.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور بلغارستان | قیمت تور بلغارستان

  نوع نمایش:
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: تا اطلاع ثانوی منقضی
  مدت اقامت:
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های وارنا
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: تا اطلاع ثانوی منقضی
  مدت اقامت:
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های وارنا
  مشاهده نظرات کاربران

  تور بلغارستان

  بلغارستان، پهنه‌ای در جنوب شرقی اروپاست که در گرداگرد زوایای خود با جمهوری رومانی، یوگسلاوی، یونان، ترکیه و دیای سیاه هم‌نشین است. این سرزمین در قدیم ، تحت قلمروی ترکیه‌ای‌ها بود، سپس تحت سیطرۀ یونانی‌ها و رومی‌ها قرار گرفت و در سال 1878، به دولتی خودمختار مبدل شد و پس از آن نیز فراز و نشیب‌ها و حوادث بسیاری را به چشم دید و جنگ‌ها و کودتاها و وقایع بسیاری را تجربه کرد.

  این پهنه ، بیشترین رشد منفی جمعیت در جهان را دارد. این کشور سکولار با احترام به پیروان ادیان متفاوت ، دین سنتی کشور خود را در قانون اساسی، مسیحیت، ارتدکس ذکر کرده است.

  این سرزمین با دو رشته کوه مهم و اصلی خود به نام رشته کوه بالکان در شمال و مرکز و رشته کوه های رودپه در باختر و جنوب و زمین های پست و مرتفع، دارای آب و هوای گرم تابستانی و سرد زمستانی در شمال کشور و آب و هوای مدیترانه ای در جنوب کشور است.

  تاریخ تمدن در بلغارستان المروزی به 3500 سال پیش از میلاد باز می گردد . این کشور در طول تاریخ، قصه ها و خاطره‌های بی‌نهایتی را در خود پنهان کرده و سیاست‌های متفاوتی را از سر گذرانده است

  اکنون اقتصاد این کشور به دلیل حاصلخیزی خاک و زمین‌های سبزگونش کشاورزی است.

  این کشور با فرهنگی زاده شده از چند ملیت، میراث‌دار غنی‌ای از داشته‌های تراکیه‌ای‌ها، اسلاوی‌ها و بلغاری‌هاست و رسوخ فرهنگ‌های یونانی، رومی، عثمانی ، ایرانی و سلتی نیز در فرهنگ این کشور کاملا ملموس و مشهود است. این کشور، پهنه ای زیبا و شگفت‌انگیز برای درک هر مسافر از جهان اطراف است و وجود ابنیه های تاریخی ، چشم اندازهای زیبا و مناطق ساحلی ، بر شگفتی های این شهر سبزفام افزوده است.

  افق کبود ساحل اروپا ، نظرگاهی دیگر در این پهنۀ خوش آب و رنگ است و ماسه های زرین فام و سیاه نمای این سواحل، حال و هوایی متفاوت به جان می پاشد.

  این کشور با انبوه سنگفرش ها و بناهای تاریخی، پهنه ای محیرالعقول برای کشف مکان و زمانی دگر است.

  معماری چیده شدۀ بلغاری ها در طرح سازه های این کشور ، نقشی نمادین به آن بخشیده و جلایی تاریخی بر آن کشیده است . این کشور با در آغوش کشیدن انواع جاذبه های خارق‌العاده و شگفت انگیز به مکانی بی بدیل برای نظاره و تماشا مبدل شده و نقشی خوش به چشمان می نشاند و پیچ و تاب زیبایی هایش ، دلبرانه وسوسه می کند و دل می رباید.

  مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد ، با آرزوی داشتن سفری بی‌تردید برای شما عزیزان، امکان نفوذ به قلب تاریخ این کشور را فراهم آورده و با ارائۀ تورهای وارنا و سندگلدز بستر کشف نادانسته‌ها را گسترده و با ارائۀ خدماتی صادقانه ، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است. سفرتان سبز!

  گل رز ، مهم‌ترین منبع صادراتی این کشور سکولار است و در صادرات شراب، چهارمین کشورجهان به شمار می‌آید.  

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن