• مجله گردشگری
 • اخذ ویزا
 • تورها
 • تور اقساطی
 • تور اروپا
 • تورهای کانادا
 • تور طبیعت گردی
 • هتلها
 • بلیط هواپیما
 • استخدام
 • تماس با ما
 • درباره ما
 • تور بانکوک

  نوع نمایش:
  تور لحظه آخری بانکوک

  تور لحظه آخری بانکوک

  بانکوک، کلان‌شهر و پهنۀ هزاررنگ تایلند، سرزمینی پرجاذبه برای شناخت و تجربۀ تماشا و آشنایی با دنیایی دیگر است، دنیایی که انبوه فرهنگ‌ها را در بطن خود جای داده و خاستگاه کاخ‌ها، معابد و جاذبه‌هایی محیرالعقول است. برای سفر به این سرزمین شگفتی‌ها، تور بانکوک لحظه آخری آژانس هواپیمایی مانلی پرواز ، شانسی لذت‌بخش و کم‌نظیر است که با ارائۀ تورهایی با قیمتی بسیار مناسب و ارزان‌تر از قیمت واقعی، پلی برای فهم فرهنگ و فضایی دیگر است. با فرصت گسترده شده‌ای که با تور لحظه آخری بانکوک برایتان خلق می‌شود، سفری دلچسب‌تر را به خاطره مبدل سازید.

  سفر به بانکوک، پایتخت سرزمین لبخندها، با ماجراهای بسیاری همراه خواهد بود؛ از آداب و رسوم بازدید از معابد گرفته تا انتخاب از میان غذاهای عجیب رستوران‌ های بانکوک، همه و همه خاطراتی را برایتان ثبت خواهند کرد. علاوه‌بر جاذبه های تاریخی فرهنگی بانکوک، مراکز خرید بانکوک نیز که مظهر توسعۀ این شهر به شمار می‌آید، از جذابیت های بسیار این سفر پر ماجرا خواهند بود.


  تور لحظه آخری بانکوک


  این سرزمین در هر فصلی از سال با عجایب خود، لحظات تازه‌ای را برای مسافران رقم خواهد زد و به همین دلیل تور لحظه آخری بانکوک که در هر زمانی شما را به میان میدان جنگ معابد و مراکز خرید منتقل می‌کند، بهترین گزینه برای سفر به تایلند و شهرهای این پهنۀ رنگارنگ به حساب می‌آید.

  یکی از القاب کمتر شنیده‌شدۀ تایلند، آشپزخانۀ جهان است؛ لقبی که وعدۀ ضیافتی از مواد غذایی رنگارنگ و ترکیبات غیر عادی را به متقاضیان تور تایلند می‌دهد؛ از این‌رو، قطعا با هر روشی که به این خطه سفر کنید، نیاز دارید که با غذاخوری های بانکوک برای  صرف وعده‌ای خاطره‌انگیز آشنا شوید که این امر از طریق مجلۀ گردشگری مانلی پرواز امکان‌پذیر است.

  مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند استه. سفرتان سبز!

  ابوالفضل شفیعی مقدم

  خدمات تور لحظه آخری بانکوک: بلیط رفت و برگشت/اقامت در هتل با تمام خدمات رفاهی/ترانسفر فرودگاهی/یک گشت شهری با ناهار/بیمه مسافرتی/لیدر فارسی زبان

  توضیحات تور لحظه آخری بانکوک: تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده مسافر میباشد. (اعتبار پاسپورت حداقل 7 ماه) طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد.


  با توجه به نوسانات نرخ ارز، جهت اطلاع از نرخ‌های روز تماس بگیرید.

  نرخ‌ها ویژه ایام عادی و غیر تعطیل می‎باشد و در تعطیلات به نرخ تورها اضافه خواهد شد. 

  قیمت از 5690000
  تاریخ تور: اردیبهشت 98
  مدت اقامت: هفت شب
  ایرلاین: ماهان ایر
  هتلهای شهر: هتل های بانکوک
  تور ارزان بانکوک

  تور ارزان بانکوک

  بانکوک، کلان‌شهر تایلند پرتاریخ، خفته در ساحل شرقی رود چائوفریا، بستری پرجاذبه گسترده است. این قلب مدرنیتۀ سیام، اکنون به یکی از صدچهره‌های دیدنی مبدل شده است که خیل مسافران را به خود جذب می‌کند. تور بانکوک ارزان آژانس هواپیمایی مانلی پرواز، به دلیل ارائۀ تورهایی با قیمتی مناسب و ارزان‌تر از قیمت واقعی که با هتل‌های 3 و 2 ستارۀ باکیفیت ارائه می‌‎شود، به راهی مناسب و مقبول برای سفر به این پهنه مبدل شده است. تور ارزان بانکوک، میل شما را به دیدن و رسیدن به این خاک پرجنب و جوش برآورده می‌کند و از میان انواع تور تایلند، مقرون‌به‌صرفه‌تر است.

  در بانکوک که بزرگ‌ترین کلان‌شهر تایلند به شمار می‌آید، ‌ماجراهای بسیاری انتظارتان را می‌کشد و در سفر به تایلند خواهید دید که این تنها شما نیستید که جذب دیدنی‌ های بانکوک که آغشته به تاریخ و فرهنگ‌اند شده‌اید و علاوه‌بر متقاضیان روز افزون تور بانکوک، این شهر میزبان یکی از عظیم‌ترین خیل‌های گردشگر از سراسر جهان است که جذب آوازۀ معابد و سفره‌های عجیب و غریب پهن شده در سراسر این شهر شده‌اند.


  تور ارزان بانکوک


  باید به خاطر داشته باشید که ساکنان این کشور همچون سایر قطب‌های گردشگری نیستند و مراوده با آن‌ها به اطلاعات زیادی نیاز دارد که همۀ آن‌ها را می‌توانید در مجلۀ گردشگری مانلی پرواز بیابید. به عوان مثال در حین گردش در جاذبه های تاریخی بانکوک مانند معابد آن، باید از اصول خاصی در لباس پوشیدن و رفتارتان پیروی کنید که تخطی از آن‌ها با اینکه خطر چندانی در بر نخواهد داشت، قطعا ایام‌ را در تور تایلند به کامتان تلخ خواهد کرد.

  در این بحبوحۀ تزلزل اقتصادی، تحقق آرزوی سفر به تایلند از سایر مواقع دشوارتر جلوه می‌نماید؛ اما خبر خوب این است که هیچ نیازی به نگرانی نیست، چرا که با تور ارزان بانکوک خواهید توانست با کمترین هزینۀ ممکن، به سوی این پهنۀ پر ماجرا راهی شوید. با اینکه سفر به تایلند با تور ارزان بانکوک، وعدۀ اقامت لوکسی را به شما نخواهد داد، اگر مفید اطلاعاتی دربارۀ دیدنی های تایلند داشته باشید، مطمئن خواهید بود که سوای هتلی که در آن اسکان خواهید داشت، لذت این سفر، بی‌چون و چراست!

   

  مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  ابوالفضل شفیعی

  خدمات تور ارزان بانکوک: بلیط رفت و برگشت/اقامت در هتل با تمام خدمات رفاهی/ترانسفر فرودگاهی/یک گشت شهری با ناهار/بیمه مسافرتی/لیدر فارسی زبان

  توضیحات تور ارزان بانکوک: تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده مسافر میباشد. (اعتبار پاسپورت حداقل 7 ماه) طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد.

  قیمت از 4730000
  تاریخ تور: خرداد98
  مدت اقامت: هفت شب
  ایرلاین: ماهان ایر
  هتلهای شهر: هتل های بانکوک

  چرا تور بانکوک؟

  بانکوک، پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر کشور تایلند و واقع در کرانۀ شرقی رود چائوفریا است. بانکوک، قلب سیام مدرنیته بود که بعدها نامش به تایلند تغییر یافت. بانکوک در خلال قرن بیستم، کانون منازعات سیاسی بود؛ زیرا این کشور، سلطنت مطلقه را لغو و قانون اساسی را تصویب کرد و دستخوش کودتاها و قیام‌های متعدد شد. امروزه که چهرۀ بانکوک پس از فراز و نشیب‌های متعدد به اوج مدرنیتۀ خود رسیده، سفر به پایتخت سرزمین لبخندها با تور بانکوک، در انواع و با قیمت های میسر شده است.

  این شهر در سال‌های 1960 تا 1980، به سرعت روند رشد و ترقی را طی کرد و در حال حاضر، تاثیر قابل ملاحظه‌ای در سیاست، اقتصاد، آموزش، رسانه‌ها و جامعۀ مدرن دارد و تعدد و تنوع تور تایلند، گواهی برای این امر است. اکنون این شهر، یکی از نیروهای منطقه‌ای در امور مالی و اعتباری است. امروزه، این شهر در کنار شگفتی‌های بی‌حد و حصر و جاذبه‌های محیرالعقولش، به وجود زندگی خیابانی پرجنب و جوش و مسائل فرهنگی، مانند خیابان‌های بدنام و پرآوازه مشهور است.

  بانکوک، گنجینه‌ای از شگفتی‌های جهان، با خلق فرصت برای کشف پنهان‌های بی‌نهایت، رستوران‌ها و کافه‌های ساحلی، نفسگیرترین باغ‌ها در جنوب شرق، دریاچه‌های صورتی (مامنی برای نیلوفرهای آبی و درخشیدن این چشم‌انداز در میان دگر جاذبه‌های این شهر)، فیل‌های سفید و دنیایی مملو از پوشش گیاهان زینتی و گرمسیری، بازارهای جهانی با شهره‌ترین برندها و قیمت‌هایی مناسب، بهشتی رویایی و خیال‌انگیز برای گردشگران است و مسافران را به سفری رویایی، ورای دغدغه‌ها و دل‌مشغولی‌های روزمره فرا می‌خواند و جهانی متفاوت را به آن‌ها نشان می‌دهد.

   

  قیمت تور تایلند را در بهترین و مناسب‌ترین حالت از آژانس هواپیمایی مانلی پرواز بخواهید.

   

  تور بانکوک مانلی پرواز | قیمت تور بانکوک

  آب و هوای بانکوک

  آب و هوای بانکوک نیز مانند دیگر مناطق تایلند، در تمام سال، گرم و مرطوب و مانند دیگر نواحی استوایی، بیشتر ماه‌های سال همراه با باران است و تاثیر این پدیده در جاذبه های طبیعی تفریحی بانکوک که تصویری از یشم سبز را در برابر چشمان گردشگران پدید می‌آورد نمایان است.

   

  جاذبه‌های گردشگری بانکوک

  بانکوک، شهره به شهر فرشتگان، خاستگاه کاخ‌های بزرگ تاریخی و معابد بودایی چون وات پراکائو، وات آرون و وات فو، با نماها و تصاویری مسحور کننده، در تقابل با دیگر جاذبه‌ های گردشگری بانکوک، مانند صحنه‌های شب‌زنده‌داری جاده خائوسان و پاتونگ، غوغایی دیدنی برپا می‌کند. از دیگر جاذبه‌های شگفت‌انگیز این شهر می‌توان به کاخ بزرگ، باغ‌وحش سافاری، بازار روی آب، مزرعۀ تمساح‌ها، معبد بودا، کاخ پادشاهی و معبد بودای زمردین (مقدس‌ترین مجسمۀ بودا با تن‌پوشی از زمرد و ساختاری از یشم)، رز گاردن، معبد بودای مرمرین (یکی از زیباترین و باشکوه‌ترین معابد بانکوک)، شهربازی دریم ورلد، شهر سوخته و جزیرۀ راتاناکوسین (سکانسی خیره‌کننده از جاذبه‌ها و زیبایی‌ها) اشاره کرد که این شهر پر آسمان‌خراش را به پهنه‌ای افسانه‌ای مبدل کرده است. بانکوک، جلوه‌گاهی از معماری‌های غربی، شرقی، مدرن و باستانی است.

   

  تور بانکوک مانلی پرواز | قیمت تور بانکوک


  غذاهای بانکوک

  در کنار رستوران‌های لوکس با چراغ‌های درخشان و چشمک‌زن، و رستوران های بانکوک در سطحی میانه‌تر، غذاخوری‌های خیابانی غوغا می‌کند و جزء منفک‌نشدنیِ لذت‌های سفر به شمار می‌آید که برخی از آن‌ها به شرح زیر است:

   

  1)غذای پدتای (غذایی که عنوان پنجمین غذای خوش‌طعم دنیا را از آن خود کرد.) (برنج + نودل + تخم‌مرغ + پنیر لوبیا + سبزیجات + مرغ و میگو)  2) کاری میگو  3) انبه و مرغ  4) تام‌یانگ‌گونگ (نوعی سوپ تند با ترکیبی از مخلوط سبزی + میگوی تازه + قارچ)  5) سالاد پاپایا  6) سالاد گوشت گاو مزه‌دار شده  7) سام تام (میوۀ پاپایا + مرغ + برنج + گوجه فرنگی + ادویه‌جات)  8) ماسامان کاری (شیرۀ نارگیل + بادام زمینی بوداده + گوشت مرغ و گاو + تمبر هندی + شکر + دارچین)  9) پادسی ایو (اسپاگتی + کوفته قلقلی)

   

  بهترین زمان سفر به بانکوک

  سفر در هر زمانی، جذابیت‌ها و تفاوت‌های منحصر به فصل خودش را دارد و طبیعت، به شکلی خاص جلوه‌گری می‌کند و تجربه‌ای بی بدیل می‌آفریند؛ اما می‌توان گفت که بهترین زمان برای سفر به این سرزمین شگفتی، از ماه آبان تا ماه فروردین است که می‌توان نوازش خنکای نسیم بر پوست را لمس کرد و لذتی عمیق را به جان کشید؛ اما این نکته را باید در نظر داشت که در دیگر ماه‌های سال به دلیل بارندگی و شرایط جوی، هزینه‌ها دارای افت قابل توجهی هستند. فارغ از هر فصلی که برای سفر به بانکوک برمی‌گزینید، با برنامه‌های آژانس هواپیمایی مانلی پرواز و سایر شرکت‌های فعال در زمینۀ گردشگری، مانند تور ارزان تایلند و تور لحظه آخری تایلند، قادر خواهید بود در هر زمانی که بخواهید به این شهر سفر کنید.

   

  تور بانکوک مانلی پرواز | قیمت تور بانکوک


  چرا تور بانکوک با مانلی پرواز؟

  مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد، با آرزوی داشتن سفری بی ‌تردید برای شما عزیزان، امکان لمس بهترین تجربه از سفر به بانکوک را برایتان فراهم آورده و با ارائۀ تور بانکوک در بهترین حالت ممکن، با صداقتی متکی به اعتماد شما، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است.

   

  از دیگر برتری‌ها و شاخصه‌های مانلی پرواز، قیمت تور بانکوک است که مناسب‌ترین تورها را در انواع تور اقساطی، تور سازمانی، تور دانشجویی و ... ، به همراهان همیشگی‌اش ارائه می‌دهد.

   

  سفرتان سبز!

  نسیم احمدی خلیلی 

  به اشتراک گذاری این مطلب :


  در مجله گردشگری مانلی پرواز قدم در دنیای بی انتهای سفر بگذارید