.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور پوکت | قیمت تور پوکت

  نوع نمایش:
  قیمت از 7,780,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: 1 تا 29 اسفند
  مدت اقامت: هفت شب
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های پوکت
  قیمت از 7,290,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: 1 تا 29 اسفند
  مدت اقامت: هفت شب
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های پوکت
  مشاهده نظرات کاربران

  تور پوکت

  در تور پوکت به مکانی سفر خواهید که جغرافیایی فراتر از یک مکان زمینی را دارد. در این سرزمین با مردمانی دوست داشتنی که لبخند جزء همیشگی ترین مختصات صورت آن ها است، مواجه می شوید. تور پوکت را به افرادی توصیه می کنیم که برای آن ها نه تنها زیبایی، بلکه دیدن مکان های شگفت انگیز می تواند جالب باشد. اگر قیمت تور پوکت برای شما مهم است نیز این مقصد می تواند انتخاب مناسبی باشد ؛ زیرا قیمت تور پوکت با توجه که به خدماتی که دریافت می کنید، کاملا منعطف خواهد بود.

  در تور پوکت می توانید از زیبایی های جنگل های سبز و همچنین عمارت های رنگی و خانه های بومی لذت ببرید و یا طعم آرامش محض سواحل را به همراه غذاهای محلی بچشید. در این سرزمین سرشار از زیبایی ها و شگفتی های کوچک و بزرگ، دنیای زیر آب نیز از جذابیت های بسیاری برخوردار است.

  از جمله جاذبه های این جزیره نیز می توان به سواحل، معابد، چشم اندازها، غارها و بسیاری جاذبه های دیگر اشاره کرد که هر سال گردشگران بسیاری را جذب می کند.

  از جمله معروف ترین سواحل تایلند می توان به phang nga bay اشاره کرد. این ساحل از جمله جاذبه های منحصر به فرد در پوکت محسوب شده و اگر تنها چند ساعت را در این مکان بگذرانید خودتان متوجه متفاوت بودن آن خواهید شد. در این ساحل دو جزیره منحصر به فرد به نام هایjames band  و Ko Pha-ngan وجود دارد که هر کدام به صورت جداگانه قابلیت بررسی را خواهند داشت. این جزیره که نام اصلی آن ko ta pu می باشد بعد از این که به عنوان یکی از لوکیشن های فیلم جیمز باند انتخاب گردید، نام مستعار جمیز باند را دارد. این جزیره به دلیل وجود آب های کریستالی و مناظر شگفت انگیز از جمله محبوب ترین جاذبه ها در تور پوکت محسوب می شود.

  دهکده koh panyee نیاز جمله مواردی است که نباید آن را از دست بدهید. در این روستای زیبا آب تکیه گاه خانه هاست و تمامی امکانات روستا نیز بر روی آب قرار گرفته است. مردم مسلمان این دهکده هزینه زندگی خود را از گذشته های دور با ماهی گیری تامین می کردند ؛ اما امروز که صنعت گردشگری در آن رونق گرفته شاهد روی آوردن مردم به شغل های جدیدتر نیز هستیم. تقریبا تمامی افرادی که از جزیره جیمز باند بازدید می کنند برای صرف ناهار یا شام به این دهکده می آیند.

  صخره های آهکی phang nga bay یکی از معروف ترین جاذبه های پوکت محسوب می شوند و محال است کسی تا پوکت آمده باشد اما تماشای این صخره های آهکی از نزدیک را از دست بدهد. صخره های خاص این منطقه در طی میلیون ها سال و بر اثر فشار و باران شکل گرفته اند و شکل و شمالی عجیب دارند. به شما پیشنهاد می کنیم در تور پوکت حتما از آن ها بازدید داشته باشید.

  از جمله معروف ترین سواحل پوکت می توان به ساحل freedom، surin، fantasea، karon اشاره کرد. در سواحل پوکت آرامش بی نظیر، انواع امکانات رفاهی، رستوران ها و حتی اقامت گاه ها در انتظار شما خواهد بود.

  تور پوکت

  آب و هوای پوکت

  پوکت جزیره ای دوست داشتنی در تایلند بوده و به جای داشتن 4 اقلیم، دارای 3 اقلیم خنک، گرم و بارانی می باشد. در فصل های گرم هوا بسیار گرم و شرجی است، در فصل های خنک تر از گرمای هوا کاسته شده و هوا کاملا خنک است، در فصل های بارانی علاوه بر گرما باران فراوانی نیز می بارد.

  از آذر تا اسفند با انتخاب تور پوکت، آب وهوایی نسبتا خنک در انتظار شما خواهد بود. در این ماه ها آسمان کاملا آبی و صاف بوده و خیلی کم پیش می آید که بارانی باشد. های سیزن تور پوکت در همین ماه ها قرار دارد که قرار گرفتن تعطیلات کریسمس در این دوره نیز بر شدت شلوغی های پوکت افزوده است.

  روزهای گرم در تور پوکت با آغاز فصل بهار یعنی فروردین ماه آغاز می گردد. از فروردین تا خرداد درجه حرارت هوا در بیشترین حالت ممکن خود بوده و جالب است بدانید با این حال پوکت هنوز بازدید کنندگان بسیاری را حتی در این ماه ها دارد.

  از اواخر فصل بهار یعنی خرداد کم کم بارندگی ها آغاز خواهد شد. گفته می شود بیشترین حجم باران در ماه های مهر، آبان و خرداد می باشد ؛ به همین دلیل این ماه ها برای انتخاب تور پوکت مناسب نخواهد بود. لو سیزن تور پوکت نیز در همین ماه ها است. توجه داشته باشید اگر تور پوکت را در این دوره انتخاب کنید، سواحل غربی به هیچ عنوان برای تفریح و وقت گذراندن مناسب نمی باشد ؛ زیرا به دلیل بارندگی موج های بسیار بزرگ تر از حالت عادی وجود دارد که می تواند خطرناک باشد.

  تور پوکت

  پوکت در بهار

  در فصل بهار، پوکت گرم ترین روزها را تجربه خواهد کرد. از نیمه دوم فروردین ماه گرمای هوا در این جزیره بیشتر حس شده و گه گاهی نیز ممکن است شاهد بارش باران باشید. در اردیبهشت و خرداد هوا کاملا گرم تر خواهد شد و همچنین در خرداد ماه بارندگی ها نیز آغاز می شود.

  تور پوکت در فروردین : حداقل دمای پوکت در فروردین ماه 24 و حداکثر دما 32 درجه می باشد.

  تور پوکت در اردیبهشت : حداقل دمای پوکت در اردیبهشت ماه 25 و حداکثر دما 32 درجه می باشد.

  تور پوکت در خرداد : حداقل دما پوکت در خرداد ماه 25 و حداکثر دما 31 درجه خواهد بود.

  پوکت در تابستان

  با آغاز فصل تابستان در پوکت اگرچه هوا هنوز گرم است و دما پایین تر نمی آید ؛ در عین حال بارندگی ها نیز آغاز شده و تا اواسط پاییز نیز ادامه خواهد داشت. در مرداد ماه همچنان بارندگی ها ادامه خواهد داشت و لازم است نکات امنیتی ، رعایت شود. به طور مثال غواصی یکی از تفریحات ممنوعه در این ماه ها خواهد بود.

  تور پوکت در تیر : با انتخاب تور پوکت در تیر حداقل دمایی که تجربه خواهید کرد 25 و حداکثر دما 32 درجه خواهد بود.

  تور پوکت در مرداد : با انتخاب تور پوکت در مرداد حداقل دمایی که تجربه خواهید کرد 25 و حداکثر دما نیز مانند تیر 32 درجه خواهد بود.

  تور پوکت در شهریور : با انتخاب تور پوکت در شهریور حداقل دمایی که تجربه خواهید کرد 25 و حداکثر دما ، 31 درجه می باشد.

  پوکت در پاییز

   با انتخاب تور پوکت در فصل پاییز روزهایی بارانی به همراه بادهایی نسبتا شدید منتظرتان خواهد بود. در این فصل شنا و غواصی از جمله فعالیت های غیر مجاز محسوب می شوند اما با این حال افراد بسیاری این فعالیت ها را انجام داده و بسیاری از آن ها در دریای مواج می شوند.

  تور پوکت در مهر : با انتخاب تور پوکت در مهر حداقل دمایی که تجربه خواهید کرد 25 و حداکثر دما 30 درجه می باشد.

  تور پوکت در آبان : با انتخاب تور پوکت در آبان حداقل دما 24 و حداکثر دمایی که تجربه خواهید کرد 31 درجه می باشد.

  تور پوکت در آذر : با انتخاب تور پوکت در شهریور حداقل دما 24 و حداکثر دما 30 درجه خواهد بود.

  پوکت در زمستان

  با انتخاب تور پوکت در زمستان، روزهایی خنک، آفتابی و گاهی بارانی منتظر شما خواهد بود. گاهی اوقات در فصل زمستان هوا کاملا آفتابی خواهد شد به صورتی که می توانید با خیالی آسوده به ماهی گیری بپردازید. 

  تور پوکت در دی : با انتخاب تور پوکت در دی حداقل دما 25 و حداکثر دمایی که تجربه خواهید کرد، 30 درجه می باشد.

  تور پوکت در بهمن : حداقل دمای پوکت در بهمن ماه 24 و حداکثر دما 30 درجه خواهد بود.

  تور پوکت در اسفند :حداقل دمای پوکت در اسفند 23 و حداکثر دما 32 درجه خواهد بود.

  تور پوکت

  بهترین زمان برای انتخاب تور پوکت

  تور پوکت در هر فصلی می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد. برای انتخاب بهترین زمان تور پوکت، لازم است عوامل متفاوتی را در نظر داشته باشیم. به همین دلیل در ادامه بهترین زمان تور پوکت را براساس آب و هوا ، بازدید از جاذبه ها و هزینه ها بررسی خواهیم کرد.

  بهترین زمان برای انتخاب تور پوکت براساس آب و هوا

  بهترین زمان برای تور پوکت براساس آب و هوا در فصل هایی است که بارندگی بسیار کمتر بوده و همچنین درجه حرارت خنک تر است، می باشد. در فصل زمستان تا اواخر بهار تقریبا شرایط مساعدی برای انتخاب تور پوکت براساس بهترین زمان از نظر آب و هوا وجود دارد. اگر شرایط آب و هوایی برای تان مهم است، بهترین زمان برای انتخاب تور پوکت براساس آب و هوا از دی تا اسفند ماه را شامل می شود.

  بهترین زمان برای انتخاب تور پوکت براساس بازدید از جاذبه ها

  برای بازدید از جاذبه ها بهتر است ماه های خشک که بارندگی کمتر است، انتخاب کنید. ماه هایی که پوکت کمترین میزان بارندگی را دارد شامل، آذر، دی، بهمن، اسفند، فروردین، خواهد بود. در طول این ماه ها افرادی بسیاری هستند که تور پوکت را انتخاب می کنند به همین دلیل این جزیره دوست داشتنی کمی شلوغ تر از ماه های دیگر خواهد بود.

  بهترین زمان برای انتخاب تور پوکت براساس کاهش هزینه ها

   اگر دوست ندارید در خیابان های شلوغ قدم بزنید و یا برای بازدید از هر جاذبه ای در صف های طولانی بایستید، بهتر است تور پوکت را در ماه هایی انتخاب کنید که کمی بارندگی بیشتر است. علاوه بر این با انتخاب تور پوکت در ماه هایی که بارندگی بیشتر است، می توانید از تخفیف های فوق العاده ای نیز بهره مند شوید. هتل ها و بسیاری از مراکز تفریحی و خدماتی در این فصول تخفیف های فوق العاده ای را ارائه می دهند. البته توجه داشته باشید در فصول بارندگی، شنا و غواصی از جمله تفریحات پر خطر محسوب می شود. بارندگی از اواخر بهار تا اواخر تابستان می باشد.

  قیمت تور پوکت

  قیمت تور پوکت از 6 میلیون تومان آغاز شده و بسته به خدماتی که دریافت می کنید تا 12 میلیون تومان می تواند ادامه داشته باشید. اگر قیمت تور پوکت برای شما مهم است و به دنبال کاهش هزینه ها هستید، می توانید با کارشناسان مانلی پرواز در تماس باشید.

  هزینه های سفر در پوکت

  پس از انتخاب تور پوکت موارد زیر را جهت دریافت پاسپورت لازم است هزینه کنید :

  هزینه های پاسپورت عبارت اند از:

  ۱- هزینه ۱,۰۰۰ تومان بابت شناسه

  ۲- هزینه ۳,۷۵۰ تومان به حساب شهرداری بابت عوارض شهرداری

  ۳- هزینه ۱۰۰,۰۰۰ تومان برای خزانه داری استان بابت تعرفه صدور گذرنامه

  ۴- هزینه ۳۶,۹۸۰ تومان بابت خدمات دفاتر پلیس +۱۰ و هزینه پست

   پس از کسب اطلاعات لازم در مورد هزینه های دریافت پاسپورت، می خواهیم هزینه های مربوط به خورد و خوراک، هزینه حمل و نقل و هزینه تفریحات را بررسی کنیم.

  هزینه های مربوط به خورد و خوراک در پوکت

  هزینه یک وعده غذا در تور پوکت 100 بات هزینه یک وعده غذایی برای دو نفر 600 بات
  هزینه یک ساندویچ مک دونالد 200 بات هزینه یک نوشابه پپسی 23 بات
  هزینه یک بطری آب 13 بات

  یک لیتر شیر 60 بات

       

  هزینه های حمل و نقل در پوکت

  هزینه یک بلیط یک طرفه اتوبوس 30بات

  هزینه آغاز کرایه تاکسی 35بات

  هزینه یک لیتر گازوئیل 32 بات

     هزینه تفریحات و بازدید از جاذبه ها در پوکت

  باغ پروانه 300 بات باغ وحش پوکت 200 بات
  موزه ملی 30 بات غواصی 4400 بات
   2000 بات  پارک recreation  
          

  پاسپورت و ویزا در تور پوکت

  ویزای تایلند به صورت یک بار ورود و دوبار ورود صادر می شود. پس از دریافت ویزای تایلند 3 ماه فرصت وارد شدن به خاک این کشور را خواهید داشت و به محض ورود تنها 30 روز می توانید در تایلند بمانید. ویزای دو بار ورود، 60 روز اعتبار داشته و پس از ورود 58 روز می توانید در هر یک از شهرهای تایلند بمانید.

   افرادی که با ویزای توریستی وارد خاک تایلند می شوند، اجازه کار کردن در این کشور را نخواهند داشت. توجه داشته باشید پس از پایان اعتبار ویزا، حتی یک روز بیشتر هم در خاک این کشور نمانید ؛ زیرا در غیر این صورت مشکلات بسیاری خواهید داشت.

  فرودگاه پوکت

  فرودگاه پوکت یکی از شلوغ ترین مکان های جزیره است و در این فرودگاه هر سال 14 میلیون مسافر به 37 مقصد از کشورهای مختلف، می فرستد. این فرودگاه دسترسی خوبی به قسمت های مختلف شهر دارد و درست پشت ساحل Mai Khao قرار گرفته است.

  بهترین هتل ها در پوکت

  در تور پوکت می توانید از خدمات هتل های بسیاری بهره مند شوید. اگر قیمت تور پوکت برای شما مهم نیست، پیشنهاد می کنیم از خدمات هتل های لوکس بهره مند شوید ؛ اما اگر قیمت تور پوکت برای شما مهم است و به دنبال خدمات هتل های ارزان تر هستید می توانید به صفحه تور ارزان پوکت مراجعه کنید.

  هتل The Shore at Katathani

  هتل The Shore at Katathani از جمله هتل های لوکس و 5 ستاره در تور پوکت محسوب می شود و اگر قیمت تور پوکت برای شما مهم نیست، پیشنهاد می کنیم از خدمات آن بهره مند شوید. در این هتل یک طبقه و ساحلی، 148 اتاق برای اقامت گردشگران وجود دارد. از جمله امکانات هتل نیز می توان به رستوران و بار، استخر رو باز، 2 میز تنیس، صبحانه رایگان، حمل و نقل به فرودگاه، تهویه، باغ و کتابخانه اشاره کرد. امکانات اتاق های هتل شامل، وای فای رایگان، تلفن، میز، تلوزیون، سشوار و استخر خصوصی می شود. با انتخاب هتل Katathani به ساحل کاتا نی، کاتا، پر پینگ، کک چانگ و راوا دسترسی خوبی خواهید داشت.

  تور پوکت

  هتل The Naka Phuket

  هتل The Naka Phuket از جمله هتل های لوکس و 5 ستاره در پوکت محسوب شده و اگر قیمت تور پوکت برای شما مهم نیست، پیشنهاد می کنیم از خدمات آن بهره مند شوید. از جمله امکانات این هتل می توان به ساحل اختصاصی، استخر رو باز، وای فای رایگان، سالن بدنسازی، خدمات 24 ساعته و رستوران و بار اشاره کرد. با اقامت در هتل Naka می توانید از خدماتی همچون کلاس یوگا، ماساژ، غواصی، کلاب کودکان و هم چنین سونا و جکوزی بهره مند شوید. جاذبه های نزدیک به این هتل نیز شامل، ساحل کامالا، ساحل فان تا سی، ساحل پاتنگ، جاده بانگلا، ساحل کارن و بودای بزرگ می باشند. کارمندان این هتل علاوه بر تایلندی به زبان انگلیسی نیز تسلط داشته و طبق گفته دیگر گردشگران، بسیار صمیمی و مهربان هستند.

  هتل JW Marriott

  اگر برای تعطیلاتی خوب و به یادماندنی به دنبال هتلی با امکانات فوق العاده هستید، پیشنهاد می کنیم از خدمات این هتل بهره مند شوید. هتل JW Marriott، درست رو به روی ساحل مای خائو و کنار پارک ملی مارینا قرار گرفته است. در این هتل 261 اتاق،ساحلی اختصاصی، 3 استخر رو باز، 6 رستوران، خدمات ماساژ کامل، صبحانه رایگان، 2 میز تنیس، سالن کنفرانس، وای فای رایگان، پارکینگ رایگان، استخر بچه ها و بسیاری امکانات دیگر ارائه می شود.جاذبه های نزدیک این هتل نیز شامل، دهکده تور تول، ساحل مای خائو، پارک ملی سیرینات، ساحل نای یانگ، ساحل نای تن و ساحل بنگ تائو خواهد بود.

   در اتاق های این هتل امکاناتی نظیر، چای ساز، قهوه ساز، خدمات 24 ساعته، سشوار، میز، تلفن یخچال و... ارائه خواهد شد.

  هتل Amari

  هتل Amari نیز از جمله هتل 5 ستاره در تور پوکت محسوب می شود و در جنوب پاتنگ قرار گرفته است. اگر هزینه ها و قیمت تور پوکت برای شما مهم نیست، پیشنهاد می کنیم از خدمات این هتل بهره مند شوید. در این هتل 380 اتاق برای اقامت گردشگران در نظر گرفته شده، هم چنین 2 رستوران، 3 استخر رو باز، تراس، وای فای و پارکینگ رایگان، کلوب بچه ها، سالن بدنسازی و حمل و نقل فرودگاهی نیز از جمله امکانات این هتل محسوب می شود. با اقامت در این هتل می توانید به جاذبه های پاتونگ، بانگلا، ساحل آزادی و بازارهای محلی دسترسی خوبی داشته باشید. کارمندان این هتل به زبان های تایلندی و انگلیسی صحبت کرده و در اتاق های آن نیز امکاناتی همچون، تهویه، مینی بار، چای ساز، قهوه ساز و اتو ارائه خواهد شد.

  هتل Outrigger Laguna

  هتل Outrigger Laguna را به افرادی توصیه می کنیم که قیمت تور پوکت برای آن ها مهم نیست و به دنبال خدماتی لوکس هستند. در این هتل اتاق هایی 43 تا 53 متری را خواهید دید که دارای ویو رو به دریا هستند. صدای موج های دریا در این هتل همیشه طنین انداز است و همچنین فضای آرامش بخش آن مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است. در این هتل 255 اتاق، 3 رستوران، خدمات ماساژ، پارکینگ و اینترنت رایگان و همچنین حمل و نقل به فرودگاه از جمله مهم ترین خدمات محسوب می شوند. با انتخاب هتل Outrigger به عنوان اقامت گاه تان، ساحل Bang Tao، کلاب گلف Laguna ، ساحل Surin و Pansea از جمله جاذبه های نزدیک خواهد بود.

  تور پوکت

  هتل The Nai Harn

  هتل The Nai Harn دارای 120 اتاق بوده و از جمله هتل های ساحلی است. از جمله امکانات این هتل می توانیم به 2 رستوران، 2 کافه، خدمات ماساژ، اینترنت رایگان، تهویه، خدمات 24 ساعته، تراس، خدمات حمل و نقل فرودگاهی و .... اشاره نمود. امکانات اتاق های این هتل نیز شامل، مینی بار، تهویه، اسلپیر،اتو، تلوزیون، خدمات خانه داری و تلفن می باشد. کارمندان در این هتل به زبان های چینی، انگلیسی، فیلیپینی، آلمانی، روسی و تایلندی صحبت می کنند. اگر قیمت تور پوکت برای شما مهم نیست و به دنبال خدماتی با کیفیت هستید، پیشنهاد می کنیم هتل The Nai Harn را برای اقامت انتخاب کنید.

  هتل Santhiya Koh Yao Yai

  هتل Santhiya Koh Yao Yai را به افرادی توصیه می کنیم که به دنبال مکان های خاص و منحصر به فرد برای اقامت هستند. در هتل Santhiya Koh Yao Yai اتاق ها دیوار نداشته و تمامی آن ها در فضایی باز رو به دریا قرار گر فته اند. تمامی وسایل از جنس چوب بوده و محیط کاملا ساده و به دور از هر گونه تشریفات است. البته خدماتی که در این هتل ارائه می شود بسیار عالی بوده و در خور هتل های 5 ستاره می باشد. کارمندان این هتل نیز به زبان های تایلندی و انگلیسی صحبت می کنند. از طرفی امکاناتی که در این هتل وجود دارد شامل، 2 استخر رو باز، 6 رستوران، وای فای رایگان، تراس، پارکینگ، حمل و نقل فرودگاهی، سالن بدنسازی و خدمات 24 ساعته می باشد.

   از جمله امکانات دیگر هتل می توان به باغ، تراس، کتابخانه، خدمات عروسی، خدمات زیبایی و خدمات نظافت اشاره نمود.

  هتل Keemala

  هتل Keemala شبیه به دهکده ای خیالی است که در میان جنگل های سبز پوکت خودنمایی می کند. این هتل یک ساختمان با چندین اتاق لوکس نیست، بلکه هتلی با ویلاهای متعدد شبیه خانه های هابیت ها است که وقتی از بیرون به آن نگاه کنید، خانه هایی غلاف شده در چیزی شبیه به پوست نارگیل را خواهید دید. در این هتل 38 ویلا در 4 نوع مختلف وجود دارد و برای هر ویلا یک مسئول برای تهیه کردن هر نوع خدمات، قرار داده شده است. از جمله خدماتی که با اقامت در این هتل منحصر به فرد دریافت خواهید کرد شامل، ماساژ، خدمات حمل و نقل، کلاس های یوگا، تای چی، سالن بدنسازی، استخر و... می باشد. در این هتل تنها 1 رستوران وجود دارد که به ارائه غذاهای تایلندی، هندی و بین المللی می پردازد.

  تور پوکت

  هتل Trisara

  هتل Trisara اگرچه خلاقیت کمتری نسبت به هتل Keemala در طراحی ویلاها داشته است اما می توان این هتل را نیز جزء بهترین اقامت گاه ها در تور پوکت دانست. اگر قیمت تور پوکت برای شما مهم نیست این هتل نیز می تواند از جمله انتخاب های فوق العاده باشد، در ادامه با خدمات هتل Trisara بیشتر آشنا می شویم. با انتخاب هتل Trisara، 40 ویلای لوکس، 3 رستوران، یک استخر 45 متری و همچنین رینگ بوکس موی تای در انتظار شما خواهد بود.از جمله امکانات این هتل می توان به پارکینگ، رستوران، کافه، استخر، کلاب بچه ها، ماساژ، وای فای ، سالن بدنسازی، حمام و سونا اشاره کرد.

  جاذبه ها در تور پوکت

  پوکت جذاب ترین جزیره دنیاست و در قسمت غربی کشور تایلند واقع شده است. در قلب این جزیره دوست داشتنی جاذبه های کوچک و بزرگ بسیاری پنهان شده است. اگر تور پوکت یکی از گزینه های مورد نظرتان برای گذراندن تعطیلاتی  رویایی است، می توانید در ادامه همراه ما باشید تا با جاذبه های پوکت بیشتر آشنا شویم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه ها در تور پوکت می توانید به صفحه تور لحظه آخری پوکت مراجعه کنید.

  پارک فیل ها

  در پارک فیل های پوکت می توانید به این موجودات غول پیکر دوست داشتنی بیشتر نزدیک شوید، آن ها را بشویید، عکسی یادگاری بگیرید، آن ها را لمس کنید و بسیاری فعالیت های دیگر. در گذشته این مکان محلی برای برگزاری نمایش با فیل ها بوده است؛ اما امروز از فیل ها برای نمایش استفاده نمی شود. جالب است بدانید هر هزینه ای که در این مکان از گردشگران دریافت می شود، تنها برای فیل ها و نگهداری از آنها صرف خواهد شد.

  ماساژ Aqua

  آکوا نام مکانی است که در آن بهترین و لوکس ترین ماساژ تایلندی انجام می شود. با حضور در این مکان و پرداخت مبلغی مشخص، مراحل ماساژ آغاز می شود. علاوه بر ماساژ، برخی خدمات زیبایی نیز در این مکان ارائه می شود. اگر روزی خسته کننده و طولانی را پشت سر گذاشته اید می توانید با حضور ماساژ Aqua از خدمات ماساژ بهره مند شوید.

  خلیج Phang Nga

  خلیج Phang Nga یکی از شگفت انگیز ترین مکان هایی است که می توانید از آن در تور پوکت بازدید داشته باشید. این جزیره در هر فصل حال و هوای خاصی دارد و می توان گفت علاوه بر زیبایی یکی از خوش آب و هوا ترین قسمت های پوکت محسوب می شود. به شما توصیه می کنیم در تور پوکت حتما از این خلیج دوست داشتنی بازدید داشته باشید ؛ زیرا یکی از جادویی ترین مکان های پوکت منتظر شما خواهد بود. پارک ملی Phang Nga در 29 آوریل سال 1981 در ایالت Phang، شناسایی گردید و به عنوان منطقه حفاظت شده تحت نظارت قرار گرفت. جالب است بدانید در این پارک علاوه بر جزایر متعدد با زیبایی های منحصر به فرد، بزرگ ترین جنگل های مانگرو تایلند نیز قرار دارد. ( جنگل های مانگرو، جنگل هایی با درختان تنومند بر روی آب هستند)

  در این خلیج جزیره های کوچک و بزرگ و هم چنین غارهای متعددی وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

  جزیره James Bond

  جزیره James Bond همان جزیره معروفی است که شهرت خود را مدیون به فیلم جیمز باند می باشد. نام اصلی این جزیره Koh Ta-pu بوده که پس از انتخاب شدن به عنوان لوکیشن فیلم جیمز باند، با این نام شناخته شده است. یکی از اصلی ترین جاذبه های این جزیره صخره های نوک تیزی است که در آن قرار دارد.

  روستای Koh Panyee

  روستای  Koh Panyee یکی از جاذبه های منحصر به فرد در تور پوکت محسوب می شود ؛ زیرا این روستا روی آب ساخته شده و همچنین با جزیره جیمز باند فاصله بسیار کمی دارد. بیشتر افرادی که به جزیره جیمز باند می آیند برای صرف ناهار خود را به این روستا می رسانند. در زمان های گذشته بیشتر مردم این روستا به ماهی گیری مشغول بودند؛ اما امروز تنها 40 درصد از آن ها به ماهی گیری مشغولند و ما بقی درآمد خود را از راه توریست ها به دست می آورند.

  چشم انداز Samet Nangshe

  با 30 دقیقه رانندگی از جزیره پوکت می توانید خودتان را به Samet Nangshe برسانید. در این مکان چشم اندازی حیرت انگیز از جزایر آهکی Phang Nga انتظارتان را می کشد. در این مکان می توانید چشم اندازی 180 درجه رو به تمامی زیبایی های شگفت انگیز خلیج Phang Nga داشته باشید.

  جزیره Ko Hong

  جزیره Ko Hong بهشتی گمشده در پوکت است. این جزیره در نزدیکی ده ها جزیره غیر مسکونی دیگر و در خلیج Phang Nga واقع شده است. برای ورود به این جزیره لازم است 300 بات هزینه پرداخت نمایید. این جزیره شن هایی سفید و نرم، صخره های آهکی و آب های آرام و فیروزه ای دارد و مکانی مناسب برای استراحت و وقت گذرانی می باشد.

  جزیره Racha

  جزیره Racha در 20 کیلومتری جنوب پوکت واقع شده است. این جزیره از دو قسمت Yai و Noi تشکیل می شود.

  Yai به زبان تایلندی یعنی بزرگ و Noi به زبان تایلندی یعنی کوچک. در منطقه Noi، امکانات خاصی برای گردشگران در نظر گرفته نشده و تنها فعالیتی که می توانید به انجام دادن آن بپردازید، ماهی گیری، غواصی است ؛ اما در منطقه Yai انواع امکانات مانند رستوران، کافه و اقامت گاه های متعددی برای گردشگران در نظر گرفته شده است. پیشنهاد می کنیم از این جزیره در تور پوکت بازدید داشته باشید.

  جزیره Coral

  اگر به دنبال نزدیک ترین جزیره به پوکت هستید، پیشنهاد می کنیم از این جزیره بازدید داشته باشید . این جزیره بهترین مکان برای ورزش های آبی و فعالیت هایی همچون غواصی است. اگر از شلوغی ها گریزان هستید پیشنهاد می کنیم، حتما از خلوت بودن جزیره کرال نهایت استفاده را ببرید.

  جزیره Similan

  در این منطقه مجموعه ای از 11 جزیره را در جنوب تایلند می بینیم که از جمله بهترین مکان ها برای غواصی می باشد. آب های این جزیره از جمله فیروزه ای ترین آب های این منطقه بوده و همچنین جزء مناطق حفاظت شده می باشد. از جمله امکانات این جزیره می توان به کافه های مدرن، انواع رستوران ها، کلاس های غواصی، شنا و فروشگاه های مواد غذایی اشاره کرد. از جمله فعالیت هایی که می توان در این جزیره انجام داد علاوه بر غواصی، شنا، موج سواری، جت اسکی، چتر بازی و قایق رانی می باشد.

  جزیره Koh Jum – Ko Pu

  جزیره Koh Jum – Ko Pu، یکی از جزایر ساکت وکمتر توسعه یافته در تایلند است. برای دسترس به این جزیره علاوه بر پوکت می توانید از کرابی نیز حرکت کنید.

  بازدید از این جزیره را به عاشقان ماجراجویی و طبیعت گردی توصیه می کنیم ؛ زیرا امکانات بسیاری محدودی در این جزیره وجود دارد و تنها کاری که می توانید آن را تجربه کنید اجاره دوچرخه یا یک موتور سیکلت و کشف جزیره است.جالب است بدانید بیشتر ساکنان این جزیره مسلمان هستند و به همین دلیل در مناطق اطراف می توانید چندین مسجد را نیز ببینید.

  جزیره Koh Lanta

  جزیره Koh Lanta در 70 کیلومتری پوکت واقع شده و یکی از اولین مقصد هایی است که افراد انتخاب کننده تور پوکت، به سمت آن حرکت می کنند. در این جزیره هر چیزی که بخواهید، می یابید. از پارک های ملی گرفته تا سواحلی با شن های سفید و انواع تفریحات مانند کایاک سواری، غواصی و شنا. در این جزیره بزرگ چندین ساحل با امکانات متعددی وجود دارد که در ادامه می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این سواحل به دست آورید.

  ساحل Klong Dao، از جمله شلوغ ترین سواحلی است که در این جزیره وجود دارد. این ساحل را به خانواده ها توصیه می کنیم ؛ زیرا در آن انواع خدمات مانند چندین رستوران، مسیرهای سهل پیاده روی، کافه و اقامت گاه های متعددی در آن وجود دارد.

  ساحل Long را به افرادی توصیه می کنیم که با یک کوله پشتی سفر می کنند و قیمت تور پوکت و هزینه ها برای آن ها مهم است. در این ساحل، هزینه ها بسیار پایین بوده و ساحل بسیار خلوت و دنج است.

  ساحل Klong Khong، کافه ها و رستوران های خوبی داشته و ساحل Klong Nin برای علاقه مندان به شنا مناسب است.

  تور پوکت

  باید ها و نباید ها در تور پوکت

  بیمه مسافرتی در تور پوکت

  در سفر به هر کشور خارجی از جمله پوکت، بیمه مسافرتی بگیرید. به شما توصیه می کنیم در تور پوکت نیز از خدمات بیمه های مسافرتی بهره بگیرید.

  تحقیق در مورد قوانین در پوکت

  در مورد قوانین شهر پوکت تحقیق کنید. این قوانین مربوط به نحوه پوشش، نحوه حضور در اماکن مذهبی و... می شود. با آگاهی از این قوانین می توانید سفری لذت بخش را تجربه کنید.

  وجه رایج در پوکت

  به شما توصیه می کنیم به جای دلار یا یورو، بات تایلند را حتما همراه تان داشته باشید تا با مشکلی مواجه نشوید.

  سوالات متداول در مورد تور پوکت

  برای داشتن تفریحات آبی، کدام فصل در تور پوکت بهترین گزینه است ؟

  تفریحات آبی در فصل هایی که بارندگی وجود ندارد، توصیه می شود ؛ زیرا در فصول بارندگی انجام بسیاری از تفریحات آبی پر ریسک خواهد بود.

  قیمت تور پوکت در چه ماه هایی مناسب تر است ؟

  قیمت تور پوکت در  لو سیزن یعنی ماه های خرداد تا مهر ارزان تر بوده و روی پکیج ها تخفیف های مناسبی را دریافت خواهید کرد.

  چگونه می توانیم مناسب ترین قیمت تور پوکت را بیابیم ؟

  برای یافتن مناسب ترین قیمت تور پوکت می توانید از آژانس های هواپیمایی کمک بگیرید . کارشناسان فروش مانلی پرواز با توجه به نیاز شما بهترین هتل و پرواز را با مناسب ترین قیمت ارائه می کنند .

   خدمات FB ،BB،HB،ALL، UALL،SC چه تاثیری در قیمت تور پوکت دارند ؟

  قیمت تور پوکت همانطور که در موارد فوق اشاره گردید ، به عوامل بسیاری بستگی دارد . این اصطلاحات نیز در قیمت تور پوکت تاثیر گذار خواهند بود که در ادامه با تاثیر آنها بیشتر آشنا می شویم .

   خدمات Uall و قیمت تور پوکت

  خدمات Uall ، به معنای بهره مندی از تمامی وعده های غذایی هتل یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و حتی میان وعده ها می شود . به این صورت که تمامی خدمات ۲۴ ساعته ارائه خواهند شد . رزرو خدمات Uall گرانتر از تمامی خدمات دیگر است .

   خدمات all و قیمت تور پوکت

  خدمات all به معنای بهره مندی از تمامی خدمات هتل ها یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و میان وعده ها می شود . این سرویس کاملا مشابه با سرویس Uall می باشد با این تفاوت که تا ساعات مشخصی می توانید از خدمات سرویس بهره مند شوید و در ساعات خارج از سرویس ، برای هر وعده غذایی باید هزینه پرداخت کنید . رزرو خدمات all کمی ارزان تر از Uall می تواند باشد .

   خدمات Fb و قیمت تور پوکت

  Fb مخفف عبارت فول برد می باشد و به معنای برخورداری از خدمات صبحانه ، ناهار و شام در هتل می شود . در این حالت قیمت تور پوکت برای شما کمتر حساب می شود زیرا نسبت به حالت اول و دوم هزینه نوشیدنی و میان وعده ها روی هزینه های هتل نمی آید .

   خدمات hb و قیمت تور پوکت

  Hb مخفف عبارت هاف بورد می باشد که به معنای انتخاب یک وعده به اختیار و وعده صبحانه می باشد . در این حالت قیمت تور پوکت باز هم مناسبتر خواهد بود .

   خدمات Sc و قیمت تور پوکت

  این خدمت به معنای این است که هتل یک آشپزخانه کوچک به همراه لوازم ضروری و ظروف مورد نیازتان را در اختیار شما قرار می دهد . در این حالت دیگر نیازی به رفتن به رستوران ها ندارید و هزینه های شما در خورد و خوراک می تواند پایین تر باشد . اما با رزرو کردن این سرویس قیمت تور پوکت برای شما کمی بیشتر حساب خواهد شد زیرا هتل هزینه بیشتری را می گیرد .

   خدمات Bb و قیمت تور پوکت

  Bb نیز به معنای برخورداری از وعده صبحانه است و به همین دلیل قیمت تور پوکت برای شما مناسب تر خواهد بود .

   با توجه به موارد فوق کدام یک از خدمات را باید انتخاب کرد ؟ sc،bb،hb و.....؟

   قیمت تور پوکت با توجه به هر یک از این موارد متفاوت خواهد بود . قیمت تور پوکت در حالت Uall وall می تواند بیشتر از تمامی موارد باشد . قیمت تور پوکت در حالت hb بیشتر از bb است . قیمت تور پوکت در حالت استفاده از خدمت bb مناسبتر از موارد دیگر است . قیمت تور پوکت در حالت sc نیز اضافه تر حساب می شود . قیمت تور پوکت در حالت fb کمتر از all است .

   قیمت تور پوکت با پرواز خارجی مناسب تر است یا پرواز داخلی ؟

  قیمت تور پوکت به عوامل بسیاری بستگی دارد اما عموما در پروازهای خارجی قیمت تور پوکت کمی بالاتر است .

   قیمت تور پوکت در پروازهای سیستمی و چارتری چگونه است ؟

  قیمت تور پوکت در پروازهای سیستمی بالاتربوده اما دارای شرایط تغییر و استرداد می باشد . قیمت تور پوکت در پروازهای چارتری ارزان تر است اما قابلیت تغییر و استرداد ندارد .

   مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت تور پوکت چه مواردی هستند ؟

   چهار مورد در قیمت تور تایلند پوکت تاثیر بسیار زیای دارند :

  inStock.png       مدت زمان اقامت

  inStock.png     فصل سفر

  inStock.png     هتل

  inStock.png     پرواز

   آیا تور پوکت ارزان فقط با پروازهای داخلی ارائه می شود؟

   خیر ممکن است همراه با پروازهای خارجی نیز باشد.

   تور لحظه آخری پوکت در چه ماه هایی ارائه می شود ؟

   تور پوکت لحظه آخری در فصل هایی که سفرهای کمتری به این مقصد انجام شود، ارائه می شود. اگر به دنبال فرصتی ویژه برای مناسب ترین قیمت تور پوکت هستید ، تورهای لحظه آخری پوکت می تواند گزینه ای مناسب باشد .

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن