.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور بانکوک | قیمت تور بانکوک

  نوع نمایش:
  قیمت از 5,540,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: 1 تا 29 اسفند
  مدت اقامت: هفت شب
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های بانکوک
  قیمت از 5,640,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: 1 تا 29 اسفند
  مدت اقامت: هفت شب
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های بانکوک
  مشاهده نظرات کاربران

  تور بانکوک

  در تور بانکوک به شهری سفر خواهید کرد که پاییتخت یکی از قطب های گردشگری آسیا است. بانکوک سرزمینی هزار معبد، خانه فیل های آسیایی، بازارهای شناور و سواحل آرام و طبیعت بکر است. تور بانکوک را برای تجربه حضور در ترسناک ترین پارک های آبی و مجهز ترین شهربازی های انتخاب کنید. در تور بانکوک بازارهای سرباز بسیاری منتظر شما خواهد بود که می توانید از قدم زدن در آن ها نهایت لذت را ببرید. در تور بانکوک مردمی را که آرزوهای خود را از مجمسه های بودایی ساخته شده از طلا می طلبند، خواهید دید. تور بانکوک سفر به شهری است که در آن رودخانه می رقصد و آسمان با فانوس ها ستاره باران می شود، شهری که فرهنگ خاص خودش را دارد و جشنواره های شگفت انگیزی در آن برگزار می گردد. اگر تور بانکوک را برای سفر انتخاب کرده اید، در ادامه این مطلب همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را به دست آورید.

  تور بانکوک

  آب و هوای بانکوک

  آب و هوا در تور بانکوک تحت تاثیر آب و هوای موسمی استوایی است. این شهر دارای 3 نوع اقلیم گرم، بارانی و خنک می باشد. فصل گرم از ماه های مارس تا ژوئن(فروردین تا تیر)، فصل بارانی از جولای تا اکتبر ( مرداد تا آبان ) و فصل خنک از نوامبر تا فوریه ( آذر تا اسفند) می باشد. گرم ترین فصل بانکوک بین ماه های مارس تا می است و دمای هوا به اندازه 40 درجه افزایش خواهد یافت. همانطور که اشاره شد فصل ها بارانی در تور بانکوک از ماه می تا اکتبر می باشد و در این ماه ها بانکوک کمترین تعداد توریست ها را دارد.

  بهترین زمان برای انتخاب تور بانکوک

  بهترین زمان برای انتخاب تور بانکوک به عوامل بسیاری می تواند بستگی داشته باشد. اما به صورت کلی می توان گفت بهترین زمان برای انتخاب تور بانکوک بین ماه های دسامبر تا فوریه ( دی تا اسفند) می باشد.در این ماه ها بانکوک خنک بوده و بهترین زمان برای پیاده روی و لذت بردن در این شهر است. در این ماه ها هوا بسیار متعادل بوده و خیلی کمتر پیش می آید بارانی باشد. در ادامه بهترین زمان برای انتخاب تور بانکوک را براساس آب و هوا، هزینه ها و بهترین زمان بازدید از جاذبه ها بررسی خواهیم کرد.
  بهترین زمان برای انتخاب تور بانکوک براساس آب وهوا
  بهترین زمان برای انتخاب تور بانکوک براساس آب و هوا، ماه هایی است که کمترین میزان بارندگی را داشته و هوا خنک تر است. این ماه ها اصولا از اواخر تابستان تا اواسط پاییز را شامل می شود. در این ماه ها با انتخاب تور بانکوک سفری به یاد ماندنی را تجربه خواهید کرد.
  تور بانکوک

  بهترین زمان برای انتخاب تور بانکوک براساس هزینه ها
  اگر قیمت تور بانکوک و هزینه ها برای شما مهم است، می توانید پیشنهادات لو سیزن را برای تور بانکوک انتخاب کنید. لو سیزن تور بانکوک برای فصل ها و ماه های گرم و شرجی ارائه می شود. گرم ترین ماه های بانکوک از می تا اکتبر ( خرداد تا شهریور )می باشد.
  بهترین زمان برای انتخاب تور بانکوک برای بازدید از جاذبه ها
  برخی تور بانکوک را برای ماه عسل انتخاب می کنند که به این افراد پیشنهاد می دهیم ماه های نوامبر تا دسامبر ( آذر و دی ) را برای تور بانکوک انتخاب کنند.
  اگر برای لذت بردن از سواحل زیبای بانکوک این تور را انتخاب می کنید، ماه های مارچ تا می ( فروردین ، اردیبهشت، خرداد) را به شما پیشنهاد می دهیم ؛ زیرا در این ماه ها هوا گرم بوده و تفریحات آبی می تواند لذت بخش باشد.
  اگر برای خرید تور بانکوک را انتخاب می کنید، ماه خاصی وجود ندارد که به شما پیشنهاد دهیم. در طول سال تمامی مراکز خرید بانکوک باز بوده و امکان استفاده از خدمات آن ها وجود دارد.

  تور بانکوک

  قیمت تور بانوک

  قیمت تور بانکوک به عوامل بسیاری می تواند بستگی داشته باشد ؛ اما به صورت کلی می توان گفت قیمت تور بانکوک از 5 میلیون تومان آغاز شده و تا 12 میلیون تومان می تواند ادامه داشته باشد.

  هزینه های سفر در تور بانکوک

  پس از انتخاب تور بانکوک موارد زیر را جهت دریافت ویزا لازم است هزینه کنید :
  هزینه های گذرنامه عبارت اند از:
  ۱- هزینه 1000تومان بابت شناسه
  ۲- هزینه 3750 تومان به حساب شهرداری بابت عوارض شهرداری
  ۳- هزینه 100000 تومان برای خزانه داری استان بابت تعرفه صدور گذرنامه
  ۴- هزینه 36980 تومان بابت خدمات دفاتر پلیس +10 و هزینه پست

  هزینه های خورد و خوراک در تور بانکوک

  هزینه صرف غذا در یک رستوران ارزان در تور بانکوک  60 بات هزینه صرف یک وعده غذا برای 2 نفر در یک رستوران متوسط در تور بانکوک 800 بات
  هزینه صرف ساندویچ مک دونالد در تور بانکوک 175 بات    هزینه یک نوشابه پپسی در تور بانکوک 17 بات
  هزینه یک لیتر شیر در تور بانکوک 52 بات هزینه یک قرص نان در تور بانکوک  34 بات
  هزینه 12 عدد تخم مرغ در تور بانکوک 58 بات  

  تور بانکوک    هزینه های حمل و نقل در تور بانکوک

  بلیط یک طرفه اتوبوس در تور بانکوک 35 بات هزینه آغاز کرایه تاکسی در تور بانکوک 35 بات
  هزینه یک لیتر بنزین در تور بانکوک 30 بات هزینه استفاده از اسکای ترین در تور بانکوک 300 تا 750بات
  هزینه استفاده از مترو در تور بانکوک  شروع از 15 بات  

       
  هزینه تفریحات و بازدید از جاذبه ها در تور بانکوک

  هزینه بازدید از معبد گرند پالاس 500 بات هزینه بازدید از معبد امارالد بودا 500 بات
   هزینه بازدید از معبد وان آرون 100 بات هزینه بازدید از معبد وات فو 100 بات
  هزینه بازدید از معبد بودای دراز کشیده 200 بات هزینه بازدید از پارک آبی سیام 120 تا 550 بات
   هزینه بازدید از پارک آبی پورورو 196 تا 280 بات

