.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور آنتالیا | قیمت تور آنتالیا

  نوع نمایش:
  قیمت از 9,550,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول اسفند
  مدت اقامت: پنج شب
  نوع سفر: هوایی
  هتلهای شهر: هتل های آنتالیا
  قیمت از 11,795,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول فروردین
  مدت اقامت: شش شب
  نوع سفر: هوایی
  هتلهای شهر: هتل های آنتالیا
  قیمت از 13,230,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول فروردین
  مدت اقامت: شش شب
  نوع سفر: سان اکسپرس
  هتلهای شهر: هتل های آنتالیا
  قیمت از 10,190,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول فروردین
  مدت اقامت: شش شب
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های آنتالیا
  قیمت از 3,590,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: تا اطلاع ثانوی منقضی
  مدت اقامت: شش شب
  نوع سفر: اطلس گلوبال
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  مشاهده نظرات کاربران

  تور آنتالیا

  در غربی ترین خلیج های ترکیه برای ورود به آب های فیروزه ای دروازه ای به نام آنتالیا قرار دارد. تور آنتالیا می تواند خاطره انگیز ترین سفر شما به آب های فیروزه ای ترکیه را رقم بزند. قیمت تور آنتالیا نیز از ارزان تا متوسط وگران قابل دسترس است و شما می توانید با هر بودجه ای به این شهر سفر کنید.

  تور آنتالیا سرشار از جاذبه های کوچک و بزرگ و مدرن و تاریخی است. در تور آنتالیا شهری عجیب با تاریخی 2000ساله منتظر شما خواهد بود. از باستانی ترین آفتی تئاتر که 15000 نفر جمعیت دارد و معبد آپولو که بهترین مکان برای تماشای غروب خورشید است.

  سواحل رویایی آنتالیا نیز زبان زد خاص و عام هستند. ساحل کلئوپاترا یکی از سواحل زیبای آنتالیا است که بسیار محبوب بوده و در مورد آن افسانه های بسیاری گفته می شود. یکی از این افسانه ها مربوط به نام ساحل می شود که می گویند دلیل نام گذاری این ساحل این است که ملکه کلئوپاترا از این ساحل گذشته و در آن شنا کرده است.

  تور آنتالیا.jpg

  باید به شما بگوییم که این ساحل از جمله سواحل تمیز و عالی در آنتالیا است که هر ساله در تور آنتالیا بازدیدکنندگان بسیاری را از سرتاسر جهان جذب می کند.ساحل کلئوپاترا هر سال دو میلیون گردشگر را جذب می کند.

  در تور استانبول می توانید زیر سقفی از ستارگان به مهمانی های شبانه و مراسم خیابانی بروید وتا طلوع خورشید مهمان شب و مهتاب و ماه باشید.

   با قرار گرفتن آنتالیا در خطه ای با تاریخ مرموز و مبهم، عجیب نیست که این شهر توسط روستاهایی قدیمی و سواحلی سحر انگیز نیز احاطه شده باشد. برای کشف این مناطق در تور آنتالیا می توانید از بسیاری تورهای تفریحی مانند رفتینگ،سافاری و یا حتی گشتن و قدم زدن در آن ها به صورت گروهی استفاده نمایید.

  در تور آنتالیا امکان چشیدن طعم غذاهای ناب مدیترانه ای وجود دارد و شما می توانید از فرهنگ های غذایی مختلفی که در هر یک از مناطق وجود دارد، نهایت لذت را ببرید.

  در تور آنتالیا علاوه بر رفتینگ وسافاری گزینه ای دیگر نیز وجود دارد که شما را از زمین به آسمان مهمان می کند و می توانید در کمترین زمان ممکن که حدودا 15 دقیقه است، با تلکابین آنتالیا نمایی پانورامیک از طبیعت سحر انگیز شهر و طلوع و غروب خورشید داشته باشید. ارتفاع تله کابین آنتالیا تقریبا 8000 پا می باشد.

  در تور آنتالیا یکی از جاذبه های مشهور آبشارهای متعددی است که می توانید از آن ها بازدید داشته باشید. معروف ترین آبشارهای آنتالیا آبشارهای دودن هستند. این آبشارها در منطقه ای بسیار سرسبز و زیبا قرار گرفته اند و زیبایی مسحور کننده ای دارند. امکان رفتینگ، قایق سواری، پیک نیک و بسیاری فعالیت های دیگر در نزدیکی این آبشارها وجود دارد. آبشارهای دودن در تور آنتالیا دو مورد هستند که یکی در دره ای جنگلی قرار گرفته و دیگری از ارتفاع 1000 پایی به دریا می ریزد و در خلیج گولت واقع شده است.

  تور آنتالیا2.jpg

  آب و هوا در تور آنتالیا

  در تور آنتالیا به شهری با آب و هوای مدیترانه ای، زمستان های مرطوب و تابستان های گرم و خشک، سفر می کنید.زمستان های آنتالیا شبیه بهار است و بهار هایش نیز شبیه به تابستان است.

  اگر تور آنتالیا را در گرم ترین ماه های سال ترجیح می دهید، ماه های جون، جولای، آگوست و سپتامبر پیشنهاد ما به شماست.

  اگر به روزهای بارانی علاقه مندید تور آنتالیا را در ماه های ژانویه، فوریه ، نوامبر و دسامبر به شما پیشنهاد می دهیم.

  تور آنتالیا در بهار

  فصل بهار بهترین زمان برای انتخاب تور آنتالیا است. در این فصل آب و هوا بسیار عالی و طبیعت بکر و لطیف است. می توانید به انجام کلیه تفریحات بپردازید و از سفرتان نهایت لذت را ببرید.

  تور آنتالیا در فروردین : بیشترین دما 18 کمترین دما 8

  تور آنتالیا در اردیبهشت : بیشترین دما21 کمترین دما 11

  تور آنتالیا در خرداد : بیشترین دما 25 کمترین دما 14

  تور آنتالیا در تابستان

  اگر به آب هوایی آفتابی و روزهای گرم علاقه مندید تور آنتالیا در تابستان را به شما پیشنهاد می دهیم. برای تجربه ورزش های آبی، سافاری و رفتینگ، این فصل بهترین انتخاب برای تور آنتالیا است.

  تور آنتالیا در تیر : بیشترین دما 30 کمترین دما 19

  تور آنتالیا در مرداد : بیشترین دما 33 کمترین دما 22

  تور آنتالیا در شهریور : بیشترین دما 33 کمترین دما 22

  تور آنتالیا در پاییز

  در اوایل فصل پاییز اگرچه دمای هوا کمی کاهش می یابد؛ اما هنوز هم می توان گرمای دلچسب تابستانی را احساس کرد.

  تور آنتالیا در مهر: بیشترین دما 30 کمترین دما 19

  تور آنتالیا در آبان : بیشترین دما 26 کمترین دما 14

  تور آنتالیا در آذر : بیشترین دما 20 کمترین دما 10

  تور آنتالیا در زمستان

  با انتخاب تور آنتالیا در دی ماه بیشترین تعداد روزهای بارانی را در سفرتان تجربه خواهید کرد. تور آنتالیا در زمستان برای تجربه ورزش های زمستانی می تواند مناسب باشد.

  تور آنتالیا در دی : بیشترین دما 16 کمترین دما 8

  تور آنتالیا در بهمن : بیشترین دما 15 کمترین دما 6

  تور آنتالیا در اسفند : بیشترین دما 15 کمترین دما 6

  تور آنتالیا3.jpg

  بهترین زمان برای انتخاب تور آنتالیا

  برای انتخاب بهترین زمان تور آنتالیا، فاکتورهای متعددی را لازم است در نظر بگیریم. در ادامه بهترین زمان برای انتخاب تور آنتالیا را براساس بازدید از جاذبه ها، آب و هوا و هزینه ها بررسی خواهیم کرد.

  بهترین زمان تور آنتالیا براساس بازدید از جاذبه ها

  اگر به ورزش های آبی علاقه مندید فصل های بهار و تابستان می تواند بهترین زمان برای انتخاب تور آنتالیا باشد. اما این موضوع را در نظر داشته باشید که فصل تابستان شلوغ ترین روزها را در آنتالیا دارد و مخصوصا سواحل این شهر در فصل تابستان بسیار شلوغ تر از فصل بهار خواهد بود. تور آنتالیا خلوت ترین روزها را در فصل زمستان دارد و اگر برای شما این موضوع مهم است می توانید فصل زمستان را برای تور آنتالیا انتخاب کنید.

  بهترین زمان تور آنتالیا براساس آب و هوا

  فصل بهار می تواند بهترین انتخاب برای تور آنتالیا براساس آب وهوا باشد. در این فصل گرمای هوا متعادل بوده و گاهی با باران های بهاری نیز غافل گیر خواهید شد. از آن جایی که تور آنتالیا بیشتر برای تجربه ورزش ها و تفریحات آبی انتخاب می شود، فصل پاییز نیز می تواند بهترین انتخاب برای تور آنتالیا باشد. پس از این دو فصل، تابستان و زمستان را به شما پیشنهاد می دهیم. تابستان نیز اگرچه برای تجربه آفتاب داغ و ورزش های تابستانی انتخابی ایده آل است اما باید در نظر داشته باشید روزها بسیار گرم تر از بهار بوده و خبری از باران نیست.

  بهترین زمان تور آنتالیا براساس هزینه ها

  اگر قیمت تور آنتالیا و هزینه ها برای تان مهم است، تابستان را به شما پیشنهاد نمی دهیم. برای کاهش هزینه ها و یافتن مناسب ترین قیمت در تور آنتالیا، می توانید پاییز یا زمستان را انتخاب کنید. با انتخاب تور آنتالیا در فصل پاییز حدودا 35 درصد کاهش هزینه خواهید داشت. برای کاهش هزینه ها در تور آنتالیا ماه های دسامبر،ژانویه و فوریه را به شما پیشنهاد می دهیم. در فصل بهار نیز ممکن است تور آنتالیا لحظه آخری با قیمتی مناسب عرضه شود.

  هزینه ها در تور آنتالیا

  واحد پول کشور ترکیه لیر ترکی می باشد و با نماد (₺) نشان داده می شود. از جمله اسکناس های رایج ترکیه می توان به 5 لیر (قهوه ای و بنفش)، 10 لیر (قرمز)، 20 لیر (سبز)، 50 لیر (نارنجی)، 100 لیر (آبی) و 200 لیر (بنفش) و سکه هایی چون 1، 5، 10، 25، 50 و 100 کروش ترکیه اشاره کرد.

  در هر سفری از جمله تور آنتالیا مدیریت هزینه ها می تواند بر کیفیت سفر شما تاثیر به سزایی داشته باشد. به همین دلیل ما در ادامه در مورد هزینه ها و قیمت تور آنتالیا با شما بیشتر صحبت خواهیم کرد.

  قیمت تور آنتالیا

  قیمت تور آنتالیا به صورت متوسط از 4 میلیون تومان آغاز شده و بسته به نوع خدمات دریافتی تا 19 میلیون تومان نیز می تواند افزایش داشته باشید. اگر تور آنتالیا ارزان در اولویت شماست می توانید با کارشناسان مانلی پرواز جهت دریافت بهترین و مناسب ترین پکیج در ارتباط باشید.

  هزینه های مربوط به خورد و خوراک در تور آنتالیا

  برای مدیریت هزینه ها و هم چنین شفاف سازی در مورد هزینه هایی که بابت خورد و خوراک باید پرداخت کنید، لیستی از هزینه های وعده هایی غذایی در تور آنتالیا را آماده کرده ایم که در ادامه می توانید ببینید.

  هزینه یک وعده در رستوران ارزان 20 لیر

  هزینه یک وعده غذایی برای دو نفر 80 لیر

  هزینه یک ساندویچ در مک دونالد 20 لیر  هزینه خرید انواع نوشیدنی ها در تور آنتالیا

  هزینه یک نوشابه پپسی 3.5 لیر

  هزینه یک بطری آب 1.5 لیر

  هزینه یک عدد شیر 4 لیر

  یک عدد نوشابه 4 لیر


  هزینه خرید مواد غذایی در تور آنتالیا

  هزینه یک قرص نان 2 لیر

  هزینه یک کیلو برنج 8 لیر

  هزینه 12 عدد تخم مرغ 9 لیر  هزینه های حمل و نقل در آنتالیا

  در تور آنتالیا برای حمل و نقل گزینه های مختلفی وجود دارد. شما می توانید با استفاده از اتوبوس، مینی بوس، تاکسی، قایق ، تراموا یا واگن برقی و یا ماشین های کرایه ای جابه جا شوید. برای حمل و نقل در آنتالیا استفاده از اتوبوس بهترین و ارزان ترین گزینه است.هم چنین برای پرداخت کرایه اتوبوس می توانید از آنتالیا کارت استفاده نمایید. امکان تهیه آنتالیا کارت از تمامی ایستگاه های حمل و نقل و یا سوپرمارکت ها وجود دارد. اگر قصد استفاده از تاکسی در تور انتالیا را داشته باشید کافی است تنها مقصد را به راننده بگویید تا به راحتی در مقصد مورد نظرتان پیاده شوید.

  تور آنتالیا4.jpg

  هزینه ها مربوط به حمل و نقل در تور آنتالیا

  هزینه یک بلیط اتوبوس 2.5 لیر

  هزینه استفاده از تراموا : 2 لیر

  هزینه شروع کرایه تاکسی 4 لیر

  هزینه یک لیتر بنزین 7 لیر

  خرید آنتالیا کارت: 5 لیر  هزینه های تفریح در تور آنتالیا

  در تور آنتالیا امکان بازدید از مراکز تفریحاتی بسیاری وجود دارد. در ادامه هزینه های مربوط به معروف ترین جاذبه ها و تفریحات آنتالیا را بررسی خواهیم کرد.

  هزینه آفرود در تور آنتالیا : از 300 لیر

  هزینه رفتینگ در تور آنتالیا : از 130 لیر

  هزینه غواصی در تور آنتالیا : از 200 لیر

  هزینه کشتی سواری در تور آنتالیا : از 100 لیر

  بلیط آکوا لند در تور آنتالیا : حدود 75 لیر

  بلیط پارک آبی ریکسوس در تور آنتالیا : 80 لیر

  بلیط ورود به پیست اسکی در تور آنتالیا : 15 لیر

  بلیط موزه باستان شناسی در تور آنتالیا : 20 لیر


  پاسپورت و ویزا در تور آنتالیا

  به صورت کلی برای سفر به تمامی شهرهای ترکیه از جمله آنتالیا، نیازی به دریافت ویزا ندارید، مگر این که بیش از 90 روز قصد ماندن داشته باشید. پاسپورت نیز باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.

  فرودگاه آنتالیا

  فرودگاه آنتالیا سومین فرودگاه ترکیه از نظر شلوغی می باشد ؛ زیرا هر سال گردشگران بسیاری از این فرودگاه وارد ترکیه می شوند. فرودگاه آنتالیا در قسمت شرقی شهر واقع شده و دسترسی به آن با استفاده از تاکسی و اتوبوس امکان پذیر می باشد. در این فرودگاه 3 ترمینال وجود دارد که ترمینال 1 و 2 مربوط به پروازهای بین المللی و ترمینال 3 مربوط به پروازهای داخلی است. فاصله فرودگاه تا مرکز شهر 15 کیلومتر می باشد. 

  آدرس فرودگاه : Antalya Havaalanı Dış Hatlar Terminali 1, 07230 Muratpaşa/Antalya, Turkey

  بهترین هتل ها در تور آنتالیا

  برای اقامت در تور آنتالیا گزینه های متفاوتی را پیش رو خواهید داشت.به دلیل تعداد بالای هتل ها در ادامه قصد داریم چند مورد از بهترین هتل ها را در تور آنتالیا بررسی کنیم. اگر قیمت تور آنتالیا برای شما مهم نیست می توانید از لیست زیر استفاده کنید اما اگر قیمت تور آنتالیا برای شما مهم است و به دنبال هتل های ارزان تر هستید می توانید به صفحه تور ارزان آنتالیا مراجعه کنید.

  هتلAkra در تور آنتالیا

  کارمندان هتل آکرا در تور آنتالیا به زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسوی صحبت می کنند و 471 اتاق برای اسکان گردشگران وجود دارد. اگر قیمت تور آنتالیا برای شما مهم نیست می توانید با خیال راحت هتل آکرا را انتخاب کنید. در این هتل انواع سوئیت ها برای زوج های جوان، سوئیت های دلوکس، سوئیت های کانکت و... وجود دارد. از امکانات هتل می توان به تهویه هوا، تلوزیون، مینی بار، اینترنت و.... اشاره کرد.

  آدرس : Lara Yolu, Antalya, Antalya

   هتلRixos Downtown در تور آنتالیا

   هتل Rixos Downtown می تواند از جمله انتخاب های ایده آل در تور آنتالیا باشد. در این هتل کارمندان به زبان های انگلیسی وترکی صحبت می کنند. از جمله امکانات هتل می توان به مینی بار، تهویه،اینترنت رایگان، تلفن و... اشاره کرد.سوئیت ها در هتلRixos Downtown شامل، دلوکس، جونیور، استاندارد و... خواهند شد.اگر قیمت تور آنتالیا برای شما مهم نیست استفاده از خدمات این هتل را به شما پیشنهاد می دهیم.

  آدرس : Sakip Sabanci Boulevard, Konyaalti Beach, Antalya, Antalya

  هتل Augusto در تور آنتالیا

  هتل Augusto از جمله هتل های 5 ستاره و ویلایی در تور آنتالیا می باشد. در این هتل کارمندان به زبان های لیتوانی،ترکی و انگلیسی صحبت می کنند. سوئیت های هتل نیز شامل جونیور، استاندارد، دلوکس و گرند می شود. امکانات داخل هتل شامل، کتابخانه، سالن بدنسازی،استخر و.... می شود. امکانات داخل اتاق های هتل ها نیز کامل بوده و در حد هتل های 5 ستاره می یاشد. اگر قیمت تور آنتالیا برای شما مهم نیست می توانید این هتل را انتخاب نمایید.

  آدرس : Kale Mah. Sancak Sok. No:4, Alanya, Antalya

  هتل Regnum Carya در تور آنتالیا

  هتل Regnum Carya در تور آنتالیا از جمله هتل های تاپ و با امکانات کم نظیر است. در این هتل بیش از 18 کورت گلف و 3 زمین تمرینی فوتبال به همراه بسیاری امکانات فوق العاده دیگر وجود دارد. در هتل رگنوم کارمندان به زبان های ترکی، فرانسوی و انگلیسی صحبت می کنند. از جمله دیگر امکانات هتل نیز می توان به استخر، زمین بازی بچه ها، میز تنیس، وای فای رایگان و.... اشاره کرد.

  آدرس : Uckumtepesi Mevki, Belek, Antalya

  تور آنتالیا6.jpg

  هتل Susesi Luxury در تور آنتالیا

  هتل Susesi Luxury در تور آنتالیا را در صورتی که قیمت تور آنتالیا برای شما مهم نباشد، توصیه می کنیم. در این هتل کارمندان به زبان های ترکی، بلغاری و اکراینی صحبت می کنند. از جمله امکانات هتل می توان تهویه هوا،مینی بار، تلفن و.. اشاره کرد. هتل Susesi Luxury در تور آنتالیا سوئیت های دلوکس، رویال، ویژه، کینگ و... را ارائه می دهد.

  آدرس : Iskele Mevkii, Belek, Antalya

  جاذبه ها در تور آنتالیا

  در تور آنتالیا فرصتی عالی برای بازدید از جاذبه هایی متنوع خواهید داشت. در ادامه برخی از معروف ترین جاذبه ها را بررسی می کنیم.

  تونک تپه در تور آنتالیا

  تونک تپه یکی از جاذبه های آنتالیا است که از آن می توانید نمایی عالی به تمام شهر داشته باشید. بر بالای تپه نیز رستورانی گردان وجود دارد.اگر در تور آنتالیا به دنبال ساحلی زیبا با امکانات منحصر به فرد هستید، ساحل لارا را به شما پیشنهاد می دهیم. این ساحل در 10 کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته است.

  ساحل قدیمی مارینا در تور آنتالیا

  ساحل مارینا نیز یکی از شگفت انگیز ترین مناظر را در آنتالیا دارد و شما با بازدید از این ساحل در تور آنتالیا به تماشای دریایی محاصره شده با کوه ها و قایق هایی شناور روی آب مهمان خواهید شد.

  تور آنتالیا5.jpg

  مسجد مناره Yivli

  برای تماشای نقطه عطف شهر آنتالیا می توانید به دیدن مسجد Yivli بروید. این مسجد در سال 1230 ساخته شده و بازدید از آن را در تور آنتالیا به شما پیشنهاد می دهیم.

  پارک کاراوغلی در تور آنتالیا

  پس از بازدید از مراکز خرید و تفریحاتی آنتالیا نوبت به استراحت می رسد که پارک کاراوغلی می تواند بهترین انتخاب برای این کار باشد. در پارک کار اوغلی چشم اندازهایی زیبا به طبیعت اطراف خواهید داشت و هم چنین پهنه بی کران فیروزه ای دریای مدیترانه در پیش روی تان، چشم نوازی می کند.

  آکواریوم در تور آنتالیا

  آکواریوم آنتالیا بزرگ ترین تونل آکواریوم دنیاست و بازدید از آن را در تور آنتالیا به شما پیشنهاد می دهیم. علاوه بر این، یک موزه برف و یخ نیز قسمتی از مجموعه را در برمی گیرد؛ در این قسمت امکان برف بازی و گشتن در سرزمینی عجایب از یخ وجود دارد.

  ترمسوس در تور آنتالیا

  در میان کوه های سولیموس و در ارتفاع 1000 متری، شهر باستانی به نام ترمسوس قرار دارد.این شهر نمایی شگفت انگیز از کوه ها و ساختمان های قدیمی را فراهم می آورد. بازدید از ترمسوس را در تور آنتالیا به شما پیشنهاد می دهیم.

  رستوران ها در تور انتالیا

  اگر در تور آنتالیا به دنبال رستوران های با کیفیت هستید می توانید در صفحه تور لحظه آخری آنتالیا در این مورد اطلاعات لازم را کسب نمایید. اما اگر علاوه بر کیفیت، قیمت خورد و خوراک نیز برای شما مهم است می توانید در صفحه تور ارزان آنتالیا در مورد غذا و رستوران های ارزان اطلاعاتی مفید را به دست آورید.

  باید ها و نباید ها در تور آنتالیا

  قبل از سفر به هر کشور خارجی از جمله آنتالیا لازم است در مورد قوانین، شماره تماس های ضروری، سیم کارت، جریان برق، قوانین رانندگی و بسیاری موارد دیگر اطلاعات مفیدی را کسب نمایید. در ادامه برخی از مهم ترین موارد را که در تور آنتالیا کاربرد بیشتری دارند، بررسی خواهیم کرد.

  استفاده از تلفن همراه در تور آنتالیا

  در تور آنتالیا امکان استفاده از گوشی همراه خودتان در صورتی که قابلیت فعال کردن حالت رومینگ را داشته باشد امکان پذیر خواهد بود. در صورتی که هزینه ها برای شما در اولویت است، پیشنهاد می کنیم سیم کارت تهیه کنید.

  شماره تلفن های ضروری در تور آنتالیا

  یکی از موارد مهم و کاربردی در هر کشور، اطلاع از شماره تلفن های ضروری است. شماره تلفن های ضروری در تور آنتالیا شامل :

  ۱۱۵ پلیس

  ۱۱۲ اورژانس

  ۱۱۰ آتش‌نشانی

  ۱۱۸ اطلاعات شماره تلفن

  ۱۶۱ اطلاعات پستی ترکیهَ  استفاده از پریزهای برق در تور آنتالیا

  جریان برق در برخی کشورها ممکن است متفاوت با کشور خودمان باشد و اگر از این موضوع اطلاع نداشته باشید منجر به آسیب دیدن وسایل برقی تان خواهد شد. اما در تور آنتالیا نگرانی از این بابت وجود ندارد و جریان پریزهای برق همان 220 ولت می باشد.

  قوانین بازدید از اماکن مذهبی در تور آنتالیا

  برای بازدید از اماکن مذهبی در تور آنتالیا به شما پیشنهاد می کنیم که حتما پوشش مناسب داشته باشید و همچنین سکوت را رعایت کنید.

  رانندگی در تور آنتالیا

  برای رانندگی در آنتالیا لازم است حتما گواهینامه بین المللی داشته باشید.

  سوالات متداول در مورد تور آنتالیا

  برای استفاد از خدمات درمانی و امنیتی در تور آنتالیا باید چه کار کنیم ؟

  امیدواریم در تور آنتالیا هیچ نیازی به مراکز خدمات درمانی و امنیتی پیدا نکنید . اما به هر حال بهتر است قبل از هرگونه اتفاق، اطلاعات لازم و کافی را داشته باشیم . در تور آنتالیا برای تماس گرفتن با آمبولانس باید شماره 112 را بگیرید . این مراکز بسیار پیشرفته بوده و تمامی خدمات روز دنیا را ارائه می دهند . برای کمک از پلیس نیز می توانید با شماره 155 تماس بگیرید . شماره تلفن پلیس ساحلی نیز 158 می باشد .

  برای داشتن تفریحات آبی، کدام فصل در تور آنتالیا بهترین گزینه است ؟

  اگر می خواهید از تفریحات آبی استفاده کنید ، تور آنتالیا از اردیبهشت به بعد مناسب تر است .

  قیمت تور آنتالیا در چه ماه هایی مناسب تر است ؟

  قیمت تور آنتالیا در فصل پاییز و ماه های مهر و آبان مناسب تر است .

  برای رفتن به تور آنتالیا بهتر است دلار ببریم یا یورو؟

  در تور آنتالیا یورو بهتر از دلار است .

  چگونه می توانیم مناسب ترین قیمت در تور آنتالیا را بیابیم ؟

  برای یافتن مناسب ترین قیمت تور آنتالیا می توانید از آژانس های هواپیمایی کمک بگیرید . کارشناسان فروش مانلی پرواز با توجه به نیاز شما بهترین هتل و پرواز را با مناسب ترین قیمت ارائه می کنند .

  خدمات fb ،bb،hb،all، uall،sc چه تاثیری در قیمت تور آنتالیا دارند ؟

  قیمت تور آنتالیا همانطور که در موارد فوق اشاره گردید ، به عوامل بسیاری بستگی دارد . این اصطلاحات نیز در قیمت تور آنتالیا تاثیر گذار خواهند بود که در ادامه با تاثیر آنها بیشتر آشنا می شویم .

  خدمات Uall و قیمت تور آنتالیا

  خدمات Uall ، به معنای بهره مندی از تمامی وعده های غذایی هتل یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و حتی میان وعده ها می شود . به این صورت که تمامی خدمات 24 ساعته ارائه خواهند شد . رزرو خدمات Uall گرانتر از تمامی خدمات دیگر است .

  خدمات All و قیمت تور آنتالیا

  خدمات all به معنای بهره مندی از تمامی خدمات هتل ها یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و میان وعده ها می شود . این سرویس کاملا مشابه با سرویس Uall می باشد با این تفاوت که تا ساعات مشخصی می توانید از خدمات سرویس بهره مند شوید و در ساعات خارج از سرویس ، برای هر وعده غذایی باید هزینه پرداخت کنید . رزرو خدمات all کمی ارزان تر از Uall می تواند باشد .

  خدمات FB و قیمت تور آنتالیا

  Fb مخفف عبارت فول برد می باشد و به معنای برخورداری از خدمات صبحانه ، ناهار و شام در هتل می شود . در این حالت قیمت تور آنتالیا برای شما کمتر حساب می شود زیرا نسبت به حالت اول و دوم هزینه نوشیدنی و میان وعده ها روی هزینه های هتل نمی آید .

  خدمات HB و قیمت تور آنتالیا

  Hb مخفف عبارت هاف بورد می باشد که به معنای انتخاب یک وعده به اختیار و وعده صبحانه می باشد . در این حالت قیمت تور آنتالیا باز هم مناسبتر خواهد بود .

  خدمات SC و قیمت تور آنتالیا

  این خدمت به معنای این است که هتل یک آشپزخانه کوچک به همراه لوازم ضروری و ظروف مورد نیازتان را در اختیار شما قرار می دهد . در این حالت دیگر نیازی به رفتن به رستوران ها ندارید و هزینه های شما در خورد و خوراک می تواند پایین تر باشد . اما با رزرو کردن این سرویس قیمت تور آنتالیا برای شما کمی بیشتر حساب خواهد شد زیرا هتل هزینه بیشتری را می گیرد .

  خدمات BB و قیمت تور آنتالیا

  Bb نیز به معنای برخورداری از وعده صبحانه است و به همین دلیل قیمت تور آنتالیا برای شما مناسب تر خواهد بود .

  با توجه به موارد فوق کدام یک از خدمات را باید انتخاب کرد ؟ sc،bb،hb و.....؟

  قیمت تور آنتالیا با توجه به هر یک از این موارد متفاوت خواهد بود . قیمت تور آنتالیا در حالت Uall وall می تواند بیشتر از تمامی موارد باشد . قیمت تور آنتالیا در حالت hb بیشتر از bb است . قیمت تور آنتالیا در حالت استفاده از خدمت bb مناسبتر از موارد دیگر است . قیمت تور آنتالیا در حالت sc نیز اضافه تر حساب می شود . قیمت تور آنتالیا در حالت fb کمتر از all است .

  پولمان را در ترکیه به لیر تبدیل کنیم یا در کشور خودمان ؟

  بهتر است پول را در کشورخودتان به لیر تبدیل نمایید .

  قیمت تور آنتالیا با پرواز خارجی مناسب تر است یا پرواز داخلی ؟

  قیمت تور آنتالیا اگرچه به عوامل بسیاری بستگی دارد؛ اما در پروازهای خارجی گران تر است.

  قیمت تور آنتالیا در پروازهای سیستمی و چارتری چگونه است ؟

  قیمت تور آنتالیا در پروازهای سیستمی بالاتربوده اما دارای شرایط تغییر و استرداد می باشد . قیمت تور آنتالیا در پروازهای چارتری ارزان تر است اما قابلیت تغییر و استرداد ندارد .

  مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت تور آنتالیا چه مواردی هستند ؟

  چهار مورد در قیمت تور آنتالیا تاثیر بسیار زیای دارند :

  inStock.pngمدت زمان اقامت

  inStock.pngفصل سفر

  inStock.pngهتل

  inStock.pngپرواز

  قیمت تور آنتالیا در هر یک از فصل های سال چگونه تغییر می کند؟

  قیمت تور آنتالیا در بهار شروع به افزایش کرده و در تابستان به اوج می رسد. در پاییز قیمت تور آنتالیا کمتر است.

  تور لحظه آخری آنتالیا در چه ماه هایی ارائه می شود ؟

  تور لحظه آخری در هر یک از ماه های سال ممکن است وجود داشته باشد. قیمت تور آنتالیا در زمان که پرواز تکمیل نشده باشد، به صورت لحظه آخری ارائه خواهد شد. قیمت تور آنتالیا در این حالت حتی تا نصف ممکن است کاهش یابد. اگر به دنبال فرصتی ویژه برای مناسب ترین قیمت تور آنتالیا هستید، آفر تور آنتالیا می تواند بهترین گزینه باشد.

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  4 / 5 4 5 3
  بر اساس 3 رتبه بندی کاربران
  33.3%
  33.3%
  33.3%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن
  پرواز ایرانی تور آنتالیا
  نظر
  من یا پرواز ایران ایر رفتم آنتالیا کیفیت پرواز عالی بود اما فرودگاه اسپارتا بود که زمینی ترانسفر داشتیم و چند ساعت فاصله هتل تا فرودگاه بود اما به محض ورود به هتل از تمام خدمات هتل استفاده کردیم فقط برای گرفتن اتاقها کمی معطل شدیم و هتل بایا لارا که به نظرم جزء هتل های خوب اون منطقه بود و کیفیت عالی داشت ما اختلاف پرواز ترک و ایرانی رو هتلمون گذاشتیم که به نظرم کار خیلی خوبی بود و ما به شدت از هتل و خدمات هتل راضی بودیم
  تور آنتالیا با پرواز ترک
  نقاط قوت
  مستقیم بودن پرواز
  نظر
  من اواخر تابستان تور آنتالیا با پرواز ترک گرفتم روی هتل اورنج
  من سالهای پیش بخاط قیمت با پرواز ایرانی میرفتم اما به نظرم اشتباه بود با اینکه کیفیت پرواز خیلی پایین تر بود اما به نظرم اینکه از فرودگاه ترانسفر داشته باشیم خیلی بهتر بود با اینکه پرواز ترک هم 1 ساعت نشستن در آدنا داشت و هتلمون که بسیار عالی بود هتل پر از رنگهای زیبا و هتل خیلی شاد فقط بدی ایش این بود که از دوهفته قبل باید می گرفتیم چون هتل پر بود ولی به نظرم هتل خیلی خوبی هست
  تور انتالیا
  نقاط قوت
  همسفرهای خوبی داشتیم.لیدر و ترانسفر به م قع خدمات رسانی کردن.پرواز خوبی داشتیم
  نقاط ضعف
  درجه هتل واقعی نبود.مراکز خرید گرون بود
  نظر
  متوسط بود