.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور روسیه | قیمت تور روسیه

  نوع نمایش:
  قیمت از 9,895,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: تا اطلاع ثانوی منقضی
  مدت اقامت: نه شب
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های روسیه
  مشاهده نظرات کاربران

  تور کشور روسیه

  روسیه، پرپهناترین و وسیع‌ترین کشور جهان است در اوراسیا ، در آسیای شمالی و اروپای شرقی قرار گرفته است و با اقیانوس آرام شمالی، منجمد شمالی ، دریای خزر ، دریای سیاه و دریای بالتیک، مرز آبی دارد. این سرزمین پهناور در محاط خود ، با پهنه‌های کرۀ شمالی، چین، مغولستان، قزاقستان، اوکراین، بلاروس، لتونی، استونی، فنلاند و نروژ ، هم‌جوار است. روسیه، در آغوش گیرندۀ بزرگ‌ترین رود اروپا به نام ولگا ، است.

  در این کشور که رشد جمعیت تقریبا منفی است ، بیشتر مردم در قسمت غرب آن زندگی می‌کنند و در جمع، 160 گروه قومی را تشکیل می‌دهند. روسیه، کشوری فدرال با تقسیماتی پیچیده و دشوار است . این کشورِ نه‌چندا پهناور در گذشته ، در آغاز قرن 18 و با حضور و توانمندی شاه پتر بزرگ ، به یک امپراطوری وسیع و چشمگیر مبدل شد.

  این خطه با تاریخی کهن که بستر حوادث بسیاری بوده و جنگ‌های بسیاری را تجربه کرده و قصه‌های بی‌شماری را در کتاب تاریخ خود به ثبت رسانده ، کشوری‌ست که راه‌ها و کوره‌راه‌های پرفراز و فرودی را پشت سر گذاشته است . این کشور با تاریخی خونبار در برخی دوره‌ها و با داشتن انواع مکتب‌ها و تفکرات ، در دو قرن اخیر، سال‌های متفاوت حکومتی و اجتماعی را گذرانده و جنگ‌های داخلی و خارجی بسیاری را تجربه کرده است. در حال حاضر، این سرزمین یکی از پنج کشوری است که دارای سلاح‌های هسته‌ای و بزرگ‌ترین انبار این جنگ‌افزارها است. روسیه قدرت بزرگی در منطقه به شمار می‌آید و حتی می‌توان اذعان داشت که به‌عنوان یک ابرقدرت شناخته شده است. کشور روسیه یکی از قدرتمندترین سرزمین‌ها در شرایط اقتصادی است و دلیل عمدۀ آن وجود منابع طبیعی فراوان، به ویژه نفت و گاز و استفادۀ بهینه از این دارایی‌هاست.

   

  در روسیه ، دین به چهار شاخۀ مسیحت ، اسلام، بودایی و یهودیت، منشعب شده است.

  وسعت و پهناوری این کشور و دور افتادنش از دریا سبب شده که شرایط اقلیمی مرطوب بر این سرزمین غلبه کند، آب و هوایی که به جز قسمت تاندارا و جنوب شرقی آن، در دگر قسمت‌ها شایع است.

  کوه‌های واقع شده در جنوب این سرزمین، مانع ورود جریان توده‌های هوای گرم از اقیانوس هند می‌شود و این درحالی است که دشت‌های غرب و شمال این پهنه، راه نفوذ جریان‌های جوی اقیانوس اطلس و قطب شمال را باز می‌کنند. بیشتر مناطق شمال این کشور و سیبری دارای آب و هوایی با زمستان‌های طولانی و بسیار سرد و تابستان‌هایی کوتاه و خنک هستند؛ با این‌حال با تمام سردی و حتی در برخی نقاط، یخبندانی‌اش، دارای جاذبه‌های عجیب و غریب و تاریخی بسیاری است و طبیعت بکر و حیزت‌انگیزی دارد که هر دیده‌ای را به تماشای زوایای پنهان و پیدای خود وسوسه می‌کند.

   

  روسیه با داشتن تاریخی غنی و کهن، معماری‌هایی ملفق از سبک مدرن و سنتی، جاذبه‌های حیزت‌انگیزی چون قصرها، کاخ‌ها و کلیساها، با طبیعتی بکر و بی‌نظیر، جنگل‌هایی مخروطی و گسترده و چمنزارهایی بی‌حصار ، کشوری مطبوع و دیدنی است و با داشتن بزرگ‌ترین ذخایر جنگلی جهان، به عنوان ریه‌های اروپا شناخته می‌شود. این کشور از لحاظ تنوع زیستی ، جزء یکی از مهم‌ترین کشورها به شمار می‌آید.

  از این کشور دیدن کنید و جهانی دیگی را از نظر بگذرانید و تجربه‌های متفاوتی را با بندبند وجودتان لمس کنید.

  مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد ، با آرزوی داشتن سفری بی‌تردید برای شما عزیزان، امکان نفوذ به قلب تاریخ این کشور را فراهم آورده و با ارائۀ تورهای سن‌پترزبورگ و مسکو ، بستر کشف نادانسته‌ها را گسترده و با ارائۀ خدماتی صادقانه ، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است. سفرتان سبز!

      نویسنده: نسیم احمدی خلیلی


  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن