• مجله گردشگری
 • اخذ ویزا
 • تورها
 • تور اقساطی
 • تور اروپا
 • تورهای کانادا
 • تور طبیعت گردی
 • هتلها
 • بلیط هواپیما
 • استخدام
 • تماس با ما
 • درباره ما
 • تاریخ تور
  مدت اقامت
  ایرلاین
  شروع قیمت

  تور آنتالیا | قیمت تور آنتالیا

  نوع نمایش:
  تور لحظه آخری آنتالیا

  تور لحظه آخری آنتالیا

  آنتالیا، نشسته در آغوش مدیترانۀ نیلگون و مرز کوه‌های توروس، جاذبه‌ای است که دیدنش به مانند رویا می‌ماند. در تور لحظه آخری آنتالیا آژانس هواپیمایی مانلی پرواز، می‌توانید این پهنۀ سبز - آبی را با قیمتی مناسب و ارزان‌، حتی در اقامتگاهی لوکس، از نزدیک لمس کنید و طعم زیبایی‌هایش را با چشمانتان بچشید. در آفر تور آنتالیا ، به دلیل وجود صندلی‌های خالی، می‌توانید انتخابی مقبول‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر از زمان‌های دیگر داشته باشید و سفری خیال‌انگیز، مناسب و خوش‌کیفیت را با تور آنتالیا تجربه کنید.


  تور لحظه آخری آنتالیا


  از میان مقاصد ساحلی اطراف کشورمان، تور لحظه آخری آنتالیا را می توان به عنوان محبوب‌ترین برگزید. دلیل این امر را می‌توان در جذابیت‌هایی سوای ساحل جست‌وجو کرد. در کنار سواحل گرمی که شب‌ها میزبان خنکای نسیم و شور پایکوبی‌ شامگاهی‌اند، جاذبه های تاریخی فرهنگی آنتالیا جا خوش کرده‌‌اند؛ ویرانه‌های چندصد ساله‌ و بناهای بازمانده از امپراطوری‌هایی کهن که سهم عظیمی از هویت این ملت را در خود جای داده‌اند.


  تور لحظه آخری آنتالیا مانلی پرواز


  اگر دلتان بیاید و روی از آبی بی‌کران برگردانید، کوه‌هایی سنگی با دامنی سبز در پیش چشمانتان خودنمایی خواهد کرد. در میان این دامان سبز می‌توانید جریانات خروشان رودخانه‌های کوپرو و ماناوگات را به نظاره نشسته یا دست به ارضای کنجکاوی درونی‌تان زده و به کشف عمق غارهای داملاتاش و دیم که از جاذبه های طبیعی تفریحی آنتالیا به شمار می‌آیند بپردازید.

  ترکیه سال‌هاست که خود را از کشمکش‌هایی که گریبان کشورهای خاورمیانه را گرفته‌اند رهانیده و مصرانه بر توسعۀ خود با آنچه در دست دارد کمر همت بسته است. آنتالیا یکی از منابع این کشور به شمار می‌آید که با اتخاذ استراتژی‌های صحیح به یکی از بزرگترین مقاصد توریستی آن تبدیل شده و اشتباه است که آن را در یک ساحل و چند ویرانۀ به جا مانده از گذشته خلاصه کرد. ماورای طبیعت بکر و نیلی مدیترانه، شخصیتی مدرن و صنعت‌زده از این شهر را خواهید دید که تضادی دلنشین را در پیش چشمتان به تصویر می‌کشد و در هتل‌ها و مراکز خرید آنتالیا به بهترین شکل نمایان می‌شود.  

  اگر با تور لحظه آخری آنتالیا و با هزینه‌ای مناسب و معقول به این خطۀ ساحلی سفر کردید، جاذبه های طبیعی تفریحی آنتالیا را از یاد نبرید.

  مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  قیمت از 2/940/000
  تاریخ تور: 6 تیرماه
  مدت اقامت: 6 شب و 7 روز
  ایرلاین: ایران ایر
  هتلهای شهر: هتل های آنتالیا
  تور ارزان آنتالیا

  تور ارزان آنتالیا

  تور ارزان آنتالیا این فرصت را به گردشگران می‌دهد که سفری مناسب، ارزان قیمت و با کیفیت را با خدماتی مقبول و مطلوب تجربه کنند.

  آنتالیا، سرزمین ساحل‌های پوشیده از شن‌های طلایی و ماسه‌های نرم، با طبیعتی شگفت‌انگیز و خیره‌کننده، تفرجگاهی برای گردشگران عاشق آب و آفتاب است. این خطۀ اندودشده از درختان نخل و سبزی‌های آرام‌بخش ، مکانی برای گرفتن جانی دوباره است. آنتالیای پرساحل، امروز، در مسیر رشدی درخشنده سیر می‌کند و مکانی برای رهاشدن از خستگی‌ها و التهاب‌های جاری زندگی است. تور ارزان آنتالیا که با هتل‌های 3 ستارۀ مقبول ارائه می‌شود، راهی برای رسیدن به این پهنۀ غنوده در میان جنگل‌های صنوبر است. 
  با تور آنتالیا آژانس هواپیمایی مانلی پرواز ، سفری خوش‌قیمت، مناسب و فوق‌العاده را تجربه کنید.
  سواحل مدیترانه‌ای آنتالیا، بهترین ماوا برای فرار از همهمۀ زندگی مدرنی‌ست که گریبان‌گیر همۀ ماست و در این شرایط متزلزل اقتصادی، بهترین راه برای خوابیدن روی شن‌های نرم و زیر آفتابی به گرمی زندگی، آفر تور آنتالیا است که گردشگران را با کمترین قیمت به خطه‌ای نو می‌رساند.

  تور ارزان آنتالیا

  روزهای گرمی که در آن پوستتان از آب طلب یاری می‌جوید، راه را برای شب‌هایی خنک و پر شور که بزم‌های شامگاهی را به ارمغان آورده باز می‌کند و در این میان تنها جاذبه های تاریخی  فرهنگی آنتالیا می‌توانند لحظات انتظارتان را پر کنند؛ از شهر تاریخی آسپندوس و ستون‌های ویران پِرج که داستان‌هایی از حکومتی دیرین را بازگو می‌کنند تا کالیچی که حال و هوایی شبیه به شهرهای ساحلی ایتالیا دارند، همه و همه گواهی بر محبوبیت تور آنتالیا ارزان در میان گردشگران است.
  هر فصلی را که برای سفر به این شهر ساحلی برگزینید، با اولین نگاه عاشق سبزی این خطه که مفتخرانه بر مدیترانۀ پر ماجرا تکیه زده خواهید شد و محال است که پس از ساعاتی قدم زدن در میان منازل مزین به معماری مدیترانه‌ای، از انتخاب تور ارزان آنتالیا پشیمان شوید. با این حال از آنجا که سفر با تور ارزان آنتالیا بدون شنا در آب‌های آن ناقص می ماند، سفر در فصول گرم سال ارجح است.
  مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  قیمت از 3/290/000
  تاریخ تور: 6 و 8 تیر ماه
  مدت اقامت: 6شب و 7 روز
  ایرلاین: ایران ایر
  هتلهای شهر: هتل های آنتالیا
  تور آنتالیا با پرواز ایران ایر

  تور آنتالیا با پرواز ایران ایر

  تاریخ تور: خرداد
  مدت اقامت: 6 شب و 7 روز
  ایرلاین: ایران ایر
  هتلهای شهر: هتل های آنتالیا
  تور آنتالیا با پرواز اطلس گلوبال

  تور آنتالیا با پرواز اطلس گلوبال

  قیمت از 4/625/000
  تاریخ تور: 30-31-1خردا د
  مدت اقامت: 6 شب و 7 روز
  ایرلاین: اطلس گلوبال
  هتلهای شهر: هتل های آنتالیا
  تور آنتالیا با پرواز سان اکسپرس

  تور آنتالیا با پرواز سان اکسپرس

  قیمت از 5/615/000
  تاریخ تور: 6,7,8 تیر
  مدت اقامت: 6 شب و 7 روز
  ایرلاین: سان اکسپرس
  هتلهای شهر: هتل های استانبول

  چرا تور آنتالیا

  آنتالیا، یکی از کانون‌های مهم درآمدزایی ترکیه و جغرافیایی در منطقۀ مدیترانه و جنوب غرب آناتولی است و یکی از بنام‌ترین و جذاب‌ترین خطه‌های گردشگری این کشور و پنجمین شهر پرجمعیت آن به‌شمار می‌آید و مرز کوه‌های توروس را تشکیل می‌دهد. آنتالیا با جاذبه‌هایی خیره‌کننده و بی‌نظیر و طبیعتی بکر و نفسگیر، با تفرجگاه‌هایی پوشیده از درختان نخل و اسکله‌هایی ستبر، خوش می‌نماید و جاذبی قدرتمند است که گردشگران زیادی را به انتخاب تور آنتالیا مشتاق کرده است. در این شهر، تلفیق معماری سنتی با بافتی پیچ‌درپیچ و خانه‌هایی قدیمی و معماری مدرن و امروزی، هارمونی‌ای چشم‌نواز را خلق کرده است که هر نگاهی را به خود میخکوب می‌سازد و از جاذبه های دیدنی آنتالیا به‌شمار می‌رود. این شهر ساحلی، تاریخی پرقصه از امپراطوری بیزانس و امپراطوری عثمانی را در دل نهفته دارد. آنتالیا از قدمت زیست‌ انسانی تا شکوه و رشد امروزۀ خود، فراز و نشیب‌های بسیاری را پشت سر نهاده است. ساحل شنی پاتارا (شناخته شده به عنوان زادگاه بابانوئل)، ساحل بی‌نظیر و شهرۀ لارا، ساحل شگفت‌انگیز سیده (قلب آثار تاریخی به‌جا مانده از روم باستان)، ساحل کِمِر (پوشیده از رَمل‌های درخشان) و ساحل المپوس (خفته در آغوش جنگل‌های صنوبر و باغ‌های مرکبات)، طبیعت آنتالیا را به تکیه‌ای از بهشت مبدل کرده است.

  آنتالیا به دلیل ساحلی بودن و داشتن مناظری بکر و فرای تصور و نزدیکی به خاک ایران، انتخابی هوشمندانه است. این شهر با در آغوش داشتن انواع جاذبه‌ها، کافه‌های سنگی، رستوران‌ها و سواحل ماسه‌ای خیره‌کننده و افسونگر، خطه‌ای پررنگ و نگار برای لذت بردن و انتخاب شدن است. وجود انواع زیبایی‌ها و آرامشی بکر، دلیلی بر گزینش این پهنۀ ساحلی است و جاذبه‌ های طبیعی تفریحی آنتالیا نیز، خود دلیلی بر محبوبیت آفر تور آنتالیا است .

  هرچند برای گشت‌وگذار میان شگفتی‌های این سرزمین تن به‌آب‌سپرده، بهای زیادی را باید هزینه کرد؛ اما، ارائۀ تور آنتالیا ارزان ، این فرصت را در اختیار گردشگران قرار می‌دهد تا با صرف هزینه‌هایی بسیار کمتر و معقول‌تر، قدم بر آن گذارند و غرق لذت شوند.

  تور آنتالیا مانلی پرواز | قیمت تور آنتالیا    

  آب و هوای آنتالیا

  این شهر ساحلی خوش‌رنگ و لعاب، به دلیل تکیه بر آب‌های مدیترانه، از هجوم یخبندان، بی‌ترس و هراس است. آنتالیا با پناه‌گیری در سایۀ کوه‌های توروس، از گزند بادهای شمال در امان بوده و دارای آب و هوایی مدیترانه‌ای؛ تابستان‌هایی گرم و خشک و زمستان‌هایی معتدل و بارانی است و سفر به آنتالیا نزدیک‌ترین گزینه به تجربه‌ای مشابه با ساحل‌گردی‌های عشاق ایتالیایی‌ست.

   تور آنتالیا مانلی پرواز | قیمت تور آنتالیا


  قیمت تور آنتالیا را در بهترین و مناسب‌تربن حالت از آژانس مسافرتی مانلی پرواز بخواهید و فرصتی مغتنم را مجال تغییر حالتان در نظر بگیرید و دمی فارغ از روزمرگی‌های ادامه‌دار، بیاسایید.

  جاذبه‌ های گردشگری آنتالیا

  آنتالیای ساحلی، جاذبه‌های خارق‌العاده‌ای را در خود محبوس کرده است. در این گستره، ساحل کنیالتی از پس صخره‌ها قابل رویت است و ابهت کوه‌های بیداگلاری در پس زمینۀ آن، چشم‌ها را به خود زنجیر می‌کند. در این شهر، معماری‌های تاریخی بسیاری، حواس تاریخ‌دوستان را به سمت خود پرتاب می‌کند؛ از زمان سلطنت هلنیستی تا تاریخ عثمانی! همچنین مدارس، مساجد، کاروانسراها، حمام‌های ترکی و مقبره‌ها، نمونه‌های شاخصی از هنر معماری این شهر هستند و از جاذبه های تاریخی فرهنگی آنتالیا به حساب می‌آیند.

  از دیگر آثار باستانی این گستره می‌توان به شهر قدیمی و افسونگر کالیچی در نزدیکی دیوارهای شهر، برج هیدیرلیک، دروازۀ هادریان، برج ساعت، پارک آتاتورک، سرزمین افسانه‌ها، آبشارهای مبهوت کنندۀ دودِن، آبشارهای کورسونلو، آکواریوم آنتالیا و پل آراپسو اشاره کرد. دیدنی های آنتالیا، حیرت را به جانتان می‌نشانند.

  تور آنتالیا مانلی پرواز | قیمت تور آنتالیا 

  غذاهای آنتالیا

  بخشی از لذت سفر، چشیدن غذاهای آن خطه است که ارتباط مستقیم با فرهنگ و سنت آن دارد. غذاهای این پهنۀ ساحلی، امکان تجربۀ مزه کردن غذاهایی با طعم و عطر متفاوت و مقبول ذائقه را برایتان فراهم می‌سازد. خوردن برخی از این غذاها در رستوران های آنتالیا که می‌توانند حس و حال لذت بردن از لحظه‌هاتان را متفاوت‌تر کنند؛ این خوراکی‌ها هستند:

  1) کریناریک (بادمجان + گوشت گاو)، 2) سالاد پیاز، 3) لابا، 4) ساج کباب، 5) هیبش، 6)کباب تنوری، 7) پاید، 8) شاک‌شوکا، 9) کوربا (نوعی سوپ)، 10) انواع بورک، 11) لاهماجون، 12) پیتزای ترکی، 13) کوفته، 14) یپارک سارما ( نوعی دلمه)، 15) سوپ ماست

  بهترین زمان سفر به آنتالیا

  سفر در هر لحظه‌ای از داشتن احساس غرق‌شدگی در روزمرگی، شاهراهی برای رسیدن به آرامش و لذت بردن است. این شهر ساحلی می‌تواند در پاییز و زمستان، به تناسب نوع اقلیم مدیترانه‌ای‌اش، زمانی مناسب‌تر و خوش‌تر برای زدن دل به تجدید قوا و تمدد اعصاب باشد. این دو فصل، رها از خشکی و سوزانی، مطبوعیت دلچسبی را برای گردشگران تور آنتالیا به ارمغان می‌آورند؛ هرچند، برای عاشقان تن زدن به نیلگون درخشنده، فصل تابستان و بهار نیز، زمانی مقبول و دلنشین است! می‌توان اذعان داشت که بهترین زمان سفر با تور آنتالیا لحظه آخری برای هر فردی متفاوت است!

  قیمت تور آنتالیا

  مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد، با آرزوی داشتن سفری بی ‌تردید برای شما عزیزان، امکان لمس بهترین تجربه از سفر به آنتالیا را برایتان فراهم آورده و با ارائۀ تور آنتالیا در بهترین حالت ممکن، با صداقتی متکی به اعتماد شما، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است.

   از دیگر برتری‌ها و شاخصه‌های مانلی پرواز، قیمت تور آنتالیا است که مناسب‌ترین تورها را در انواع تور اقساطی، تور سازمانی، تور دانشجویی و ... ، به همراهان همیشگی‌اش ارائه می‌دهد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به قیمت تور آنتالیا با کارشناسان فروش مانلی پرواز تماس حاصل نمایید.

  سفرتان سبز!

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  4 / 5 4 5 3
  بر اساس 3 رتبه بندی کاربران
  33.3%
  33.3%
  33.3%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن
  پرواز ایرانی تور آتالیا
  نظر
  من یا پرواز ایران ایر رفتم آنتالیا کیفیت پرواز عالی بود اما فرودگاه اسپارتا بود که زمینی ترانسفر داشتیم و چند ساعت فاصله هتل تا فرودگاه بود اما به محض ورود به هتل از تمام خدمات هتل استفاده کردیم فقط برای گرفتن اتاقها کمی معطل شدیم و هتل بایا لارا که به نظرم جزء هتل های خوب اون منطقه بود و کیفیت عالی داشت ما اختلاف پرواز ترک و ایرانی رو هتلمون گذاشتیم که به نظرم کار خیلی خوبی بود و ما به شدت از هتل و خدمات هتل راضی بودیم
  تور آنتالیا با پرواز ترک
  نقاط قوت
  مستقیم بودن پرواز
  نظر
  من اواخر تابستان تور آنتالیا با پرواز ترک گرفتم روی هتل اورنج
  من سالهای پیش بخاط قیمت با پرواز ایرانی میرفتم اما به نظرم اشتباه بود با اینکه کیفیت پرواز خیلی پایین تر بود اما به نظرم اینکه از فرودگاه ترانسفر داشته باشیم خیلی بهتر بود با اینکه پرواز ترک هم 1 ساعت نشستن در آدنا داشت و هتلمون که بسیار عالی بود هتل پر از رنگهای زیبا و هتل خیلی شاد فقط بدی ایش این بود که از دوهفته قبل باید می گرفتیم چون هتل پر بود ولی به نظرم هتل خیلی خوبی هست
  تور انتالیا
  نقاط قوت
  همسفرهای خوبی داشتیم.لیدر و ترانسفر به م قع خدمات رسانی کردن.پرواز خوبی داشتیم
  نقاط ضعف
  درجه هتل واقعی نبود.مراکز خرید گرون بود
  نظر
  متوسط بود

  به اشتراک گذاری این مطلب :


  در مجله گردشگری مانلی پرواز قدم در دنیای بی انتهای سفر بگذارید