.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور آلانیا | قیمت تور آلانیا

  نوع نمایش:
  قیمت از 4,190,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: بهمن-اسفند
  مدت اقامت: شش شب
  نوع سفر: هوایی
  هتلهای شهر: هتل های آلانیا
  قیمت از 3,190,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: بهمن-اسفند
  مدت اقامت: شش شب
  نوع سفر: هوایی
  هتلهای شهر: هتل های آلانیا
  مشاهده نظرات کاربران

  تور آلانیا

  تور آلانیا یکی از تورهای محبوب در کشور ترکیه محسوب می شود و طرفداران بسیاری دارد. این سرزمین که در غرب خلیج ترکیه قرار گرفته و دارای 138 کیلومتر مساحت می باشد به دلیل آب و هوای مدیترانه ای جاذبه های طبیعی و مناطق تاریخی از جمله محبوب ترین مقاصد گردشگری ترکیه محسوب می شود.

  آلانیا سرزمینی است که در شبه جزیره واقع شده و با کوه های Taurus در شمال و همچنین دریای مدیترانه در جنوب هم مرز است. در مورد تاریخ نخستین آلانیا اطلاعات دقیقی در دسترس نیست اما تحقیقات دکتتر کلوتن در سال 1957 نشان می دهد که تاریخچه این منطقه به اواخر دوره سرخپوستان می رود.

   این شهر نیز همانن دیگر شهرهای ترکیه در ابتدا تحت تسلط رومی ها و سپس بیزانس ها بوده است. پس از فروپاشی این دو امپراطوری آلانیا به دست ترک های سلجوقی سپرده شد که البته این امپراطوری نیز با حمله مغول ها سقوط کرد.

  جالب است بدانید آلانیا در طی قرون گذشته بارها نام عوض کرده که همزمان با تغییر امپراطوری ها بوده است. آلانیا در لاتین با نام Coracesium، در یونانی با نام Korakesion و در زمان امپراطوری بیزانس به Kalonoros معروف بوده است.

  طبق شواهد به دست آمده از غار کارین، سکونت در این منطقه به دوران پارینه سنگی  و حدودا 20 هزار سال قبل از میلاد بازمی گردد.

  شواهد دیگری نیز در این منطقه وجود دارد که نشان دهنده امپراطوری هخامنشیان و سلطه اکسندر کبیر نیز در آلانیا می باشد.

  این سرزمین را با نام جایی که خورشید لبخند می زند می خوانند زیرا تابستان هایی گرم و زمستان هایی نه چندان سرد به همره باراش باران فراوان دارد. با انتخاب تور آلانیا جاذبه های بسیار و غذاهای لذیذ مدیترانه ای و همچنین مجموعه ای از آثار تاریخی نایاب در موزه ها انتظارتان را می کشد، در ادامه با مانلی پرواز همراه باشید تا از آلانیا بیشتر بدانیم.

  آب و هوای آلانیا

  آب و هوای آلانیا از نوع مدیترانه ای است و به همین دلیل تابستان هایی گرم و زمستان هایی نه چندان سرد دارد. بارندگی ها در آلانیا از مهر آغاز شده و تا بهمن ادامه خواهد داشت. با انتخاب تور آلانیا در ماه های تیر و مرداد کمترین میزان بارندگی در این سرزمین وجود دارد.

  آلانیا در بهار

  با انتخاب تور آلانیا در بهار آفتابی ملایم، خیابان هایی پر از گل و آب وهوایی بسیار خوب در انتظارتان خواهد بود. اگر تحمل گرمای تابستان و یا سرمای روزهای سرد زمستان را ندارد، پیشنهاد می کنیم تور آلانیا را در بهار انتخاب کنید.

  متوسط دما در فروردین : با انتخاب تور آلانیا در فروردین ماه حداقل دمایی که تجربه خواهید کرد 12 و حداکثر دمایی که تجربه خواهید کرد 19 درجه می باشد.

  متوسط دما در اردیبهشت : با انتخاب تور آلانیا در اردیبهشت حداقل دمایی که تجربه خواهید کرد 15 و حداکثر دما 22 درجه خواهد بود.

  متوسط دما در خرداد : با انتخاب تور آلانیا در خرداد حداقل دمایی که تجربه خواهید کرد 190 و حداکثر دما 26 درجه خواهد بود.

  آلانیا در تابستان

  با انتخاب تور آلانیا در تابستان آب و هوایی گرم و روزهایی نسبتا طولانی را در پیش خواهید داشت. تور آلانیا در تابستان یکی از محبوب ترین تورها در میان سواحل دریای مدیترانه است.

  متوسط دما در تیر: با انتخاب تور آلانیا در تیر حداقل دما 23 و حداکثر دماا 30 درجه خواهد بود.

  متوسط دما در مرداد : با انتخاب تور آلانیا در مرداد حداقل دما 26 و حداکثر دما 33 درجه خواهد بود.

  متوسط دما در شهریور: با انتخاب تور آلانیا در شهریور، حداقل دما 27 و حداکثر دما 34 درجه می باشد.

  آلانیا در پاییز

  آلانیا در پاییز هنون همچنان کمی از گرمای تابستان را با خود دارد به همین دلیل پاییز نیز از جمله فصل های محبوب برای انتخاب تور آلانیا می باشد.

  متوسط دما در مهر: با انتخاب تور آلانیا در مهر حداقل دمایی که تجربه خواهید کرد 24 و حداکثر دما 32 درجه خواهد بود.

  متوسط دما در آبان: با انتخاب تور آلانیا در آبان، حداقل دما 19 و حداکثر دما 27 درجه خواهد بود.

  متوسط دما در آذر: با انتخاب تور آلانیا در آذر حداقل دما 15 و حداکثر دما 22 درجه خواهد بود.

  آلانیا در زمستان

  با انتخاب تور آلانیا در زمستان، بهتر است از مکان های سرپوشیده بازدید کرده و یا ورزش های زمستانی را تجربه نمایید.

  متوسط دما در دی : با انتخاب تور آلانیا در دی،حداقل دما 12 و حداکثر دما 18 درجه خواهد بود.

  متوسط دما دربهمن : با انتخاب تور آلانیا در بهمن حداقل دما 10 و حداکثر دما 16 درجه خواهد بود.

  متوسط دما در اسفند : با انتخاب تور آلانیا در اسفند حداقل دمایی که تجربه خواهید کرد 10 و حداکثر دما 17 درجه خواهد بود.

  بهترین زمان برای انتخاب تور آلانیا

  بهترین زمان برای انتخاب تور آلانیا به عوامل بسیاری می تواند بستگی داشته باشد . در ادامه بهترین زمان برای انتخاب تور آلانیا را براساس بازدید از جاذبه ها، هزینه ها و آب و هوا بیشتر بررسی خواهیم کرد.

  اما به صورت کلی بهترین زمان برای انتخاب تور آلانیا در ابتدا فصل بهار، سپس پاییز و تابستان و در آخر زمستان می باشد.

  بهترین زمان برای انتخاب تور آلانیا براساس آب و هوا

  اگر آب وهوا مهم ترین فاکتور مد نظرتان در زمان انتخاب تور آلانیا است، پیشنهاد می کنیم در فصل بهار تور آلانیا را انتخاب نمایید. پس از بهار، پاییز و تابستان و در آخر زمستان پیشنهاد ما به شماست.

  بهترین زمان برای انتخاب تور آلانیا براساس بازدید از جاذبه ها

  اگر تفریحات آبی و بازدید از سواحل را در تور آلانیا ترجیح می دهید، پیشنهاد می دهیم این تور را در ماه های تیر و آبان انتخاب نمایید.

  اگر به بازدید از مکان ها و بناهای سرپوشیده علاقه مند هستید می توانید تور آلانیا را در ماه های سردتر سال نیز انتخاب نمایید.

  در روزهای هفتم و هشتم دسامبر به مناسبت کریسمس بازاری دو روزه در آلانیا برگزار می شود. اگر در تور آلانیا قصد خرید داشته باشید می توانید در این دور روز تور آلانیا را انتخاب نمایید.

  بهترین زمان برای انتخاب تور آلانیا براساس هزینه ها

  اگر قیمت تور آلانیا و هزینه ها برای تان مهم است، پیشنهاد می کنیم تور آلانیا را در فصل های بهار و تابستان انتخاب نکنید ؛ زیرا این فصل ها های سیزن تور آلانیا محسوب شده و قیمت تور و هتل ها از فصل های دیگر بیشتر خواهد بود. در عوض فصل های پاییز و زمستان می تواند برای انتخاب تور آلانیا براساس هزینه ها بسیار مناسبتر باشد.

  قیمت تور آلانیا

  قیمت تور آلانیا از 3 میلیون تومان آغاز شده و تا 6 میلیون تومان نیز می تواند داشته باشد. البته قیمت تور آلانیا می تواند به عوامل بسیاری بستگی داشته باشد که شامل مدت اقامت، هتل و نوع خدمات دریافتی خواهد بود. با مانلی پرواز قطعا مناسبترین قیمت و بهترین کیفیت در خدمات را دریافت خواهید کرد.

  هزینه های سفر در آلانیا

  پس از انتخاب تور آلانیا موارد زیر را جهت دریافت پاسپورت لازم است هزینه کنید :

  هزینه های پاسپورت عبارتند از :

  ۱- هزینه ۱,۰۰۰ تومان بابت شناسه

  ۲- هزینه ۳,۷۵۰ تومان به حساب شهرداری بابت عوارض شهرداری

  ۳- هزینه ۱۰۰,۰۰۰ تومان برای خزانه داری استان بابت تعرفه صدور گذرنامه

  ۴- هزینه ۳۶,۹۸۰ تومان بابت خدمات دفاتر پلیس +۱۰ و هزینه پست

  برای تور آلانیا در کم تر از ۹۰ روز، نیازی به دریافت ویزا ندارید و در صورتی که بخواهید بیش از ۹۰ روز در آلانیا بمانید، دریافت ویزا ضروری خواهد بود.

   پس از کسب اطلاعات لازم در مورد هزینه های دریافت پاسپورت، می خواهیم هزینه های مربوط به خورد و خوراک،هزینه های تفریحات وهزینه تلفن و اینترنت را بررسی کنیم.

  هزینه های مربوط به خورد و خوراک در آلانیا

  هزینه صرف غذا در یک رستوران ارزان آلانیا 20 لیر

  هزینه صرف غذا برای دو نفر در یک رستوران متوسط 90 لیر

  هزینه ساندویچ مک دونالد 19 لیر

  هزینه یک نوشابه کوکا 7 لیر

  هزینه یک بطری آب 1.5 لیر

  هزینه 12 عدد تخم مرغ 9 لیر

  هزینه یک لیتر شیر 4 لیر

  هزینه های حمل و نقل در آلانیا

  بلیط یک طرفه اتوبوس 3 لیر

  شروع هزینه تاکسی 5 لیر

  هزینه تاکسی برای 1 کیلومتر 4 لیر

  هزینه یک لیتر بنزین 7 لیر

  هزینه تفریحات و بازدید از جاذبه ها در آلانیا

  هزینه بازدید از برج قرمز آلانیا 15 لیر

  هزینه بازدید از کاخ آلانیا 15 لیر

  هزینه بازدید از غار دامالتاس 5 لیر

  پاسپورت و ویزا در آلانیا

  پس از انتخاب تور آلانیا، باید وضعیت پاسپورت و ویزا مورد نیاز برای سفر به این مقصد را چک کنید. در تور آلانیا( در صورتی که کم تر از ۹۰ روز باشد) نیازی به دریافت ویزا ندارید و تنها پاسپورت شما باید ۶ ماه اعتبار داشته باشد.

  فرودگاه آلانیا

   نزدیک ترین فرودگاه به آلانیا فرودگاه Gazipaşa می باشد. این فرودگاه از سال 2010 فعالیت خود را با پروازهای داخلی شروع و در سال 2011 شروع کرد که البته در سال 2011 با آغاز پروازهای خارجی در دسته فرودگاه های بین المللی قرار گرفت.

  ساخت این فرودگاه به سال 1999 باز می گردد و هر ساله یک میلیون و پانصد هزار نفر مسافر را جابه جا می کند

  بهترین هتل های آلانیا

  هتل Sunprime C آلانیا از جمله هتل های 5 ستاره و لوکس در تور آلانیا محسوب می شود. در این هتل با فضایی بی نظیر و امکاناتی بی نقص رو به رو خواهید شد. برای طراحی داخلی هتل از رنگ های خنثی مانند سفید، مشکی و طوسی استفاده شده است، برای رنگ و لعاب بخشیدن به فضای داخلی هتل استفاده از رنگ هایی همچون آبی فیروزه ای و سبز آبی نیز به کرات دیده می شود.

  از جمله امکانات داخلی این هتل می توان به استخر، سالن ماساژ، سالن بدنسازی، رستوران و... اشاره نمود.

  کارمندان این هتل به زبان های آلمانی، انگلیسی، فرانسوی و ترکیه ای صحبت می کنند.

  برای بازدید از رودخانه Dim، استادیوم Alanya Milli Egemenlik، مرکز خرید Alanyum،میدان آتاتورک و Harbor  اقامت در این هتل را به شما پیشنهاد می دهیم؛ زیرا فاصله هتل از این جاذبه ها بین 1 تا 4 کیلومتر می باشد.

  هتل  Asia Beach

  در این هتل امکان استفاده از خدمات استخر سرپوشیده، استخر کودکان و ساحل اختصاصی وجود دارد. این هتل دارای یک مرکز آبگرم، وان و سونا و حمام نیز می باشد. اتاق های این هتل نیز دارای دکوراسیون مدرن، تهویه مطبوع، تلوزیون و اینترنت رایگان نیز می باشد. با اقامت در این هتل می توانید از جاذبه هایی همچون استادیوم آلانهیا، رودخانه دیم، مرکز خرید آلانیا، میدان آتاتورک آلانیا و همچنین Harbour بازدید داشته باشید.

  کارمندان این هتل به زبان های آلمانی، انگلیسی، ترکی صحبت می کنند و بیشتر توریست ها به دلیل وجود کارکنان صمیمی، اتاق های بزرگ و کارکنان صمیمی این هتل را انتخاب می کنند.

  هتل  Konak tower

  هتل Konak tower دارای امکانات بی نظیری است و از جمله هتل های 5 ستاره در تور آلانیا محسوب می شود.اگر قیمت تور آلانیا و هزینه ها برای شما مهم نیست، پیشنهاد می کنیم این هتل را برای اقامت انتخاب نمایید. از جمله امکانات این هتل می توان به سالن بدنسازی، باغ، استخر، تلوزیون تخت، ماشین ظرفشویی، کتری، سشوار،اشاره نمود.

  با اقامت در این هتل می توانید از جاذبه هایی همچون کاخ Municipality، رودخانه و غار Dim، استادیوم آلانیا، مرکز خرید آلانیا و Harbour بازدید داشته باشید.

  کارمندان این هتل به زبان های آلمانی، ترکی، آلبانی و.. صحبت می کنند.

  هتل Gold City

  هتل Gold City از جمله هتل های 5 ستاره بوده و در 17 کیلومتری میدان آتاتورک قرار گرفته است. در این هتل پارکینگ رایگان، رستوران، سالن بدنسازی، کلاب کودکان و بسیاری امکانات دیگر ارائه می شود که می توانید از آن ها بهره مند شوید.

  در این هتل امکان انجام فعالیت هایی همچون بیلیارد، میز تنیس، گلف و اجاره ماشین وجود خواهد داشت.

  اگر قیمت تور آلانیا و هزینه ها برای شما مهم نیست پیشنهاد می کنیم از خدمات این هتل بهره مند شوید.

  هتل Campus Hill

  اگر قیمت تور آلانیا و هزینه ها برای تان مهم نیست پیشنهاد می کنیم از خدمات این هتل بهره مند شوید.

  این هتل که بر روی تپه های سرسبز و دل طبیعت قرار گرفته از امکاناتی بی نظیر برخوردار خواهید شد. از جمله امکانات این هتل می توان به پارکینگ رایگان استخر سر پوشیده و و استخر در فضای آزاد و همچنین سالن بدنسازی اشاره نمود. از جمله امکانات اتاق های این هتل نیز می توان به تلوزیون تخت، میز تنیس، چای ساز ، قهوه ساز، و... اشاره نمود.

  جاذبه های مهم آلانیا از جمله رودخانه و غار Dim،استادیوم آلانیا، مرکز خرید آلانیوم، Harbourو خانه دولت آلانیا نیاز فاصله بسیاری کمی از این هتل دارند و به همین دلیل بازدید از آن ها امکان پذیر می باشد.

  هتل Labranda Alantur

  هتل Labranda از جمله هتل های 5 ستاره و ساحلی بوده و اگر قیمت تور آلانیا برای شما مهم نیست، پیشنهاد می کنیم از خدمات این هتل بهره مند شوید.

  از جمله امکانات این هتل می توان به استخر، وای فای رایگان، حمل و نقل به فرودگاه، رستوران و.. اشاره نمود. فعالیت هایی که با اقامت در این هتل می توانید به انجام دادن آنها بپردازید، شامل تفریحات ساحلی، تنیس، پارک های آبی، ورزش های آبی، گلف، دارت، بیلیارد و... می شود.

  لازم است بدانید کارمندان این هتل به زبان های آلمانی، انگلیسی، ترکی و روسی صحبت می کنند و طبق گفته های افرادی که در این هتل اقامت داشته اند، بسیار صمیمی و مهمان نواز هستند.

  هتل Kleopatra City II

  هتل Kleopatra City II تنها 600 متر از پارک آبی آلانیا فاصله دارد و دارای امکاناتی همچون منطقه ساحل خصوصی، تراس و وای فای رایگان می باشد.

  از جمله امکانات این هتل می توانیم به استخر روباز فصلی وپارکینگ رایگان اشاره کنیم.

  از جمله جاذبه هایی که با اقامت در این هتل می توانید از آن ها بازدید داشته باشید شامل، ساحل Kleopatra، ایستگاه اتوبوس آلانیا و غار Damlatas می شود.

  خدماتی که در این هتل ارائه می شود شامل، سونا، سالن بدنسازی و ماساژ می باشد.

  هتل luxury allaniya villa

  این هتل نیز از جمله هتل های 5 ستاره آلانیا محسوب می شود و دارای امکاناتی همچون استخر، باغ، وای فای و... می باشد.

  دیگر امکانات این هتل شامل تلوزیون ماهواره ای، پارکینگ رایگان، حمل و نقل از فرودگاه، وای فای رایگان،پاسیو، باربیکیو و... می باشد.

  در اتاق های این هتل امکاناتی همچون یخچال،ماکرویو،ماشین ظرفشویی، کتری برقی، محصولات بهداشتی و قهوه جوش را در اختیار خواهید داشت.

  در صورتی که هزینه‌ها برای  شما مهم است و به دنبال هتل‌های ارزان تر هستید، پیشنهاد می‌کنیم به صفحه تور ارزان آلانیا مراجعه کنید.

  جاذبه های آلانیا

  کاخ آلانیا

  در میان سواحل آلانیا صخره ای بسیار جذاب وجود دارد که متعلق به دوره سلجوقی است و در فاصله 6 کیلومتری از دیواره صخره ای قرار گرفته و همچنین از جمله میراث جهانی یونکسو محسوب می شود. در داخل این کلیسا ویرانه های بسیاری از جمله 400 آب انبار، باقی مانده از یک کلیسای متعلق به قرن 11 و بسیاری موارد دیگر می باشد.

  اگر خودتان نمی خواهید از صخره 3.5 کیلومتری که قلعه بر روی آن قرار گرفته صعود کنید می توانید با وسار شدن از اتوبوس های ایستگاه dolmuş به آنجا بروید.

  همچنین تلکا بین نیز از جمله وسایل جدیدی است که مسافران را تا ایستگاه Ehmedek می برد.

  ساختمان تاریخی Tersane

  یکی از ساختمان های تاریخی که در تور آلانیا می توانید از آن بازدید داشته باشید، ساختمان Tersane می باشد. این ساختمان درکنار دیوار شرقی بندرگاه قدیمی قرار گرفته است.این ساختمان تنها باقی مانده از کارخانه کشتی سازی عثمانی ها در آلانیا می باشد.

  برج سرخ یکی از بناهای مهم در تور آلانیا است که پیشنهاد می کنیم حتما از آن بازدید داشته باشید.

  این برج زیبا که در کنار بندر واقع شده یکی از ساختمان های دیدنی و محبوب برای بسیاری از گردشگران است.

  این ساختمان از روی یک کشتی کروز بسیار دیدنی است و در آن نگارخانه ای کوچک همیشه دایر است که می تواند بسیار جذاب باشد.

  بازدید از این برج را به شما توصیه می کنیم ؛ زیرا تنها مکانی است که از روی آن می توانید چشم اندازی زیبا رو به دریای مدیترانه داشته باشید.

  موزه باستان شناسی آلانیا

  در موزه باستان شناسی آلانیا که در سال 2012 مرمت و بازسازی شده است، مجموعه ای از آثار باستانی مانند ابزارها، کوزه ها، جواهرات، نامه ها و سکه ها مشاهده می شود.

  تاریخچه موزه

  موزه باستان شناسی آلانیا از سال 1967 شروع به کار کرده و هر آنچه که در آلانیا به دست آمده به نمایش در می آید.

  هدف از افتتاح این موزه آشنایی بازدیدکنندگان با آسیای صغیر است.

  ساحل کلئوپاترا

  ساحل کلئوپاترا یکی از سواحل زیبای آلانیا محسوب می شو و بیشار اوقات شلوغ است.

  اگرچه آلانیا به دلیل داشتن تاریخ پر فراز و نشیب، آب و هوای شگفت انگیز معروف است اما لازم است بدانید در این کشور سواحل بسیار زیبایی نیز وجود دارد که می توانید از دیدن و استراحت در آن ها نهایت لذت را ببرید.

  آب های کریستالی این ساحل برای شنا بسیار ایده آل بوده و همچنین بسیار پاکیزه می باشد.

   این ساحل مجهز به چند کیلومتر جادبه پیاده روی، پیست دوچرخه سواری،تجهیزات بدنسازی در پارک ها ، زمین تنیس ، زمین های والیبال و بسکتبال ، زمین های والیبال ساحلی است.

  فانوس دریایی

  فانوس دریایی در سال 1883 توسط یک معمار ازDamat ساخته شده است.

  این فانوس دریایی حدود 209 متر ارتفاع از سطح زمین دارد و ومتعلق به وزارت حمل و نقل می باشد و همچنین از دو بخش تشکیل شده است.

  اسلحه خانه آلانیا

  اسلحه خانه آلانیا، نام مکانی است که در جنوب shipyard واقع شده است. در چپ و راست این مکان پنجره هایی وجود دارد که به آن ها سوراخ شیطان گفته می شود. این ساختمان تاریخی عمدتا از آجر و سنگ شاخته شده است و همچین در آن مخازنی برای تامین آب نگهبانان وجود داشته است.

  این ساختمان دو طبقه 29 متر ارتفاع داشته و از جمله جاذبه های تاریخی آلانیا محسوب می شود.

  کارخانه کشتی سازی

  بعد از این که علاء الدین کوبات به عنوان سلطان دو دریا کارخانه خود را بست . پروژه جدیدی در آلانیا در کنار برج سرخ آغاز گردید.

  این کارخانه برای ساخت و تعمیر قایق ها مورد استفاده قرار می گرفت و تا سال 1960 نیز همچنان مورد استفاده بود.

  در این کارخانه باستانی می توان سبک زندگی گذشتگان را دید مشاهده نمود.

  کاخ آلانیا

  کا آلانیا یکی از مکان های باستانی و تاریخی مشهور در آلانیا است. این کاخ دارای دیواره هایی به طول 6.5 کیلومتر می باشد و دارای 140 برج برج و همچنین 400 مخزن می باشد.  در این کاخ موزه ای از انواع کتیبه های دوره سلجوقی را مشاهده نمایید.

  ساخت این قلعه از زمان هلنیستی آغاز گردیده است اما شکوه و عظمت امروزی خود را مدیون به دوران سلجوقی می باشد.

  قسمت داخلی قلعه در بالاترین قسمت و گوشه غربی قلعه قرار گرفته است و همچنین به اندازه 250 متر طول دارد.

  مرکز اصلی اداری و نظامی قلعه که از چهار طرف با دیواره ها احاطه شده است.

  آلانیا شهری است که با درخت های لیمو و پرتقال پوشانده شده است.

  یکی از ساختمان های معروف این شهر Ship Dockyard نام دارد دارای دو گالری بزرگ بوده که عمق هر یک 30 تا 40 متر می باشد.

  برای بازدید از مکان های تاریخی در آلانیا می توانید از کاخ آلانیا که بر بالای یک کوه واقع شده بازدید داشته باشید.

  در پشت دیواره های کاخ ها نیز دنیای دیگری انتظار شما را می کشد، که شامل کاخ سلطان، مساجد و تعدادی خانه های دیگر می شود.

  امروزه این کاخ ها خودشان موزه ای در فضای آزاد هستند.

  در آلانیا دهکده ای به نام Konakli وجود دارد که شما می توانید از آن بازدید داشته باشید.این دهکده برای پیاده روی مناسب است و به خاطر داشتن پارک های زیبا، آب نماها و مساجد باستانی مورد توجه قرار می گیرد. یکی از جاذبه های اصلی این شهر نیز بازارهای محلی می باشد که می توانید از آ نها بازدید داشته باشید. در این بازار می توانید میوه های محلی و سبزیجات تازه را بیابید.

  البته اگر به دنیال سوغاتی های جالب هستید نیز پیشنهاد می کنیم حتما از این بازار بازدید داشته باشید.

  پارک Sealanya

  پارک Sealanya در آلانیا یکی از مکان های ایده آلو جذاب برای تفریح و سرگرمی است.

  این پارک 5000 هکتار مساحت داشته و در آن استخرهای بسیار، دلفیناریوم، رودخانه خشمگین 300 متری و بسیاری جاذبه های دیگر وجود خواهد داشت.

  پارک Moon

  پارک Moon نیز یکی از پارک های دیگری است که می توانید از آن در تور آلانیا بازدید داشته باشید. این پارک را به افرادی که همراه خانواده تور آلانیا را انتخاب می کنند، توصیه می کنیم.

  غار Damlatash

   غار Damlatash، برای بازدید همراه با خانواده نیز توصیه می شود زیرا می تواند فراموش نشدنی ترین ماجراجویی های تان را رقم بزند. در این غار می توانید به مشاهده استالاکتیت ها و استالاگمیت هایی بپردازید که مربوط به هزاران سال پیش هستند.

  جالب است بدانید در این غار به دلیل وجود شرایط ی خاص نوعی نیروی شفا بخش برای کودکان و افراد آسمی وجود دارد.

  پارک های آبی آلانیا

  در آلانیا چندین پارک آبی نیز وجود دارد که می توانید از آنها بازدید داشته باشید. این پارک های آبی هر کدام دارای ویژگی ها و وسایل خاصی هستند. یکی از اصلی ترین پارک های آبی آلانیا به اندازه 17000 متر مربع مساحت داشته و در آن 17 وسیله به همراه چندین استخر وجود دارد.

  پارک آبی Planet را به افرادی توصیه می کنیم که همراه با خانواده و اعضای کوچکتر به آلانیا سفر می کنند، این پارک که در زمینی به مساحت 65000 متر مربع احداث شده است، چندین استخر موج، منطقه ای 300 متری برای رفتینگ و.... وجود دارد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه‌ها در آلانیا به صفحه تور لحظه آخری آلانیا مراجعه کنید.

  باید ها و نباید ها در تور آلانیا

  بیمه مسافرتی در تور آلانیا

  در سفر به هر کشور خارجی از جمله آلانیا، بیمه مسافرتی بگیرید. به شما توصیه می کنیم در تور آلانیا نیز از خدمات بیمه های مسافرتی بهره بگیرید.

  تحقیق در مورد قوانین در آلانیا

  در مورد قوانین شهر آلانیا تحقیق کنید. این قوانین مربوط به نحوه پوشش، نحوه حضور در اماکن مذهبی و... می شود. با آگاهی از این قوانین می توانید سفری لذت بخش را تجربه کنید.

  فرهنگ و آداب رسوم آلانیا

  مردم آلانیا بر روی آداب و رسوم حساسیت خاصی دارند. با هر یک از آن ها اگر هم صحبت شوید می توانید در رابطه با آداب و رسوم و سنت های این شهر موارد مهمی را بشنوید.

  یکی از مراسم جالبی که در شهر آلانیا برگزار می شود، پس از تولد فرزند خانواده است. هنگامی که نوزادی در یک خانواده متولد می شود، پدر و مادر موظف هستند جشنی با شکوه را به مناسبت تولد نوزاد برگزار نمایند. در این جشن انواع غذاها و خوراکی ها آماده شده و هر کسی که از رو به روی این منزل بگذرد می تواند وارد آن خانه شود. اگر هم چند خانواده با هم صاحب فرزند شوند، باید هر کدام نان پخته و با یک دیگر به اشتراک بگذارند.

  عکاسی در آلانیا

  اگر قصد عکاسی از افراد محلی دارید، بهتر است ابتدا از آن ها اجازه بگیرید.

  سوالات متداول در تور آلانیا

  برای داشتن تفریحات آبی، کدام فصل در تور آلانیا بهترین گزینه است ؟

  اگر می خواهید از تفریحات آبی استفاده کنید ، تور آلانیا از اردیبهشت به بعد مناسب تر است .

  قیمت تور آلانیا در چه ماه هایی مناسب تر است ؟

  قیمت تور آلانیا در فصل زمستان و پاییز مناسبتر است.

  برای رفتن به تور آلانیا بهتر است دلار ببریم یا یورو؟

  در تور آلانیا یورو بهتر از دلار است .

  چگونه می توانیم مناسب ترین قیمت تور آلانیا را بیابیم ؟

  برای یافتن مناسب ترین قیمت تور آلانیا می توانید از آژانس های هواپیمایی کمک بگیرید . کارشناسان فروش مانلی پرواز با توجه به نیاز شما بهترین هتل و پرواز را با مناسب ترین قیمت ارائه می کنند .

  خدمات FB ،BB،HB،ALL، UALL،SC چه تاثیری در قیمت تور آلانیا دارند ؟

  قیمت تور آلانیا همانطور که در موارد فوق اشاره گردید ، به عوامل بسیاری بستگی دارد . این اصطلاحات نیز در قیمت تور آلانیا تاثیر گذار خواهند بود که در ادامه با تاثیر آنها بیشتر آشنا می شویم .

  خدمات Uall و قیمت تور آلانیا

  خدمات Uall ، به معنای بهره مندی از تمامی وعده های غذایی هتل یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و حتی میان وعده ها می شود . به این صورت که تمامی خدمات ۲۴ ساعته ارائه خواهند شد . رزرو خدمات Uall گرانتر از تمامی خدمات دیگر است .

  خدمات all و قیمت تور آلانیا

  خدمات all به معنای بهره مندی از تمامی خدمات هتل ها یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و میان وعده ها می شود . این سرویس کاملا مشابه با سرویس Uall می باشد با این تفاوت که تا ساعات مشخصی می توانید از خدمات سرویس بهره مند شوید و در ساعات خارج از سرویس ، برای هر وعده غذایی باید هزینه پرداخت کنید . رزرو خدمات all کمی ارزان تر از Uall می تواند باشد .

  خدمات Fb و قیمت تور آلانیا

  Fb مخفف عبارت فول برد می باشد و به معنای برخورداری از خدمات صبحانه ، ناهار و شام در هتل می شود . در این حالت قیمت تور آلانیا برای شما کمتر حساب می شود زیرا نسبت به حالت اول و دوم هزینه نوشیدنی و میان وعده ها روی هزینه های هتل نمی آید .

  خدمات hb و قیمت تور آلانیا

  Hb مخفف عبارت هاف بورد می باشد که به معنای انتخاب یک وعده به اختیار و وعده صبحانه می باشد . در این حالت قیمت تور آلانیا باز هم مناسبتر خواهد بود .

  خدمات Sc و قیمت تور آلانیا

  این خدمت به معنای این است که هتل یک آشپزخانه کوچک به همراه لوازم ضروری و ظروف مورد نیازتان را در اختیار شما قرار می دهد . در این حالت دیگر نیازی به رفتن به رستوران ها ندارید و هزینه های شما در خورد و خوراک می تواند پایین تر باشد . اما با رزرو کردن این سرویس قیمت تور آلانیا برای شما کمی بیشتر حساب خواهد شد زیرا هتل هزینه بیشتری را می گیرد .

  خدمات Bb و قیمت تور آلانیا

  Bb نیز به معنای برخورداری از وعده صبحانه است و به همین دلیل قیمت تور بدورم برای شما مناسب تر خواهد بود .

  با توجه به موارد فوق کدام یک از خدمات را باید انتخاب کرد ؟ sc،bb،hb و.....؟

  قیمت تور آلانیا با توجه به هر یک از این موارد متفاوت خواهد بود . قیمت تور آلانیا در حالت Uall وall می تواند بیشتر از تمامی موارد باشد . قیمت تور آلانیا در حالت hb بیشتر از bb است . قیمت تور آلانیا در حالت استفاده از خدمت bb مناسبتر از موارد دیگر است . قیمت تور آلانیا در حالت sc نیز اضافه تر حساب می شود . قیمت تور آلانیا در حالت fb کمتر از all است .

  پولمان را در ترکیه به لیر تبدیل کنیم یا در کشور خودمان ؟

  بهتر است پول را در کشورخودتان به لیر تبدیل نمایید .

  قیمت تور آلانیا با پرواز خارجی مناسب تر است یا پرواز داخلی ؟

  قیمت تور آلانیا به عوامل بسیاری بستگی دارد اما عموما در پروازهای خارجی قیمت تور آلانیا کمی بالاتر است .

  قیمت تور آلانیا در پروازهای سیستمی و چارتری چگونه است ؟

  قیمت تور آلانیا در پروازهای سیستمی بالاتربوده اما دارای شرایط تغییر و استرداد می باشد . قیمت تور آلانیا در پروازهای چارتری ارزان تر است اما قابلیت تغییر و استرداد ندارد .

  مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت تور آلانیا چه مواردی هستند ؟

  چهار مورد در قیمت تور آلانیا تاثیر بسیار زیای دارند :

  مدت زمان اقامت

  فصل سفر

  هتل

  پرواز

  قیمت تور آلانیا در هریک از فصل های سال چگونه تغییر می کند ؟

  قیمت تور آلانیا در فصل بهار شروع به افزایش کرده و در تابستان قیمت تور آلانیا به اوج می رسد . قیمت تور آلانیا در پاییز کمی کاهش می یابد .

  آیا تور آلانیا ارزان فقط با پروازهای داخلی ارائه می شود؟

  خیر ممکن است همراه با پروازهای خارجی نیز باشد.

  تور لحظه آخری آلانیا در چه ماه هایی ارائه می شود ؟

  تور آلانیا لحظه آخری در فصل هایی که سفرهای کمتری به این مقصد انجام شود، ارائه می شود. اگر به دنبال فرصتی ویژه برای مناسب ترین قیمت تور آلانیا هستید ، تورهای لحظه آخری آلانیا می تواند گزینه ای مناسب باشد

  برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آفر تور آلانیا با کارشناسان مانلی پرواز تماس بگیرید.

  تور مارماریس، تور استانبول و تور آنتالیا نیز از جمله پکیج‌های پیشنهادی مانلی پرواز می‌باشد که می‌توانید برای سفر به ترکیه انتخاب نمایید.

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن