.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور ترابزون | قیمت تور ترابزون

  نوع نمایش:
  مبدا: تهران
  تاریخ تور:
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: هوایی
  هتلهای شهر: هتل های ترابزون
  مبدا: تهران
  تاریخ تور:
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: هوایی
  هتلهای شهر: هتل های ترابزون
  مبدا: تهران
  تاریخ تور:
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: اتوبوس
  هتلهای شهر: هتل های ترابزون
  مشاهده نظرات کاربران

  تور ترابزون

  Trabzon  ترابزون که نام تاریخی آن Trebizond نیز می باشد، یکی از مناطق زیبا و خوش آب وهوا در ترکیه محسوب می شود که به دلیل داشتن موقعیت جغرافیایی خاص و هم چنین امکانات رفاهی فوق العاده بازدید کنندگان بسیاری دارد. این شهر بین استانبول و تبریز در جاده تاریخی ابریشم قرار گرفته است و به همین دلیل یکی از نقاط مهم و حساس در ترکیه به شمار می آید. جالب است بدانید این شهر بین سال های 1204 تا 1461 پاییتخت امپراطوری ترابزون بوده و هم چنین به دلیل اهمیتی که در تجارت داشته، همچنان پر قدرت پابرجا مانده بوده است.  نام این شهر در بسیاری از کتب تاریخی غربی آمده است که آن را به نام شهر افسانه ها در شرق نامیده اند.اولین منبعی که نام ترابزون در آن آمده ، آنابازیس است که نویسنده آن گزنفون می باشد.در زمان های گذشته این شهر همیشه شاهد جنگ های پی در پی بین عثمانی ها و روس ها بوده است و به همین دلیل تاریخ پر فراز ونشیبی دارد. در ادامه با جاذبه های ترابزون، هزینه ها و بهترین هتل ها در تور ترابزون بیشتر آشنا می شویم.

  تور ترابزون

  آب و هوای ترابزون

  آگوست گرم ترین ماه در ترابزون و هم چنین جولای خشک ترین ماه در ترابزون است. به طور متوسط خنک ترین ماه در این منطقه را می توان فوریه دانست.

  ترابزون آب و هوای نیمه گرمسیری و مرطوب دارد؛ البته بارندگی نیز در این منطقه از حد معمول بیشتر خواهد بود.

  ترابزون در بهار

  اگرچه فصل بهار آغاز فصل گرماست؛ اما ترابزون در فصل بهار خنک است. متوسط دما در فصل بهار از 22 درجه تا 11 درجه متفاوت خواهد بود. در فصل بهار هر ماه بین 4 تا 7 روز بارندگی است. فصل بهار دومین فصل از نظر شلوغی برای سفر به ترابزون محسوب می شود.

  تور ترابزون در فروردین : حداقل دما در فروردین 5 درجه و حداکثر دما 12 درجه می باشد.

  تور ترابزون در اردیبهشت : حداقل دما در اردیبهشت 9 و حداکثر دما 15 درجه می باشد.

  تور ترابزون در خرداد: حداقل دما در خرداد 13 و حداکثر دما 19 درجه می باشد.

  ترابزون در تابستان

  در فصل تابستان ترابزون می تواند بهترین مقصد برای سفر به ترکیه باشد. در روزهای تابستانی ترابزون هوا گرم بوده و بارندگی نیز بسیار کم است و به این دلیل که تابستان جزء های سیزن محسوب می شود ، هزینه ها بسیار بالا خواهد بود.

  تور ترابزون در تیر: حداقل دما در تیر 18 و حداکثر دما 24 درجه می باشد.

  تور ترابزون در مرداد: حداقل دما در مرداد 2 و حداکثر دما 27 درجه می باشد.

  تور ترابزون در شهریور: حداقل دما در شهریور 22 و حداکثر دما 27 درجه می باشد.

  ترابزون در پاییز

  باد و رطوبت دو مشخصه روزهای پاییزی در ترابزون است. به طور متوسط بین 6 تا 8 روز درماه بارش های پراکنده باران یا برف نیز ممکن است وجود داشته باشد. از آن جایی که در فصل پاییز توریست های کمتری به این منطقه می آیند، قیمت ها کمی متعادل تر از فصل های دیگر خواهد بود.

  تور ترابزون در مهر: حداقل دما در مهر 18 و حداکثر دما 24 درجه می باشد.

  تور ترابزون درآبان: حداقل دما در آبان 14 و حداکثر دما 20 درجه می باشد.

  تور ترابزون در آذر: حداقل دما در آذر 10 و حداکثر دما 16 درجه می باشد.

  ترابزون در زمستان

  روزهای زمستانی ترابزون بسیار سرد است و متوسط دما بین 15.5 تا 10 درجه می باشد. در این فصل ترابزون کمترین گردشگر را دارد و این فصل، لو سیزن در تور ترابزون محسوب می شود.

  تور ترابزون در دی : حداقل دما در دی 7 و حداکثر دما 3 درجه می باشد.

  تور ترابزون در بهمن : حداقل دما در بهمن 5 و حداکثر دما 11 درجه می باشد.

  تور ترابزون در اسفند : حداقل دما در اسفند 4 و حداکثر دما 10 درجه می باشد.

  آب وهوای تور ترابزون

  بهترین زمان سفر به ترابزون

  برای انتخاب بهترین زمان سفر به ترابزون می توانید فاکتورهای متعددی را در نظر بگیرید . در ادامه بهترین زمان برای انتخاب تور ترابزون را براساس آب و هوا، بازدید از جاذبه ها و هزینه ها بررسی خواهیم کرد.

  بهترین زمان سفر به ترابزون براساس آب و هوا

  در طول ماه های جون، سپتامبر و اکتبر می توانید بهترین شرایط آب وهوایی را در تور ترابزون داشته باشید. در طول این ماه ها می توانید از زیبایی های طبیعت ترابزون بازدید کرده و همچنین به گردش و طبیعت گردی بپردازید.

  بهترین زمان سفر به ترابزون براساس هزینه ها

  همانطور که می دانیم در فصول های سیزن سفر به مقاصد گردشگری هزینه های بسیار بیشتری خواهد داشت. های سیزن تور ترابزون فصل بهار و تابستان است.

  بهترین زمان سفر به ترابزون براساس بازدید از جاذبه ها

  برای بازدید از جاذبه های ترابزون بهترین زمان بهار و تابستان است ؛ زیرا بیشتر جاذبه های ترابزون در آغوش طبیعت و در میان دشت ها و جنگل های سرسبز واقع شده است و قطعا در فصول گرم سال بازدید از این جاذبه ها لذت بیشتری خواهد داشت.

  تور ترابزون

  قیمت تور ترابزون

  قیمت تور ترابزون به عوامل مختلفی می تواند بستگی داشته باشد. تور ترابزون به صورت زمینی و هوایی ارائه می شود که بسته به نوع زمینی و یا هوایی بودن، نوع هتل و مدت زمان اقامت، قیمت ها تغییر خواهند کرد. به صورت میانگین قیمت ها از 1700.000 شروع شده و تا 2300.000 تومان می تواند ادامه داشته باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تور ترابزون می توانید با کارشناسان مانلی پرواز تماس بگیرید.

  هزینه های سفر در ترابزون

  هزینه های تور ترابزون بسیار کمتر از تور استانبول خواهد بود. جالب است بدانید، با انتخاب تور ترابزون هزینه ها کاهش 30 تا 40 درصدی نسبت به تور استانبول خواهند داشت. پس اگر هزینه ها و قیمت تور برای شما مهم است، تور ترابزون پیشنهاد ما به شماست. در ادامه هزینه های خورد و خوراک، حمل و نقل و بازدید از جاذبه ها را در ترابزون بیشتر بررسی خواهیم کرد.

  هزینه های مربوط به خورد و خوراک در ترابزون

  هزینه یک وعده غذای ارزان در تور ترابزون 15 لیر   

  هزینه یک وعده غذای متوسط در تور ترابزون 60 لیر   
  هزینه ساندویچ مک دونالد در تور ترابزون 18 لیر هزینه یک لیتر شیر در تور ترابزون 3 لیر
  هزینه یک قرص نان 3 لیر

            

  هزینه های خورد و خوراک در تور ترابزون

  هزینه های حمل و نقل در ترابزون

  هزینه بلیط یک طرفه اتوبوس در تور ترابزون 2.5 لیر   

  هزینه آغاز کرایه تاکسی در تور ترابزون 7 لیر

  هزینه یک لیتر بنزین در تور ترابزون 7 لیر

         


  هزینه تفریحات و بازید از جاذبه ها در ترابزون

  عمارت آتاتورک: 8.5 لیر ترکیه

  پارک ملی آلتیندر وادیسی : 9 لیر ترکیه

  حمام میدان: 35 لیر ترکیه

  مسجد و موزه ایاصوفیه: رایگان
  مسجد گلبهار خاتون: رایگان   قلعه ترابزون: رایگان


  پاسپورت و ویزا در تور ترابزون

  پس از انتخاب تور ترابزون، باید وضعیت پاسپورت و ویزا مورد نیاز برای سفر به این مقصد را چک کنید. در تور ترابزون( در صورتی که کم تر از ۹۰ روز باشد) نیازی به دریافت ویزا ندارید و تنها پاسپورت شما باید ۶ ماه اعتبار داشته باشد.

  فرودگاه ترابزون

  فرودگاه بین المللی ترابزون یکی از فرودگاه های ترکیه است که به31  مسیر مختلف پرواز دارد و ترابزون را به 29 شهر مختلف در 10 کشور متصل می کند. محبوب ترین مسیرها در فرودگاه  ترابزون شامل، استانبول، ازمیر، آنکارا و آنتالیا می شود.

  بهترین هتل های ترابزون

  در تور ترابزون می توانید از خدمات هتل های بسیاری بهره مند شوید که از 3 تا 5 ستاره را در بر می گیرند. در ادامه قصد داریم برخی از بهترین هتل های ترابزون را به شما معرفی کنیم.

  Sera Lake Resort Hotel

  هتل Sera Lake در فاصله 32 کیلومتری از غار Çal و همچنین 35 کیلومتری از دشت Hıdırnebi قرار گرفته است. این هتل 4 ستاره بوده و به همین دلیل از امکانات مناسبی برخوردار می باشد. از جمله امکانات آن می توان به تلوزیون ال سی دی، فضای جداگانه نشیمن ازا تاق خواب ها، حمام خصوصی و... می توان اشاره کرد که در ادامه با آن ها بیشتر آشنا خواهیم شد. سالن بدنسازی، ماساژ، خدمات 24 ساعته، خدمات خانه داری، حمل و نقل از فرودگاه، کتابخانه، تراس، باغ، گاو صندوق، و وای فای از جمله خدمات و امکانات این هتل هستند.

  هتل سرا لیک ترابزون

  Andalouse Elegant Suite Hotel

  هتل Andalouse Elegant نیز از جمله اقامت گاه های 4 ستاره و مجهز در ترابزون محسوب می شود. از جمله امکانات این هتل می توان به وای فای،خدمات 24 ساعته، خدمات خانه داری، پارکینگ رایگان، رستوران، تراس، اجاره ماشین، تهویه، خدمات حمل و نقل از فرودگاه، خشک شویی، اتوشویی، خدمات خانه داری روزانه و... می توان اشاره کرد. کارمندان این هتل نیز به زبان های عربی، انگلیسی، فرانسوی و ترکی صحبت می کنند. در صورتی که قیمت تور ترابزون برای شما مهم نیست و به دنبال خدمات ایده آل هستید، توصیه می کنیم از این هتل استفاده کنید.

  Zorlu Grand Hotel

  هتل Zorlu Grand در مرکز شهر واقع شده و از جمله هتل های 5 ستاره محسوب می شود. اتاق های این هتل در انواع مختلفی مانند Superior Twin Room، Superior Room with Queen Bed،Suite Queen bed،  Deluxe Suite Queen Bed و.... می شود که از 28 تا 33 متر مربع متفاوت می باشد. در این هتل می توانید ترکیبی از دکوراسیون سنتی و مدرن را ببینید. از جمله امکانات هتل نیز می توان به وای فای، تلوزیون، استخر، چای ساز، قهوه ساز، حمام خصوصی و.. در اتاق ها اشاره کرد.

  Novotel Trabzon Hotel  

  در این هتل با فضایی رمانتیک و فراموش نشدنی رو به رو خواهید شد. بسیاری از زوج های جوان به همین دلیل مراسم عروسی خود را در این مکان برگزار می کنند. از جمله امکانات این هتل می توان به وای فای، پارکینگ، چای ساز، قهوه ساز ، تلوزیون ال سی دی، سالن بدنسازی، تهویه و....  اشاره کرد.گاو صندوق، اسلیپر، مینی بار، خدمات حمل و نقل از فرودگاه، خدمات تبادل ارز و.. نیز جزء خدمات هتل هستند.

  Grand Vaves Hotel

  هتل Grand Vaves، از جمله هتل های چهار ستاره ای است که می توانید در تور ترابزون از خدمات آن بهره مند شوید.

  امکانات این هتل شامل، خدمات حمل و نقل از فرودگاه، وای فای در تمامی اتاق ها، خدمات تبادل ارز، تهویه و.... می شود. اتاق های این هتل نیز شامل، Deluxe Suite with Balcony، Deluxe Single Room، Deluxe Double Room، Two Connecting Double Rooms، Deluxe Triple Room، Family Room Connecting Room، Suite Two Bedrooms، Suite Deluxe، Family room Standardو Suite Standard می شود. اتاق های این هتل از 30 تا 80 متر هستند که می توانید بسته به نیازتان از خدمات آن ها بهره مند شوید.

  تور ترابزون و بهترین هتل ها

  جاذبه های ترابزون

  در تور ترابزون جاذبه های بسیاری منتظر شماست از جنگل های سرسبز گرفته تا جاذبه های تاریخی متعدد، دشت های سرسبز، خانه های ییلاقی و بسیاری جاذبه های دیگر که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

  پارک Zagnos Vadisi

  در این پارک می توانید به انجام فعالیت های بسیاری بپردازید. این پارک در مرکز شهر بوده و مخصوصا برای کودکان می تواند مکان بسیار مناسبی باشد.

  اگر به دنبال مکانی برای استراحت و خوش گذرانی هستید ،پیشنهاد ما به شما این پارک است که می توانید از آن بازدید داشته باشید..

  آدرس : Trabzon Sehir Merkezi, Trabzon 6100, Turkey

  پارک ملی Altindere Vadisi

  پارک ملی Altindere Vadisi یکی از بهترین پارک هایی است که در دریای سیاه قرار دارد و از غرب به ترابزون در ترکیه می رسد. یکی از بهترین قسمت های این پارک، معبد Sumela می باشد که می توانید از آن بازدید داشته باشید. این معبد محل عبادت مسیحیان بوده است و امروز به عنوان مرکزی گردشگری مورد بازدید قرار می گیرد. جالب است بدانید این معبد نقش مهمی در تاریخ وفرهنگ و هنر این منطقه نیز داشته است. این معبد در قرن 4 ساخته شده و در قرن 19 نیز مورد بازدید قرار گرفته است.ورودی این پارک یک راه پله باریک و طولانی است و در آن می توانید چندین کانال آب، کتابخانه، آشپزخانه، اتاق های میهمان، مخزن ها و چندین استخر را ببینید. یکی از نکات قابل توجهی که در این معبد وجود دارد چسبیده بودن آن به صخره ها است و طوری ساخته شده که کاملا مشرف به جنگل ها و چشمه ها می باشد.در این منطقه می توانید درخت های صنوبر شرقی را به وفور ببینید. از جمله دیگر پوشش های جنگلی این پارک، درختان صنوبر ، کاج اسکاچ ، شاه بلوط ، بلوط ، درخت آهک ، بید ، کاج سیاه ،  چمن قفقازی و گل رز جنگلی می باشد.گونه هایی که در این پارک دیده می شود شامل، گوزن، بزهای وحشی، گراز وحشی، خرس، گرگ، شغال، روباه و سیاه گوش می باشد.خانه هایی ییلاقی و توریستی نیز برای اقامت در این منطقه بسیار دیده می شود. برای بازدید از این معبد می توانید تا ارتفاع 950 متری را با ماشین بیایید و یک کیلومتر آخر را پیاده روی کنید.طبق گفته ها این صومعه توسط Barnabas و Sophranius تاسیس شده است، دو کشیش که که در زمان پادشاهی تئودوسیوس اول از این منطقه بازدید کرده بودند.اگرچه بسیاری از آثاری که در این صومعه قرار داشته، از بین رفته است ؛ اما در این کلیسا هنوز می توان نمونه هایی از کارهای هنری ترک را به وفور دید که در شومینه ها، کمد و مبلمان دیده می شود.

  نسخه های خطی، کتاب ها و اسنادی که از این صومعه به دست آمده در موزه آنکارا و ایاصوفیه نگهداری می شود. هم چنین آیتم های ارزشمندی مانند صلیب های صومعه در موزه آثاربیزانس در آتن به نمایش گذاشته شده است. نماد "بانوی گل سرخ ما " نیز در گالری ملی دوبلین به نمایش گذاشته شده است.

  جالب است بدانید نام یونانی این صومعه از کلمه Sumela گرفته شده که به معنی تاریک و سیاه می باشد. برخی می گویند این نام به دلیل وجود فضای تاریک وسیاهی که در کوهستان بوده برای آن انتخاب شده است. با این حال ، به نظر نویسنده کلمه "sumela" می تواند یک صفت باشد که برای اشاره به نماد مریم باکره استفاده می شود.

  درون این صومعه مکانی وجود دارد که در آن از قطرات آبی که چکه می کند استخری با عمق 30 تا 40 متری ایجاد شده که گفته می شود از آب این استخر برای درمان بیماران صعب اعلاج استفاده می شود. حتی بسیاری از بازدید کنندگان این معبد تنها به این دلیل صومعه را برای بازدید انتخاب می کنند.

  صومعه سومیلا در تور ترابزون

  پارک Surmene Camburnu Tabiat

  پارک Surmene Camburnu Tabiat نیز یکی از جاذبه های گردشگری ترابزون محسوب می شود و می تواند یکی از بهترین مکان ها برای آرامش و وقت گذرانی باشد. این پارک روی دشت های سرسبز قرار گرفته و به اندازه 5 هکتار وسعت دارد. این پارک برای پیاده روی بسیار مناسب می باشد و هم چنین دارای چندین رستوران، پارکنیگ وانواع امکانات رفاهی می باشد.

  این پارک همچنین دارای طیف گسترده ای از انواع پوشش های گیاهی و جانوری می باشد.

   در این پارک می توانید از تماشای انواع سنجاب ها ، گوزن ها،و... لذت ببرید.

  اگر به دنبال بهترین مکان برای گذراندن چند ساعتی در آغوش گرم طبیعت هستید، توصیه می کنیم حتما از این پارک بازدید داشته باشید.

  میدان اصلی شهر ترابزون

  میدان اصلی شهر ترازون که به همین نام نیز هست، پر جنب و جوش ترین قسمت شهر محسوب می شود. در این قسمت شهر تا چشم کار می کند کافه، رستوران، مرکز خرید، مراکز خدماتی و اداری خواهید دید. همچنین پرچم های زیادی از کشور ترکیه در این قسمت به چشم می خورد که نماد ترابزون نیز بین آن ها دیده می شود. این منطقه شب های شاد و پر جنب و جوشی را نیز دارد که می توانید تا پاسی از شب در مراسم شاد آن ها حضور داشته باشید. از جمله خیابان هایی که به این میدان ختم می شود شامل، یابان پیاده روی کوندراجیلار، خیابان کاهرامان ماراش که موزه شهر و موزه باشگاه ترابزون اسپور و خیابان بلوار ساحلی و بلوار شرقی

  منطقه Cal-Camili Tabiat

  منطقه Cal-Camili Tabiat یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری در ترابزون محسوب می شود که می توانید از آن بازدید داشته باشید. تنوع زیستی در این منطقه بسیار بالاست و همین موضوع منجر به زیبایی سحر آمیز آن شده است. از جمله فعالیت هایی که می توانید در این منطقه داشته باشید شامل کمپ زنی، پیاده روی، کوه نوردی، جنگل گردی و...می شود.

  موزه ایا صوفیه ترابزون

  همانطور که در استانبول موزه ای به نام ایاصوفیه وجود دارد، در ترابزون نیز موزه ای به همین نام هست که البته عثمانی ها آن را در دروان حکومت خود به مسجد تبدیل کرده بودند. در این مسجد می توانید از تماشای موزائیک های برجسته و نقاشی های دیواری سقفی نهایت لذت را ببرید. اگرچه برخی از نقاشی های دیواری این منطقه آسیب دیده اما شما می توانید بهترین نمونه های به جا مانده از دوران بیزانس را در این مکان ببینید.

  بایدها و نبایدها در تور ترابزون

  برای داشتن تفریحات آبی، کدام فصل در تور ترابزون بهترین گزینه است ؟

  اگر می خواهید از تفریحات آبی استفاده کنید ، تور ترابزون از اردیبهشت به بعد مناسب تر است .

  قیمت تور ترابزون در چه ماه هایی مناسب تر است ؟

  قیمت تور ترابزون در فصل زمستان و پاییز مناسبتر است.

  برای رفتن به تور ترابزون بهتر است دلار ببریم یا یورو؟

  در تور ترابزون یورو بهتر از دلار است .

  چگونه می توانیم مناسب ترین قیمت تور ترابزون را بیابیم ؟

  برای یافتن مناسب ترین قیمت تور ترابزون می توانید از آژانس های هواپیمایی کمک بگیرید . کارشناسان فروش مانلی پرواز با توجه به نیاز شما بهترین هتل و پرواز را با مناسب ترین قیمت ارائه می کنند .

  خدمات FB ،BB،HB،ALL، UALL،SC چه تاثیری در قیمت تور ترابزون دارند ؟

  قیمت تور ترابزون همانطور که در موارد فوق اشاره گردید ، به عوامل بسیاری بستگی دارد . این اصطلاحات نیز در قیمت تور ترابزون تاثیر گذار خواهند بود که در ادامه با تاثیر آنها بیشتر آشنا می شویم .

  خدمات Uall و قیمت تور ترابزون

  خدمات Uall ، به معنای بهره مندی از تمامی وعده های غذایی هتل یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و حتی میان وعده ها می شود . به این صورت که تمامی خدمات ۲۴ ساعته ارائه خواهند شد . رزرو خدمات Uall گرانتر از تمامی خدمات دیگر است .

  خدمات all و قیمت تور ترابزون

  خدمات all به معنای بهره مندی از تمامی خدمات هتل ها یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و میان وعده ها می شود . این سرویس کاملا مشابه با سرویس Uall می باشد با این تفاوت که تا ساعات مشخصی می توانید از خدمات سرویس بهره مند شوید و در ساعات خارج از سرویس ، برای هر وعده غذایی باید هزینه پرداخت کنید . رزرو خدمات all کمی ارزان تر از Uall می تواند باشد .

  خدمات Fb و قیمت تور ترابزون

  Fb مخفف عبارت فول برد می باشد و به معنای برخورداری از خدمات صبحانه ، ناهار و شام در هتل می شود . در این حالت قیمت تور ترابزون برای شما کمتر حساب می شود زیرا نسبت به حالت اول و دوم هزینه نوشیدنی و میان وعده ها روی هزینه های هتل نمی آید .

  خدمات hb و قیمت تور ترابزون

  Hb مخفف عبارت هاف بورد می باشد که به معنای انتخاب یک وعده به اختیار و وعده صبحانه می باشد . در این حالت قیمت تور ترابزون باز هم مناسبتر خواهد بود .

  خدمات Sc و قیمت تور ترابزون

  این خدمت به معنای این است که هتل یک آشپزخانه کوچک به همراه لوازم ضروری و ظروف مورد نیازتان را در اختیار شما قرار می دهد . در این حالت دیگر نیازی به رفتن به رستوران ها ندارید و هزینه های شما در خورد و خوراک می تواند پایین تر باشد . اما با رزرو کردن این سرویس قیمت تور ترابزون برای شما کمی بیشتر حساب خواهد شد زیرا هتل هزینه بیشتری را می گیرد .

  خدمات Bb و قیمت تور ترابزون

  Bb نیز به معنای برخورداری از وعده صبحانه است و به همین دلیل قیمت تور ترابزون برای شما مناسب تر خواهد بود .

  با توجه به موارد فوق کدام یک از خدمات را باید انتخاب کرد ؟ sc،bb،hb و.....؟

  قیمت تور ترابزون با توجه به هر یک از این موارد متفاوت خواهد بود . قیمت تور ترابزون در حالت Uall وall می تواند بیشتر از تمامی موارد باشد . قیمت تور ترابزون در حالت hb بیشتر از bb است . قیمت تور  ترابزون در حالت استفاده از خدمت bb مناسبتر از موارد دیگر است . قیمت تور ترابزون در حالت sc نیز اضافه تر حساب می شود . قیمت تور ترابزون در حالت fb کمتر از all است .

  پولمان را در ترکیه به لیر تبدیل کنیم یا در کشور خودمان ؟

  بهتر است پول را در کشورخودتان به لیر تبدیل نمایید .

  قیمت تور  ترابزون با پرواز خارجی مناسب تر است یا پرواز داخلی ؟

  قیمت تور ترابزون به عوامل بسیاری بستگی دارد اما عموما در پروازهای خارجی قیمت تور استانبول کمی بالاتر است .

  قیمت تور ترابزون در پروازهای سیستمی و چارتری چگونه است ؟

  قیمت تور ترابزون در پروازهای سیستمی بالاتربوده اما دارای شرایط تغییر و استرداد می باشد . قیمت تور ترابزون در پروازهای چارتری ارزان تر است اما قابلیت تغییر و استرداد ندارد .

  مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت تور  ترابزون چه مواردی هستند ؟

  چهار مورد در قیمت تور ترابزون  تاثیر بسیار زیای دارند :

  inStock.pngمدت زمان اقامت

  inStock.pngفصل سفر

  inStock.pngهتل

  inStock.pngپرواز

  قیمت تور ترابزون در هریک از فصل های سال چگونه تغییر می کند ؟

  قیمت تور ترابزون در فصل بهار شروع به افزایش کرده و در تابستان قیمت تور ترابزون به اوج می رسد . قیمت تور ترابزون در پاییز کمی کاهش می یابد .

  آیا تور ترابزون ارزان فقط با پروازهای داخلی ارائه می شود؟

  خیر ممکن است همراه با پروازهای خارجی نیز باشد.

  تور لحظه آخری ترابزون در چه ماه هایی ارائه می شود ؟

  تور ترابزون لحظه آخری در فصل هایی که سفرهای کمتری به این مقصد انجام شود، ارائه می شود. اگر به دنبال فرصتی ویژه برای مناسب ترین قیمت تور ترابزون هستید ، تورهای لحظه آخری ترابزون می تواند گزینه ای مناسب باشد.

   علاوه بر تور ترابزون، تور وان نیز از جمله پکیج های مانلی پرواز است، که می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تور با کارشناسان مانلی پرواز در تماس باشید.

  تور شهر ترابزون ترکیه، به صورت ارزان و لحظه آخری نیز ارائه می شود که جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور ارزان ترابزون و تور لحظه آخری ترابزون می توانید با کارشناسان مانلی پرواز تماس بگیرید.

  سفر زمینی به ترابزون از جمله پکیج های محبوبی است که برای شما در نظر گرفته شده است. در سفر زمینی به ترابزون جاذبه های متعددی در مسیر نیز انتظارتان را می کشد و هم چنین می توانید فعالیت های متنوع تری را تجربه کنید که در صفحه تور زمینی ترابزون به آن ها اشاره شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پکیج به صفحه تور زمینی ترابزون مراجعه کنید.

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن