.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور استانبول | قیمت تور استانبول

  نوع نمایش:
  قیمت از 4,950,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: 1 تا 30 مهر
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: ایران ایر تور
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  قیمت از 5,650,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: 1 تا 30 مهر
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  قیمت از 1,750,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: تا اطلاع ثانوی منقضی
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: قشم ایر
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  قیمت از 2,190,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: تا اطلاع ثانوی منقضی
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: ایران ایر
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  قیمت از 1,550,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: تا اطلاع ثانوی منقضی
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: ایران ایر تور
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  قیمت از 3,590,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: تا اطلاع ثانوی منقضی
  مدت اقامت: شش شب
  نوع سفر: اطلس گلوبال
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  مشاهده نظرات کاربران

  تور استانبول

  استانبول شهری است که زیباترین پارادوکس ها را در قالب فرهنگی آمیخته از شرق وغرب به تصویر می کشد.تور استانبول می تواند هر بیننده ای فارغ از این که با چه ملیتی و سلیقه ای باشد، تحت تاثیر قرار دهد. تور استانبول شما را به دیدن زیبایی های تنگه بسفر، تماشای باقی مانده آثار امپراطوری های قبلی، چشیدن طعم غذاهای شگفت انگیز و بازدید از شهری به شدت پویا که این موضوع را مرهون حضور نیروهای جوان است، مهمان می کند. از طرفی بسته به میزان بودجه شما قیمت تور استانبول می تواند از ارزان تا گران در دسترس باشد.

  استانبول شهری است که روزی پرچم دار 4 امپراطوری پر آوازه یعنی بیزانس، روم، عثمانی و لاتین بوده است. اگرچه امروز این شهر زیبا متعلق به هیچ کدام نیست؛ اما در گوشه و کنار شهر آثاری به جا مانده که هر کدام رنگ و نشانی از قدرت و سلطنت این امپراطوری ها می باشد. دو مورد از مهم ترین جاذبه های پر آوازه استانبول کاخ توپکاپی و کاخ دولما باغچه می باشد که شما را به روزهای تاریخ عثمانیان می برد.

  علاوه بر امپراطوری عثمانی در تور استانبول می توانید بقایایی از امپراطوری بیزانس را نیز ببنید. از کلیسای Chora تا مسجد ایاصوفیه همگی نشان دهنده نشانه هایی از امپراطوری بیزانس هستند.

  تور-استانبول

  در این شهر موزه های بسیاری وجود دارد که قطعا بازدید از آن ها خالی از لطف نخواهد بود. یکی از معروف ترین موزه های استانبول، موزه معصومیت است که داستان یک رمان عاشقانه را روایت می کند و به دلیل داشتن کالکسیونی از اشیاء نوستاژی، بازدید از آن را در تور استانبول به شما پیشنهاد می دهیم.

  در استانبول گالری های هنری بسیاری نیز وجود دارد. این گالری ها نه تنها نشان دهنده هنر مردم محلی بلکه نشان دهنده هنر هنرمندان بین المللی نیز می باشد. دو مورد از مهم ترین موزه های استانبول Sakıp Sabancı و Pera را برای بازدید در تور استانبول به شما پیشنهاد می دهیم.

  مگر می شود از استانبول صحبت کرد اما از تنگه بسفر صحبتی به میان نیاورد. این تنگه اروپا را از آسیا جدا کرده و دارای جاذبه ها و زیبایی های بی شمار است. برای بازدید از تنگه بسفر، استفاده از کشتی های کروز را در تور استانبول به شما پیشنهاد می دهیم.

  استانبول شهری است که در آن می توانید انواع فرهنگ های غذایی را با هم امتحان کنید و از تک تک آن ها لذت ببرید. کباب ترکی، دلمه ترکی و بسیاری از شیرینی های خوشمزه ترکی همه و همه طرفداران بسیاری دارند.

  از آن جایی که استانبول گنجینه ای از آثار باستانی است، قطعا در این شهر عتیقه و اشیاء گران قیمت بسیاری نیز وجود دارد که شما می توانید آن ها را برای خودتان بخرید. اگر در تور استانبول قصد خرید محصولات عتیقه را داشتید، حتما به محله Çukurcuma سر بزنید.

  در تور استانبول تفاوتی ندارد بودجه شما چه قدر است می توانید متناسب با بودجه تان در هر مرکز خرید و بازاری به خرید محصولات ترکی بپردازید.

  تور-استانبول2.jpg

  آب و هوای استانبول

  آب و هوای استانبول تحت تاثیر دریای مدیترانه، دریای سیاه و آب وهوای قاره آناتولی قرار دارد.در این شهر شما می توانید آب و هوایی 4 فصل را به صورت کامل تجربه نمایید. گرم ترین ماه های استانبول جولای و آگوست و سردترین ماه های سال ژانویه و فوریه می باشد.

  استانبول در بهار

  بهترین زمان برای تور استانبول بهار است. در فصل بهار آب و هوا عالی بوده و اصلا گرم نیست. مخصوصا شب ها که کاملا خنک می شود. قیمت تور استانبول در این فصل شروع به افزایش می کند.

  متوسط دما در فروردین : حداقل دما 9 حداکثر دما 17

  متوسط دما در اردیبهشت : حداقل دما 13 حداکثر دما 22

  متوسط دما در خرداد : حداقل دما 18 حداکثر دما 27

  استانبول در تابستان

  با انتخاب تور استانبول در تابستان، آب و هوایی گرم و مرطوب را تجربه خواهید کرد. قیمت تور استانبول در تابستان به اوج می رسد.

  متوسط دما در تیر : حداقل دما 18 حداکثر دما 27

  متوسط دما در مرداد : حداقل دما 20 حداکثر دما 30

  متوسط دما در شهریور :  حداقل دما 22 حداکثر دما 30

  استانبول در پاییز

  علاوه بر بهار پاییز هم می تواند یکی از بهترین فصل ها برای انتخاب تور استانبول باشد. قیمت تور استانبول در پاییز کاهش قابل توجهی دارد و اگر قیمت تور استانبول برای شما مهم است، این فصل می تواند ایده آل باشد.

  متوسط دما در مهر : حداقل دما 13 حداکثر دما 20

  متوسط دما در آبان : حداقل دما 9 حداکثر دما 15

  متوسط دما در آذر : حداقل دما 5 حداکثر دما 11

  استانبول در زمستان

  زمستان های استانبول سرد و برفی است و همیشه برف یا باران می بارد. قیمت تور استانبول در زمستان از تمامی فصل ها ارزان تر است.

  متوسط دما در دی : حداقل دما 4 حداکثر دما 9

  متوسط دما در بهمن : حداقل دما 3 حداکثر دما 9

  متوسط دما در اسفند : حداقل دما 5 حداکثر دما 12

  تور استانبول در بهار و پاییز معتدل است اما ممکن است به صورت غیر قابل پیش بینی بارانی نیز باشد.

  تور-استانبول3.jpg

  بهترین زمان برای انتخاب تور استانبول

  تور استانبول در هر فصلی از سال جذابیت خاص خود را دارد. تنها تفاوتی که تور استانبول در ماه های مختلف دارد مربوط به تعداد گردشگران می شود. بهار و اوایل تابستان و هم چنین فصل پاییز بهترین زمان برای حضور در این شهر تاریخی می باشد. البته برای انتخاب بهترین زمان تور استانبول فاکتورهای متعددی را لازم است در نظر داشته باشیم. به همین دلیل ما در ادامه بهترین زمان تور استانبول را براساس آب و هوا، براساس بازدید از جاذبه ها و براساس هزینه ها بررسی خواهیم کرد.

  بهترین زمان تور استانبول بر اساس آب وهوا

  همان طور که در موارد فوق بررسی گردید، ترکیه کشوری چهار فصل است و شما می توایند 4 اقلیم را به خوبی در این خاک تجربه کنید.

  با انتخاب تور استانبول در فصل تابستان آب وهوایی گرم و بدون باران منتظر شما خواهد بود. بهترین فعالیت ها در فصل تابستان آفتاب گرفتن و تجربه ورزش های تابستانی می باشد.

  با انتخاب تور استانبول در فصل های پاییز و بهار ، آب هوایی معتدل و تقریبا خنک را تجربه خواهید کرد. می توان گفت بهترین زمان برای انتخاب تور استانبول از نظر آب و هوا، همین دو می باشند. در فصل بهار و پاییز می توانید انواع ورزش های تابستانی و تفریحات آبی را تجربه کنید و همچنین به گشت و گذار در شهر بپردازید.

  اگر تور استانبول را در فصل زمستان انتخاب کنید، این کشور را با آب و هوایی سرد، بارانی و برفی ملاقات خواهید کرد.

  تور-استانبول4.jpg

  بهترین زمان تور استانبول بر اساس بازدید از جاذبه ها

  اگر برای گشت و گذار تور استانبول را انتخاب کرده باشید، فصل بهار و پاییز بهترین انتخاب می تواند باشد. آب و هوای استانبول در این دو فصل بسیار دلپذیر بوده و حدودا به 15 درجه می رسد. انتخاب تور استانبول در فصل بهار تا اردیبهشت ماه در ایده آل ترین حالت ممکن است اما از اردیبهشت ماه به بعد شهر کم کم شهر شلوغ می شود. با آمدن فصل پاییز تعداد افرادی که تور استانبول را انتخاب می کنند کم کم کاهش پیدا می کند و در اواخر پاییز خیلی کم تر می شود.

  تور-استانبول5.jpg

  بهترین زمان تور استانبول برای خرید

  بسیاری از افراد تور استانبول را به منظور خرید انتخاب می کنند. در هر یک از فصل های سال مراکز خرید خاصی به ارائه محصولات با تخفیف می پردازند که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم.به صورت کلی فصل پاییز بهترین زمان برای خرید در بازار استانبول می باشد و فصل تابستان بدترین و گران ترین فصل برای خرید در بازار استانبول می باشد.در اواسط شهریور همه قیمت ها به اوج می رسد و دوباره از اوایل دی حدود 30 تا 50 درصد تخفیف می خورند.در ماه فروردین جنس های فروخته نشده به اندازه 70 درصد تخفیف خواهند داشت.برخی گردشگران نیز معتدقدند که بهتر است صبح ها برای خرید اقدام کرد.

  بهترین زمان برای انتخاب تور استانبول بر اساس هزینه ها

  های سیزن تور استانبول اواخر بهار و اوایل پاییز است. طبیعا در این دوره تمامی قیمت ها و هزینه ها اعم از هزینه های تور و هزینه های اقامت نیز بیش تر می باشد. در فصل زمستان کاهش قابل توجهی در هزینه ها خواهید داشت. پس اگر قیمت تور استانبول برای شما مهم نیست می توانید بهار و تابستان را برای این سفر انتخاب کنید؛ اما اگر قیمت تور استانبول برای شما مهم است فصل های زمستان و پاییز را به شما پیشنهاد می دهیم.

  اگر در فصل زمستان آفر تور استانبول را انتخاب کردید علاوه بر ورزش های زمستانی یکی از بهترین فعالیت ها می تواند رفتن به حمام های شهر باشد.

  در نهایت با جمع بندی تمامی موارد بالا، بهترین فصل سفر به استانبول را می توانیم ماه های اسفند و فروردین و هم چنین آبان ماه بدانیم؛زیرا در این ماه شلوغی شهر قابل کنترل بوده و قیمت تور استانبول مناسب تر خواهد بود.

  تور-استانبول6.jpg

  قیمت تور استانبول

  تور استانبول در فصل های گرم سال متقاضیان بیشتری دارد و عموما تور استانبول 4 شب و5 روز و یا به صورت تور سه روزه استانبول ارائه می شود. قیمت ها در این فصل از 3 میلیون تومان آغاز شده و حدودا تا 17 میلیون تومان ادامه می یابد. مانلی پرواز به شما این اطمینان را می دهد که با مناسب ترین قیمت ، سفری خاطره انگیز به این شهر داشته باشید. 

  هزینه های سفر در استانبول

  پس از انتخاب تور استانبول موارد زیر را جهت دریافت پاسپورت لازم است هزینه کنید :

  هزینه های گذرنامه عبارت اند از:

  1- هزینه 1,000 تومان بابت شناسه

  2- هزینه 3,750 تومان به حساب شهرداری بابت عوارض شهرداری

  3- هزینه 100,000 تومان برای خزانه داری استان بابت تعرفه صدور گذرنامه

  4- هزینه 36,980 تومان بابت خدمات دفاتر پلیس +۱۰ و هزینه پست

  برای تور استانبول در کم تر از 90 روز، نیازی به دریافت ویزا ندارید و در صورتی که بخواهید بیش از 90 روز در استانبول بمانید، دریافت ویزا ضروری خواهد بود.

   پس از کسب اطلاعات لازم در مورد هزینه های دریافت ویزا، می خواهیم هزینه های مربوط به خورد و خوراک،هزینه های تفریحات وهزینه تلفن و اینترنت را بررسی کنیم.

  هزینه های مربوط به خورد و خوراک در استانبول

  هزینه یک وعده غذا در تور استانبول 29 لیر

  هزینه یک وعده غذا برای دو نفر در یک رستوران متوسط 100 لیر

  هزینه یک ساندویچ مک دونالد 22 لیر

  یک عدد نوشابه 4 لیر

  یک بطری آب 1.5 لیر

  هزینه یک لیتر شیر 4.5 لیر

  هزینه یک قرص نان 2 لیر

  هزینه 12 عدد تخم مرغ 11 لیر


  هزینه های حمل و نقل در استانبول

  هزینه یک بلیط اتوبوس یک طرفه 3 لیر

  هزینه تاکسی از 4 لیر

  هزینه یک لیتر بنزین 7 لیر  هزینه تفریحات و بازدید از جاذبه ها در استانبول

  موزه استانبول 85 لیر

  حاجی صوفیا 30 لیر

  کاخ توپکاپی 30 لیر

  برج گالاتا 19 لیر

  مسجد آبی رایگان


  پاسپورت و ویزا در استانبول

  پس از انتخاب تور استانبول، باید وضعیت پاسپورت و ویزا مورد نیاز برای سفر به این مقصد را چک کنید. در تور استانبول( در صورتی که کم تر از 90 روز باشد) نیازی به دریافت ویزا ندارید و تنها پاسپورت شما باید 6 ماه اعتبار داشته باشد.

  فرودگاه استانبول

  یکی از بزرگ ترین و مدرن ترین فرودگاه های دنیا، فرودگاه استانبول می باشد. فرودگاه استانبول در شمال شهر ساخته شده و به صورت رسمی در سال 2018 افتتاح شده است. جالب است بدانید این فرودگاه، بزرگ ترین فرودگاه جهان بعد از Maktoum می باشد و حدودا 90 میلیون مسافر هر سال در آن جا به جا می شوند. در این فرودگاه 7 ترمینال وجود دارد که اولی و دومی برای پروازهای داخلی و سایر ترمینال های برای پروازهای خارجی می باشند.

  آدرس : Tayakadın Mahallesi, Terminal Caddesi No:1, 34283 Arnavutköy/İstanbul, Turkey

  تور-استانبول5jpg

  بهترین هتل ها در استانبول

  در تور استانبول می توانید از خدمات هتل های بسیاری بهره مند شوید. این هتل ها از ارزان تا گران و لوکس در دسترس هستند. اگر قیمت تور استانبول برای شما مهم نیست، در ادامه قصد داریم چند نمونه از بهترین و لوکس ترین هتل های استانبول را به شما معرفی کنیم. اگر قیمت تور استانبول برای شما مهم است،می توانید با مراجعه به صفحه تور ارزان استانبول در مورد هتل های ارزان تور استانبول بیشتر بخوانید.

   هتل Renata Sisli در استانبول

  هتل Renata علاوه بر این که یکی از هتل های لوکس و 5 ستاره در استانبول می باشد، هتلی سازگار با محیط زیست نیز هست.

  در اتاق های این هتل امکاناتی هم چون تلوزیون، سیستم تهویه مطبوع، تمامی لوازم بهداشتی و آرایشی به صورت رایگان و... وجود دارد.

  امکانات کلی هتل نیز شامل،اینترنت، سرویس فرودگاهی،سالن بدنسازی،رستوران، کافی شاپ و... می شود.

  در تور استانبول اقامت در این هتل را به شما پیشنهاد می کنیم.

  هتل Dosso Dossi در استانبول

  این هتل به دلیل داشتن کارکنان صمیمی، صبحانه عالی، دسترسی خوب و دکوراسیون شیک، مورد توجه بسیاری از توریست ها قرار دارد.

  امکانات هتل در اتاق ها شامل، سیستم تهویه،تلوزیون ال سی دی،گاو صندوق،کتری برقی و... می شود.

  امکانات کلی هتل نیز شامل، اینترنت،سرویس فرودگاهی،سالن بدنسازی،رستوران، کافی شاپ و... می شود

  در تور استانبول اقامت در این هتل را به شما پیشنهاد می کنیم.

  هتل Hyatt Centric Levent در استانبول

  این هتل به خاطر دسترسی به ایستگاه مترو و هم چنین دو مرکز خرید معروف در استانبول مورد توجه بسیاری از توریست ها قرار دارد. در هر یک از اتاق های هتل امکاناتی مانند، سیستم تهویه،تلوزیون،حمام و... وجود دارد. امکانات کلی هتل نیز شامل، اینترنت،سرویس فرودگاهی،سالن بدنسازی،رستوران، کافی شاپ و... می شود.

  در تور استانبول اقامت در این هتل را به شما پیشنهاد می کنیم.

  هتل Pera Palace در استانبول

  این هتل که بیشتر شبیه به یک کاخ است در سال 1892 توسط Alexander Vallaury معمار عثمانی، فرانسوی تاسیس شد. این هتل یک موزه نیز هست که سبک نئوکلاسیک، هنر نو و سبک های شرقی را به تصویر می کشد. دسترسی این هتل به انواع مراکز خرید و ایستگاه های مترو عالی است. اتاق های و سوئیت های این هتل با سبک عثمانی، اروپایی تزیین شده اند و دو نوع حمام سنتی و مدرن در این هتل قابل دسترس است. اگر به دنبال هتلی با بالکن و چشم اندازهای بی نظیر هستید، این هتل را به شما پیشنهاد می دهیم.

  خیابان استقلال استانبول تنها 250 متر از این هتل فاصله دارد و به همین دلیل شما می توانید به راحتی به انواع کافه ها، رستوران ها و بوتیک ها در این هتل دسترسی داشته باشید.

  تور-استانبول-6.jpg

  هتل Saint Sophia در استانبول

  هتل Saint Sophia دکوراسیونی مدرن و شیک دارد. یکی از مهم ترین جاذبه ها در تور استانبول یعنی حاجی صوفیه تنها چند قدم با این هتل فاصله دارد. در اتاق های این هتل نمادهایی از جاذبه های مهم استانبول دیده می شود که بر زیبایی دکوراسیون داخلی آن افزوده است. اگر قیمت تور استانبول برای شما مهم نیست، استفاده از خدمات این هتل را به شما پیشنهاد می دهیم.

  هتل Swissotel در استانبول

  هتل Swissotel، در محوطه ای وسیع قرار گرفته و با باغ هایی وسیع احاطه شده است. با انتخاب این هتل در تور استانبول می توانید چشم اندازی فوق العاده به بیشتر جذابیت های شهر داشته باشید. دکوراسیون اتاق های هتل نیز برگرفته از سبک های اروپایی هستند.

  از امکانات تفریحی هتل می توان به استخر سرپوشیده، استخر فضای باز و مرکز ورزشی آن اشاره کرد. امکان شرکت در کلاس های ژیمناستیک و یوگا نیز در این هتل وجود دارد.


  قیمت تور استانبول هتل 5 ستاره بیشتر از قیمت تور استانبول با هتل های 3 یا 4 ستاره می باشد. اگر قیمت تور استانبول برای شما مهم است و به دنبال هتل های ارزان تر هستید می توانید به صفحه تور ارزان استانبول یا تور لحظه آخری استانبول مراجعه نمایید تا در مورد هتل های 3 یا 4 ستاره اطلاعاتی را به دست آورید.

  جاذبه ها در استانبول

   تور استانبول یکی از تور های رویایی است که شما را به سفر در مرز اروپا و آسیا مهمان می کند، جایی که شرق و غرب یک دیگر را ملاقات می کنند.

  پیوند دو فرهنگ شرق و غرب در لایه های پنهان تاریخ، فرهنگی متضاد را در قالب رنگ ها، معماری ها و غذاها به تصویر می کشد. در تور استانبول با مردمی واقعا دوست داشتنی و مهربان و مهمان نواز رو به رو می شوید.

  اگر تور استانبول را برای بار اول تجربه می کنید پیشنهاد می کنیم حداقل 5 روز برای آن وقت بگذارید.

  جاذبه های بسیاری در تور استانبول منتظر شما است از مساجد تاریخی گرفته تا بازارها، حمام ها، موزه ها و ...

  کاخ توپکاپی در استانبول

  برای مدت 400 سال این کاخ محل اقامت امپراطوری عثمانی بوده است. اگر به تماشای اشیاء گران قیمت و باستانی که مربوط به اشخاص مهم تاریخ جهان می باشند، علاقه دارید توصیه می کنیم از این موزه بازدید داشته باشید. در این موزه عبا و شمشیر پیامبر گرامی اسلام (ص) نیز نگهداری می شود.

  تور-استانبول-کاخ-توپکاپی.jpg

  بازار بزرگ در استانبول

  یکی از قدیمی ترین بازارهای سرپوشیده جهان، بازار بزرگ استانبول می باشد. ساخت این بازار به سال 1455 باز می گردد و گاهی بازار بزرگ را با نام اولین مرکز خرید در جهان می خوانند. در این بازار حدود 4000 مغازه در 61 خیابان وجود دارد وحدود 400 هزار توریست از آن بازدید می کنند.

  در این بازار می توانید انواع جواهرات، فرش ، پوشاک، خوراکی و... را بیابید.

  خیابان استقلال (Istiklal) در استانبول

  معروف ترین خیابان استانبول، خیابان Istiklal می باشد که هر روز توسط 3 میلیون نفر بازدید می شود. این خیابان تقریبا یک و نیم کیلومتر طول داشته و سرتاسر آن بوتیک، کافه ها سینما و گالری های متعددی وجود دارد.

  مسجد آبی در استانبول

  یکی از معروف ترین مساجد در تور استانبول که بازدید از آن را به شما پیشنهاد می دهیم، مسجد آبی است. مسجد آبی به دلیل داشتن حدود 20 هزار کاشی آبی با این نام خواننده می شود. این مسجد توسط سلطان احمد در سال 1616 ساخته شده و در نزدیکی حاجی صوفیه قرار دارد.مسجد آبی 5 بار در روز به دلیل برگزاری مراسم اذان روی عموم بسته می شود.

  بازار ادویه استانبول

  بازار ادویه در سال 1664 ساخته شده و این بازار بزرگ ترین مرکز خرید سرپوشیده بعد از بازار بزرگ محسوب می شود. در این بازار علاوه بر فروش انواع ادویه جات، بسیاری از خوراکی های محلی و سنتی استانبول نیز یافت می شود.

  موزه معصومیت در استانبول

  موزه معصومیت یک رمان به همین نام را با اشیایی تاریخی به تصویر می کشد. این موزه یک داستان عاشقانه بین پسری ثروتمند به نام کمال و دختری از یکی از قبایل دور او به نام فوسون می باشد.خالق رمان، اشیاء تاریخی این موزه را جمع آوری کرده است.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه های گردشگری و قیمت تور استانبول می توانید صفحه تور لحظه آخری استانبول را  مشاهده نمایید.

  باید ها و نبایدها در تور استانبول

  بیمه مسافرتی در تور استانبول

  در سفر به هر کشور خارجی از جمله استانبول، بیمه مسافرتی بگیرید. به شما توصیه می کنیم در تور استانبول نیز از خدمات بیمه های مسافرتی بهره بگیرید.

  تحقیق در مورد قوانین در استانبول

  در مورد قوانین شهر استانبول تحقیق کنید. این قوانین مربوط به نحوه پوشش، نحوه حضور در اماکن مذهبی و... می شود. با آگاهی از این قوانین می توانید سفری لذت بخش را تجربه کنید.

  تحقیق در مورد امنیت در استانبول

  تور استانبول، توری امن است و برای شما خطر خاصی وجود نخواهد داشت. البته در هر شهری یک سری مناطق و محله های ناامن نیز وجود دارد که به شما توصیه می کنیم به آن مناطق نروید. در استانبول نیز خیابان تارباراسی واقع در نزدیکی میدان تاکسیم جزء محله های کمی ناامن است.

  سوالات متداول در مورد تور استانبول

  شماره تماس خدمات درمانی و امنیتی در تور استانبول چیست؟

  امیدواریم در تور استانبول هیچ نیازی به مراکز خدمات درمانی و امنیتی پیدا نکنید . اما به هر حال بهتر است قبل از هرگونه اتفاق، اطلاعات لازم و کافی را داشته باشیم . در تور استانبول برای تماس گرفتن با آمبولانس باید شماره 112 را بگیرید . این مراکز بسیار پیشرفته بوده و تمامی خدمات روز دنیا را ارائه می دهند . برای کمک از پلیس نیز می توانید با شماره 155 تماس بگیرید . شماره تلفن پلیس ساحلی نیز 158 می باشد .

  برای داشتن تفریحات آبی، کدام فصل در تور استانبول بهترین گزینه است ؟

  اگر می خواهید از تفریحات آبی استفاده کنید ، تور استانبول از اردیبهشت به بعد مناسب تر است .

  قیمت تور استانبول در چه ماه هایی مناسب تر است ؟

  قیمت تور استانبول در فصل زمستان و پاییز مناسبتر است.

  برای رفتن به تور استانبول بهتر است دلار ببریم یا یورو؟

  در تور استانبول دلار بهتر از یورو است .

  چگونه می توانیم مناسب ترین قیمت تور استانبول را بیابیم ؟

  برای یافتن مناسب ترین قیمت تور استانبول می توانید از آژانس های هواپیمایی کمک بگیرید . کارشناسان فروش مانلی پرواز با توجه به نیاز شما بهترین هتل و پرواز را با مناسب ترین قیمت ارائه می کنند .

  خدمات fb ،bb،hb،all، uall،sc چه تاثیری در قیمت تور استانبول دارند ؟

  قیمت تور استانبول همانطور که در موارد فوق اشاره گردید ، به عوامل بسیاری بستگی دارد . این اصطلاحات نیز در قیمت تور استانبول تاثیر گذار خواهند بود که در ادامه با تاثیر آنها بیشتر آشنا می شویم .

  خدمات Uall و قیمت تور استانبول

  خدمات Uall ، به معنای بهره مندی از تمامی وعده های غذایی هتل یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و حتی میان وعده ها می شود . به این صورت که تمامی خدمات 24 ساعته ارائه خواهند شد . رزرو خدمات Uall گرانتر از تمامی خدمات دیگر است .

  خدمات all و قیمت تور استانبول

  خدمات all به معنای بهره مندی از تمامی خدمات هتل ها یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و میان وعده ها می شود . این سرویس کاملا مشابه با سرویس Uall می باشد با این تفاوت که تا ساعات مشخصی می توانید از خدمات سرویس بهره مند شوید و در ساعات خارج از سرویس ، برای هر وعده غذایی باید هزینه پرداخت کنید . رزرو خدمات all کمی ارزان تر از Uall می تواند باشد .

  خدمات Fb و قیمت تور استانبول

  Fb مخفف عبارت فول برد می باشد و به معنای برخورداری از خدمات صبحانه ، ناهار و شام در هتل می شود . در این حالت قیمت تور استانبول برای شما کمتر حساب می شود زیرا نسبت به حالت اول و دوم هزینه نوشیدنی و میان وعده ها روی هزینه های هتل نمی آید .

  خدمات hb و قیمت تور استانبول

  Hb مخفف عبارت هاف بورد می باشد که به معنای انتخاب یک وعده به اختیار و وعده صبحانه می باشد . در این حالت قیمت تور استانبول باز هم مناسبتر خواهد بود .

  خدمات Sc و قیمت تور استانبول

  این خدمت به معنای این است که هتل یک آشپزخانه کوچک به همراه لوازم ضروری و ظروف مورد نیازتان را در اختیار شما قرار می دهد . در این حالت دیگر نیازی به رفتن به رستوران ها ندارید و هزینه های شما در خورد و خوراک می تواند پایین تر باشد . اما با رزرو کردن این سرویس قیمت تور استانبول برای شما کمی بیشتر حساب خواهد شد زیرا هتل هزینه بیشتری را می گیرد .

  خدمات Bb و قیمت تور استانبول

  Bb نیز به معنای برخورداری از وعده صبحانه است و به همین دلیل قیمت تور بدورم برای شما مناسب تر خواهد بود .

  با توجه به موارد فوق کدام یک از خدمات را باید انتخاب کرد ؟ sc،bb،hb و.....؟

  قیمت تور استانبول با توجه به هر یک از این موارد متفاوت خواهد بود . قیمت تور استانبول در حالت Uall وall می تواند بیشتر از تمامی موارد باشد . قیمت تور استانبول در حالت hb بیشتر از bb است . قیمت تور استانبول در حالت استفاده از خدمت bb مناسبتر از موارد دیگر است . قیمت تور استانبول در حالت sc نیز اضافه تر حساب می شود . قیمت تور استانبول در حالت fb کمتر از all است .

  پولمان را در ترکیه به لیر تبدیل کنیم یا در کشور خودمان ؟

  بهتر است پول را در کشورخودتان به لیر تبدیل نمایید .

  قیمت تور استانبول با پرواز خارجی مناسب تر است یا پرواز داخلی ؟

  قیمت تور استانبول به عوامل بسیاری بستگی دارد اما عموما در پروازهای خارجی قیمت تور استانبول کمی بالاتر است .

  قیمت تور استانبول در پروازهای سیستمی و چارتری چگونه است ؟

  قیمت تور استانبول در پروازهای سیستمی بالاتربوده اما دارای شرایط تغییر و استرداد می باشد . قیمت تور استانبول در پروازهای چارتری ارزان تر است اما قابلیت تغییر و استرداد ندارد .

  مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت تور استانبول چه مواردی هستند ؟

  چهار مورد در قیمت تور استانبول تاثیر بسیار زیای دارند :

  inStock.pngمدت زمان اقامت

  inStock.pngفصل سفر

  inStock.pngهتل

  inStock.pngپرواز

  قیمت تور استانبول در هریک از فصل های سال چگونه تغییر می کند ؟

  قیمت تور استانبول در فصل بهار شروع به افزایش کرده و در تابستان قیمت تور استانبول به اوج می رسد . قیمت تور استانبول در پاییز کمی کاهش می یابد .

  آیا تور استانبول ارزان فقط با پروازهای داخلی ارائه می شود؟

  خیر ممکن است همراه با پروازهای خارجی نیز باشد.

  تور لحظه آخری استانبول در چه ماه هایی ارائه می شود ؟

  تور استانبول لحظه آخری در فصل هایی که سفرهای کمتری به این مقصد انجام شود، ارائه می شود. اگر به دنبال فرصتی ویژه برای مناسب ترین قیمت تور استانبول هستید ، تورهای لحظه آخری استانبول می تواند گزینه ای مناسب باشد ..

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  4.4 / 5 4.4 5 7
  بر اساس 7 رتبه بندی کاربران
  42.9%
  57.1%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن
  گشت نیم روز استانبول
  نقاط قوت
  اطلاعات خوبی که لیدر داد
  نقاط ضعف
  تایم کم بود
  نظر
  گشتی که ما داشتیم در تور استانبول مرداد ماه خیلی خوب بود و اطلاعاتی که لیدر بهمون داد بهضی هاش در هیچ سایتی ندیدم مثلا برنامه دقیق گشت کشتی و تخفیف موزیک زنده ای که داشت و دو ساعتی که در کشتی دریا بودیم یا بقیه گشت هایی که یاد گرفتم از متروی شهری استفاده کنم و خیلی ارزون تر شد برام ممنونم سهیلا
  فرودگاه جدید استانبول
  نقاط قوت
  خیلی مدرن و پیشرفته بود
  نقاط ضعف
  فاصله تا مرکز شهر زیاد بود یک ساعت
  نظر
  من پرواز رفت از تهران به فرودگاه جدید استانبول داشتم اما برگشت پیشنهاد آژانس بهم از فرودگاه اسپارتا بود که حدود 70 دقیقه از میدان تکسیم طول گشت اما هم نرخ مناسبتر شد و هم ساعت پروازی که میخواستم البته من پرواز ترکیش رو انتخاب کرده بودم این پیشنهاد رو دادم که بقیه هم اطلاع داشته باشند در کل تور خوبی داشتیم
  تور 4* هتل گرند د پرا
  نظر
  ما اقامت 4شبه توی هتل 4* گرند د پرا داشتیم با پرواز اطلس گلوبال تور فوق العاده خوبی بود پرواز خوب ترک که بهترین ساعت پروازی داشت پرواز صبح به شب و هتل 4* تاپ مقرون به صرفه هتل خوب و تمیزی بود فقط اتاقاش یکمی کوچیک بود صبحانه بسیار خوبی داشت و دقیقا پشت خیابون استقلال قرار داره دسترسی بسیار عالی من دوباره همین هتل برای اقامتم انتخاب میکنم مرسی از مانلی که این تور خوب به ما پیشنهاد داد
  هتل دلتا هتل خوبی بود
  نظر
  ما 5 شب تور ترکیه گرفتیم هتل 4 ستاره دلتا تو منطقه ینی کاپی هتل خوبی بود دسترسی به مترو وتراموا عالی بود نسبتا هتل خوبی بود ما که راضی بودیم شما هم میتونین یبار تجربه کنین این هتل رو
   
  مراکز خرید استانبول
  رستوران های استانبول
  جاذبه های تاریخی و فرهنگی استانبول
  جاذبه های طبیعی و تفریحی استانبول