.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور پاتایا | قیمت تور پاتایا

  نوع نمایش:
  قیمت از 5,640,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: 1 تا 29 اسفند
  مدت اقامت: هفت شب
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های پاتایا
  قیمت از 6,090,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: 1 تا 29 اسفند
  مدت اقامت: هفت شب
  نوع سفر: هوایی
  هتلهای شهر: هتل های پاتایا
  مشاهده نظرات کاربران

  تور پاتایا

  تور پاتایا می تواند سفری به دنیایی از ناشناخته ها باشد. در تور پاتایا آب هایی زلال و جزایری ناشناخته انتظارتان را می کشد. دنیای زیر آب مانند دنیای روی آب انباشته از موجودات دوست داشتنی و رنگارنگ است. این جزیره، بهشت عاشقان طبیعت است ؛ البته ناگفته نماند که هنوز در آن می توان طیف گسترده ای از انواع تفریحات را نیز داشته باشید. از تجربه هیجان در شهربازی های پیشرفته و پارک های آبی که تخصص آن ها به جوش آوردن سطح ادرنالین خون تان است و مراکز فرهنگی و هنری که مورد علاقه افرادی با سلایق خاص هستند. همچنین می توانید از آکواریوم پاتایا که محل زندگی مجموعه ای از موجودات دریایی منحصر به فرد است، بازدید داشته باشید.
  تور پاتایا بهترین انتخاب برای افرادی است که به دنبال هیجان، ماجراجویی و کشف دنیای ناشناخته ها هستند. در تور پاتایا می توانید از دریایی با آب های کریستالی، جنگل های بکر و انواع پارک های تفریحاتی لذت ببرید. برای انتخاب تور پاتایا می توانید هر زمانی را انتخاب کنید ؛ زیرا در هر فصل زیبایی های خاص خودش را دارد. اگر به دنبال کسب آرامش بوده و یا با ماجراجویی زنده هستید، تور پاتایا پیشنهاد ما به شماست.

  تور پاتایا

  آب وهوای پاتایا

  پاتایا دارای آب وهوای گرمسیری است و تقریبا در تمام طول سال هوایی گرم و مرطوب دارد. به صورت کلی می توان گفت آب و هوا در تور پاتایا از ماه های تیر تا آبان بارانی بوده و از فروردین تا خرداد گرم خواهد بود. در ماه های آذر تا اسفند نیز خنک تر می شود.

  پاتایا در بهار

  با انتخاب تور پاتایا در فصل بهار آب وهوایی گرم در انتظارتان خواهد بود. در فصل بهار هنور بارندگی ها شروع نشده و به همین دلیل برای گشت و گذار فصل بهار می تواند انتخاب مناسبتری نسبت به فصل تابستان باشد.
   تور پاتایا در فروردین : حداقل دمای پاتایا در فروردین 22 درجه و حداکثر دما 29 درجه خواهد بود.
   تور پاتایا در اردیبهشت : حداقل دمای پاتایا در اردیبهشت 23 و حداکثر دمای پاتایا در اردیبهشت 30 درجه خواهد بود.
  تور پاتایا در خرداد : حداقل دمای پاتایا در خرداد 24 درجه و حداکثر دمای پاتایا در خرداد 32 درجه خواهد بود.

  پاتایا در تابستان

  تابستان فصل بارندگی ها است. با انتخاب تور پاتایا در فصل تابستان آب و هوا همچنان گرم بوده اما بارندگی به اوج خود خواهد رسید.
  تور پاتایا در تیر :حداقل دمای پاتایا در تیر 26 و حداکثر دما 31 درجه خواهد بود.
  تور پاتایا در مرداد :حداقل دمای پاتایا در مرداد 26 و حداکثر دما 31 درجه خواهد بود.
  حداقل دمای پاتایا در شهریور 26 و حداکثر دما 31 درجه خواهد بود.

  تور پاتایا

  پاتایا در پاییز

  بارندگی های تابستان تا اواسط فصل پاییزهمچنان ادامه خواهد داشت. یعنی مهر و آبان هنوز جزء ماه هایی است که بارندگی وجود دارد اما از آذر کم کم هوا خنک تر شده و بارندگی ها نیز کاهش می یابد.
  تور پاتایا در مهر: با انتخاب تور پاتایا در مهر حداقل دمایی که تجربه خواهید کرد 25 و حداکثر دما 31 درجه خواهد بود.
  تور پاتایا در آبان: با انتخاب تور پاتایا در آبان حداقل دمایی که تجربه خواهید کرد، 24 و حداکثر دمایی که تجربه خواهید کرد 30 درجه خواهد بود.
  تور پاتایا در آذر: با انتخاب تور پاتایا در آذر حداقل دمایی که تجربه خواهید کرد، 23 و حداکثر دما 30 درجه خواهد بود.

  پاتایا در زمستان

  پاتایا در فصل زمستان خنک بوده و آب وهوایی ایده آل دارد. در فصل زمستان بارندگی ها کاهش یافته و هوا نیز بسیار عالی تر از تابستان خواهد بود. بسیاری از گردشگران فصل زمستان را برای تور پاتایا انتخاب می کنند و به همین دلیل قیمت ها در این فصل کمی بیشتر می شود.
  تور پاتایا در دی : حداقل دمایی که در دی ماه تجربه خواهید کرد 22 درجه و حداکثر دما 29 درجه خواهد بود.
  تور پاتایا در بهمن : با انتخاب تور پاتایا در بهمن ماه حداقل دمایی که تجربه خواهید کرد، 23 و حداکثر دمایی که تجربه خواهید کرد 30 درجه می باشد.
  تور پاتایا در اسفند : با انتخاب تور پاتایا در اسفند حداقل دمایی که تجربه خواهید کرد 24 درجه و حداکثر دمایی که تجربه خواهید کرد، 30 درجه می باشد.

  تور پاتایا

  بهترین فصل برای انتخاب تور پاتایا

  همان طور که در موارد فوق اشاره کردیم بهترین زمان برای انتخاب تور پاتایا فصل زمستان می باشد. زیرا در فصل زمستان خبری از بارندگی ها نبوده و همچنین، هوا خنک است. البته اگر هزینه ها برای شما مهم باشد، زمستان بهترین فصل برای انتخاب تور پاتایا نخواهد بود.
  برای هر یک از افراد فاکتورهای مختلفی وجود دارد که می تواند بر انتخاب آنها تاثیر گذار باشد. به طور مثال برای برخی هزینه و یا آب وهوا می تواند مهم باشد. در ادامه بهترین زمان برای تور پاتایا را براساس آب و هوا، هزینه و بازدید از جاذبه ها بررسی خواهیم کرد.
  بهترین زمان تور پاتایا براساس آب و هوا
  بهترین زمان برای انتخاب تور پاتایا براساس آب وهوا فصل زمستان می باشد. در فصل زمستان بارندگی های شدید که از فصل تابستان آغاز شده بود،پایان یافته و همچنین هوا بسیار خنک تر از فصل بهار و تابستان می شود.
  بهترین زمان تور پاتایا براساس بازدید از جاذبه ها
  برای بازدید از جاذبه ها، آب وهوا یکی از متغیرهای مهم است. اگر برای دیدن سواحل پاتایا لحظه شماری می کنید و یا به تجربه ورزش های آبی علاقه مند هستید، قطعا فصل بهار برای شما مناسب تر خواهد بود. اگر به پیاده روی و گشت و گذار علاقه مند هستید، فصل زمستان مناسب تر خواهد بود. فصل تابستان نیز می تواند برای بازدید از سواحل انتخاب مناسبی باشد ؛ اما در این فصل هر لحظه ممکن است با باران های شدید غافل گیر شوید.
  بهترین زمان تور پاتایا براساس هزینه ها
  اگر قیمت تور پاتایا برای شما مهم است و به دنبال کاهش هزینه ها هستید، فصل تابستان مناسب است ؛ زیرا در فصل های دیگر به دلیل مناسب تر بودن شرایط آب و هوایی خیل عظیمی از گردشگران وارد پاتایا شده و هزینه ها افزایش می یابد.

  قیمت تور پاتایا

  قیمت تور پاتایا بسته به نوع خدماتی که دریافت می کنید و همچنین تعداد شب هایی که در این شهر اقامت دارید، متفاوت خواهد بود. به صورت کلی برای 3 تا 7 شب اقامت، قیمت تور پاتایا از 5 تا 10 میلیون متفاوت خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تور پاتایا با کارشناسان مانلی پرواز تماس بگیرید.

  هزینه های سفر در پاتایا

  پس از انتخاب تور پاتایا موارد زیر را جهت دریافت پاسپورت لازم است هزینه کنید :
  هزینه های گذرنامه عبارت اند از:
  ۱- هزینه ۱,۰۰۰ تومان بابت شناسه
  ۲- هزینه ۳,۷۵۰ تومان به حساب شهرداری بابت عوارض شهرداری
  ۳- هزینه ۱۰۰,۰۰۰ تومان برای خزانه داری استان بابت تعرفه صدور گذرنامه
  ۴- هزینه ۳۶,۹۸۰ تومان بابت خدمات دفاتر پلیس +۱۰ و هزینه پست
  در ادامه می توانید درمورد هزینه های خورد و خوراک، هزینه های بازدید از جاذبه ها و هزینه های حمل و نقل در پاتایا اطلاعات مفیدی را به دست آورید.

  هزینه خورد و خوراک در تور پاتایا


  هزینه صرف یک وعده غذای ارزان 100 بات هزینه صرف غذا برای دو نفر در یک رستوران معمولی 950 بات
  هزینه یک ساندویچ مک دونالد 200 بات هزینه یک قوطی نوشابه پپسی 33 بات
  هزینه یک بطری آب 19 بات

  هزینه خرید یک قرص نان 37 بات

         

  تور پاتایا

  هزینه های حمل و نقل در پاتایا

  هزینه بلیط یک طرفه اتوبوس پاتایا 10 بات هزینه آغاز کرایه تاکسی 35 بات
  هزینه یک لیتر بنزین30 بات  
        

  هزینه بازدید از جاذبه ها در پاتایا

  هزینه بازدید از بازار شناور 200 بات هزینه بازدید از باغ وحش Khao Kheow 300 بات

  هزینه بازدید از مینی سیام 300 بات

  هزینه بازدید از آکواریوم 500 بات
  هزینه بازدید از معبد پناهگاه حقیقت 500 بات

  باغ وحش ببرها 450 بات 

  پارک آبی رامایانا 1190 بات

  سرزمین دلفین ها 500بات

    پاسپورت و ویزا در پاتایا 
  برای دریافت ویزای تایلند در ابتدا باید پاسپورتی داشته باشید که 7 ماه اعتبار دارد. در صورت داشتن پاسپورت با 7 ماه اعتبار، می توانید با آماده کردن مدارک و پر کردن فرم برای دریافت ویزا اقدام نمایید.
  ویزا پاتایا به دو صورت یک بار ورود و دوبار ورود صادر می شود.ویزا یک بار ورود 60 روز یا 2 ماه اعتبار داشته و ویزای دو بار ورود به مدت 6 ماه می تواند اعتبار داشته باشد.
  فرودگاه پاتایا
  فرودگاه پاتایا یا فرودگاه بین المللی U-Tapao در میانه راه بین پاتایا و ریونگ واقع شده است که تقریباً 40 کیلومتر از هر شهر فاصله دارد.
  این فرودگاه علاوه بر داشتن بند فرود رسمی برای پروازهای برنامه ریزی شده، باندی سلطنتی نیز دارد . به همین دلیل به مسافران اجازه عکس گرفتن هنگام برخاستن هواپیما را نمی دهند. در این فرودگاه امکاناتی همچون فروشگاه های متعدد، کافی نت ، رستوران و مرکز خدمات پستی نیز وجود دارد.
  بهترین هتل ها در پاتایا
  در تور پاتایا می توانید از خدمات هتل های بسیاری از جمله گران تا ارزان بهره مند شوید. اگر به دنبال خدمات هتل های ارزان تر هستید و قیمت تور پاتایا برای شما مهم است، می توانید به صفحه تور پاتایا ارزان مراجعه کنید. اگر قیمت تور پاتایا برای شما مهم نیست و به دنبال هتل های لوکس هستید می توانید در ادامه از هتل های لوکس در تور پاتایا بیشتر بخوانید.
  هتل Centara Grand Mirage
  هتل میراژ ، 555 اتاق داشته و از جمله هتل های ساحلی است. در این هتل 5 رستوران و 2 کافه وجود دارد. خدمات ماساژ این هتل نیز به صورت کاملا حرفه ای ارائه خواهد شد. از جمله خدماتی که در این هتل ارائه می شود، خدمات ماساژ کامل، پارکینگ رایگان، نگهداری از کودکان، خدمات 24 ساعته، صبحانه رایگان، وای فای رایگان و... می باشد.
  فعالیت ها و تفریحاتی که می توانید در این هتل تجربه کنید شامل، استفاده از زمین تنیس، استفاده از پارک آبی و... می باشد.
  در اتاق های این هتل امکاناتی مانند تهویه، فن، مینی بار، اسلیپر، اتو و میز اتو، تلوزیون تخت، وای فای رایگان، تلفن، وای فای رایگان و... ارائه می شود.
  کارمندان این هتل به زبان های چینی، انگلیسی، فرانسه، آلمانی،ایتالیایی، روسی،اسپانیایی، تایلندی صحبت می کنند.
  امکانات دیگر این هتل شامل،استخر، استخر کودکان، سالن بدنسازی،کایاک، پیلاتس، والیبال، یوگا، و خدماتی هم چون سونا، اتاق بخار، می باشد.

  تور پاتایا

  هتل Holiday Inn
  هتل هالیدی، 567 اتاق، 4 رستوران، 4 استخر، وای فای، پارکینگ رایگان و بسیاری امکانات دیگر دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. صبحانه نیز به صورت رایگان در این هتل ارائه شده و امکان استفاده از باشگاه هتل به صورت 24 ساعته وجود دارد. اگر با خانواده و کودکان دلبندتان در این هتل اقامت دارید، لازم نیست نگران آن ها باشید؛ زیرا خدمات نگهداری از کودکان در این هتل ارائه می شود و همچنین امکانات بسیاری برای بازی و سرگرمی کودکان تدارک دیده شده است که استخر کودکان و زمین بازی کودکان از جمله این موارد می باشد.
  از جمله امکاناتی که در اتاق های این هتل ارائه می شود شامل، تهویه، مینی بار، چای ساز، قهوه ساز، اسلیپر، تلوزیون، روزنامه، وای فایِ، یخچال و.... می باشد.
  اگر قیمت تور پاتایا و هزینه ها برای شما مهم نیست می توانید از خدمات این هتل بهره مند شوید.
  هتل Siam@Siam
  هتل Siam@Siam، 268 اتاق داشته، 2 رستوران، 2 استخر،سالن بدنسازی، سرویس حمل و نقل به فرودگاه، وای فای رایگان و بسیاری خدمات دیگر را دارد که به شما معرفی خواهیم کرد.
  از جمله امکانات اتاق های این هتل می توان به وای فای، یخچال، تهویه، چای ساز و قهوه ساز اشاره کرد.
  از این هتل می توانید به جاذبه ها دسترسی خوبی داشته باشید که شامل، Art in Paradise، ساحل پاتایا، خیابان Walking و بازار شناور پاتایا می شوند.

  تور پاتایا.jpg

     هتل Cape Dara
  هتل Cape Dara، 264 اتاق داشته، 2 رستوران و 2 استخر داشته و همچنین خدماتی همچون ماساژ کامل، صبحانه رایگان و ... را نیز ارائه می دهد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.
  امکانات اتاق های این هتل نیز شامل تهویه، خدمات 24 ساعته،یخچال، چای ساز و قهوه ساز، تلوزیون و... می باشد.
  از این هتل می توانید به جاذبه های Art in Paradise، ساحل پاتایا، خیابان Walking، پارک آبی Ramayana ،بازار شناور پاتایا و ترمینال 21 دسترسی خوبی داشته باشید.
  خشکشویی، خدمات ویژه معلولین، خدمات پرستاری کودک، صندوق امانات و خدمات دربانی نیز جزء سرویس های این هتل محسوب می شوند.
  هتل Royal Cliff
  این هتل 474 اتاق ، 11 رستوران و 6 استخر دارد و امکاناتی همچون وای فای، تراس، حمل و نقل به فرودگاه و بسیاری امکانات دیگر ارائه می دهد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. اگر با کودکان خود در این هتل اقامت داشته باشید، می توانید از خدمات نگهداری از کودکان، استخر کودکان و بسیاری موارد دیگر بهره مند شوید.
  امکاناتی که در اتاق های این وجود دارد شامل، چای ساز، قهوه ساز، اتو، یخچال، تلوزیون، خدمات 24 ساعته و.. می باشد.
  کارمندان این هتل نیز به زبان های چینی، انگلیسی، فیلیپینی، فرانسه، آلمانی، هندی، اندونزیایی، کره ای، روسی، اسپانیایی و تایلندی صحبت می کنند که از مزیت های آن محسوب می شود.

  تور پاتایا

     هتل Siam Bayshore
  هتل Siam Bayshore، 270 اتاق، 4 رستوران، 2 استخر و 6 میز تنیس و بسیاری امکانات دیگر دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.
  در اتاق های این هتل نیز امکاناتی مانند، تهویه، مینی بار، تلوزیون، یخچال، اتو، قهوه ساز، چای ساز و... ارائه می شود.
  خیابان واکینگ و بندی بالی های در 800 متری این هتل قرار گرفته و اتاق های آن مبلمانی از جنس چوب درخت ساج، نخل هندی و بامبو دارند. در رستوران سان رایز سان ست این هتل می توانید به صورتا 24 ساعته غذاهای بین المللی را سرو نمایید.
  اگر قیمت تور پاتایا برای شما مهم نیست و به دنبال خدمات لوکس هستید، می توانید از خدمات این هتل بهره مند شوید.

  جاذبه ها در پاتایا

  در تور پاتایا جاذبه های کوچک و بزرگ بسیاری در انتظار شما خواهد بود. از زیبا ترین سواحل بکر و آفتابی تا پارک ها و مراکز تفریحاتی و هم چنین معبدها که محلی برای آرامش گرفتن مردمان این سرزمین هستند.
  پارک های پاتایا
  نه تنها در طبیعت بکر پاتایا می توانید به تماشای انواع موجودات دوست داشتنی ساکن در خشکی و همچنین زیر آب بپردازید. حتی پارک هایی شگفت انگیز نیز در این سرزمین وجود دارد که با تعلیم حیوانات امکان بازی و لمس آنها از نزدیک را فراهم خواهد کرد.از جمله این پارک ها می توان به پارک ببرهای پاتایا، مزرعه تمساح پاتایا، دهکده فیل ها و دنیای دلفین ها اشاره کرد. پارک دریایی و آکواریوم پاتایا نیز از جمله مقصدهای باور نکردنی است که می توانید در کنار کوسه ها شنا کرده ، به ماهی ها غذا دهید و بسیاری جاذبه های هیجان انگیز دیگر را تجربه کنید.
  معبد پناگاه حقیقت پاتایا(Sanctuary of Truth)
  معبد پناهگاه حقیقت یکی از شاخص ترین معابد در تور پاتایا محسوب می شود. ساخت معبد پناهگاه حقیقت از سال 1981 آغاز شده و هنوز هم ادامه دارد.
  این معبد تماما از چوب ساخته شده و به اندازه 105 متر ارتفاع دارد. جالب است بدانید معماری این معبد کاملا منحصر به فرد بوده و هیچ نمونه مشابهی از آن در دنیا وجود ندارد. علاوه بر نمای بیرونی در طراحی داخلی این معبد نیز می توان حکاکی های شگفت انگیزی را مشاهده نمود که نشان دهنده سرگذشت زمین، عرفان و فلسفه شرقی و....می باشد.
  معبد وات فرا یای (Wat Phra Yai)
  بر بالای تپه های Pratumnak بین پاتایا و ساحل جومتین، مجسمه ای 18 متری از بودا را خواهید دید. ساخت این مجمسه از سال 1940، زمانی که پاتایا تنها یک دهکده ماهی گیری کوچک بوده آغاز شده است. با بازدید از این معبد می توانید از فضای آرامش بخش اطراف آن که با گل ها و درختان زیبایی آن چند برابر شده است، لذت ببرید. در مسیر رسیدن به مجمسه های بودا از پله هایی عبور خواهید کرد که روی آن ها با مجمسه هایی طلا از مارها پوشانده شده است. در هنگام بازدید از این معبد با فروشندگانی رو به رو خواهید شد که پرنده هایی را در قفس نگاه داشته و آنها را می فروشند. افرادی که این پرندگان را خریداری می کنند، باید آن ها را آزاد کنند تا با این عمل کارما مثبت به آن ها بازگردد. البته ما به شما پیشنهاد می کنیم از این افراد خرید نکنید؛ زیرا با خرید بیشتر پرندگان بیشتری در قفس زندانی خواهند شد.

  تور پاتایا

     باغ گیاه شناسی (Nong Nooch)
  باغ گیاه شناسی Nong Nooch پاتایا، 24 کیلومتر مربع طول داشته و در آن انواع و اقسام گل ها، درختان و گونه های نادر گیاهی دیده می شود. در این باغ علاوه بر پیاده روی می توانید دوچرخه اجاره کرده و به دوچرخه سواری نیز بپردازید. یکی از موارد قابل توجه در باغ گیاه شناسی پاتایا، وجود 670 گونه از گل های ارکیده است. به شما توصیه می کنیم در تور پاتایا حتما از این باغ بازدید داشته باشید.
  واکینگ استریت (walking street )
  این خیابان یکی از منحصر به فردترین خیابان هایی است که شما می توانید از آن در تور پاتایا بازدید داشته باشید. این خیابان 500 متر طول داشته و با پیمودن آن سرگرمی های بسیاری در انتظارتان خواهد بود. فعالیت هایی که می توانید در این خیابان انجام دهید بسیار متنوع می باشد به صورتی که اگر هر روز از آن بازدید داشته باشید باز هم موردی جدید را که قبلا ندیده اید می یابید.
  جزیره Koh Larn
  جزیره Koh Larn، یکی از جزایر کوچک در تایلند است که با حدود 2 ساعت رانندگی از جنوب بانکوک می توانید به این جزیره برسید. این جزیره 4 کیلومتر طول داشته و 180 متر ارتفاع از سطح دریا دارد. در این جزیره، 6 ساحل با ماسه های سفید و آب های کریستالی را خواهید دید و هم چنین می توانید از انجام ورزش های زمستانی بسیاری مانند پاراسالینگ، بنانا و جت اسکی لذت ببرید.در رستوران های این جزیره نیز انواع غذاهای تازه دریایی منتظر شما خواهد بود. هم چنین با پرداخت مبلغ 100 بات می توانید در این جزیره، صندلی اجاره نمایید. علاوه بر ورزش های آبی در این جزیره امکان اجاره دوچرخه، ماهی گیری و اجاره موتور نیز وجود دارد.

  تور پاتایا

     بازار شناور پاتایا
  بازار شناور پاتایا نیز از جمله جاذبه های پر طرفدار محسوب می شود که می توانید از آن بازدید داشته باشید. این بازار مساحتی به اندازه 100 هزار مربع داشته و به 4 قسمت تقسیم می شود. هر کدام از بخش های بازار به ارائه محصولاتی متفاوت از شمال، جنوب، مرکز و شمال شرق تایلند می پردازند. در این بازار مغازه ها همان قایق ها بوده و برای بازدید از بازار نیز لازم است راهی آب رودخانه شوید. در این بازار می توانید به مشاهده خانه های چوبی که هر کدام دارای معماری متفاوتی هستند نیز بپردازید. علاوه بر این لذت بردن از غذاهای معروف تایلندی نیز از جمله مواردی است که می توانید در این بازار تجربه کنید. اگر به عکاسی علاقه مندید می توانید از مزارع آفتاب گردانی که در نزدیکی این بازار واقع شده غافل نشوید.
  پارک آبی cartoon network amazon
  پارک آبی cartoon network amazon یکی از بزرگ ترین پارک های آبی تایلند است و در آن بیش از 30 سرسره و وسیله بازی وجود دارد. علاوه بر این، امکانات پارک نیز بسیار گسترده بوده و حتی برای کودکان و نوجوانان نیز وسایل مخصوصی قرار داده شده است. در قسمت Cartoonival پارک می توانید به بیش از 15 سرسره، استخر و بسیاری وسایل سرگرم کننده دیگر دسترسی داشه باشید. این قسمت از پارک مخصوص نوجوانان بوده و تمامی وسایل با استاندارهای بالایی ایمن سازی شده است.
  مراکز خرید
  اگر به قصد خرید تور پاتایا را انتخاب کرده باشید نیز گزینه های متفاوتی را برای بازدید خواهید داشت. بازار شناور پاتایا، بازار شب پاتایا و مراکز خرید central festival mall،outlet mall، royal garden plaza،mimosa، نیز از جمله جاذبه ها محسوب می شوند.
  باغ وحش
  باغ وحش پاتایا از جمله محبوب ترین جاذبه ها در تور پاتایا محسوب می شود. در این باغ وحش بیش از 1000 نوع حیوان و بیش از 300 گونه مختلف از جانداران زندگی می کنند. اگر به مشاهده ببرهای بنگال علاقه مند هستید، این باغ وحش بهترین مکان در تور پاتایا خواهد بود.
  باغ وحش ببرهای پاتایا یکی از مکان های بسیار جالب و منحصر به فردی است که می توانید در تور پاتایا از آن بازدید داشته باشید.در این باغ وحش امکان عکاسی و بازی با ببرهای کوچک و بزرگ وجود دارد و البته امنیت شما نیز تامین خواهد شد.

  تور پاتایا

      برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه ها در تور پاتایا می توانید به صفحه تور لحظه آخری پاتایا مراجعه نمایید.
    بایدها و نباید ها در تور پاتایا
  تایلندی ها اعتقادات خاص خودشان را دارند و به همین دلیل توریست هایی که به این کشور سفر می کنند نیز باید نسبت به این اعتقادات اطلاعات کافی داشته باشند. در ادامه برخی از مهم ترین اعتقادات تایلندی را بررسی خواهیم کرد.
  لبخند
  تایلندی ها اعتقاد دارند باید همیشه و در هر شرایطی لبخند بر لب داشته باشید و داشتن چهره عبوس و خشمگین نزد این مردم پذیرفته نیست.
  اشاره با پا
  هیچ گاه از پا برای اشاره به کسی یا چیزی استفاده نکنید ؛ زیرا به نظر مردم تایلند این کار نوعی بی احترامی محسوب می شود.
  اهمیت سر
  سر یکی از محترم ترین اعضای بدن نزد تایلندی ها است و به همین دلیل آن ها هیچ گاه سر آن ها را لمس نکنید حتی اگر به صورت تصادفی دست تان با سرشان برخورد کرد، حتما عذرخواهی نمایید.
  سوت زدن
  شب ها سوت نزنید ؛ زیرا سوت زدن در شب به معنای فراخواندن ارواح خبیثه است و نزد تایلندی ها این امری نامناسب شمرده می شود.
  آداب ورود به معابد
  برای ورود به خانه های تایلندی ها و همچنین معابد حتما کفش های تان را در بیاورید.
  خاندان سطلنتی تایلند
  خاندان سطلنتی تایلند یکی از محترم ترین خاندان این کشور برشمرده شده و مردم نیز نسبت به این مورد بسیار حساس هستنند؛ پس هرگز کوچک ترین بی احترامی نسبت به این خاندان نکنید.
  استفاده از چنگال
  در رستوران های تایلند هم قاشق و هم چنگال بر روی میزهای غذاخوری مشاهده می شود ؛ اما به شما توصیه می کنیم از چنگال استفاده نکنید ؛ زیرا بنابر اعتقادات تایلندی ها استفاده از چنگال نیز بی احترامی محسوب می شود.

  سوالات متداول در پاتایا

  برای داشتن تفریحات آبی، کدام فصل در تور پاتایا بهترین گزینه است ؟
  اگر می خواهید از تفریحات آبی استفاده کنید ، تور پاتایا از اردیبهشت به بعد مناسب تر است .
  قیمت تور پاتایا در چه ماه هایی مناسب تر است ؟
  قیمت تور پاتایا در فصل تابستان مناسبتر است.
  چگونه می توانیم مناسب ترین قیمت تور پاتایا را بیابیم ؟
  برای یافتن مناسب ترین قیمت تور پاتایا می توانید از آژانس های هواپیمایی کمک بگیرید . کارشناسان فروش مانلی پرواز با توجه به نیاز شما بهترین هتل و پرواز را با مناسب ترین قیمت ارائه می کنند .
  خدمات FB ،BB،HB،ALL، UALL،SC چه تاثیری در قیمت تور پاتایا دارند ؟
  قیمت تور پاتایا همانطور که در موارد فوق اشاره گردید ، به عوامل بسیاری بستگی دارد . این اصطلاحات نیز در قیمت تور پاتایا تاثیر گذار خواهند بود که در ادامه با تاثیر آنها بیشتر آشنا می شویم .
  خدمات Uall و قیمت تور پاتایا
  خدمات Uall ، به معنای بهره مندی از تمامی وعده های غذایی هتل یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و حتی میان وعده ها می شود . به این صورت که تمامی خدمات ۲۴ ساعته ارائه خواهند شد . رزرو خدمات Uall گرانتر از تمامی خدمات دیگر است .
  خدمات all و قیمت تور پاتایا
  خدمات all به معنای بهره مندی از تمامی خدمات هتل ها یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و میان وعده ها می شود . این سرویس کاملا مشابه با سرویس Uall می باشد با این تفاوت که تا ساعات مشخصی می توانید از خدمات سرویس بهره مند شوید و در ساعات خارج از سرویس ، برای هر وعده غذایی باید هزینه پرداخت کنید . رزرو خدمات all کمی ارزان تر از Uall می تواند باشد .
  خدمات Fb و قیمت تور پاتای
  Fb مخفف عبارت فول برد می باشد و به معنای برخورداری از خدمات صبحانه ، ناهار و شام در هتل می شود . در این حالت قیمت تور پاتایا برای شما کمتر حساب می شود زیرا نسبت به حالت اول و دوم هزینه نوشیدنی و میان وعده ها روی هزینه های هتل نمی آید .
  خدمات hb و قیمت تور پاتایا
  Hb مخفف عبارت هاف بورد می باشد که به معنای انتخاب یک وعده به اختیار و وعده صبحانه می باشد . در این حالت قیمت تور پاتایا باز هم مناسبتر خواهد بود .
  خدمات Sc و قیمت تور پاتایا
  این خدمت به معنای این است که هتل یک آشپزخانه کوچک به همراه لوازم ضروری و ظروف مورد نیازتان را در اختیار شما قرار می دهد . در این حالت دیگر نیازی به رفتن به رستوران ها ندارید و هزینه های شما در خورد و خوراک می تواند پایین تر باشد . اما با رزرو کردن این سرویس قیمت تور پاتایا برای شما کمی بیشتر حساب خواهد شد زیرا هتل هزینه بیشتری را می گیرد .
  خدمات Bb و قیمت تور پاتایا
  Bb نیز به معنای برخورداری از وعده صبحانه است و به همین دلیل قیمت تور بدورم برای شما مناسب تر خواهد بود .
  با توجه به موارد فوق کدام یک از خدمات را باید انتخاب کرد ؟ sc،bb،hb و.....؟
  قیمت تور پاتایا با توجه به هر یک از این موارد متفاوت خواهد بود . قیمت تور پاتایا در حالت Uall وall می تواند بیشتر از تمامی موارد باشد . قیمت تور پاتایا در حالت hb بیشتر از bb است . قیمت تور پاتایا در حالت استفاده از خدمت bb مناسبتر از موارد دیگر است . قیمت تور پاتایا در حالت sc نیز اضافه تر حساب می شود . قیمت تور پاتایا در حالت fb کمتر از all است .
  قیمت تور پاتایا با پرواز خارجی مناسب تر است یا پرواز داخلی ؟
  قیمت تور پاتایا به عوامل بسیاری بستگی دارد اما عموما در پروازهای خارجی قیمت تور پاتایا کمی بالاتر است .
  قیمت تور پاتایا در پروازهای سیستمی و چارتری چگونه است ؟
  قیمت تور پاتایا در پروازهای سیستمی بالاتربوده اما دارای شرایط تغییر و استرداد می باشد . قیمت تور پاتایا در پروازهای چارتری ارزان تر است اما قابلیت تغییر و استرداد ندارد .
  مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت تور پاتایا چه مواردی هستند ؟
  چهار مورد در قیمت تور پاتایا تاثیر بسیار زیای دارند :
  inStock.png       مدت زمان اقامت
  inStock.png       فصل سفر
  inStock.png       هتل
   inStock.png     پرواز
  قیمت تور پاتایا در هریک از فصل های سال چگونه تغییر می کند ؟
  تور تایلند قیمت متفاوتی بسته به نوع خدماتی که دریافت می کنید، خواهد داشت. قیمت این تور پاتایا در فصل بهار پاییز به افزایش کرده و در زمستان قیمت تور پاتایا به اوج می رسد . قیمت تور پاتایا در بهار و تابستان کاهش می یابد .
  آیا تور پاتایا ارزان فقط با پروازهای داخلی ارائه می شود؟
  خیر ممکن است همراه با پروازهای خارجی نیز باشد.
  تور پاتایا لحظه آخری در چه ماه هایی ارائه می شود ؟
  تور تایلند لحظه آخری در فصل هایی که سفرهای کمتری به این مقصد انجام شود، ارائه می شود. اگر به دنبال فرصتی ویژه برای مناسب ترین قیمت تور پاتایا هستید ، تورهای لحظه آخری تایلند در شهر پاتایا می تواند گزینه ای مناسب باشد.
  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن