• مجله گردشگری
 • اخذ ویزا
 • تورها
 • تورهای نوروزی
 • تور نمایشگاهی
 • تور اروپا
 • تورهای کانادا
 • تور طبیعت گردی
 • هتلها
 • بلیط هواپیما
 • استخدام
 • تماس با ما
 • درباره ما
 • تور مارماریس

  نوع نمایش:
  تور لحظه آخری مارماریس

  تور لحظه آخری مارماریس

  مارماریس، این پهنۀ حیرت‌انگیز مرمرین، خفته در هر یک از بازوان دو رشته کوه، قطبی پر قدرت در صنعت گردشگری است. دیدن مارماریس و شگفتی‌های آن، میل قلبی هر سفر دوستی است. با تور لحظه آخری مارماریس که به شما فرصت می‌دهد سفری کم‌هزینه‌تر و ارزان‌تر را حتی در هتل‌های مجلل و لوکس تجربه کنید، به این خوش‌اقلیم مدیترانه‌ای سفر کنید و لذت کشف جاذبه‌هایش را با این نوع تور بیشتر لمس کنید. تور مارماریس لحظه‌ آخری، فرصتی بکر برای تماشای دنیایی دیگر از سرزمین تاریخ و فرهنگ ترکیه است. 

  خدمات تور لحظه آخری مارماریس: بلیط رفت و برگشت/اقامت در هتل با تمام خدمات رفاهی/ترانسفر فرودگاهی/یک گشت شهری با ناهار/بیمه مسافرتی/لیدر فارسی زبان

  توضیحات تور لحظه آخری مارماریس: تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده مسافر میباشد.(اعتبار پاسپورت حداقل 7 ماه) طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد.

  با توجه به نوسانات نرخ ارز، جهت اطلاع از نرخ‌های روز تماس بگیرید.

  نرخ‌ها ویژه ایام عادی و غیر تعطیل می‎باشد و در تعطیلات به نرخ تورها اضافه خواهد شد.

  هتلهای شهر: هتل های مارماریس
  تاریخ تور: اسفند 97
  مدت اقامت: شش شب و هفت روز
  ایرلاین: آتا
  شروع قیمت: 3090000
  تور مارماریس با پرواز قشم ایر

  خدمات تور مارماریس با پرواز قشم ایر: بلیط رفت و برگشت/اقامت در هتل با تمام خدمات رفاهی/ترانسفر فرودگاهی/بیمه مسافرتی/لیدر فارسی زبان

  توضیحات تور مارماریس با پرواز قشم ایر: تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده مسافر میباشد. (اعتبار پاسپورت حداقل 7 ماه) طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد.

  با توجه به نوسانات نرخ ارز، جهت اطلاع از نرخ‌های روز تماس بگیرید.

  نرخ‌ها ویژه ایام عادی و غیر تعطیل می‎باشد و در تعطیلات به نرخ تورها اضافه خواهد شد.


  هتلهای شهر: هتل های مارماریس
  تاریخ تور: اسفند 97
  مدت اقامت: شش شب و هفت روز
  ایرلاین: قشم ایر
  شروع قیمت: 5295000
  تور ارزان مارماریس

  تور ارزان مارماریس

  مارماریس، شهری بندری است که در ساحل خوش‌آب و رنگ زنگاری مدیترانه با شکوهی تماشایی، خودنمایی می‌کند. این شهر، کانونی برای گردشگری و تفریحات مهیج و مفرح است. این شهر که نام خود را از گنجینۀ ذخایر ارزشمند سنگ مرمر گرفته، این روزها برای دیگر سرزمین‌های مسافرپذیر رجزخوانی می‌کند. مارماریس پرجاذبه و شگفت‌انگیز، مکانی دیدنی برای سفری حیرت‌انگیز است. تور ارزان مارماریس به دلیل ارائۀ فرصتی برای سفری ارزان‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر، توری مقبول و مطبوع است. با تور مارماریس ارزان، با بودجۀ کم و مناسب نیز می‌توانید  به این تکۀ بهشتی سفر کنید و لذت را با تمام وجودتان بچشید.

  آژانس هواپیمایی مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!


  خدمات تور ارزان مارماریس: بلیط رفت و برگشت/اقامت در هتل با تمام خدمات رفاهی/ترانسفر فرودگاهی/یک گشت شهری با ناهار/بیمه مسافرتی/لیدر فارسی زبان

  توضیحات تور مارماریس ارزان: تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده مسافر میباشد. (اعتبار پاسپورت حداقل 7 ماه) طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد.

  با توجه به نوسانات نرخ ارز، جهت اطلاع از نرخ‌های روز تماس بگیرید.

  نرخ‌ها ویژه ایام عادی و غیر تعطیل می‎باشد و در تعطیلات به نرخ تورها اضافه خواهد شد.  هتلهای شهر: هتل های مارماریس
  تاریخ تور: اسفند 97
  مدت اقامت: شش شب و هفت روز
  ایرلاین: آتا
  شروع قیمت: 3070000

  چرا تور مارماریس؟

  مارماریس، شهر آب‌های نیلگون و فیروزه‌فام مدیترانه‌ای، بهشتی سبزگون با انبوهی از جاذبه‌ها، تجربه‌های منحصری را در سفر با تور مارماریس برایتان می‌آفریند و این فرصت را در اختیارتان قرار می‌دهد تا با تاریخ چندهزار سالۀ این شهر الوان آشنا شوید و فضایی دیگر را از نزدیک لمس کنید. اینجا، شهر آفتاب طلایی و آغوش رهایی برای عطر گل‌ها و گیاهان خوش‌آب و رنگ است. در این خطه ، طعم هر آنچه را که دوست دارید ، مزه‌مزه خواهید کرد.

  شهری بندری و جاذب توریست در کرانۀ خوش بو و بَرَنگ مدیترانه و خفته در جنوب غرب آناتولی و امتداد خط ساحلی است. این زیبای مرمرین در جغرافیایی حیرت‌انگیز میان دو رشته‌کوه که دریا را در آغوش گرفته‌اند، تن به زمین کوبیده است. این شهر کوچک که در سال 1980 پا به حیطۀ شکوفایی و تبلور نهاد و آرام‌آرام از مارماریس خواب‌آلوده و منزوی فاصله گرفت و به کانونی برای گردشگری، کشتی‌رانی و غواصی بدل شد، این روزها به قطبی قدرتمند در گردشگری مبدل شده است. این شهر با دربرداشتن دو اسکلۀ اصلی بزرگ و تعدادی اسکلۀ کوچک، یکی از بنادر حائز اهمیت در ترکیه به‌شمار می‌آید. تاریخ شهرت این شهر به انبوه ذخایر گرانبهای سنگ مرمر بازمی‌گردد.

  مارماریس، این شهر تاریخی پرحادثه و پرفراز ونشیب، روزهای بی‌شماری را پشت سر نهاده و دیرینۀ انسانی آن به 3000 پیش از میلاد بازمی‌گردد؛ هرچند، پس از کشفی در پی یک حفاری، باستان‌شناسان این قدمت را 12000 ساله تخمین زده‌اند.

  تور مارماریس | قیمت تور مارماریس

  آب و هوای مارماریس

  پهنۀ مارماریس، آب و هوایی مدیترانه‌ای را میزبان است و تابستان‌ها از گرما و خشکی این میهمان و زمستان‌ها از باران نرم و ملایم آن پذیرایی می‌کند. در ماه‌های تیر و مرداد، امواج گرما بر فراز شهر شدت می‌یابد و در مهر نیز هرچند نم بارانی زمین را مسرور می‌کند و عطش آن را با خنکای خود فرومی‌نشاند، گرما همچنان بر این پهنه چیره است! اما از آبان خوشرنگ، مهربانی به فضای شهر پاشیده می‌شود و خنکا، تن تبدار زمین را به لطف در آغوش می‌گیرد.

  جاذبه‌های گردشگری مارماریس

  مارماریس از آن سرزمین‌هایی است که می‌تواند در خیلی از موارد رجزخوانی کند و به خود ببالد. سواحل ماسه‌ای زیبا و وسوسه‌انگیز، ورزش‌های ماجراجویانه، رستوران‌های لوکس و شیک، قایقرانی‌های مهیج ، شب‌زنده‌داری‌های پراشتیاق با کلاب‌های جهانی، نوشیدنی‌های گران محلی و آفتاب طلایی مدیترانه ، تنها شماری از دلایل به خود بالیدن‌های این تکه از بهشت روی زمین به خود هستند.

  هرچند این شهر ساحلی بی‌نیاز از تعریف و تمجید است، چراکه رخسارش گویای تاریخی پر دبدبه است، باید اذعان داشت که کمتر مکانی بر روی زمین با چنین پیشینه و سرگذشت پر قصه و تمدنی ، قادر به جلوه‌گری است. برخی از جاذبه‌های خوش‌نقش و نگار این شهر از قرار زیرند:

  ·       سواحل مارماریس : این شهر، سواحل حیرت‌انگیزی را تنگ در آغوش کشیده است. در این شهر، سواحل ماسه‌ای نفسگیر و حیرت‌انگیزی در پناه سبز-آبی مدیترانه ، دلبری می‌کنند و آب‌های شفاف و خیره‌کننده‌شان از مرکز مارماریس آغاز و به ایکمِلِر منتهی می‌شود. در پیاده‌روی این سواحل، انبوهی از کافه‌ها، رستوران‌ها و بارهای بزرگ و کوچک به صف شده‌اند.

  ·       کلاب‌های مارماریس: تفریحات شبانه و شب‌زنده‌داری‌های مارماریس، نشانی از جاری پرجنب و جوش و پرنشاط این شهر ساحلی‌اند و گردشگران تور مارماریس می‌توانند از حرارت و شور شبانه در نایت‌کلاب‌های مارماریس، غرق لذت و هیجان شوند.

  ·       سافاری آفرود مارماریس : سافاری آفرود، یکی از مهیج‌ترین جاذبه‌ها برای عاشقان ورزش‌هایی است که در طبیعت و فضای باز صورت می‌پذیرد و منجر به ترشح آدرنالین می‌شود. در این تفریح شما می‌توانید تجربۀ لذت بردن از تماشای مناظر و چشم‌اندازهای برجسته و حیرت‌انگیز روستایی را لمس کنید. مارماریس در حصاری از روستاها، آبشارهای خروشان و مناظر نفسگیر، آسوده است.

  ·       ورزش‌های آبی : گردشگران می‌توانند انواع ورزش‌های هیجان‌انگیز آبی را در این پهنۀ سبز-آبی تجربه کنید و لذت ببرید؛ مانند جت‌اسکی، سورتمۀ آبی، پاراسِیلینگ، غواصی سطحی و غواصی با اسکوبا.

  ·       شرکت در تور روستایی مارماریس: تور روستایی مارماریس یک گشت و گذار عالی و بی‌نظیر است که برای کشف روستاهای زیبای مارماریس، فهم زندگی ، آداب ، رسوم، فرهنگ و خلق و خوی آن‌ها ترتیب داده شده است.

  ·       پارک‌های آبی مارماریس: پارک‌های آبی مارماریس، یکی از بهترین، لذت‌بخش‌ترین و هیجان‌انگیزترین مکان‌هایی‌ست که هم بزرگسالان، هم کودکان می‌توانند در رنگارنگ آن غوطه‌ور شوند و اوج لذت و لبخند را تجربه کنند.

  ·       سفر توریستی یک‌روزه به دالیان: دالیان، یکی از شگفتی‌های محیرالعقول طبیعت مارماریس است که در آن، دریا با دریاچه ملاقات می‌کند و یکدیگر را در آغوش می‌کشند. دالیان به یمن سواحل خود، حمام گِل و شهر باستانی کانوس، به شهرتی پرغرور دست یافته است.

  ·       سفر یک‌روزه با قایق: شرکت در سفرهای یک روزه با قایق، مجالی برای رهایی از سستی و کسلی و تجربۀ هیجانی مفرح بر روی اندام آب‌های نقره‌فام و نفسگیر مارماریس و خلیج‌های کوچک آن است.

  ·       دوچرخه‌سواری در مارماریس: گردشگران می‌توانند با پدال زدن در راه‌ها و جاده‌های فریبندۀ مارماریس از تماشای مناظر بدیع ، فهم فرهنگ و کشف اسرار مارماریس لذت ببرند.

  ·       غذاخوری‌های باکیفیت: در این شهر، انبوه رستوران‌ها و کافه‌ها در تفرجگاه‌های ساحلی و در اطراف شهر، به قطار شده‌اند تا با لذیذترین غذاها، پذیرای گرم میهمانانشان از سراسر پهنه‌ها باشند.

  ·       بناهای تاریخی : از دیگر جاذبه‌هایی که نباید از دیدنشان در تور مارماریس غافل شوید، می‌توان به بناهایی تاریخی چون ، لوریما، هیداس، کاستانبوس، ویرانه‌های آموس و قلعۀ مارماریس اشاره کرد؛ چراکه هر کدام قصه‌ای شگفت‌انگیز از تاریخی دور و دراز را در خود پنهان دارند و مکان‌هایی برای کشف گذشته‌اند. 

  غذاهای مارماریس

  غذا خوردن در سفر، جاذبۀ دیگری است که هر گردشگری را به تجربۀ طعم‌های ناآشنا و جدید وسوسه می‌کند . غذا و روش پخت آن، نشانی از فرهنگ، سنت و نوع زندگی یک خطه و مسیری برای کشف ورقه‌ای از تاریخ یک پهنه است. چند نوع از غذاهای مارماریس عبارت‌اند از:

  1)پیلاو ( برنج تف داده شده + گوشت+ انواع ادویه) ، 2) شوربا ( نوعی سوپ بسیار معروف، تشکیل شده از عدس + زبان یا مغز گوسفند) ، 3) پیتزای ترکی ، 4) کباب ترکی

  بهترین زمان سفر به مارماریس 

  نگاه هر فردی به سفر ، در هر ذهن و هر زمانی، به‌گونه‌ای متفاوت تعبیر می‌یابد و ذائقۀ احساسی هر شخصی، فضا و مکان و اقلیمی را می‌طلبد. مارماریس، این شهر نیلگون و بهشت مدیترانه‌ای نیز در هر زمان، حال و هوایی باب طبع را در چنته دارد. عاشقان بهار، ترنم و لطافت بهاران، دوست‌داران هیجان و گرما و جنب و جوش، سبزی و داغی تابستان، عاشقان هزاررنگ طبیعت، فصل دلخوشی عشاق و خنکایی مطبوع، پاییز و دلدادگان به فصل باران و سرما، زمستان مارماریس را برمی‌گزینند.

  چرا تور مارماریس با مانلی پرواز؟

  آژانس مسافرتی مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد، با آرزوی داشتن سفری بی ‌تردید برای شما عزیزان ، امکان لمس بهترین تجربه از سفر به ترکیه را برایتان فراهم آورده و با ارائۀ تور مارماریس در بهترین حالت ممکن، با صداقتی متکی به اعتماد شما ، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است.

  از دیگر برتری‌ها و شاخصه‌های مانلی پرواز، قیمت تور مارماریس است که مناسب‌ترین تورها را در انواع تور اقساطی، تور سازمانی ، تور دانشجویی و ... ، به همراهان همیشگی‌اش ارائه می‌دهد. 

  سفرتان سبز!

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن

  به اشتراک گذاری این مطلب :


  در مجله گردشگری مانلی پرواز قدم در دنیای بی انتهای سفر بگذارید