.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور شیراز

  نوع نمایش:
  قیمت از 560,000تومان
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: 1 تا 30 مهر
  مدت اقامت: دو شب
  نوع سفر: هوایی/زمینی
  هتلهای شهر: هتل های شیراز
  قیمت از 510,000تومان
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: 1 تا 30 مهر
  مدت اقامت: دو شب
  نوع سفر: قطار 4 تخت/6 تخت
  هتلهای شهر: هتل های شیراز
  قیمت از 920,000تومان
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: 1 تا 30 مهر
  مدت اقامت: دو شب
  نوع سفر: هوایی
  هتلهای شهر: هتل های شیراز
  قیمت از 380,000تومان
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: 1 تا 30 مهر
  مدت اقامت: دو شب
  نوع سفر: اتوبوس
  هتلهای شهر: هتل های شیراز
  قیمت از 510,000تومان
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: 1 تا 30 مهر
  مدت اقامت: دو شب
  نوع سفر: قطار 4 تخت/6 تخت
  هتلهای شهر: هتل های شیراز
  مشاهده نظرات کاربران

  درباره تور شیراز

  شیراز ، شهر راز ، شهر رمز، شهر مُلَوَنی از تمدن و باستان، همان قیرازیس و شیرازیس تاریخی، چشمه‌ای جوشان از علم و هنر ، واقع در منطقۀ کوهستانی زاگرس، پهنه‌ای دیرینه و نامدار و کلان‌شهر استان فارس است که میزبانی بی‌نقص برای استقبال از میهمانان تور شیراز به شمار می‌آید که در انواع و با قیمت‌های مختلف، توسط آژانس هواپیمایی مانلی پرواز عرضه می‌شود

  دیرینۀ سند شدۀ این شهر بر الواح گِلی ، به 2000 سال پیش از میلاد مسیح باز می‌گردد. شیراز، شهری که دمش مسیحاست و لذتی بی‌خش و ابریشمی را تن پوش روح و جان می‌سازد.

  به روایاتی، شهرۀ این شهر به نام پسر سومین شاه جهان، تهمورث ، بازمی‌گردد. کشف نام این شهر در خشت‌نبشته‌های عیلامی و آثار باستانی شهر پارسه ( تخت جمشید) ، موید قدمت تاریخی این پهنۀ بکر و خیره کننده است. این شهر پر اسرار ، حوادث بسیاری را به چشم دیده و روزهای پرقصۀ بسیاری را در دفتر قدمت خود به ثبت رسانده است. امروزه می‌توانید این داستان‌هایی را که در جاذبه‌ های تاریخی شیراز نهفته‌اند، به لطف روش‌های سهلی که امروزه پیش روی گردشگران قرار گرفته‌اند (همچون تور ارزان شیراز و تور لحظه آخری شیراز) بشنوید و از نزدیک، خاطراتشان را لمس کنید و از کشف زمان و تاریخ لذت برید.

  کوه‌های نسبتا مرتفعی که شهر را تنگ در آغوش کشیده‌اند ، از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. این تکه‌ای از بهشت، جغرافیایی مبهوت‌کننده و شاهکاری افسونگر است. نظارۀ این شهر و تنفس در هوای نازپرورده‌اش، لذتی شگرف را به خون تزریق می‌کند؛ همچنین حضورِ نقشِ نام‌آوران هنرمندی چون حافظ، سعدی، باباکوهی، قاآنی شیرازی، وصال شیرازی، اهلی شیرازی، وصاف شیرازی ، حیدر شیرازی ، شاه داعی‌الله ، عرفی شیرازی و بسیاری دگر در زمینۀ شعر و ادب، نقشی دگر بر زمین و آسمان این شهر کشیده است

  تور شیراز مانلی پرواز | قیمت تور شیراز

  آب و هوای شیراز

  در عصر حاضر، شیراز در تقسیمات اقلیمی ، در زمرۀ پهنه‌های معتدل شمالی قرار گرفته است. این خطه دارای اردیبهشتی برین و آبانی بهشتی است. فصل بهار به یمن حضور شکوفه‌ساران ، جامۀ عروس بر تن طبیعت می‌کند و عطر بهار‌نارنج را به خجستگی شکوه این میهمان، در هوا می‌پراکند و تابستان در عطش رسیدن به فصل عشاق می‌سوزد و پاییز با غرور و هزار رنگش، با آغوشی از باران ، به استقبال زمستان پر تجربه و پُر توشه ، گام برمی‌دارد.

  جاذبه های شیراز 

  جاذبه‌ های گردشگری شیراز ، از لحاظ حجم ، یکی از حیرت‌آورترین پهنه‌های ایران‌زمین است. این شهر ، شکوهی بی‌بدیل را بر شانه‌های تاریخی خود حمل می‌کند و تاریخ پر طمطراق خود را دلبرانه به رخ می‌کشد و با فریبایی و غمزه‌ای منحصر، جلوه‌گری می‌کند. هرچند این شهر در کشاکش بی‌مهری‌های فراوانی قرار گرفته و آثار تاریخی بسیاری را به دلیل برخی بی مهری ها به باد تخریب سپرده، هنوز هم سرش بر فراز مباهات می‌چرخد و خوش ، خودنمایی می‌کند . برخی از جاذبه ‌هایی که دیدنشان غروری ملی را به جانتان می‌نشاند ، از قرار زیر هستند که برخی نیز با فاصلۀ چندین کیلومتر از شیراز قرار دارند که شکوه دیدنشان، بعد مسافت را بی‌ارزش می‌کند :

  آتشکدۀ صمیکان ، آرامگاه حافظ، آرامگاه خواجوی کرمانی ، آرامگاه سعدی، ارگ کریم خان زند، باغ جهان‌نما، باغ ارم، باغ چهل تن ، باغ دلگشا، باغ عفیف‌آباد، باغ نارنجستان قوام ، باغ هفت‌تن ، حمام باغ نشاط، عمارت کلاه فرنگی، نقش برجستۀ بهرام، عمارت باغ ایلخانی، عمارت باغ نشاط ، قصر ابونصر، عمارت دیوانخانه ، عمارت کلاه فرنگی باغ نظر، قلعۀ کک‌ها ، مدرسۀ آقاباباجان و موزۀ پارس که در زمرۀ آثار و جاذبه‌ های تاریخی شیراز قرار می گیرند و جاذبه‌هایی چون آبشار کوهمره سرخی، چشمۀ خارگان، چشمۀ ریچی، پارک ملی بمو، ، باغ پرندگان شیراز، دریاچۀ دشت ارژن، دریاچۀ مهارلو، رکن آباد، رودخانۀ قره‌آغاج ، روستای قلات، گردشگاه آتشکده و کوه سبزپوشان که در فوج جاذبه‌های طبیعی قرار دارند 

  تور شیراز مانلی پرواز | قیمت تور شیراز

  غذاهای شیراز

  نوع تغذیه و روش طبخ آن در هر گستره‌ای ، نشان از آداب، رسوم، سنت و دیرینگی آن پهنه دارد. هنگام حضور در این شهر پرآوازه و مهیج، چشیدن طعم لذیذ و خوش‌طعم این غذاها را فراموش نکنید! شاید در تمام رستوران های شیراز این غذاها را نیابید، ولی قطعا غذاخوری‌هایی هستند تا لذت چشیدن این غذاها را به کامتان بریزند.

  1)کلم پلو   ، 2) پلوی اسفندی ، 3) قورمۀ به ، 4) شکر پلو ، 5) مرصع پلو ، 6) هویج پلو، 7) اشکنۀ شیرازی ، 8) دمپختک شیرازی ، 9) کوفته سبزی، 10) آش ماست ، 11 ) آش سبزی ، 12) یخنی

  بهترین زمان سفر به شیراز

  شیراز یکی از زیباترین و دلنشین‌ترین پهنه‌ها برای تماشا و رفع خستگی ناشی از التهاب‌ها و روزمرگی‌هاست. این شهر با اقلیمی معتدل در تمام ماه‌های سال، می‌تواند میزبانی بی‌نظیر باشد و در استقبال از میهمانانش ، شگفتی‌هایی دور از ذهن را در طبق اخلاص میهمان‌نوازی بنهد و پیشکش قدم‌هایشان کند؛ اما به یقین می‌توان اذعان داشت که اردیبهشت، خلدبرینی باشکوه در این پهنه است که شوکت سبزی و هوای تازه‌اش جانی تازه به کالبدتان می‌دمد. مهر و آبان نیز با لطفی پررنگ و پرنشاط، استقبالی گرم و دلبرانه از میهمانانش خواهد داشت.

  تور شیراز مانلی پرواز | قیمت تور شیراز

  چرا سفر به شیراز

  شیراز، مهد هنر و فرهنگ و شعر، با انبوه جاذبه‌های بی‌بدیل و شگفت‌انگیز و معماری‌های خیره‌کننده، با قدمتی چشمگیر، خطه‌ای بی‌نظیر برای گذراندن دمی و حبس کردن آرامشی خلسه‌وار است.

  این شهر با حال و هوایی آشنا و مردمانی خونگرم و دست و دلباز در خرج محبت، خانه‌ای دگر در فراسوی خانۀ شما است که احساس مالکیت را جایگزین حس غربت می‌کند. این شهر رنگارنگ و خوش‌لعاب، با در آغوش کشیدن تلفیقی از سنت، تمدن ، باستان ، تاریخ و زیبایی ، به مکانی شگفت‌انگیز برای رسیدن به تجربه‌هایی خارق‌العاده مبدل شده است. سفر به این شهر خیال‌انگیز و هنرپرور را فراموش نکنید و در هوای خوشِ سنت و تمدنش، هوایی متفاوت استنشاق کنید.

  چرا تور شیراز مانلی پرواز؟

  مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد، با آرزوی داشتن سفری بی ‌تردید برای شما عزیزان ، امکان لمس بهترین تجربه از سفر به شیراز را برایتان فراهم آورده و با ارائۀ ارزانترین قیمت تور شیراز در بهترین حالت ممکن، با صداقتی متکی به اعتماد شما ، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است. سفرتان سبز!

  نویسنده: نسیم احمدی خلیلی

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  4.7 / 5 4.7 5 13
  بر اساس 13 رتبه بندی کاربران
  76.9%
  15.4%
  7.7%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن
  تور شیراز زمینی
  نقاط قوت
  هتل جام جم عالی
  نقاط ضعف
  طولانی بودن مدت زمان قطار
  نظر
  من زمینی با قطار به شیراز سفر کردن تقریبا 18 ساعت راهه پدرمون درومد ولی واقعا خوش گذشت هتل جام جم بودیم و گشت ها هم خیلی منظم انجام شد
  تور شیراز هتل الیزه
  نقاط قوت
  بسیار تمیز و ارام.پکیج چای و آب معدنی هر روز به صورت رایگان سرو مبیشود. منظم بودن پرسنل
  نقاط ضعف
  تلفن در اتاق ندارد .ترانسفر فرودگاهی ندارد
  نظر
  بسیار خوب
  هتل سنتی وکیل
  نقاط قوت
  نوساز بود سال 96 افتتاح شده بود هتل نیمه سنتی و خوبی بود
  نقاط ضعف
  امکانات هتل محدود بود مثلا اینترنت گه گاهی قطع میشد
  نظر
  از نظر تمیزی و خدمات و برخورد کارکنان خیلی خوب بود دسترسی به شاهچراغ و حمام وکیل و مسجد نصیرالملک خیلی خوب بود. واقعا برخورد کارکنان خیلی خوب و مهمانواز بودن
  تور شیراز
  نقاط قوت
  کیفیت خوبِ هتل
  نظر
  توری که ازتون گرفتیم واقعا از همه نظر عالی بود پروازمون به موقع انجام شد هتلمون هم 3 ستاره کریمخان بود خیلی لوکس بود و اتاقمون عااالی بود. ممنون از کارشناستون که یه تور خوب و کم هزینه رو معرفی کردن من از چندجا دیگم قیمت گرفتم آژانس شما پاین ترین هزینه ولی با کیفیت ترین رو معرفی کرد.