیحات تور لحظه آخری صربستان: تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده مسافر میباشد. (اعتبار پاسپورت حداقل 7 ماه) طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد.

تا اطلاح ثانوی مسافرین محترم جهت سفر به صربستان ملزم به اخذ ویزا از سفارت می‌باشند.

با توجه به نوسانات نرخ ارز، جهت اطلاع از نرخ‌های روز تماس بگیرید.

نرخ‌ها ویژه ایام عادی و غیر تعطیل می‎باشد و در تعطیلات به نرخ تورها اضافه خواهد شد. 

هتلهای شهر: هتل های بلگراد
تاریخ تور: آبان 97
مدت اقامت: سه شب و چهار روز
ایرلاین: ایران ایر
شروع قیمت: 6830000
تور ارزان صربستان

تور ارزان صربستان

صربستان، شهری تاریخی با بستری از سبزی‌هاست که دو رود ساوا و دانوب را تنگ در آغوش کشیده است. این کشور با تمدنی کهن و پر فرازونشیب، به مکانی بی‌نظیر برای عاشقان سفر مبدل شده است. این کشور که به سرزمین اسطوره‌ها و افسانه‌ها شهرت دارد، به دلیل آداب، سنت و فرهنگ خود، به یکی از سرزمین‌های پرجاذبه برای گردشگری تبدیل شده است. تور ارزان صربستان، راهی برای رسیدن به این یشمِ خوش‌چهره بر جغرافیای زمین است. در تور صربستان ارزان، می‌توانید با قیمتی مناسب و مقرون‌به‌صرفه، سفری لذت‌بخش و خاطره‌انگیز را در هتل‌های 3 و 2 ستاره با کیفتی مناسب و مقبول تجربه کنید.

 مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

خدمات تور ارزان صربستان: بلیط رفت و برگشت/اقامت در هتل با تمام خدمات رفاهی/ترانسفر فرودگاهی/یک گشت شهری با ناهار/بیمه مسافرتی/لیدر فارسی زبان

توضیحات تور ارزان صربستان: تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده مسافر میباشد. (اعتبار پاسپورت حداقل 7 ماه) طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد. 

تا اطلاح ثانوی مسافرین محترم جهت سفر به صربستان ملزم به اخذ ویزا از سفارت می‌باشند.

با توجه به نوسانات نرخ ارز، جهت اطلاع از نرخ‌های روز تماس بگیرید.

نرخ‌ها ویژه ایام عادی و غیر تعطیل می‎باشد و در تعطیلات به نرخ تورها اضافه خواهد شد. 

هتلهای شهر: هتل های بلگراد
تاریخ تور: آبان 97
مدت اقامت: سه شب و چهار روز
ایرلاین: اطلس گلوبال
شروع قیمت: 6700000

چرا تور صربستان؟ 

صربستان، سرزمینی که دستش از دامان دریا کوتاه است و حریصانه به تن دانوب و ساوا چنگ افکنده، در هم‌نشینی با سرزمین‌های مجارستان، رومانی، بلغارستان، جمهوری مقدونیه، کرواسی و بوسنی، چون زمردی آرامش‌بخش، تن به زمین سپرده است. این کشور، مرزهای خود را پس از جنگ جهانی دوم خطکشی کرده و خود را در آغوش گرفته است. این کشور در بازوان شبه‌جزیرۀ بالکان و جلگۀ پانونین، در پهنه‌ای سبز و پرتاریخ، زمان را از تیررس نگاهش عبور می‌دهد. صربستان، دشت‌های کوچک و بزرگی در بطن دارد که سرسبزی و فضایی حیرت‌انگیز به این پهنه بخشیده است. این سرزمین، به دلیل دست‌ودلبازی و بخشندگی رودخانۀ دانوب و شاخه‌های آن، از آبیاری زمین‌های کشاورزی‌اش تا حد چشمگیری بی‌نیاز است.
صربستان نیز از تاریخ پر هیاهو و پرفراز و نشیب، بی‌نصیب نبوده است. این کشور نیز در زمرۀ آن پهنه‌هایی است که در سیطره بودن امپراطوری عثمانی را تجربه کرده است. اکنون این کشور، انواع نژادهای صربی، مجاری، بوسنیایی، کولی، یوگسلاوی و ... را در لوای خود به تساهل جای داده و از آن اجتماعی پرتعامل  پدید آورده است. 
این کشور از لحاظ مذهب، یکی از نامتجانس‌ترین پهنه‌هاست. برای صدها سال، دین‌های ارتودوکس و کاتولیک در این کشور صاحب نفوذ بوده‌اند و پس از آن، اسلام جا پای دگر مذاهب گذاشت و تخت قدرت را از آن خود کرد؛ اما اکنون، ارتودوکس، بیشترین نفوذ را در این سرزمین دارد و جمعیتی در حدود 80 درصد را در بر می‌گیرد. 
اقلیم این کشور متاثر از اقلیم اوراسیا، اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه است و دارای آب و هوای نیمه‌گرمسیری قاره‌ای (آب و هوای نیمه‌گرمسیری مرطوب) است. شمال این کشور دارای آب و هوای قاره‌ای است، یعنی زمستان‌های سرد و تابستان‌های گرم و مرطوب با بارش‌های پراکنده و جنوب کشور دارای تابستان‌ها و پاییزهای خشک و زمستان‌های نسبتا سرد با بارش‌های سنگین برف و باران در کوهستان است. 
اقتصاد صربستان در بازاری نوظهور به رشدی صعودی دست یافته است. کشاورزی، صنعت، انرژی و توریست، از مهم‌ترین منابع کسب درآمد این سرزمین سبزفام به‌شمار می‌آیند. 
صربستان، کشوری با 5 بنای تاریخی – فرهنگی حائز اهمیت است که در لیست میراث جهانی به ثبت رسیده‌اند. این کشور آغوشی از ابنیه‌های تاریخی، صومعه‌ها و بناها را در خود دارد که فضایی نفسگیر برای میهمانانش به شمار می‌آید. 
مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد، با آرزوی داشتن سفری بی‌تردید برای شما عزیزان، امکان نفوذ به قلب تاریخ این کشور را فراهم آورده و با ارائۀ تورهای لحظه آخری و تورهای ارزان بلگراد، بستر کشف نادانسته‌ها را گسترده و با ارائۀ خدماتی صادقانه ، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است. سفرتان سبز!