  هزینه بازدید از پارک آبی فانتازیا لاگون 120 تا 220 بات

  تور بانکوک

  پاسپورت و ویزا در بانکوک

  مدارک پاسپورت که در قسمت های بالایی بررسی شده است. ویزای تایلند 3 ماه اعتبار دارد و با این ویزا می توانید به مدت 30 روز در این شهر اقامت داشته باشید. توجه داشته باشید که با ویزای تایلند نباید حتی یک روز بیشتر در بانکوک بمانید در غیر این صورت جریمه های بسیاری را متحمل خواهید شد.
  فرودگاه بانکوک
  فوردگاه بانکوک که امروز میزبان پروازهای داخلی و خارجی می باشد در سال 2006 افتتاح شده و 16 کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد. این فرودگاه 42 مین فرودگاه بزرگ دنیا محسوب شده و ششمین فرودگاه از نظر شلوغی در آسیا محسوب می شود. در این فرودگاه خطوط هوایی زیر پشتیبانی می شوند :

  Air Japan Air France
  Aeroflot Air China
  Austrian Airlines British Airways
  Cathay Pacific Emirates
  Delta Airlines Gulf Air
  Finnair, KLM
  Kuwait Airways
   Swiss International Air Lines Lufthansa

  Qantas

  Jet Airways

  تور بانکوک

        
  در این فرودگاه باند آسفالته 4900 متر طول داشته و ارتفاع آن 2 متر از سطح دریا می باشد. امکانات این فرودگاه شامل،صرافی، رستوران، کافه، سالن زیبایی، مرکز ماساژ، مرکز پزشکی، نمازخانه و مرکز اشیاء گمشده می باشد.
     بهترین هتل ها در تور بانکوک
  در بانکوک هتل های بسیاری وجود دارد از ارزان و لوکس تا معمولی و متوسط. در صفحه تور ارزان بانکوک می توانید در مورد هتل های ارزان اطلاعات مفیدی را به دست آورید. اگر قیمت تور بانکوک برای شما مهم نیست و به دنبال هتل های لوکس هستید نیز در ادامه همراه ما باشید تا هتل های لوکس در تور بانکوک را به شما معرفی کنیم.
  هتل Mandarin Oriental در تور بانکوک
  هتل Mandarin Oriental را به افرادی توصیه می کنیم که قیمت تور بانکوک برای آن ها اصلا مهم نیست. این هتل طراحی خاص و کلاسیک داشته در برخی قسمت های آن می توانید رنگ و بویی از فرهنگ و سبک های تایلندی را نیز ببینید.
  از طریق ایستگاه توسط اسکای ترین می توانید به این هتل دسترسی داشته باشید.
  محل احداث این هتل در نزدیکی رودخانه chao phraya می باشد. و در آن امکانات بسیاری از جمله ماساژ استخر، رستوران ، مرکز نگهداری کودکان، سالن بدنسازی، وای فای و.... وجود دارد.
  اتاق ها و امکانات آن در هتل Mandarin Oriental عالی است و قطعا هر سلیقه ای را راضی نگاه خواهد داشت.
  در این هتل اتاق های کانکت و هم چنین اتاق های دارای تخت های اضافه نیز ارائه می شود که برای سفرهای خانوادگی و سفرهای گروهی بهترین گزینه خواهد بود.
  هتل The Siam در تور بانکوک
  هتل سیام نیز از جمله هتل های لوکس در تور تایلند محسوب می شود و برای طراحی دکوراسیون آن از سبک Art Deco استفاده شده است. در اتاق ها و قسمت های عمومی این هتل اشیاء گران قیمت بسیاری را می بینید و هم چنین یکی از ویژگی های خوب رعایت حریم خصوصی مهمنان در کنار محیط پر تحرک و پر هیاهو در این هتل است.
  اگر به دنبال بازدید از اماکن تاریخی و موزه ها در تور بانکوک هستید، می توانید این هتل را برای اقامت انتخاب کنید.
  در این هتل علاوه بر سالن بدنسازی به سالن های یوگا و موی تای نیز دسترسی خواهید داشت. کتابخانه، سینما، آمفتی تئاتر نیز از جمله امکانات این هتل محسوب می شوند.
  در این هتل 28 اتاق استاندارد با سقف های بلند چوبی، تخت های سلطنتی و حمام های بزرگ ارائه می شود و اینترنت رایگان نیز در تمامی قسمت های هتل از جمل اتاق ها در دسترس می باشد.

  تور بانکوک

    هتل The Sukhothai در تور بانکوک
  هتل The Sukhothai هتلی لوکس برای مسافران فصلی است و در مرکز شهر ساخته شده است. در این هتل امکاناتی نظیر استخر، سالن بدنسازی، باغ، ماساژ و... را در دسترس خواهید داشت.
  لازم است بدانید هتل سوخوتای در نزدیکی پارک Lumphini که بزرگ ترین پارک در بانکوک محسوب می شود، ساخته شده است. اگر قیمت تور بانکوک برای شما مهم نیست و به دنبال هتلی هستید که به مترو نزدیک باشد، اقامت در سوخوتای را به شما پیشنهاد می دهیم.
  در این هتل 214 هتل برای اسکان مهمانان در نظر گرفته شده است و خدمات 24 ساعته ارائه می شود.
  خدمات ماساژ این هتل بسیار پیشرفته بوده و قسمت های مختلفی از جمله ماساژ زوجین و اتاق بخار را در بر می گیرد.
  امکانات این هتل شامل، پارکینگ، ماساژف سالن بدنسازی، رستوران، استخر، وای فای و.... می شود.
  هتل Publishing در تور بانکوک
  این هتل نیز از جمله اقامت گاه های لوکس در تور بانکوک محسوب می شود و اگر قیمت تور بانکوک برای شما مهم نیست، پیشنهاد می کنیم این هتل را انتخاب کنید.
  هتل Publishing ، ده دقیقه از خیابان Khao San و 15 دقیقه از کاخ سلطنتی فاصله دارد. فاصله فرودگاه نیز از این هتل یک ساعت می باشد.
  در ابتدا پی ریزی ساخت این هتل در سال 1960 انجام شد و چندین سال بعد دوباره به صورت کامل مورد بازسازی قرار گرفت. در این هتل به مهمانان نقشه ای برای شناسایی جاذبه های اصلی در شهر داده خواهد شد تا برای بازدید از جاذبه ها زمان کمتری هدر رود.
  اگر اقامت شما در روزهای لو سیزن باشد، کنسرت ها و برنامه های بسیاری در هتل اجرا می شود.

  تور بانکوک

    هتل Siam Kempinski در تور بانکوک
  اگر قیمت تور بانکوک برای شما مهم نیست و به دنبال اقامت در منطقه ای بی سر وصدا و آرام هستید، این هتل را به شما پیشنهاد می دهیم. این هتل 104 اتاق داشته و در قسمت downtown بانکوک قرار گرفته است. فاصله شما از این هتل تا مرکز خرید سیام تنها به اندازه یک پل هوایی است و از این هتل می توانید به صورت پیاده به ایستگاه های BTS یا اسکای ترین دسترسی داشته باشید.
  امکانات این هتل نیز شامل، رستورن، استخر، ماساژ، سالن بدنسازی، وای فای،سونا و مرکز نگهداری کودکان می باشد.
  اتاق های این هتل دارای دکوراسیون بژ و تیره بوده و همه اتاق ها نیز دارای بالکن هستند.
  هتل 103 - Bed and Brews در تور بانکوک
  هتل 103 - Bed and Brews در منطقه چینی های بانکوک و در ساختمانی با قدمت نزدیک به 100 سال ساخته شده است. این هتل را به افرادی که قیمت تور بانکوک برای آن ها مهم نیست و به دنبال خدمات لوکس هستند، پیشنهاد می دهیم.
  ساختمان این هتل به دلیل داشتن 100 سال قدمت کمی عجیب و در برخی قسمت ها دچار تغییرات ساختاری چشم گیر شده است.
  سقف های چوبی این هتل توسط تیرهای چوبی نگاه داشته شده و کف هتل کاشی کاری شده است. پله های هتل نیز کمی شیب دار و باریک بوده و به همین دلیل برای کودکان و افراد پیر خیلی مناسب نمی باشد.
  در این هتل 6 اتاق بزرگ با امکانات فوق العاده وجود دارد که دکوراسیون هر کدام با دیگری متفاوت است. این هتل برای اقامت زوجین، اقامت های خانوادگی و... می تواند مناسب باشد.
  هتل Chakrabongse Villas در تور بانکوک
  هتل Chakrabongse Villas نیز در کنار رودخانه Chao Phraya و معبد Wat Arun قرار گرفته است. از این هتل می توانید به صورت پیاده به بسیاری از جاذبه های تاریخی در تور بانکوک دسترسی داشته باشید. خدماتی که در این هتل ارائه می شود کاملا تخصصی می باشد و اگر قیمت تور بانکوک برای شما مهم نیست پیشنهاد می کنیم از خدمات این هتل بهره مند شوید.
  امکانات هتل شامل، پارکینگ، استخر، رستوران، وای فای و.... می شود.
  امکانات اتاق ها نیز شامل تهویه، تلوزیون، چای ساز و قهوه ساز و آب آشامیدنی می شود.
  رستوران این هتل نیز غذاهای محلی تایلند را با کیفیتی بسیار مناسب ارائه می دهد و شما می توانید غذای تان را در بالکن هتل با ویویی منحصر به فرد رو به مهم ترین معبدهای شهر سرو نمایید.
  هتل Sukosol در تور بانکوک
  در هتل Sukosol با معماری فوق العاده تایلندی رو به رو خواهید شد. این هتل به صورت پیاده تنها 15 دقیقه با ایستگاه Phaya Thai فاصله داشته و دارای امکانات خوبی مانند سالن بدنسازی، وای فای رایگان، سالن ماساژ و... می باشد.
  اتاق های این هتل به سبک Art Nouveau چیده شده و دارای امکاناتی هم چون تلوزیون تخت، اینترنت و... می باشند.
  در این هتل سرویس های رایگان رفت و برگشت به فرودگاه نیز ارائه می شود و از آن می توانید به فرودگاه Suvarnabhumi دسترسی داشته باشید. اگر قیمت تور بانکوک برای شما مهم نیست و به دنبال هتلی هستید که دسترسی خوبی به مراکز خرید داشته باشد، هتل Sukosol را به شما پیشنهاد می دهیم.
  هتل Mercure در تور بانکوک
  هتل Mercure نیز از جمله هتل های لوکس و مدرن در تور بانکوک محسوب می شود. در این هتل می توانید به فرودگاه Makkasan دسترسی خوبی داشته باشید و هم چنین از امکاناتی هم چون وای فای رایگان، استخر رو باز، سالن بدنسازی و پارکینگ رایگان لذت ببرید.
  خدمات این هتل و پرسنل 24 ساعته در حال خدمت رسانی هستند. ایستگاه مترو و بیمارستان تنها 10 دقیقه از این هتل فاصله دارند.
  امکانات اتاق های این هتل نیز شامل، سشوار، دوش، مینی بار و... می باشد.

  تور بانکوک

  جاذبه ها در تور بانکوک
  در تور بانکوک جاذبه های بسیاری منتظر شما خواهد بود. از معابد تاریخی گرفته تا پارک ها، فضاهای سبز، مراکز فرهنگی و هنری، خیابان گردی و....
  معابد بانکوک
  معبدهای بانکوک جزء اصلی ترین جاذبه ها در تور بانکوک محسوب شده و به همین دلیل هم هست که این شهر، هزار معبد نامیده می شود. بازدید از معبدها را در تور بانکوک به شما توصیه می کنیم.
  خیابان گردی
  در تور بانکوک یکی از سرگرمی های رایج نیز خیابان گردی است. در بانکوک خیابان های بسیاری وجود دارد که می توانید برای گردش، خرید و کافه گردی به گشتن در آن ها بپردازید.
  پارک های آبی
  پارک های آبی و فضای های سبز نیز در تور بانکوک از جمله جاذبه ها محسوب شده و شما می توانید از خدمات آن ها بهره مند شوید. 
  بازارهای محلی
  بازارهای محلی مخصوصا بازار شناور بانکوک نیز از جمله مهم ترین جاذبه ها در تور بانکوک محسوب می شود که قطعا بازدید آن ها خالی از لطف نخواهد بود.

   برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه ها در تور بانکوک، به صفحه تور لحظه آخری بانکوک مراجعه کنید.

  تور بانکوک

  بایدها و نبایدها در بانکوک

  از جمله موارد مهم در تور بانکوک، بیمه مسافرتی، قوانین و امنیت است.

  بیمه مسافرتی

  در سفر به هر کشور خارجی از جمله بانکوک، بیمه مسافرتی بگیرید. به شما توصیه می کنیم در تور بانکوک نیز از خدمات بیمه های مسافرتی بهره بگیرید.

  تحقیق در مورد قوانین

  در مورد قوانین شهر بانکوک تحقیق کنید. این قوانین مربوط به نحوه پوشش، نحوه حضور در اماکن مذهبی و... می شود. با آگاهی از این قوانین می توانید سفری لذت بخش را تجربه کنید.

  تحقیق در مورد امنیت

  تایلند اگرچه کشوری با جاذبه های فراوان است ؛ اما اگر مراقب نباشید خطرات احتمالی بسیاری در کمین تان خواهند بود. در ابتدا باید به شما بگوییم که در تور بانکوک روش های غیر معمول بسیاری برای گرفتن پول زور از توریست ها وجود دارد. به طور مثال بارها مشاهده شده که دخترهای این شهر با ایجاد مزاحمت و یا دعوت شما به مکان هایی هم چون کلوب ها در نهایت طلب غیر معمولی را از شما می خواهند.
  در این شهر مراقب این قبیل افراد باشید و به هیچ عنوان به آن ها نزدیک نشوید ؛ زیرا در نهایت ممکن است کیف پول یا حتی گوشی تلفن تان نیز به سرقت برود.

  دقت در هنگام استفاده از تاکسی

  در بانکوک وسایل حمل و نقل عمومی بسیاری وجود دارد ؛ اما اگر مجبور شدید از تاکسی استفاده کنید، حتما تذکر دهید که تاکسی متر روشن باشد. در غیر این صورت مبلغی بسیار بیشتر از شما گرفته خواهد شد.

  سوالات متداول در مورد تور بانکوک

  برای داشتن تفریحات آبی، کدام فصل در تور بانکوک بهترین گزینه است ؟
  تفریحات آبی در فصل هایی که بارندگی وجود ندارد، توصیه می شود ؛ زیرا در فصول بارندگی انجام بسیاری از تفریحات آبی پر ریسک خواهد بود.
  قیمت تور بانکوک در چه ماه هایی مناسب تر است ؟
  قیمت تور بانکوک در لو سیزن یعنی ماه های خرداد تا شهریور ارزان تر بوده و روی پکیج ها تخفیف های مناسبی را دریافت خواهید کرد.
  چگونه می توانیم مناسب ترین قیمت تور بانکوک را بیابیم ؟
  برای یافتن مناسب ترین قیمت تور بانکوک می توانید از آژانس های هواپیمایی کمک بگیرید . کارشناسان فروش مانلی پرواز با توجه به نیاز شما بهترین هتل و پرواز را با مناسب ترین قیمت ارائه می کنند .
  خدمات FB ،BB،HB،ALL، UALL،SC چه تاثیری در قیمت تور بانکوک دارند ؟
  قیمت تور بانکوک همانطور که در موارد فوق اشاره گردید ، به عوامل بسیاری بستگی دارد . این اصطلاحات نیز در قیمت تور بانکوک تاثیر گذار خواهند بود که در ادامه با تاثیر آنها بیشتر آشنا می شویم
  خدمات Uall و قیمت تور بانکوک
  خدمات Uall ، به معنای بهره مندی از تمامی وعده های غذایی هتل یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و حتی میان وعده ها می شود . به این صورت که تمامی خدمات ۲۴ ساعته ارائه خواهند شد . رزرو خدمات Uall گرانتر از تمامی خدمات دیگر است .
  خدمات all و قیمت تور بانکوک
  خدمات all به معنای بهره مندی از تمامی خدمات هتل ها یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و میان وعده ها می شود . این سرویس کاملا مشابه با سرویس Uall می باشد با این تفاوت که تا ساعات مشخصی می توانید از خدمات سرویس بهره مند شوید و در ساعات خارج از سرویس ، برای هر وعده غذایی باید هزینه پرداخت کنید . رزرو خدمات all کمی ارزان تر از Uall می تواند باشد .
  خدمات Fb و قیمت تور بانکوک
  Fb مخفف عبارت فول برد می باشد و به معنای برخورداری از خدمات صبحانه ، ناهار و شام در هتل می شود . در این حالت قیمت تور بانکوک برای شما کمتر حساب می شود زیرا نسبت به حالت اول و دوم هزینه نوشیدنی و میان وعده ها روی هزینه های هتل نمی آید .
  خدمات hb و قیمت تور بانکوک
  Hb مخفف عبارت هاف بورد می باشد که به معنای انتخاب یک وعده به اختیار و وعده صبحانه می باشد . در این حالت قیمت تور بانکوک باز هم مناسبتر خواهد بود .
  خدمات Sc و قیمت تور بانکوک
  این خدمت به معنای این است که هتل یک آشپزخانه کوچک به همراه لوازم ضروری و ظروف مورد نیازتان را در اختیار شما قرار می دهد . در این حالت دیگر نیازی به رفتن به رستوران ها ندارید و هزینه های شما در خورد و خوراک می تواند پایین تر باشد . اما با رزرو کردن این سرویس قیمت تور بانکوک برای شما کمی بیشتر حساب خواهد شد زیرا هتل هزینه بیشتری را می گیرد .
  خدمات Bb و قیمت تور بانکوک
  Bb نیز به معنای برخورداری از وعده صبحانه است و به همین دلیل قیمت تور بانکوک برای شما مناسب تر خواهد بود .
  با توجه به موارد فوق کدام یک از خدمات را باید انتخاب کرد ؟ sc،bb،hb و.....؟
  قیمت تور بانکوک با توجه به هر یک از این موارد متفاوت خواهد بود . قیمت تور بانکوک در حالت Uall وall می تواند بیشتر از تمامی موارد باشد . قیمت تور بانکوک در حالت hb بیشتر از bb است . قیمت تور در حالت استفاده از خدمت bb مناسبتر از موارد دیگر است . قیمت تور بانکوک در حالت sc نیز اضافه تر حساب می شود . قیمت تور بانکوک در حالت fb کمتر از all است .
  قیمت تور بانکوک با پرواز خارجی مناسب تر است یا پرواز داخلی ؟
  قیمت تور بانکوک به عوامل بسیاری بستگی دارد اما عموما در پروازهای خارجی قیمت تور بانکوک کمی بالاتر است .
  قیمت تور بانکوک در پروازهای سیستمی و چارتری چگونه است ؟
  در پروازهای سیستمی تور تایلند قیمت بیشتری داشته اما دارای شرایط تغییر و استرداد می باشد و در پروازهای چارتری ارزان تر است اما قابلیت تغییر و استرداد ندارد .
  مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت تور بانکوک چه مواردی هستند ؟
  چهار مورد درقیمت تور تاثیر بسیار زیای دارند :
  inStock.png         مدت زمان اقامت
  inStock.png         فصل سفر
  inStock.png        هتل
  inStock.png         پرواز
  آیا تور تایلند ارزان برای بانکوک فقط با پروازهای داخلی ارائه می شود؟
  خیر ممکن است همراه با پروازهای خارجی نیز باشد.
  تور لحظه آخری بانکوک در چه ماه هایی ارائه می شود ؟
  تور تایلند لحظه آخری برای بانکوک در فصل هایی که سفرهای کمتری به این مقصد انجام شود، ارائه می شود. اگر به دنبال فرصتی ویژه برای مناسب ترین قیمت تور بانکوک هستید ، تورهای لحظه آخری بانکوک می تواند گزینه ای مناسب باشد.
    
  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن