• مجله گردشگری
 • اخذ ویزا
 • تورها
 • تور اقساطی
 • تور اروپا
 • تورهای کانادا
 • تور طبیعت گردی
 • هتلها
 • بلیط هواپیما
 • استخدام
 • تماس با ما
 • درباره ما
 • تاریخ تور
  مدت اقامت
  ایرلاین
  شروع قیمت

  تور کوش آداسی | قیمت تور کوش آداسی

  نوع نمایش:
  تور لحظه آخری کوش آداسی

  تور لحظه آخری کوش آداسی

  کوش ‌آداسی، جزیره‌ای پرنده‌صورت، در پناه ساحل ماسه‌ای دریای اژه با قصه‌ای پر تب‌وتاب و افسانه‌ای، نقطه‌ای بکر و مبهوت‌کننده است که هر سفر دوستی را برای دیدن این جغرافیا وسوسه می‌کند. تور لحظه آخری کوش ‌آداسی که در تمام ایام سال توسط آژانس هواپیمایی مانلی پرواز در دسترس است، در آخرین لحظه به گردشگران این شانس را می‌دهد که با قیمتی بسیار ارزان‌تر به این خطۀ نیلگون و غرق در سبزی سفر کنند ، که فرصتی مغتنم به‌شمار می‌آید و به دلیل خالی ماندن صندلی‌های هواپیما برای گردشگران حاصل شده است. با  تور کوش‌ آداسی ، رویای دیدن این سرزمین اسطوره‌های یونانی برایتان تحقق خواهد یافت.

   سفر با تور لحظه آخری کوش آداسی خود را در میان شهری خواهید یافت که افتخار میزبانی از مریم مقدس را در روزهای پایانی‌اش داشته است. خانۀ مریم باکره و سنت جان که از همراهان ایشان بود، از جاذبه های تاریخی فرهنگی کوش آداسی و سندی بر اثبات این ادعا به شمار می‌آید؛ همچنین این شهر، روزگاری موطن هنرمندان مجسمه‌ساز بسیاری بوده که آثار آن‌ها را در جای جای این خطه و سرتاسر امپراطوری روم مشاهده خواهید کرد.


  تور لحظه آخری کوش آداسی


  علاوه بر تاریخی کهن و پرماجرا، این ریزورت ساحلی مورد الطاف بی‌بدیل طبیعت نیز قرار گرفته است و از سواحلی که هر تن خسته‌ای را به آغوش خیس خود دعوت کرده تا کوهستان‌های زمردینی که حتی قبل از فرود نظرتان را به خود جلب می‌کنند، گواهی بر این امرند. جاذبه‌ های کوش آداسی به نوبۀ خود سهم عظیمی در تشویق گردشگران به انتخاب تور لحظه آخری کوش آداسی داشته‌اند.

  صورت تازۀ این شهر که پس از محبوبیت تور لحظه آخری کوش آداسی توسط مسئولان دولتی این کشور به آن داده شد نیز نقش بسزایی در حفظ گردشگران به این پهنه داشته است و مجموعه‌هایی همچون هتل‌ها و مراکز خرید کوش آداسی که مکملی بر چهرۀ طبیعی و تاریخی این شهرند، محصول درایت مسئولان این خطه هستند.

  مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  قیمت از 4/320/000
  تاریخ تور: 30-31 خرداد
  مدت اقامت: شش شب و هفت روز
  ایرلاین: اطلس گلوبال
  هتلهای شهر: هتل های کوش آداسی
  تور ارزان کوش آداسی

  تور ارزان کوش آداسی

  کوش‌آداسی، جغرافیایی است که به نام شهر اسطوره‌های یونانی شهره است، این شهر یکی از شاخص‌ترین و برترین نقاط گردشگری ترکیه به‌شمار می‌آید. کوش‌آداسی در هم‌نشینی مراکز توریستی دیگری قرار دارد که هر گردشگری را به خود مجذوب می‌کند. کوش‌آداسی حاصلخیز و بارور، شهر آب‌های فیروزه‌فام و آفتاب زرین است. برای رفتن به این شهر ساحلی، تور کوش‌ آداسی، راهی ارزان، سهل و  بی‌دغدغه است. در تور ارزان کوش ‌آداسی که با قیمتی مناسب و ارزان، بستر سفری رویایی را فراهم می‌آورد، خیال رسیدن به این سرزمین خیال‌انگیز به بیداری‌ای دل‌انگیز مبدل خواهد شد.

  شاید آوازۀ این شهر، همچون سایر تورهای ترکیه به گوشتان نرسیده باشد؛ اما با یک جست‌وجوی ساده خواهید دید که نام ناشناختۀ این خطه از دیرباز با اساطیر یونانی و شخصیت‌های بزرگی همچون مریم مقدس و سنت جان تداعی شده و با سفر به کوش آداسی هم می‌توانید شخصا تاریخی که هزاران حکایت برای گفتن دارد را به تماشا بنشینید.

  شاید اگر در اولین توقفتان در این تفرجگاه به سمت ساحل شلوغ و پرشور این شهر بروید، باورتان نشود که روزگاری به جای این خیل عظیم جمعیت، کوش آداسی را ساکنان مجسمه‌ساز آن اشغال کرده و آثار هنری خود را به سرتاسر امپراطوری روم باستان فرستاده‌اند. در جاذبه‌ های تاریخی فرهنگی کوش آداسی، نشانی از تمدن و قدمت آغشته به تقدس بزرگانی را نظاره خواهید کرد که همچون متقاضیان تور ارزان کوش آداسی ،جذب آرامش نهان در سبزی کوه‌ها و زلال دریای آن شده‌اند.


  تور ارزان کوش آداسی


  اما در میان کوه‌های سبز و سواحل متعدد این ریزورت ساحلی، اگر به دقت گوش فرا دهید، صدای چرخ دنده‌های زندگی مدرن را که به مراکز خرید کوش آداسی نیرو می بخشند، خواهید شنید. قطعا گشتی در تمام دیدنی‌ های کوش آداسی که طیف وسیعی از تاریخ مسیحیت، هنر باستانی مجسمه‌سازی و طبیعت روح‌نواز را در بر می‌گیرند، کافی‌ست تا دلیل محبوبیت تور ارزان کوش آداسی را دریابید.

  سفر به کوش آداسی در هر فصلی جذابیت‌های خاص به خودش را دارد و از ورزش های آبی تا اسکی در مجموعه‌های این پهنه امکان‌پذیر خواهد بود؛ اما سوای زمانی که برای سفر انتخاب می‌کنید، به خاطر داشته باشید که  تور ارزان کوش آداسی، همیشه برای سفری کم هزینه در اختیارتان خواهد بود.

     مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  قیمت از 3/390/000
  تاریخ تور: 17 خرداد
  مدت اقامت: شش شب و هفت روز
  ایرلاین: ایران ایر
  هتلهای شهر: هتل های کوش آداسی
  تور کوش‌آداسی با پرواز ایران‌ایر

  تور کوش آداسی با پرواز ایران ایر

  تاریخ تور: خرداد 98
  مدت اقامت: 6 شب و 7 روز
  ایرلاین: ایران ایر
  هتلهای شهر: هتل های کوش آداسی

  چرا تور کوش آداسی

  کوش‌آداسی، به معنای جزیرۀ پرنده، خفته در طرۀ ماسه‌ای منطقۀ اسطوره‌های یونانی، دریای اژه، یکی از بکرترین و برجسته‌ترین نقاط گردشگری ترکیه به شمار می‌آید که امروزه سفر به آن از طریق تورهای آژانس هواپیمایی مانلی پرواز ممکن شده است. این شهر در گرداگرد خود با شهرهای سلجوق، پاموجاک و شبه‌جزیرۀ دیلک، هم‌نشین و در قلب مراکز توریستی، مانند ازمیر، شهر تاریخی افسوس، پاموک کاله ( قلعۀ پنبه‌ای، محلی با آبگیرهای آبگرم طبیعی)، مارماریس ( شهری نشسته در سواحل نیلگون مدیترانه) و بودروم، تن به زمین آناتولی ساییده است و بازدید از همین جاذبه‌هاست که  تور کوش آداسی را به محبوب‌ترین‌ها در میان مقاصد گردشگری ترکیه مبدل ساخته است.

  این سفر علاوه بر مزیت قیمت تور کوش آداسی در ارزان‌ترین و بهترین حالت، به شما فرصت می‌دهد تا به دل تاریخ و طبیعت کوش آداسی بزنید و از دیدن جاذبه های گردشگری کوش آداسی غرق لذت شوید.

  کوش‌آداسی، تاریخ پرفراز و نشیبی را در دفتر پیدایش خود قلم زده و حوادث بسیاری را از سر گذرانده و پس از رهایی از سیطرۀ ایرانیان، امپراطوری روم و تاخت و تاز یونانیان، به قلب ترکیه بازگشته است و این فراز و نشیب‌ها امروزه در جاذبه های تاریخی تفریحی کوش آداسی نمود پیدا کرده‌اند. این شهر دارای ابنیه‌های تاریخی و باستانی بسیاری است که بر تن هر کدام، قصه‌ای نهفته است و معماری آن، انعکاسی از تاریخ همان زمان دارد.

  کوش‌آداسی در جغرافیای حاصلخیز و خوش‌خاک، خفته و زیتون و انگور و انجیر را در زمین‌های بارورش برای زایشی پربار در آغوش گرفته است. کوش‌آداسی، شهر آفتاب طلایی و آب‌های زنگاری و موج‌های کف‌آلود، پهنه‌‌ای بهت‌انگیز و خیره‌کننده است.

  کوش آداسی با اندام کبوترانه‌اش، با انباشتن انبوه جاذبه‌های تاریخی، دیدنی، شگف‌انگیز و خارق‌العاده در بطن خود، با سواحل لاجوردی و براق وجنگل‌های انبوه کاجش، فضایی بکر و نفسگیر برای تماشا و رهایی از تنش‌ها و روزمرگی‌های تکراری است. این جزیره با انبوه دیدنی‌ها و جاذبه‌های پر آب و تابش، هیجانی ولوله‌انگیز و سکونی پر آرامش را در جان میهمانانش می‌نشاند و از ترکیب این دو، حس و حالی متفاوت را برایشان خلق می‌کند. شیرینی این شهد، گوارای جانتان!

  قیمت تور کوش آداسی را در بهترین حالت از آژانس مسافرتی مانلی پرواز بخواهید تا فارغ از هر دل‌مشغولی و اضطرابی، سفری پرخاطره و خوش را تجربه کنید.

   آب و هوای کوش آداسی

  این شهر ساحلی به یمن دریای مدیترانه و اژه، با آب و هوایی معتدل و خوش، هم‌آغوش است. تابستان‌هایی گرم و ملایم و زمستان‌هایی سرد و دوستانه، میهمان‌های هر سالۀ این شهر پررنگ و لعاب و حیرت‌انگیزند. در این شهر، با هر چهار فصل می‌توانید هم‌نشین و همراه شوید و از این ترکیب خوش از الطاف طبیعت که سفر به کوش آداسی را این‌چنین در سر گردشگران انداخته غرق در لذت شوید و آب و هوای کوش اداسی را با عطری از پاکی به ریه‌هایتان میهمان کنید.

   تور کوش آداسی مانلی پرواز | قیمت تور کوش آداسی

  جاذبه‌ های گردشگری کوش آداسی

  کوش‌آداسی که پهنۀ پر درخشش آن، با آغوشی از آفتاب طلایی و بستری از سبز-آبی‌هایی نقره‌فام، کششی پر پیچ و تاب خلق کرده، هر روح پر عطشی را به آرامش هوایش فرو می‌نشاند. این جزیره‌ایِ هزار رنگ، جاذبه‌هایی را به اسارت با‌ل‌هایش کشیده که هیچ نگاهی از وسوسۀ تماشایش مصون نخواهد ماند! برخی از این دیدنی ‌های کوش آداسی از قرار زیرند :

   

  1- کاروانسرای اوکوز محمد پاشا: این کاروانسرا که یکی از پرکشش‌ترین جاذبه‌های این شهر ساحلی است، در سال 1618 به دلیل حفاظت از شهر در مقابل غارتگران بنا شد. معماری این بنای تاریخی به وضوح نشانی از سبک عثمانی را جلوه‌گری می‌کند.

   

  2- چشمه‌های آبگرم کوش‌آداسی: این معجزۀ طبیعت که نشان از صنع بی‌نقص لایزال دارد، به عنوان یکی از درمانگرهای طبیعی به شمار می‌آید و زیبایی‌های حیرت‌آور این منبع‌های طبیعی، شکوهی بی‌بدیل به آنها بخشیده است و هر نگاهی را به خود جادو می‌کند.

   

  3- غار کاراجا: این غار حیرت‌انگیز و بی‌نظیر، یکی از شگفتی‌های فراتصوری ‌است که به روایتی، محل زیست انسان‌های نخستین بوده است. این حفرۀ پر رمز و راز با سنگ‌هایی آویخته از سقف، به یکی از محیرالعقول‌ترین جاذبه‌ها بدل شده است.

   

  4- پارک ملی دلتای آیدین : پارک ملی دلتای آیدین، یکی از شاهکارهایی است که هر نگاه تشنه و هر روح متشنجی را به آرامشی بی‌هوا می‌کشد و حضور انواع جاذبه‌های تحسین‌برانگیز، آن را به مکانی شگرف برای طی ثانیه‌هایی بی‌بدیل و بی‌بازگشت مبدل ساخته است.

   

  5- ساحل مرکزی شهر : شهره به کرانۀ درختان نخل و تک ساحل لمیده در قلب کوش‌آداسی است.

   

  6- ساحل عشق : کرانه‌ای به دور از ازدحام و مملو از خلوت و آرامش که چشم‌انداز دلچسبی از پارک ملی را به دیدگان می‌نشاند.

   

  7- ساحل پارک ملی : یکی از خیره‌کننده‌ترین و زیباترین سواحل کوش‌آداسی و اروپا که وجد و شوری پر غلیان را در جان به پا می‌کند. این ساحل پر رنگ و نقش، طرح دیگری در ذهنتان خواهد نشاند.

   

  8- افه سوس : افه سوس ( افسوس)، شهری با تاریخی چندهزار ساله و پیشینه‌ای پر قصه که دیدنش هر نگاه تشنه به کشفی را مات و مبهوت می‌کند و چون ساحره‌ای بی‌همتا رخ می‌نماید و خاک پر روایتش را برای عریان سازی‌ای بی‌پروا، به زیر پای گردشگران گسترده است.

   

  9- جزیرۀ کبوتر: جزیرۀ کبوتر، پهنه‌ای بی‌نظیر برای پرندگان مهاجر که در تلاقی نام این جزیره، چون نمادی همگون می‌درخشد، جاذبه‌ای حیرت‌انگیز است که چون کبوتری خفته دلبری می‌کند.

   

  10- ساموس: جزیره‌ای یونانی که در بطن خود، عظیم‌ترین معبد کهن جهان را به یادگار دارد و آب‌های لاجوردی کبودش، خاطراتی پرشور را در ذهن منقوش می‌کند.

   

  تور کوش آداسی مانلی پرواز | قیمت تور کوش آداسی

  غذاهای کوش آداسی

  غذا خوردن و سرک کشیدن به رستوران‌ های کوش آداسی و کافه‌های رنگارنگ آن، یکی دیگر از لذت‌ها و جاذبه‌های سفر است. تجربۀ طعم‌های جدید و غذاهایی از پهنه‌های دگر، هیجانی است که در طول سفر، خوشی شیرینی را خلق می‌کند . برخی از غذاهای این پهنۀ مملو از نیلگون و خاکستری از قرار زیر است:

   

  1)کباب ترکی ، 2) کباب دونر، 3) لاهماجو ( پیتزای ترکی) ، 4) یاپراک سارما ( نوعی دلمه )، 5) دلما ( دلمه )، 6) برنج ترکی و مرغ ، 7) کارنیاریک ( بادمجان و گوشت چرخ کرده) ، 8) سوپ عدس 

  بهترین زمان سفر به کوش آداسی

  سفر در نگاه و ذهن هرکس، تبلوری منحصر و خاص دارد. هر شخصی با توجه به ذائقه و طبع احساسی‌اش می‌تواند فصلی از این اقلیم مدیترانه‌ای را برگزیند و به شادی و هیجان، ذهن‌تکانی کند و به آرامشی ملفق از هیجان و سکون دست یابد. بهار این جزیره با انبوهی از گل‌های رنگارنگ و زیبایی‌های خیره‌کننده، تابستان با آن آب و هوای خوش‌نشین و آفتاب طلایی‌اش، پاییز و عاشقانه‌های هزار نقش و رنگش، آمیخته با باران‌های نفس‌زا و زمستان با آن اعتدال دلچسبش، میزبانانی دست و دلباز برای میهمانانشان هستند و قدومشان را به شادی لحظات گره می‌زنند. بدون توجه به فصلی که برای سفر به کوش آداسی انتخاب می کنید، جذابیت‌های این شهر کفایت راضی کردن هر نگاه خوش سلیقه‌ای را داشته و تور کوش آداسی در هر لحظه‌ای که اراده کنید، شما را به سواحل دلکش این پهنه منتقل خواهد کرد.

   تور کوش آداسی مانلی پرواز | قیمت تور کوش آداسی

  قیمت تور کوش آداسی

  مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد، با آرزوی داشتن سفری بی ‌تردید برای شما عزیزان، امکان لمس بهترین تجربه از سفر به ترکیه را برایتان فراهم آورده و با ارائۀ قیمت تور کوش آداسی در بهترین حالت ممکن، با صداقتی متکی به اعتماد شما، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است.

  از دیگر برتری‌ها و شاخصه‌های مانلی پرواز، قیمت تور کوش آداسی است که مناسب‌ترین تورها را در انواع تور اقساطی، تور سازمانی ، تور دانشجویی و ... ، به همراهان همیشگی‌اش ارائه می‌دهد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به قیمت تور کوش آداسی با کارشناسان فروش مانلی پرواز تماس حاصل نمایید.

  سفرتان سبز!


  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن

  به اشتراک گذاری این مطلب :


  در مجله گردشگری مانلی پرواز قدم در دنیای بی انتهای سفر بگذارید