.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور بدروم | قیمت تور بدروم

  نوع نمایش:
  قیمت از 4,990,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: تا اطلاع ثانوی منقضی
  مدت اقامت: شش شب
  نوع سفر: قشم ایر
  هتلهای شهر: هتل های بدروم
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: تا اطلاع ثانوی منقضی
  مدت اقامت:
  نوع سفر: قشم ایر
  هتلهای شهر: هتل های بدروم
  مشاهده نظرات کاربران

  چرا تور بدروم ؟

  با آگاهی از شرایط تور بدروم ، جاذبه ها ، هزینه ها و قیمت تور بدروم می توانید سفری منحصربه فرد به این شهر داشته باشید . در ادامه همراه ما باشید .

  بدروم کجاست ؟ بدروم یک شهر بندری در ترکیه و در منطقه‌ی دریای اژه در جنوب غربی این کشور است؛بدروم یکی از شهرهای زیبا و ساحلی ترکیه است و دلایل بسیاری وجود دارد که می تواند بهانه ای برای سفری خاطره انگیز به این شهر شود .

  در تور بدروم جاذبه های بسیاری وجود دارد و تفریحاتی هم چون قایق سواری ، انواع ورزش های آبی ، پیاده روی ، کافه گردی، بازار گردی ، خرید و دوچرخه سواری منتظر شماست .

  تور بدروم

  در تور بدروم می توانید لذت دریا نوردی با کشتی های تفریحی را تجربه کنید و محو تماشای آبی فیروزه ای دریا شوید . لنگرگاه های این شهر نیز مانند یک تابلوی نقاشی است که با قایق های بادبانی رنگ و لعاب گرفته است .

   تور بدروم یک ماجراجویی کنجکاوانه برای کشف تاریخ است . اگر به دنبال ردپای فرماندهان رومی در دروازه های باستانی و یا کشف گنجینه های تاریخی زیر آب هستید ، حتما تور بدروم را انتخاب کنید .

  در تور بدروم کوچه هایی را می بینید که به دریا می رسند و خانه هایی را به تماشا می نشینید که رویایی از جاودانه شدن دارند . چیزی بیشتر از یک اثر نفیس را در این شهر خواهید دید . تور بدروم شما را مهمان به گشت و گذار در روستاهای دورافتاده می کند که از در و دیوارش آرامش محض می بارد .

  در تور بدروم می توانید از میان آبی آسمان و ابرهای خیال انگیز بدروم بر روی این شهر فرود بیایید ؛ زیرا بدروم فرودگاه اختصاصی دارد .

  بسیاری از سلبریتی ها و افراد مشهور در شهرهای توریستی ترکیه هتل و اقامتگاه اختصاصی دارند و رونالدو نیز در شهر بدروم دارای اقامتگاه ساحلی اختصاصی است .

  چشیدن یک وعده غذای محلی ترکی و یا لذت بردن از طعم یک وعده غذای دریایی ، در تور بدروم امکان پذیر است و خوشمزه های بسیاری در تور بدروم ارزش امتحان کردن را دارند .

  ناز و نوازش خرامان موج و ساحل ، غروب سرخ و رمانتیک و یا هوای دو نفره و نم باران ، در تور بدروم به دنبال کدامین لذت از سفرهای دونفره تان هستید ؟ تور بدروم می تواند انتخابی ایده آل برای زوج های جوان نیز باشد .

  برای برخی از زوج های جوان قیمت تور بدروم مهم است ، به همین دلیل در کنار امکانات لوکس ، خدمات ارزان تر نیز ارائه می شود . قیمت تور بدروم برای زوج های جوان نیز پیشنهادی بی عیب و نقص است .

  برای مشاهده اطلاعات بیشتر راجع به جاذبه های گردشگری بدروم و نمایش لیست قیمت تور بدروم لحظه آخری لینک مقابل را کلیک کنید. قیمت تور لحظه آخری بدروم

  تور بدروم-1

  آب و هوای بدروم

  تفاوتی ندارد با چه هدفی قصد انتخاب تور بدروم را داریم در هر حالت باید از وضعیت آب و هوا مطلع باشیم . به دلیل اهمیت این موضوع ما در ادامه قصد داریم آب و هوای این شهر را به صورت تقریبی در فصل های مختلف بررسی کنیم .

  تور بدروم در بهار

  تور بدروم در فصل بهار چیزی نیست جز طبیعت تازه ، بوی گل و سبزی دشت های بی انتها . آب وهوا در فصل بهار مشابه پاییز است با این تفاوت که غیر قابل پیش بینی تر می شود . گاهی رگبار باران ، گاهی آفتاب و گاهی هم با باد غافل گیر خواهید شد .

  تور بدروم در بهار ، بیشترین و کمترین دما :

  فروردین : در تور بدروم متوسط دمای فروردین 13 درجه ، بیشترین دما 28 درجه و کمترین دما منفی 2 درجه می باشد .

  اردیبهشت : در تور بدروم متوسط دمای اردیبهشت ماه 16 درجه ، بیشترین دما 30 درجه و کمترین دما منفی3 درجه می باشد .

  خرداد : در تور بدروم متوسط دمای خرداد ماه بدروم 20 درجه ، بیشترین دما 37 درجه و کمترین دما 8 درجه می باشد .

  تور بدروم در تابستان

  در فصل تابستان دریای اژه و شهر بدروم با آغوشی باز از شما استقبال خواهند کرد . بدروم در فصل تابستان ، با لبخندی آفتابی ، آب های فیروز ای و شب های طولانی منتظر شماست . ممکن است گاهی هوای شهر ابری هم شود اما به ندرت پیش می آید که باران بگیرد .

  تور بدروم در تابستان ، بیشترین و کمترین دما :

  تیر : در تور بدروم متوسط دمای تیرماه 25 درجه ، بیشترین مقدار دما در تیرماه 42 درجه ، کمترین مقدار دما 12 درجه می باشد .

  مرداد : در تور بدروم متوسط دمای مرداد ماه 28 درجه ، بیشترین دما در مرداد ماه 44 درجه و کمترین دما در مرداد ماه 17 درجه می باشد .

  شهریور : در تور بدروم متوسط دمای شهریور ماه 28 درجه ، بیشترین دما 45 درجه و کمترین دما در شهریور ماه 18 درجه می باشد .

  تور بدروم در پاییز

  فصل پاییز شهر بدروم گردشگران کمتری دارد و بیشتر از این که یک شهر توریستی باشد بیشتر شبیه به مکانی برای ماهیگیری است . البته اگر قصد سفر به بدروم در فصل پاییز را داشته باشید می توانید به انجام برخی فعالیت های تفریحی مانند قایق سواری بپردازید . برخی از هتل ها و رستوران ها در فصل پاییز بسته می شوند اما بسیاری از آن ها هنوز هم به ارائه خدمات می پردازند . از آنجایی که مردم محلی شهر بدروم در فصل تابستان روزهای شلوغی از نظر کاری دارند ، در این فصل بیشتر استراحت می کنند .

  تور بدروم در پاییز ، بیشترین و کمترین دما :

  مهر : در تور بدروم متوسط دمای مهر ماه 24 درجه ، بیشترین دما 39 درجه ، کمترین مقدار دما 10 درجه می باشد .

  آبان : در تور بدروم متوسط دمای آبان ماه 20 درجه ، بیشترین دما 38 درجه و کمترین دما 10 درجه می باشد .

  آذر : در تور بدروم متوسط دمای آذر ماه 15 درجه ، بیشترین دما 31 درجه و کمترین دما 2 درجه می باشد .

  تور بدروم در زمستان

  تور بدروم در فصل زمستان ، سرد ، برفی و بارانی است . البته با مهمان نوازی گرم مردم این شهر هیچ گاه سردتان نمی شود .ممکن است آب و هوای مدیترانه ای بدروم حتی در فصل زمستان نیز، گاهی با یک آسمان صاف و آفتابی داغ شما را شگفت زده کند .

  تور بدروم در زمستان ، بیشترین و کمترین دما :

  دی : در تور بدروم متوسط دمای دی ماه 12 درجه ، بیشترین دما 24 درجه و کمترین دما 2 درجه می باشد .

  بهمن : در تور بدروم متوسط دمای بهمن ماه 11 درجه ، بیشترین دما 23 درجه و کمترین دما منفی 1.6درجه می باشد .

  اسفند : در تور بدروم متوسط دمای اسفند 11 درجه ، بیشترین دما در اسفند ماه 24 درجه و کمترین دما منفی 4.5 درجه می باشد .

  تور بدروم-2

  بهترین زمان برای انتخاب تور بدروم

  برای تعیین بهترین زمان سفر در تور بدروم فاکتورهای بسیاری می تواند وجود داشته باشد به همین دلیل ما بهترین زمان سفر به بدروم را در حالت های مختلف بررسی خواهیم کرد .

  بهترین زمان تور بدروم از نظر آب و هوا

  آب و هوای بدروم تقریبا معتدل است اما خب طبیعی است که در فصول بهار و پاییز گرم تر و در فصول پاییز و زمستان سردتر باشد . اگر روزهای طولانی و آفتاب داغ ساحل را دوست دارید ، بهترین زمان تور بدروم برای شما می تواند تابستان باشد . اگر روزهای کوتاه تر و شب های ساکت و آرام را ترجیح می دهید و هم چنین به آب و هوای گرم و شرجی علاقه ندارید ، فصل پاییز را به شما پیشنهاد می دهیم .

  بهترین زمان برای انتخاب تور بدروم از نظر هزینه

  بدروم در فصل تابستان بیشترین تعداد توریست ها را دارد به همین دلیل در این فصل تمامی هزینه های تان افزایش می یابد . اگر می خواهید کمترین هزینه ها را در سفر به بدروم داشته باشید ماه سپتامبر و اکتبر را به شما پیشنهاد می دهیم . ماه سپتامبر و اکتبر از مهر تا آبان ماه را شامل می شود .

   بهترین زمان برای تور بدروم از نظر بازدید از جاذبه ها

  از آن جایی که بدروم شهری ساحلی است ، بیشتر سفرها با هدف تجربه تفریحات و ورزش های آبی انجام می شود و به همین دلیل بهترین زمان سفر بهار و تابستان است . اما اگر برای بازدید از اماکن تاریخی به بدروم سفر می کنید ، فصل پاییز مناسب تر خواهد بود .

  هزینه های سفر در تور بدروم

  واحد پول کشور ترکیه لیر است که به صورت رسمی با نماد LT و به صورت رایج با نماد (₺) نشان داده می شود . اسکناس های رایج ترکیه ، 5 لیر، 10 لیر ، 20 ، 50 ، 100 و 200 لیر می باشند . اگر قصد سفر به بدروم را دارید به دو روش می توانید لیر تهیه کنید :

  یا در ایران دلار بگیرید و در ترکیه به لیر تبدیل کنید .

  در ایران لیر تهیه نمایید و با خود ببرید .

  هزینه های مربوط به پاسپورت

  1- هزینه 1,000 تومان بابت شناسه

  2- هزینه 3,750 تومان به حساب شهرداری بابت عوارض شهرداری

  3- هزینه 100,000 تومان برای خزانه داری استان بابت تعرفه صدور گذرنامه

  4- هزینه 36,980 تومان بابت خدمات دفاتر پلیس +۱۰ و هزینه پست

  پس از دریافت گذرنامه حتما دوست دارید درمورد قیمت تورها ، خورد و خوراک و حمل و نقل بیشتر بدانید ، در ادامه این موارد را بررسی می کنیم .

  قیمت تور بدروم

  از آنجایی که این شهر در فصل تابستان بیشترین تعداد مسافر را دارد ، قیمت تور بدروم را در فصل تابستان بررسی می کنیم . به صورت کلی قیمت تور بدروم از 3 الی 4 میلیون آغاز شده و با توجه به نوع پرواز و خدماتی که در هتل ها دریافت می کنید ، تا 10 و یا حتی 15 میلیون نیز گسترش پیدا خواهد کرد . مانلی پرواز به شما این اطمینان را می دهد که با مناسب ترین قیمت ، سفری خاطره انگیز به این شهر داشته باشید .

  هزینه های حمل و نقل در تور بدروم

  checked.png بلیط یک طرفه اتوبوس
  20 لیر
                                                            checked.pngهزینه اجاره اتومبیلToyota Corolla
  129000 لیر
  checked.png کرایه تاکسی ( قیمت شروع )
  4.5 لیر  
                  checked.png هزینه اجاره اتومبیلVolkswagen Golf
  131000 لیر

  تور بدروم-3

  هزینه های خورد و خوراک در تور بدروم

  checked.png هزینه وعده غذایی در یک رستوران ارزان
  20 لیر
                                            checked.png هزینه یک وعده غذایی برای دو نفر در یک رستوران متوسط
  100 لیر
  checked.png هزینه یک بطری آب
  1.5 لیر  
                  checked.png هزینه یک چیزبرگر
  6 لیر
  checked.png هزینه یک قهوه اسپرسو
  7 لیر
      checked.png هزینه یک عدد نوشابه پپسی یا کولا
  4.5 لیر
  checked.png هزینه یک لیتر شیر
  3.70 لیر
      checked.png یک قرص نان
  1.80 لیر
  checked.png12 عدد تخم مرغ
  9.40 لیر
      checked.png یک کیلو پنیر محلی
  30 لیر    

  هزینه تلفن و اینترنت در تور بدروم

  checked.png یک دقیقه مکالمه محلی : کمتر از یک لیر
  0.62 لیر
                                            checked.pngاینترنت با سرعت نامحدود
  83 لیر

  پاسپورت و ویزا در تور بدروم

  اگر سفر شما در تور بدروم بیشتر از 90 روز است، باید حتما ویزا بگیرید . اما اگر سفرتان در تور بدروم کمتر از 90 روز است ، نیازی به دریافت ویزا نخواهید داشت . برای رفتن به تور بدروم لازم است پاسپورت داشته باشید و پاسپورت شما باید حتما 6 ماه اعتبار داشته باشد .

  فرودگاه بین المللی بدروم

  بدروم فرودگاهی اختصاصی به نام (Milas-Bodrum Airport)  دارد که از سال 1997 احداث شده است . فرودگاه بدروم بین دو شهر میلاس و بدروم قرار گرفته است و فاصله آن تا میلاس 18 کیلومتر و تا بدروم 36 کیلومتر است . از فرودگاه می توانید با اتوبوس و تاکسی های فرودگاهی به هر یک از شهرهای بدروم و میلاس بروید . تور بدروم پرواز مستقیم از پروازهای معراج، قشم ایر، آتا، آسمان، کورندون، سان اکسپرس و فری برد بهره می برد . پروازهای غیر مستقیم به بدروم نیز توسط خطوط هواپیمایی پگاسوس، ترکیش ایرلاین و اطلس جت ارائه می شوند .

  این فرودگاه دارای دو پایانه برای پروازهای خارجی و داخلی است و در داخل فرودگاه انواع امکانات همچون مرکز ارائه خدمات پزشکی ، رستوران ، فروشگاه و مرکز ارائه خدمات پزشکی وجود دارد .

  تور بدروم-4

  هتل های بدروم

  هتل های بدروم در دو قسمت هتل های لوکس و ارزان بررسی خواهند شد .

  تور بدروم-5

  هتل های لوکس در تور بدروم

  اگر قیمت تور بدروم برای شما مهم نیست ، می توانید از خدمات هتل های داخل شهر که اغلب هتل های لوکس هستند ، استفاده کنید .هتل های لوکس قیمت تور بدروم را افزایش می دهند ، زیرا خدمات آنها گسترده تر بوده و به صورت

  Ultra All Inclusive و  All Inclusive ارائه می شوند . همچنین هتل های لوکس برنامه های سرگرم کننده بسیاری را نیز برای مسافران خود در نظر گرفته اند .

  برخی از هتل های لوکس در تور بدروم شامل :

  checked.png هتل آکواریوم بیچ بدروم

                     هتل گرین بیچ
   
                  checked.png هتل بایا

  checked.png هتل وو ریزورت
   
     هتل سامارا

    checked.png هتل ثر بدروم

  checked.png هتل کفالوکا ریزورت

     هتل ویتیج

    checked.png هتل مارمارا

  checked.png هتل رویال آسارلیک بیچ

     هتل رکسوس

    checked.png هتل هیلتون

  هتل های ارزان در تور بدروم

  هتل در قیمت تور بدروم تاثیر بسیار زیادی دارد . برخی هتل ها قیمت تور بدروم را افزایش و برخی دیگر قیمت تور بدروم را کاهش می دهند . همچنین برخورداری از برخی خدمات قیمت تور بدروم را افزایش و حذف برخی خدمات هتل ، قیمت تور بدروم را کاهش می دهند . به صورت کلی در هنگام انتخاب تور بدروم این شما هستید که در مورد هتل ، بودجه و قیمت تور بدروم ، تصمیم می گیرید . به همین دلیل ما علاوه بر هتل های لوکس که بررسی شد ، قصد داریم چند نمونه از هتل های ارزان را نیز به شما معرفی کنیم . هتل های ارزان بیشتر در خارج از شهر واقع شده اند و تعداد اتاق های کمتری نسبت به هتل های لوکس دارند .

  برخی از محبوب ترین هتل های ارزان در تور بدروم شامل :

  checked.png هتل میندوس پانسیون

                     هتل گوبمت
   
                  checked.png هتل پالوما

  checked.png هتل املس اپارتس
   
     هتل تولومن

    checked.png هتل یاسمین

  از جمله محبوب ترین هتل های ارزان بدروم هستند که شما می توانید از خدمات آنها بهره مند شوید .

  باید ها و نبایدها در تور بدروم

  به صورت کلی در هنگام سفر به هر کشور خارجی لازم است کمی در مورد آن کشور ، آداب و رسوم و فرهنگ آن ها تحقیق نمایید . همچنین برای داشتن سفری بهتر و مطمئن تر به شما انجام دادن فعالیت های زیر را در تور بدروم پیشنهاد می کنیم :

  بیمه مسافرتی در تور بدروم

  داشتن بیمه در تور بدروم هیچ ضرری ندارد و می تواند سلامت و امنیت شما را در تور تضمین نماید .

  تور بدروم-6

  تحقیق در مورد قوانین شهر بدروم

  آگاهی از قوانین نیز به شما در داشتن سفری مطمئن تر کمک خواهد کرد . ممکن است شما به دلیل عدم آگاهی از قوانین به صورت غیر عمد جرائمی را مرتکب شوید که قطعا مشکلات بسیاری را برای تان فراهم خواهد کرد . در تور بدروم نیز شما می توانید در مورد قوانین تحقیق نمایید .

  تحقیق در مورد نوع پوشش مردم در تور بدروم

  این مورد نیز به شما کمک می کند تا حس بهتری در یک کشور خارجی داشته باشید . البته ترکیه و همچنین بدروم مسلمانان بسیاری دارد و از نوع پوشش هیچ مشکلی در این کشور نخواهید داشت .

  سوالات متداول افرادی که قصد سفر به تور بدروم را دارند

  آیا در شهر بدروم سازمان و یا مرکزی برای راهنمایی گردشگران وجود دارد ؟

  بله ، اگر در تور بدروم به مشکل برخوردید و یا نیاز به کمک داشتید ، سازمان مرکزی راهنمایی گردشگران بدروم به کمک تان می آید . این سازمان به توریست ها برخی خدمات را ارائه می کند و افرادی مسلط به زبان های مهم دنیا همچون آلمانی ، فرانسوی وانگلیسی هستند که شما را در هر زمینه ای راهنمایی خواهند کرد . البته توجه داشته باشید که این سازمان به دلیل دولتی بودن تنها پاسخگوی سوالات عمومی شماست و به سوالات خیلی جزیی پاسخی نمی دهد .  

  آدرس : بدروم ، میدان باریس ، کنار کاخ بدروم ، سازمان اطلاعات گردشگری بدروم

  برای استفاد از خدمات درمانی و امنیتی در تور بدروم باید چه کار کنیم ؟

  امیدواریم در تور بدروم هیچ نیازی به مراکز خدمات درمانی و امنیتی پیدا نکنید . اما به هر حال بهتر است قبل از هرگونه اتفاق، اطلاعات لازم و کافی را داشته باشیم . در تور بدروم برای تماس گرفتن با آمبولانس باید شماره 112 را بگیرید . این مراکز بسیار پیشرفته بوده و تمامی خدمات روز دنیا را ارائه می دهند . برای کمک از پلیس نیز می توانید با شماره 155 تماس بگیرید . شماره تلفن پلیس ساحلی نیز 158 می باشد .

  برای داشتن تفریحات آبی، کدام فصل در تور بدروم بهترین گزینه است ؟

  اگر می خواهید از تفریحات آبی استفاده کنید ، تور بدروم از اردیبهشت به بعد مناسب تر است .

  قیمت تور بدروم در چه ماه هایی مناسب تر است ؟

  قیمت تور بدروم در فصل پاییز و ماه های مهر و آبان مناسب تر است .

  برای رفتن به تور بدروم بهتر است دلار ببریم یا یورو؟

  در تور بدروم یورو بهتر از دلار است .

  چگونه می توانیم مناسب ترین قیمت در تور بدروم را بیابیم ؟

  برای یافتن مناسب ترین قیمت تور بدروم می توانید از آژانس های هواپیمایی کمک بگیرید . کارشناسان فروش مانلی پرواز با توجه به نیاز شما بهترین هتل و پرواز را با مناسب ترین قیمت ارائه می کنند .

  خدمات fb ،bb،hb،all، uall،sc چه تاثیری در قیمت تور بدروم دارند ؟

  قیمت تور بدروم همانطور که در موارد فوق اشاره گردید ، به عوامل بسیاری بستگی دارد . این اصطلاحات نیز در قیمت تور بدروم تاثیر گذار خواهند بود که در ادامه با تاثیر آنها بیشتر آشنا می شویم .

  خدمات Uall و قیمت تور بدروم

  خدمات Uall ، به معنای بهره مندی از تمامی وعده های غذایی هتل یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و حتی میان وعده ها می شود . به این صورت که تمامی خدمات 24 ساعته ارائه خواهند شد . رزرو خدمات Uall گرانتر از تمامی خدمات دیگر است .

  خدمات all و قیمت تور بدروم

  خدمات all به معنای بهره مندی از تمامی خدمات هتل ها یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و میان وعده ها می شود . این سرویس کاملا مشابه با سرویس Uall می باشد با این تفاوت که تا ساعات مشخصی می توانید از خدمات سرویس بهره مند شوید و در ساعات خارج از سرویس ، برای هر وعده غذایی باید هزینه پرداخت کنید . رزرو خدمات all کمی ارزان تر از Uall می تواند باشد .

  خدمات Fb و قیمت تور بدروم

  Fb مخفف عبارت فول برد می باشد و به معنای برخورداری از خدمات صبحانه ، ناهار و شام در هتل می شود . در این حالت قیمت تور بدروم برای شما کمتر حساب می شود زیرا نسبت به حالت اول و دوم هزینه نوشیدنی و میان وعده ها روی هزینه های هتل نمی آید .

  خدمات hb و قیمت تور بدروم

  Hb مخفف عبارت هاف بورد می باشد که به معنای انتخاب یک وعده به اختیار و وعده صبحانه می باشد . در این حالت قیمت تور بدروم باز هم مناسبتر خواهد بود .

  خدمات Sc و قیمت تور بدروم

  این خدمت به معنای این است که هتل یک آشپزخانه کوچک به همراه لوازم ضروری و ظروف مورد نیازتان را در اختیار شما قرار می دهد . در این حالت دیگر نیازی به رفتن به رستوران ها ندارید و هزینه های شما در خورد و خوراک می تواند پایین تر باشد . اما با رزرو کردن این سرویس قیمت تور بدروم برای شما کمی بیشتر حساب خواهد شد زیرا هتل هزینه بیشتری را می گیرد .

  خدمات Bb و قیمت تور بدروم

  Bb نیز به معنای برخورداری از وعده صبحانه است و به همین دلیل قیمت تور بدورم برای شما مناسب تر خواهد بود .

  با توجه به موارد فوق کدام یک از خدمات را باید انتخاب کرد ؟ sc،bb،hb و.....؟

  قیمت تور بدروم با توجه به هر یک از این موارد متفاوت خواهد بود . قیمت تور بدروم در حالت Uall وall می تواند بیشتر از تمامی موارد باشد . قیمت تور بدروم در حالت hb بیشتر از bb است . قیمت تور بدروم در حالت استفاده از خدمت bb مناسبتر از موارد دیگر است . قیمت تور بدروم در حالت sc نیز اضافه تر حساب می شود . قیمت تور بدروم در حالت fb کمتر از all است .

  پولمان را در ترکیه به لیر تبدیل کنیم یا در کشور خودمان ؟

  بهتر است پول را در کشورخودتان به لیر تبدیل نمایید .

  قیمت تور بدروم با پرواز خارجی مناسب تر است یا پرواز داخلی ؟

  قیمت تور بدروم به عوامل بسیاری بستگی دارد اما عموما در پروازهای خارجی قیمت تور بدروم کمی بالاتر است .

  قیمت تور بدروم در پروازهای سیستمی و چارتری چگونه است ؟

  قیمت تور بدروم در پروازهای سیستمی بالاتربوده اما دارای شرایط تغییر و استرداد می باشد . قیمت تور بدروم در پروازهای چارتری ارزان تر است اما قابلیت تغییر و استرداد ندارد .

  مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت تور بدروم چه مواردی هستند ؟

  چهار مورد در قیمت تور بدروم تاثیر بسیار زیای دارند :

  checked.png  مدت زمان اقامت
                                                  checked.png فصل سفر
  checked.png هتل
                  checked.png پرواز

  قیمت تور بدروم در هریک از فصل های سال چگونه تغییر می کند ؟

  قیمت تور بدروم در فصل بهار شروع به افزایش کرده و در تابستان قیمت تور بدروم به اوج می رسد . قیمت تور بدروم در پاییز کمی کاهش می یابد .

  تور لحظه آخری بدروم در چه ماه هایی ارائه می شود ؟

  تور لحظه آخری در هر یک از ماه های سال ممکن است وجود داشته باشد . در واقع قیمت تور بدروم در هر زمان که پرواز خالی باشد ، به صورت لحظه آخری ارائه می شود . قیمت تور بدروم به صورت لحظه آخری گاهی تا نصف قیمت اصلی تور بدروم کاهش می یابد . اگر به دنبال فرصتی ویژه برای مناسب ترین قیمت تور بدروم هستید ، تور لحظه آخری بدروم می تواند گزینه ای مناسب باشد .

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن