• مجله گردشگری
 • اخذ ویزا
 • تورها
 • تور اقساطی
 • تور اروپا
 • تورهای کانادا
 • تور طبیعت گردی
 • هتلها
 • بلیط هواپیما
 • استخدام
 • تماس با ما
 • درباره ما
 • تاریخ تور
  مدت اقامت
  ایرلاین
  شروع قیمت

  تور استانبول | قیمت تور استانبول

  نوع نمایش:
  تور لحظه آخری استانبول

  تور لحظه آخری استانبول

  تور لحظه آخری استانبول آژانس هواپیمایی مانلی پرواز، فرصتی ناب و مطبوع برای عاشقان سفر و افراد همیشه‌حاضر با کوله‌ای برای عزیمت است. تور استانبول لحظه آخری، فرصتی برای گشت و گذار در همان قسطنطنیۀ پر طمطراق ، حتی در مجلل‌ترین هتل‌ها با قیمتی مناسب و ارزان‌تر است. در آفر تور استانبول ، به دلیل وجود صندلی‌های خالی، می‌توانید انتخابی مقبول‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر از زمان‌های دیگر داشته باشید و سفری شیک و رویایی را با  تور استانبول تجربه کنید ! این سفر علاوه بر مزیت قیمت تور استانبول در ارزان‌ترین و بهترین حالت، به شما فرصت می‌دهد تا به دل تاریخ و طبیعت استانبول بزنید و از دیدن جاذبه های گردشگری استانبول غرق لذت شوید.

  تور لحظه آخری استانبول مانلی پرواز | تور استانبول لحظه آخری

  شهر استانبول،  ژرفایی به‌گستردگی دوران باستان، بیزانس، امپراطوری شرقی و امپراطوری عثمانی را پشت سر گذاشته و از همۀ ادوار یادواره‌هایی ارزنده را حافظ بوده و فرهنگ غنی آن مردان ادب، همچون عزیز نسین و اورهان پاموک را به جامعۀ هنر و ادبیات تقدیم کرده است. علاوه‌بر پیشینۀ فراخ و فرهنگ غنی، طبیعت بی‌مثال این پهنۀ ساحلی چشمان کنکاو طبیعت‌دوستان را نیز به خود جلب کرده است. سواحل بندری شاخ طلایی، چشم‌انداز بی‌نظیر دریای مرمره و موج‌های لاجوردین تنگۀ بسفروس به زیبایی‌های این پهنۀ یشمین افزوده است. درختان انبوه و استوار جنگل‌ بلگارد در نزدیکی استانبول، فرصت مناسبی برای رهایی از روزمرگی و غرق شدن در طنین روح‌نواز کوکوی پرندگان است که جان دوباره‌ای به جسمتان خواهد دمید.

  سفر به استانبول، همواره تماشای محله‌های باستانی که جریان زندگی در گوشه و کنارشان جاری‌ست را در تلفیق با جلوه‌ای از توسعۀ مدرن بخش اروپایی این شهر، به گردشگران وعده می‌دهد. خوشبختانه امروزه کافی‌ست هوس دیدن جاذبه های ترکیه به سرتان بزند تا با تور لحظه آخری استانبول ، در کوتاه‌ترین زمان، خود را مقابل عظمت ایاصوفیه بیابید.

  مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  قیمت از 2/590/000
  تاریخ تور: اواخر خرداد و اوایل تیر
  مدت اقامت: 3 شب و 4روز
  ایرلاین: تابان.اسمان
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  تور ارزان استانبول

  تور ارزان استانبول

  تور ارزان استانبول آژانس هواپیمایی مانلی پرواز این فرصت را به گردشگران می‌دهد که سفری مناسب، ارزان قیمت و با کیفیت را با خدماتی مقبول و مطلوب تجربه کنند. در تور استانبول که به دلیل ارائۀ خدمات هتل‌های 3 ستاره به تور خیلی ارزان استانبول شهره است، سفری خاطره انگیز و مقرون به صرفه را با تور استانبول تجربه خواهید کرد. استانبول، شهر تاریخ و تمدن، پهنه‌ای قاره‌ای در اوراسیا، خاستگاه امپراطوری عثمانی، برای هر گردشگری، شهری وسوسه‌انگیز و خواستنی است. بی‌شمار جاذبه‌های گردشگری استانبول،‌ پراکنده در این شهر، از ایاصوفیه با آن پیشینۀ وزینش گرفته تا طبیعت بی‌بدیل سواحل صخره‌ای، اوقات فراموش‌نشدنی و خوشی را در دفتر خاطراتتان ثبت خواهد کرد و تصاویری که در این سفر ثبت خواهید کرد، گواهی بر صحت انتخاب‌ تور استانبول ارزان خواهد بود. 

  تور خیلی ارزان استانبول

  یکی از اصول داشتن سفری مطلوب، برنامه‌ریزی برای آن سفر است؛ یکی از مهم‌ترین ارکان در سفر با آفر تور استانبول ، انتخاب فصل مورد نظر است. شهر استانبول در هر فصلی زیبایی‌های خاص خود را نمایان می‌سازد و با طبیعت هم‌گام است، این شما هستید که با توجه به تمایل خود نسبت به دمای هوا، زمان سفرتان را از ماهی به ماهی دیگر انتخاب می‌کنید و آن زمان برگزیده را بر دگر هنگام، ترجیح می‌دهید.

  این همسایه که همیشۀ پذیرای گردشگرانی از سراسر جهان است، خوشبختانه مقصد اصلا گرانی نیست؛ اما باز هم با همراهی با مانلی پرواز و انتخاب تور ارزان استانبول خواهید توانست هزینه‌های این سفر را تا حد بسیاری کاهش داده و دیگر از شر عذاب وجدانی که هنگام خرج کردن همچون بختک گریبان قشر متوسط را می‌گیرد خلاص شوید.


  تور ارزان استانبول مانلی پرواز | تور استانبول ارزان

  آژانس هواپیمایی مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزمند است. سفرتان سبز!

  قیمت از 2/590/000
  تاریخ تور: 26 خرداد
  مدت اقامت: 4 شب و 5روز
  ایرلاین: تابان.اسمان
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  تور استانبول با پرواز ماهان 3 شب

  تور استانبول با پرواز ماهان 3 شب

  قیمت از 2/990/000
  تاریخ تور: 2تیر
  مدت اقامت: 3 شب و 4 روز
  ایرلاین: ماهان ایر
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  تور استانبول با پرواز ماهان 4 شب

  تور استانبول با پرواز ماهان 4 شب

  قیمت از 3/140/000
  تاریخ تور: 14 تیر
  مدت اقامت: 4 شب و 5 روز
  ایرلاین: ماهان ایر
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  تور استانبول با پرواز قشم ایر 3 شب

  تور استانبول با پرواز قشم ایر 3 شب

  قیمت از 2/945/000
  تاریخ تور: 2 تیرماه
  مدت اقامت: 3 شب و 4 روز
  ایرلاین: قشم ایر
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  تور استانبول با پرواز قشم ایر 4 شب

  تور استانبول با پرواز قشم ایر 4 شب

  قیمت از 3/240/000
  تاریخ تور: 1تیرماه
  مدت اقامت: 4 شب و 5 روز
  ایرلاین: قشم ایر
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  تور استانبول با پرواز اطلس گلوبال 3 شب

  تور استانبول با پرواز اطلس گلوبال 3 شب

  قیمت از 2/590/000
  تاریخ تور: 19 خرداد
  مدت اقامت: 3 شب و 4 روز
  ایرلاین: اطلس گلوبال
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  تور استانبول با پرواز ترکیش ایر 3 شب

  تور استانبول با پرواز ترکیش ایر 3 شب

  معمول‌ترین و بهترین روش برای تجربۀ تورهای استانبول، سفر هوایی است و یکی از محبوب‌ترین شرکت‌های هواپیمایی برای تجربۀ این تورها، ترکیش ایرلاین است. مانلی قصد دارد در این مقاله، مزیت‌های تور استانبول با پرواز ترکیش ایرلاین را به اطلاع شما برساند.

  ترکیه در سال‌های اخیر به یک مقصد توریستی بین‌المللی تبدیل شده است و اکثر مسافرانِ این کشور، تور استانبول را برای گذران تعطیلاتی خوش انتخاب می‌کنند. تعدد جاذبه های گردشگری استانبول در کنار مراکز خرید استانبول، بازارها و چشم‌اندازهای طبیعیِ بی‌نظیرش، این شهر را به یک مقصد محبوب تبدیل کرده است. ایرانی‌های زیادی هم هر ساله استانبول را به بسیاری از کشورها و شهرهای دیگر دنیا ترجیح می‌دهند که البته بهترین روش برای سفر به استانبول از طریق ترکیش ایرلاین است. آژانس هواپیمایی مانلی پرواز در این مقاله قصد دارد تور استانبول با پرواز ترکیش ایر را به شما معرفی کند. 


  تور استانبول با پرواز ترکیش


    با اینکه هواپیمایی‌های زیادی پرواز مستقیم از تهران به استانبول را ارائه می‌دهند، ترکیش ایرلاین از اقبال خوبی در میان ایرانی‌ها برخوردار است. البته این انتخاب بی‌دلیل هم نبوده است، چراکه ترکیش ایرلاین، شرکت هواپیمایی برتر ترکیه است و در سرتاسر دنیا نیز به ارائۀ خدمات عالی و کارکنان خوش‌برخورد شهره است. با ترکیش ایرلاین می‌توان پروازی توام با آرامش و راحتی را تجربه کرد. این ایرلاین حتی در سال 2015 موفق شد مقام چهارمین ایرلاین برتر دنیا را از آنِ خود کند.

  یکی از دلایل محبوبیت ترکیش ایرلاین در میان ایرانی‌ها، امکان رزرو و خرید بلیط‌های این شرکت با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شبکۀ شتاب است. حال اگر این مزیت را در کنار هواپیماهای مدرن، خدماتِ حرفه‌ای، کارکنان مودب و مهربان، غذاهای اصیل عثمانی و ... قرار بدهید، تعجبی ندارد که همه ترکیش ایرلاین را برای سفر به استانبول ترجیح بدهند.

  مدت زمان پرواز تهران استانبول مستقیم بوده و حدود سه ساعت طول می‌کشد. اکثر این پروازها در فرودگاه آتاتورک به زمین می‌نشینند؛ اما برخی هم فرودگاه صبیحه را برای فرود انتخاب می‌کنند. ایرباس 321های ترکیش ایرلاین، روزی 5 بار از تهران به مقصد استانبول و برعکس به پرواز درمی‌آیند.

  خدمات چارتر ترکیش ایرلاین، امکان خرید تور استانبول با پرواز ترکیش را نیز برای شما فراهم می‌کند و به این ترتیب می‌توانید با پرداخت کمترین هزینۀ ممکن، سفری به‌یادماندی را در کنار اعضای خانواده یا دوستان تجربه کنید. از آنجایی که بیشتر پروازهای ترکیش ایرلاین برای تور استانبول در فرودگاه آتاتورک به زمین می‌نشینند، این امکان را نیز خواهید داشت که با استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی – خصوصا مترو که ارزان‌تر هم هست – خودتان را به مرکز شهر برسانید؛ به این ترتیب باز هم در هزینه‌های تراسفر فرودگاهی از آتاتورک صرفه‌جویی خواهید کرد.

  مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  قیمت از 2/890/000
  تاریخ تور: تیر 98
  مدت اقامت: 3 شب و 4 روز
  ایرلاین: ترکیش
  هتلهای شهر: هتل های استانبول

  چرا تور استانبول

   استانبول، همان قسطنطنیۀ پرحکایت و پر تاریخ، شهری قاره‌ای در اوراسیا، بزرگ‌ترین شهر ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی این کشور پر کرّ و فر،‌ درونمایه این شهر را ورق می‌زند. این پهنه در پناه تنگۀ بسفر و دریای مرمره جلوه‌گری می‌کند و بندر طبیعی شاخ طلایی را در حصار خود دارد. استانبول، شهری شناخته‌شده به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا در سال 2010، سومین شهر گردشگری جهان است که میزبان خیل عظیمی از گردشگران تور استانبول است. استانبول با تاریخچه‌ای از دوران باستان، بیزانس، امپراطوری شرقی، امپراطوری عثمانی و جمهوری ترکیه، یکی از پرتاریخ‌ترین شهرهای دنیاست که سرزمینش را به جهانیان معرفی می‌کند و از طریق تورهای ترکیه که تور استانبول محبوب ترین آنهاست، تاریخش را به دنیا می‌شناساند.

  استانبول، شهری پرجاذبه، حیرت‌انگیز و فرهنگی، با تاریخی باستانی و پرصلابت است که غنی از ناشناخته‌هایی‌ست که با کشف آن، جهان ذهنی، رنگی تازه به خود خواهد گرفت. این شهر، علاوه‌برحُسن تاریخی‌بودنش، به دلیل نزدیکی به ایران‌زمین، سهولت دسترسی و نزدیکی فرهنگ‌ها، کشوری مطبوع و دلپذیر برای سفر به‌شمار می‌آید. این پهنه به دلیل متمرکز بودن بر چندین طیف از جاذبه، ظرف عطش هر سلیقه‌ای را پر می‌کند، از میان مسافران تور استانبول چه عاشقان معماری‌های تاریخی و تمدن‌های کهن، چه شیفتگان سواحل نیلگون و سبز-آبی و چه افرادی که از شوق خرید کردن، پاکت‌هایشان را در هوا می‌چرخانند و به شادی لب می‌گشایند.


  تور استانبول مانلی پرواز | قیمت تور استانبول

  آب و هوای استانبول

  استانبول، شهری با رطوبت زیاد است که پس از گذر از زمستان‌های سرد، بارانی و برفی، تابستان‌هایی گرم و مرطوب به آب شدن یخ‌بستگی‌های تنش میهمان می‌شوند. با اینکه استانبول در تمام فصول سال میزبان گردشگران تور استانبول است؛ اما در فصل زمستان بین ماه دسامبر تا ماه فوریه (اواسط آذر تا اواسط اسفند) هوای استانبول بسیار سرد است و دمای هوا به زیر صفر می‌رسد. در فصل تابستان هم در ماه های جولای و آگوست (تیر و مرداد) هوا بسیار گرم و شرجی است. در بقیه ماه های سال این شهرِ تقریبا بادخیز، عطر باران‌های بسیاری را در فضا می‌پراکند و تنفسی دلنشین و بی‌تاوان را به ریه‌ها پیشکش می‌کند.   

  تور استانبول مانلی پرواز | قیمت تور استانبول

  جاذبه‌های گردشگری استانبول

  استانبول به سه قسمت اصلی 1) شبه جزیرۀ تاریخی استانبول قدیمی (امین‌اونو و فاتح)، 2) شمال شاخ طلایی (قلب مناطق تاریخی) و 3) مناطق اسکودر و کادیکوی (شهرهایی مستقل و مناطقی تجاری و مسکونی) تقسیم می‌شود. این شهر، صندوقچۀ پر رمز و رازی از جاذبه‌ها را در خود حبس کرده است. استانبول تاریخی، مادر شهرهای باستانی افسوس، تروا، بورسا و جزیره‌های محیرالعقول و خالق تمدن‌های خاتون، کوه نمرود، چاتال هویوک و تپه‌های چاملیجا بوده و خاستگاه جاذبه‌های شگفت‌آوری چون ، کاخ توپکاپی، کاخ چراغان، کاخ دلمه باغچه، مسجد آبی، مسجد سلیمانیه، ایاصوفیه، برج دختر، برج گالاتا، موزۀ ایاصوفیه، روملی حصار، سازۀ زیرزمینی باسیلیکا سیسترن، قلعۀ یدیکوله (قلعۀ هفت برج)، جزیرۀ بیوک‌آدا ( پرنسس) و ... است که این شهر را به خطه‌ای مسحورکننده و افسونگر برای گردشگران تور استانبول مبدل کرده است.

  علاوه‌بر موارد ذکرشده، فرهنگ و زندگی روزمرۀ مردمان این شهر را نیز می‌توان از جاذبه های دیدنی تور استانبول برشمرد. در این شهر می‌توانید مردمانی که شباهت بسیاری به هموطنان خودتان دارند را در حالی‌که سرسختانه به ریشه‌های آب و اجدادی خود چنگ انداخته‌اند، مشاهده کنید و درسی حقیقی در فرهنگ این ملت بیاموزید. وجود همین موارد است که این روزها تور استانبول لحظه آخری را به شدت مقبول طبع گردشگران ساخته است.  


  تور استانبول مانلی پرواز | قیمت تور استانبول

  غذاهای استانبول

  رستوران‌گردی و کافه‌نشینی، یکی از علایق گردشگران تور استانبول است. در این شهر می‌توانید دوشادوش رستوران‌های لوکس و باشکوه این شهر با منوهای وسوسه‌انگیز، دکه‌های غذای خیابانی با انواع رنگ‌های تحریک‌کننده را نیز برگزینید. در این شهر، غذاهای خیابانی، جاذب طیف گسترده‌ای از اقشار مختلف است و هر ذائقه‌ای را برای تجربه کردن قلقلک می‌دهد. جدا از رستوران های استانبول، این دکه‌ها هم حال و هوای خاص خود را دارند و غذاهای اشتهاآوری را سرو می‌کنند که مورد علاقه گردشگران تور استانبول است. برخی از این غذاهای خیابانی از قرار زیر هستند:

  1) سیمیت 2) بالیک اِکمِک 3) لهمجون 4) دوروم 5) تانتونی 6) میدیه دولما 7) کوکورچ 8) کومپیر 9) تاووک پیلاو 10) بورک

  بهترین زمان سفر به استانبول

  سفر در منطق و ذهنیت هر فردی، معنایی خاص و متفاوت دارد. زمان سفر، بسته به طبع و علاقۀ هر شخص می‌تواند مناسب و خوشایند باشد. افرادی که به گرمای دلچسب و مرطوب علاقه‌مندند، در تابستان، کسانی که شیفتۀ بوی عطر دل‌انگیز باران‌های پائیزی هستند در این فصل تور استانبول را ترجیح می‌دهند، افرادی که مست سپیدی دانه‌های مرواریدگون‌اند در زمستان و عاشقان شکوفه‌سار، در بهاران قصد عزیمت به این شهر را می‌کنند؛ در نتیجه، باید این‌گونه بیان داشت که مسافرت با تور استانبول در هر زمانی، خوشایند و دلچسب بوده و تنها بسته به نوع ذائقۀ احساسی هر شخص تغییرپذیر است. البته باید توجه داشته باشید که در فصل هایی که تور استانبول پرطرفدار است قیمت تور استانبول نیز گران تر خواهد بود. پس اگر دوست دارید در هزینه هایتان هم صرفه جویی کنید و با ارزانترین قیمت تور استانبول مسافرت کنید بهتر است از تورهای لحظه آخری استانبول استفاده کنید و یا در فصل هایی غیر از بهار و تابستان تور استانبول ارزان را رزرو کنید.

  بهترین مراکز خرید استانبول 

  شاید یکی از هیجان‌انگیزترین تجربه‌هایی که می‌توان در طول یک تور استانبول داشت، خریدکردن از بهترین مراکز خرید استانبول باشد؛ مثلا با سر زدن به مرکز خرید استانبول مال در منطقۀ باشاک شهیر یا مرکز خرید فروم استانبول در کجاتپه، دستِ خالی بازنخواهید گشت. ایستینه پارک استانبول در محله پینار و مرکز خرید زورلو استانبول در آرناووت‌کوی هم با فروشگاه‌های متعدد و فضاهای تفریحی-گردشی جالبی، انتظار مهمانان تور استانبول را می‌کشند؛ همچنین می‌توانید سری به مرکز خرید کانیون استانبول در اِسِن تپه یا مرکز خرید پالادیوم استانبول در محلۀ بارباروس بزنید و یک خرید حسابی را تجربه کنید.


  تور استانبول | قیمت تور استانبول

  فرودگاه های استانبول

  یکی از آسان‌ترین روش‌های تجربۀ  تور استانبول، از طریق خطوط هوایی است، چراکه این شهر روی‌هم‌رفته، 4 فرودگاه دارد که دسترسی شما به مناطق مختلف این شهر را میسر می‌کند. مهم‌ترین فرودگاهش، فرودگاه بین ‌المللی آتاتورک در محلۀ یشیل‌کوی است که البته بعد از شروع ساخت فرودگاه عظیم و خارق‌العادۀ استانبول در سال 2015 در جوار دریای سیاه، کم‌کم جایش را به آن می‌دهد. فرودگاه بین‌المللی آتاتورک در قسمت اروپایی شهر استانبول واقع شده و در فاصله ۲۴ کیلومتری از مرکز شهر قرار دارد. دو فرودگاهی هم که در قسمت آسیایی استانبول هستند، عبارت‌اند از فرودگاه صبیحه گوکچِن و فرودگاه صحرایی هزارفِن. فرودگاه صبیحه گوکچن بعد از آتاتورک مهم‌ترین فرودگاه استانبول است که در قسمت آسیایی استانبول و در فاصله ۳۵ کیلومتری مرکز شهر واقع است. نگران مسافت فرودگاه تا هتل نباشید زیرا بیشتر هتل های تور استانبول ترانسفر فرودگاهی را برای مسافران در نظر می گیرند. 

  قیمت تور استانبول

  آژانس مسافرتی مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد، با آرزوی داشتن سفری بی ‌تردید برای شما عزیزان، امکان لمس بهترین تجربه از سفر به استانبول را برایتان فراهم آورده و با ارائۀ  تور استانبول در بهترین حالت ممکن، با صداقتی متکی بر اعتماد شما، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است.

  از دیگر برتری‌ها و شاخصه‌های مانلی پرواز، قیمت تور استانبول است که مناسب‌ترین آفر تور استانبول را در انواع تور اقساطی، تور سازمانی ، تور دانشجویی و ... ، به همراهان همیشگی‌اش ارائه می‌دهد. 

  برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به قیمت تور استانبول با کارشناسان فروش مانلی پرواز تماس حاصل نمایید.

  سفرتان سبز!

  به اشتراک گذاری این مطلب :


  در مجله گردشگری مانلی پرواز قدم در دنیای بی انتهای سفر بگذارید