• مجله گردشگری
 • اخذ ویزا
 • تورها
 • تور اقساطی
 • تور اروپا
 • تورهای کانادا
 • تور طبیعت گردی
 • هتلها
 • بلیط هواپیما
 • استخدام
 • تماس با ما
 • درباره ما
 • تور بلغارستان

  نوع نمایش:
  تور لحظه آخری بلغارستان

  تور لحظه آخری بلغارستان

  بلغارستان، کشوری است که در حصاری از سبزی و تناوری انبوه درختان، تن به زمین سپرده است. این کشور با ابنیه‌هایی تاریخی و سواحلی نقره‌گون، به جاذبه‌ای چشم‌نواز و دلچسب مبدل شده است. تور لحظه آخری بلغارستان که به دلیل خالی بودن صندلی‌های پروازی در آخرین لحظات ارائه می‌شود، سفری بی‌نظیر، حتی در هتل‌های شیک و لوکس را با قیمتی باورنکردنی، برایتان خلق خواهد کرد. در تور بلغارستان لحظه‌آخری، شما فرصت دیدن این کشور را با قیمتی بسیار مناسب به دست خواهید آورد.

  مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!


  خدمات تور بلغارستان لحظه آخری: بلیط رفت و برگشت/اقامت در هتل با تمام خدمات رفاهی/ترانسفر فرودگاهی/یک گشت شهری با ناهار/بیمه مسافرتی/لیدر فارسی زبان

  توضیحات تور لحظه آخری بلغارستان: تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده مسافر میباشد. (اعتبار پاسپورت حداقل 7 ماه) طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد.

  با توجه به نوسانات نرخ ارز، جهت اطلاع از نرخ‌های روز تماس بگیرید.

  نرخ‌ها ویژه ایام عادی و غیر تعطیل می‎باشد و در تعطیلات به نرخ تورها اضافه خواهد شد. 


  قیمت از 5250000
  تاریخ تور: اردیبهشت 98
  مدت اقامت: هفت شب و هشت روز
  ایرلاین: قشم ایر
  هتلهای شهر: هتل های وارنا
  تور ارزان بلغارستان

  تور ارزان بلغارستان

  بلغارستان، سرزمین سبز و یشمِ انبوهِ درختان، با اقلیمی چندگانه در گرداگرد خود، با آغوشی از رشته‌کوه‌های بالکان و رودپه ، گنجینه‌ای از حوادث و تاریخ پرفراز و فرود است که روایت‌های بسیاری را در خود پنهان دارد. این کشور با فرهنگی متولد شده از چندین ملیت، سرزمین چندچهره‌ای است که هر سفردوستی را به خود مجذوب و در خود حل می‌کند. برای سفر به این تکیۀ ساحلی پرجاذبه، تور ارزان بلغارستان، فرصتی مغتنم و به‌صرفه است. در تور بلغارستان ارزان که در شکل تورهایی با هتل‌های 3 و2 ستارۀ باکیفیت ارائه می‌شود، برایتان بستری برای سفری بی‌نظیر گسترده است.

  مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!


  خدمات تور ارزان بلغارستان: بلیط رفت و برگشت/اقامت در هتل با تمام خدمات رفاهی/ترانسفر فرودگاهی/یک گشت شهری با ناهار/بیمه مسافرتی/لیدر فارسی زبان

  توضیحات تور بلغارستان: تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده مسافر میباشد. (اعتبار پاسپورت حداقل 7 ماه) طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد.

  با توجه به نوسانات نرخ ارز، جهت اطلاع از نرخ‌های روز تماس بگیرید.

  نرخ‌ها ویژه ایام عادی و غیر تعطیل می‎باشد و در تعطیلات به نرخ تورها اضافه خواهد شد. 




  قیمت از 5230000
  تاریخ تور: اردیبهشت 98
  مدت اقامت: هفت شب و هشت روز
  ایرلاین: قشم ایر
  هتلهای شهر: هتل های وارنا
  تور بلغارستان با پرواز ماهان
  خدمات تور بلغارستان با پرواز ماهان: بلیط رفت و برگشت/اقامت در هتل با تمام خدمات رفاهی/ترانسفر فرودگاهی/ویزای توریستی بلغارستان/بیمه مسافرتی/راهنمای فارسی زبان
  توضیحات تور بلغارستان با پرواز ماهان: تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده مسافر میباشد. (اعتبار پاسپورت حداقل 7 ماه) طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد.

  با توجه به نوسانات نرخ ارز، جهت اطلاع از نرخ‌های روز تماس بگیرید.
  نرخ‌ها ویژه ایام عادی و غیر تعطیل می‎باشد و در تعطیلات به نرخ تورها اضافه خواهد شد.
  قیمت از 5545000
  تاریخ تور: اردیبهشت 98
  مدت اقامت: هفت شب و هشت روز
  ایرلاین: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های وارنا

  تور کشور بلغارستان

  بلغارستان، پهنه‌ای در جنوب شرقی اروپاست که در گرداگرد زوایای خود با جمهوری رومانی، یوگسلاوی، یونان، ترکیه و دیای سیاه هم‌نشین است. این سرزمین در قدیم ، تحت قلمروی ترکیه‌ای‌ها بود، سپس تحت سیطرۀ یونانی‌ها و رومی‌ها قرار گرفت و در سال 1878، به دولتی خودمختار مبدل شد و پس از آن نیز فراز و نشیب‌ها و حوادث بسیاری را به چشم دید و جنگ‌ها و کودتاها و وقایع بسیاری را تجربه کرد.

  این پهنه ، بیشترین رشد منفی جمعیت در جهان را دارد. این کشور سکولار با احترام به پیروان ادیان متفاوت ، دین سنتی کشور خود را در قانون اساسی، مسیحیت، ارتدکس ذکر کرده است.

  این سرزمین با دو رشته کوه مهم و اصلی خود به نام رشته کوه بالکان در شمال و مرکز و رشته کوه های رودپه در باختر و جنوب و زمین های پست و مرتفع، دارای آب و هوای گرم تابستانی و سرد زمستانی در شمال کشور و آب و هوای مدیترانه ای در جنوب کشور است.

  تاریخ تمدن در بلغارستان المروزی به 3500 سال پیش از میلاد باز می گردد . این کشور در طول تاریخ، قصه ها و خاطره‌های بی‌نهایتی را در خود پنهان کرده و سیاست‌های متفاوتی را از سر گذرانده است

  اکنون اقتصاد این کشور به دلیل حاصلخیزی خاک و زمین‌های سبزگونش کشاورزی است.

  این کشور با فرهنگی زاده شده از چند ملیت، میراث‌دار غنی‌ای از داشته‌های تراکیه‌ای‌ها، اسلاوی‌ها و بلغاری‌هاست و رسوخ فرهنگ‌های یونانی، رومی، عثمانی ، ایرانی و سلتی نیز در فرهنگ این کشور کاملا ملموس و مشهود است. این کشور، پهنه ای زیبا و شگفت‌انگیز برای درک هر مسافر از جهان اطراف است و وجود ابنیه های تاریخی ، چشم اندازهای زیبا و مناطق ساحلی ، بر شگفتی های این شهر سبزفام افزوده است.

  افق کبود ساحل اروپا ، نظرگاهی دیگر در این پهنۀ خوش آب و رنگ است و ماسه های زرین فام و سیاه نمای این سواحل، حال و هوایی متفاوت به جان می پاشد.

  این کشور با انبوه سنگفرش ها و بناهای تاریخی، پهنه ای محیرالعقول برای کشف مکان و زمانی دگر است.

  معماری چیده شدۀ بلغاری ها در طرح سازه های این کشور ، نقشی نمادین به آن بخشیده و جلایی تاریخی بر آن کشیده است . این کشور با در آغوش کشیدن انواع جاذبه های خارق‌العاده و شگفت انگیز به مکانی بی بدیل برای نظاره و تماشا مبدل شده و نقشی خوش به چشمان می نشاند و پیچ و تاب زیبایی هایش ، دلبرانه وسوسه می کند و دل می رباید.

  مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد ، با آرزوی داشتن سفری بی‌تردید برای شما عزیزان، امکان نفوذ به قلب تاریخ این کشور را فراهم آورده و با ارائۀ تورهای وارنا و سندگلدز بستر کشف نادانسته‌ها را گسترده و با ارائۀ خدماتی صادقانه ، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است. سفرتان سبز!

  گل رز ، مهم‌ترین منبع صادراتی این کشور سکولار است و در صادرات شراب، چهارمین کشورجهان به شمار می‌آید.  

  نویسنده: نسیم احمدی خلیلی

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن

  به اشتراک گذاری این مطلب :


  در مجله گردشگری مانلی پرواز قدم در دنیای بی انتهای سفر بگذارید