• تورها
 • تورهای نوروزی
 • تور اروپا
 • تورهای نمایشگاهی
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور مارماریس | قیمت تور مارماریس

  نوع نمایش:
  مشاهده نظرات کاربران

  چرا تور مارماریس

  مارماریس، شهر آب‌های نیلگون و فیروزه‌فام مدیترانه‌ای، بهشتی سبزگون با انبوهی از جاذبه‌ها، تجربه‌های منحصری را در سفر با تور مارماریس برایتان می‌آفریند و این فرصت را در اختیارتان قرار می‌دهد تا با تاریخ چندهزار سالۀ این شهر الوان آشنا شوید و فضایی دیگر را از نزدیک لمس کنید. اینجا، شهر آفتاب طلایی و آغوش رهایی برای عطر گل‌ها و گیاهان خوش‌آب و رنگ است. در این خطه ، طعم هر آنچه را که دوست دارید ، مزه‌مزه خواهید کرد و تور مارماریس، اسراری از این پهنه را برایتان فاش خواهد کرد.

  مارماریس، شهری بندری و جاذب توریست در کرانۀ خوش بو و بَرَنگ مدیترانه و خفته در جنوب غرب آناتولی و امتداد خط ساحلی است. این زیبای مرمرین در جغرافیایی حیرت‌انگیز میان دو رشته‌کوه که دریا را در آغوش گرفته‌اند، تن به زمین کوبیده است. این شهر کوچک که در سال 1980 پا به حیطۀ شکوفایی و تبلور نهاد و آرام‌آرام از مارماریس خواب‌آلوده و منزوی فاصله گرفت و به کانونی برای گردشگری، کشتی‌رانی و غواصی بدل شد، این روزها به قطبی قدرتمند در گردشگری مبدل شده و تور مارماریس با جذابیت‌هایی که در پیش چشم گردشگران به تصویر می‌کشد، به یکی از محبوب‌ترین‌های سفر بدل شده است. این شهر با دربرداشتن دو اسکلۀ اصلی بزرگ و تعدادی اسکلۀ کوچک، یکی از بنادر حائز اهمیت در ترکیه به‌شمار می‌آید. تاریخ شهرت این شهر به انبوه ذخایر گرانبهای سنگ مرمر بازمی‌گردد.

     مارماریس، این شهر تاریخی پرحادثه و پرفراز ونشیب، روزهای بی‌شماری را پشت سر نهاده و دیرینۀ انسانی آن به 3000 پیش از میلاد بازمی‌گردد؛ هرچند، پس از کشفی در پی یک حفاری، باستان‌شناسان این قدمت را 12000 ساله تخمین زده‌اند؛ ازاین‌رو می‌توان مطمئن بود که در تور مارماریس، بسیاری از  جاذبه‌های تاریخی فرهنگی مارماریس انتظارتان را خواهند کشید.

  تور مارماریس مانلی پرواز | قیمت تور مارماریس

  آب و هوای مارماریس

  پهنۀ مارماریس، آب و هوایی مدیترانه‌ای را میزبان است و تابستان‌ها از گرما و خشکی این میهمان و زمستان‌ها از باران نرم و ملایم آن پذیرایی می‌کند. در ماه‌های تیر و مرداد، امواج گرما بر فراز شهر شدت می‌یابد و در مهر نیز هرچند نم بارانی زمین را مسرور می‌کند و عطش آن را با خنکای خود فرومی‌نشاند، گرما همچنان بر این پهنه چیره است! اما از آبان خوشرنگ، مهربانی به فضای شهر پاشیده می‌شود و خنکا، تن تبدار زمین را به لطف در آغوش می‌گیرد و جاذبه های طبیعی تفریحی مارماریس را با پوششی دیدنی‌تر از قبل در اختیار میهمانان این شهر قرار می‌دهد.

  جاذبه‌های گردشگری مارماریس

  مارماریس از آن سرزمین‌هایی است که می‌تواند در خیلی از موارد رجزخوانی کند و به خود ببالد. سواحل ماسه‌ای زیبا و وسوسه‌انگیز، ورزش‌های ماجراجویانه، رستوران‌های لوکس و شیک، قایقرانی‌های مهیج ، شب‌زنده‌داری‌های پراشتیاق با کلاب‌های جهانی، نوشیدنی‌های گران محلی و آفتاب طلایی مدیترانه ، تنها شماری از دلایل به خود بالیدن‌های این تکه از بهشت روی زمین به خود و محبوبیت تور مارماریس در عرصۀ جهانی هستند.

  هرچند این شهر ساحلی بی‌نیاز از تعریف و تمجید است، چراکه رخسارش گویای تاریخی پر دبدبه است، باید اذعان داشت که کمتر مکانی بر روی زمین با چنین پیشینه و سرگذشت پر قصه و تمدنی ، قادر به جلوه‌گری است. برخی از جاذبه‌های خوش‌نقش و نگار این شهر از قرار زیرند:

  ·       سواحل مارماریس : این شهر، سواحل حیرت‌انگیزی را تنگ در آغوش کشیده است. در این شهر، سواحل ماسه‌ای نفسگیر و حیرت‌انگیزی در پناه سبز-آبی مدیترانه ، دلبری می‌کنند و آب‌های شفاف و خیره‌کننده‌شان از مرکز مارماریس آغاز و به ایکمِلِر منتهی می‌شود. در پیاده‌روی این سواحل، انبوهی از کافه‌ها، رستوران‌ها و بارهای بزرگ و کوچک به صف شده‌اند.

  ·       کلاب‌های مارماریس: تفریحات شبانه و شب‌زنده‌داری‌های مارماریس، نشانی از جاری پرجنب و جوش و پرنشاط این شهر ساحلی‌اند و گردشگران تور مارماریس می‌توانند از حرارت و شور شبانه در نایت‌کلاب‌های مارماریس، غرق لذت و هیجان شوند.

  ·       سافاری آفرود مارماریس : سافاری آفرود، یکی از مهیج‌ترین جاذبه‌ها برای عاشقان ورزش‌هایی است که در طبیعت و فضای باز صورت می‌پذیرد و منجر به ترشح آدرنالین می‌شود. در این تفریح شما می‌توانید تجربۀ لذت بردن از تماشای مناظر و چشم‌اندازهای برجسته و حیرت‌انگیز روستایی را لمس کنید. مارماریس در حصاری از روستاها، آبشارهای خروشان و مناظر نفسگیر، آسوده است.

  ·       ورزش‌های آبی : گردشگران می‌توانند انواع ورزش‌های هیجان‌انگیز آبی را در این پهنۀ سبز-آبی تجربه کنید و لذت ببرید؛ مانند جت‌اسکی، سورتمۀ آبی، پاراسِیلینگ، غواصی سطحی و غواصی با اسکوبا.

  ·       شرکت در تور روستایی مارماریس: تور روستایی مارماریس یک گشت و گذار عالی و بی‌نظیر است که برای کشف روستاهای زیبای مارماریس، فهم زندگی ، آداب ، رسوم، فرهنگ و خلق و خوی آن‌ها ترتیب داده شده است.

  ·       پارک‌های آبی مارماریس: پارک‌های آبی مارماریس، یکی از بهترین، لذت‌بخش‌ترین و هیجان‌انگیزترین مکان‌هایی‌ست که هم بزرگسالان، هم کودکان می‌توانند در رنگارنگ آن غوطه‌ور شوند و اوج لذت و لبخند را تجربه کنند.

  ·       سفر توریستی یک‌روزه به دالیان: دالیان، یکی از شگفتی‌های محیرالعقول طبیعت مارماریس است که در آن، دریا با دریاچه ملاقات می‌کند و یکدیگر را در آغوش می‌کشند. دالیان به یمن سواحل خود، حمام گِل و شهر باستانی کانوس، به شهرتی پرغرور دست یافته است.

  ·       سفر یک‌روزه با قایق: شرکت در سفرهای یک روزه با قایق، مجالی برای رهایی از سستی و کسلی و تجربۀ هیجانی مفرح بر روی اندام آب‌های نقره‌فام و نفسگیر مارماریس و خلیج‌های کوچک آن است.

  ·       دوچرخه‌سواری در مارماریس: گردشگران می‌توانند با پدال زدن در راه‌ها و جاده‌های فریبندۀ مارماریس از تماشای مناظر بدیع ، فهم فرهنگ و کشف اسرار مارماریس لذت ببرند.

  ·       غذاخوری‌های باکیفیت: در این شهر، انبوه رستوران‌ها و کافه‌ها در تفرجگاه‌های ساحلی و در اطراف شهر، به قطار شده‌اند تا با لذیذترین غذاها، پذیرای گرم میهمانانشان از سراسر پهنه‌ها باشند.

  ·       بناهای تاریخی : از دیگر جاذبه‌هایی که نباید از دیدنشان در تور مارماریس غافل شوید، می‌توان به بناهایی تاریخی چون ، لوریما، هیداس، کاستانبوس، ویرانه‌های آموس و قلعۀ مارماریس اشاره کرد؛ چراکه هر کدام قصه‌ای شگفت‌انگیز از تاریخی دور و دراز را در خود پنهان دارند و مکان‌هایی برای کشف گذشته‌اند. 

  غذاهای مارماریس

  غذا خوردن در سفر، جاذبۀ دیگری است که هر گردشگری را به تجربۀ طعم‌های ناآشنا و جدید وسوسه می‌کند . غذا و روش پخت آن، نشانی از فرهنگ، سنت و نوع زندگی یک خطه و مسیری برای کشف ورقه‌ای از تاریخ یک پهنه است. چند نوع از غذاهای مارماریس عبارت‌اند از:

  1)پیلاو ( برنج تف داده شده + گوشت+ انواع ادویه) ، 2) شوربا ( نوعی سوپ بسیار معروف، تشکیل شده از عدس + زبان یا مغز گوسفند) ، 3) پیتزای ترکی ، 4) کباب ترکی

  بهترین زمان سفر به مارماریس 

  نگاه هر فردی به سفر ، در هر ذهن و هر زمانی، به‌گونه‌ای متفاوت تعبیر می‌یابد و ذائقۀ احساسی هر شخصی، فضا و مکان و اقلیمی را می‌طلبد. مارماریس، این شهر نیلگون و بهشت مدیترانه‌ای نیز در هر زمان، حال و هوایی باب طبع را در چنته دارد. عاشقان بهار، ترنم و لطافت بهاران، دوست‌داران هیجان و گرما و جنب و جوش، سبزی و داغی تابستان، عاشقان هزاررنگ طبیعت، فصل دلخوشی عشاق و خنکایی مطبوع، پاییز و دلدادگان به فصل باران و سرما، زمستان مارماریس را برمی‌گزینند. سوای فصلی که برای سفر به این خطۀ جاخوش‌کرده در سواحل زیبای مدیترانه انتخاب می‌کنید، تور مارماریس که در انواع مختلف (تور لحظه آخری و تور ارزان مارماریس) عرضه می‌شود، هر گاه که اراده کنید شما را به این پهنۀ دلکش خواهد برد.

  قیمت تور مارماریس

  آژانس مسافرتی مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد، با آرزوی داشتن سفری بی ‌تردید برای شما عزیزان ، امکان لمس بهترین تجربه از سفر به مارماریس را برایتان فراهم آورده و با ارائۀ تور مارماریس در بهترین حالت ممکن، با صداقتی متکی به اعتماد شما ، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است.

  از دیگر برتری‌ها و شاخصه‌های مانلی پرواز، قیمت تور مارماریس است که مناسب‌ترین تورها را در انواع تور اقساطی، تور سازمانی ، تور دانشجویی و ... ، به همراهان همیشگی‌اش ارائه می‌دهد. 

  برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به قیمت تور مارماریس با کارشناسان فروش مانلی پرواز تماس حاصل نمایید.

  سفرتان سبز!

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن

  به اشتراک گذاری این مطلب :