.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور دبی | قیمت تور دبی

  نوع نمایش:
  قیمت از 3,500,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول اسفند
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: ایران ایر
  هتلهای شهر: هتل های دبی
  قیمت از 3,700,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه دوم اسفند
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: ایران ایر
  هتلهای شهر: هتل های دبی
  قیمت از 3,890,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول اسفند
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های دبی
  قیمت از 4,420,000—
  مبدا: مشهد
  تاریخ تور: نیمه اول اسفند
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: ایر عربیا
  هتلهای شهر: هتل های دبی
  قیمت از 5,250,000—
  مبدا: اصفهان
  تاریخ تور: نیمه اول اسفند
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: فلای دبی
  هتلهای شهر: هتل های دبی
  قیمت از 4,670,000—
  مبدا: شیراز
  تاریخ تور: نیمه اول اسفند
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: کیش ایر
  هتلهای شهر: هتل های دبی
  قیمت از 4,990,000—
  مبدا: قشم
  تاریخ تور: نیمه اول اسفند
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: قشم ایر
  هتلهای شهر: هتل های دبی
  قیمت از 4,680,000—
  مبدا: اهواز
  تاریخ تور: نیمه اول اسفند
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: کیش ایر
  هتلهای شهر: هتل های دبی
  مشاهده نظرات کاربران

  تور دبی

  دبی شهری در خاور میانه اما شبیه به کلان شهرهای غربی است و تنها در مدت کم تر از ۳ دهه توانسته تمام چشم اندازهای حیرت انگیز خود را بنا کند. در تور دبی شما به شهری پیشرفته سفر خواهید کرد، خطه ای که اگرچه تاریخ غنی ندارد؛ اما به خوبی توانسته با امکانات اندکی که دارد صنعت گردشگری را رونق بخشد. قیمت تور دبی نیز با توجه به همه این موارد بسیار انعطاف پذیر بوده و با توجه به خدماتی که انتخاب می کنید، تغییر می کند.

  اگر در مورد هزینه ها، جاذبه ها، هتل ها و بهترین فصل سفر برای انتخاب تور دبی اطلاعات دقیق تری داشته باشید قطعا سفری مطلوب تر را در پیش خواهید داشت

  جالب است بدانید در تور دبی بیش تر جاذبه ها ساخته دست بشر هستند و تنها جاذبه طبیعی در تور دبی بیابان های این شهر است؛ اما دولت مردان دبی حتی از همین بیابان ها نیز برای صنعت گردشگری به نحوه احسنت استفاده کرده و یکی از گران ترین خدمات گردشگری که همان سافاری است را در بیابان ها ارائه می دهند.

  تمامی این موارد منجر به انتخاب دبی به عنوان شهری محبوب برای گردشگری شده است. در ادامه می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تور دبی به دست آورید.

  دبی یکی از شهرهای توریستی خاور میانه است که از گردشگران با آغوش باز پذیرایی می کند.توریست ها در این منطقه از امنیت خوبی می توانند برخوردار باشند. زیبایی ها در تور دبی هیچ حد و مرزی ندارد. به همین دلیل هم هست که ما امروز شاهد ظهور آسمان خراش ها و مراکز خدماتی تفریحاتی فوق العاده ای در این شهر هستیم.

  تور دبی

  علاوه بر آسمان خراش ها و اتوموبیل های لوکس، در تور دبی شن زارها و بیابان های بسیاری در انتظار شما خواهد بود. در تور دبی می توانید مهمان به سافاری در بیابان ها شوید و طعم کباب های سنتی را بچشید.

  در تور دبی به شهری سفر خواهید کرد که مردمی با ۲۰۰ ملیت مختلف دارد. تمامی ساکنان دبی جزء اولین دسته های مهاجران این شهر محسوب می شوند.

  در تور دبی به شهری که بهشت خوشمزه های جهان نامیده می شود، سفر خواهید کرد. در تور دبی می توانید انواع غذاهای عربی، فارسی، هندی، پاکستانی فیلیپینی، فرانسوی، ژاپنی، چینی و انگلیسی را بچشید.برترین معماری های جهان را در تور دبی می توانید ببینید. شاید برای شما عجیب باشد بدانید که حدود ۴۰ سال پیش حتی یک نمونه از این ساختمان ها نیز در دبی وجود نداشته است. علاوه بر ساختمان های سر به فلک کشیده، در تور دبی جزایر مصنوعی بسیاری را نیز خواهید دید.

  جزیره نخل یکی از جزایر معروف در تور دبی است که برای بیش از یک دهه در حال ارائه خدمات می باشد. در این جزیره شما می توانید انواع خدمات مانند هتل ها رستوران ها و... را در دسترس داشته باشید.

  تور دبی را به افرادی توصیه می کنیم که قیمت تور برای آن ها مهم نیست، قیمت تور دبی به دلیل لوکس بودن مقصد اغلب بالاست و به همین دلیل در دسته تورهای گران قرار دارد. البته در صفحه تور ارزان دبی راهکارهایی را برای شما در نظر گرفته ایم که قیمت تور دبی برای شما ارزان تر تمام شود. .

  تور دبی

  آب و هوای دبی

  در تور دبی به شهری با آب و هوای گرم و خشک سفر خواهید کرد.در دبی بیشتر روزها هوا آفتابی و گرم است و جالب است بدانید تنها ۵ روز در سال این شهر بارش باران خواهد داشت.

  دبی در بهار

  متوسط دما در فروردین : با آمدن اولین فصل بهار در دبی، دما کم کم افزایش می یابد. تور دبی در فروردین برای تجربه ورزش های آبی لذت بخش خواهد بود.دما در فروردین ماه از ۲۷ تا ۲۲ درجه متغیر خواهد بود.

  متوسط دما در اردیبهشت : اردیبهشت به عنوان دومین ماه عید بسیار گرم بوده و حداقل دما ۳۲درجه و حداکثر دما ۴۰ درجه می باشد. اگر به آب تنی و شنا کردن در خلیج فارس علاقه مندید، تور دبی در اردیبهشت می تواند مناسب باشد.

  متوسط دما در خرداد : در خرداد دما از ۳۷ تا ۴۲ درجه متغیر خواهد بود. حدودا ۱۱ ساعت در طول روز آفتابی بوده و از ساعت ۷ بعد از ظهر به بعد، هوا کم کم تاریک می شود.

  دبی در تابستان

  متوسط دما در تیر : دما در تیرماه از ۳۳ درجه تا ۴۳ درجه متغیر خواهد بود.دمای آب دریا تا ۳۱ می رسد و به همین دلیل تیر ماه برای لذت بردن از ورزش های آبی در تور دبی می تواند مناسب باشد.

  متوسط دما در مرداد :گرم ترین ماه در تور دبی مرداد بوده و دما در مرداد ماه از ۳۲ تا ۴۰ درجه متفاوت می باشد. .

  متوسط دما در شهریور :شهریور ماه از نظر آب و هوا بسیار شبیه به مرداد می باشد. دما در شهریور از ۳۰ تا ۴۱ درجه متفاوت خواهد بود.

  دبی در پاییز

  متوسط دما در مهر: از اولین ماه پاییز، دبی کم کم شروع به خنک تر شدن می کند و دمای هوای مهر در تور دبی از ۲۷ تا ۳۸ درجه متغیر خواهد بود.

  متوسط دما در آبان : در حالی که در آبان ماه هنوز هوا گرم است؛ اما دمای آب برای شنا بسیار مناسب می باشد. های سیزن تور دبی از این ماه آغاز می گردد.

  متوسط دما در آذر :دمای هوا در آذر ماه از ۲۵ تا ۳۱ درجه متفاوت می باشد. در این ماه ابرهای بیشتری را در آسمان خواهید دید وکرایه هتل ها رو به افزایش است.

  دبی در زمستان

  متوسط دما در دی :دما در دی ماه از ۲۱ تا ۲۶ درجه متفاوت خواهد بود.

  متوسط دما در بهمن: سردترین ماه در دبی بهمن ماه است. متوسط دما در بهمن ماه از ۱۹ تا ۲۰ درجه متفاوت خواهد بود. البته گاهی در بعدازظهرها تا ۲۳ درجه نیز می رسد. اگر در بهمن ماه تور دبی را انتخاب کرده باشید لازم نیست نگران بارندگی ها باشید؛ زیرا در این ماه بارندگی بسیار کم است.

  متوسط دما در اسفند:در ماه اسفند دما از ۲۴ تا ۳۰ درجه متفاوت خواهد بود. در این ماه بارندگی کمی افزایش یافته و تا آخر ماه نیز همین طور افزایش می یابد. دمای آب دریا ۲۱ درجه است و ممکن است گاهی برای شنا مناسب نباشد.

  تور دبی

  بهترین زمان برای انتخاب تور دبی

  برای انتخاب تور دبی تابستان را اصلا پیشنهاد نمی کنیم. فصل های پاییز و زمستان می تواند انتخاب مناسب تری برای تور دبی باشد. حداکثر دما در زمستان های دبی ۲۵ درجه و حداقل دما ۱۲ درجه خواهد بود. البته برای انتخاب بهترین فصل سفر در تور دبی لازم است عوامل مختلفی را در نظر داشته باشید. در ادامه قصد داریم بهترین فصل سفر برای تور دبی را براساس بهترین زمان برای بازدید از جاذبه ها، بهترین زمان برای خرید، آب و هوا و بهترین زمان از نظر هزینه ها بررسی کنیم.

  بهترین زمان برای انتخاب تور دبی براساس آب و هوا

  بهترین زمان برای انتخاب تور دبی براساس آب وهوا، فصل های خنک تر است ؛ زیرا در فصل های گرم، هوا بسیار گرم و آفتاب به شدت داغ است.

  بهترین زمان برای انتخاب تور دبی براساس بازدید از جاذبه ها

  برای بازدید از جاذبه ها در تور دبی بهترین زمان آذر و دی ماه می باشد. علاوه بر این دو ماه، در نیمه اول فروردین ماه نیز می توانید برای دیدن جاذبه ها راهی تور دبی شوید.شلوغ ترین روزهای دبی از اواخر دی تا اسفند ماه می باشد. در این دوره شاهد شلوغ ترین روزها در تور دبی خواهید بود و البته دلیل این شلوغی شروع فستیوال خرید دبی نیز هست.بدترین زمان برای انتخاب تور دبی براساس بازدید از جاذبه ها نیز تابستان می باشد.

  بهترین زمان برای انتخاب تور دبی براساس خرید

  در طول بهمن ماه فستیوال های خرید دبی برگزار می شود. اگر در بهمن ما برای خرید، تور دبی را انتخاب کنید به اندازه ۷۵ درصد قیمت محصولات می توانید تخفیف بگیرید.

  بهترین زمان برای انتخاب تور دبی براساس هزینه ها

  اگر قیمت تور دبی و هزینه ها برای شما مهم است، می توانید در فصول لو سیزن تور دبی را انتخاب نمایید. لوسیزن تور دبی در فصل تابستان و ماه های تیر، مرداد و شهریور می باشد. در این سه ماه هزینه های تان بسیار کمتر خواهد بود. به دلیل گرم بودن بیش از حد هوا در فصل تابستان، بیشتر اوقات شما در فضاهای سرپوشیده و دارای تهویه سپری خواهد شد.

  قیمت تور دبی

  قیمت تور دبی از ۲ میلیون تومان آغاز شده و بسته به خدماتی که دریافت خواهید کرد تا ۱۰ میلیون تومان نیز می تواند ادامه داشته باشد. اگر قیمت تور دبی برای شما مهم است و به دنبال شرایط مناسب برای تور دبی هستید می توانید با کارشناسان مانلی پرواز در تماس باشید.

  هزینه های سفر در دبی

  دبی در کشور امارات واقع شده و واحد پولی این شهر درهم می باشد. درهم با نماد (AED) نشان داده می شود. در ادامه در مورد هزینه خورد و خوراک، هزینه حمل و نقل و هزینه تفریحات در تور دبی اطلاعات بیشتری را به دست خواهیم آورد.

  .پس از انتخاب تور دبی موارد زیر را جهت دریافت پاسپورت لازم است هزینه کنید

  :هزینه های پاسپورت عبارت اند از

  ۱- هزینه ۱,۰۰۰ تومان بابت شناسه

  ۲- هزینه ۳,۷۵۰ تومان به حساب شهرداری بابت عوارض شهرداری

  ۳- هزینه ۱۰۰,۰۰۰ تومان برای خزانه داری استان بابت تعرفه صدور گذرنامه

  ۴- هزینه ۳۶,۹۸۰ تومان بابت خدمات دفاتر پلیس +۱۰ و هزینه پست

  پس از کسب اطلاعات لازم در مورد هزینه های دریافت پاسپورت، می خواهیم هزینه های مربوط به خورد و خوراک،هزینه های تفریحات وهزینه تلفن و اینترنت را بررسی کنیم.

  هزینه خورد و خوراک در دبی

  در ابتدا قبل از اینکه هزینه ها در تور دبی را بررسی کنیم، لازم است بدانید که در تور دبی امکان سرو انواع غذاهای بین المللی مانند ژاپنی، هندی، چینی، بنگلادشی، پاکستانی، عربی، اماراتی، اروپایی و... وجود دارد.

  میانگین قیمت یک وعده غذایی در یک سالن غذاخوری اقتصادی در حدود ۳ تا ۱۲ درهم خواهد بود. غذاهای فست فود و غذاهای محلی مثل ساندویچ هوموس و شارما حدود ۳ درهم هزینه دارند. اگر قیمت تور دبی براسی شما مهم است، صرف غذا در رستوران های اقتصادی و یا فست فودها را به شما پیشنهاد می دهیم.

  تور دبی

  هزینه تفریحات در دبی

  دبی شهری است که در آن انواع جاذبه ها و اماکن تفریحاتی وجود دارد. از جمله جاذبه های گردشگری در تور دبی می توان به برج خلیفه، باغ جادویی دبی، موزه دبی و.. اشاره کرد.

  هزینه بازدید از جاذبه ها در تور دبی

  برج خلیفه : 130 درهم 

  هزینه سافاری : 300 درهم

  مسجد جمیرا : 20 درهم

  پارک آبی آتلانتیس :250 درهم

  آکواریوم :145 درهم

  موزه دبی : 3 درهم


  اگر قیمت تور دبی برای شما نیست می توانید با خیالی آسوده طعم یک سافاری هیجان انگیز و یا اسکای دایوینگ بر فراز جزیره نخل را بچشید؛ اما اگر هزینه ها و قیمت تور دبی برای شما مهم است، بهتر است دیگر تفریحات را امتحان کنید.

  هزینه حمل و نقل در دبی

  در دبی گزینه های متعددی را برای حمل و نقل در اختیار خواهید داشت. از جمله رایج ترین وسایلی که برای حمل و نقل مورد استفاده قرار می گیرند، مترو و اتوبوس هستند. برای استفاده از مترو و اتوبوس باید از بلیط الکترونیک استفاده کنید.مترو دبی در ۲ خط قرمز و سبز به ارائه خدمات می پردازد که خط قرمز از فرودگاه بین المللی دبی آغاز می شود.

  تاکسی ها در تور دبی نیز از برند فولکس واگن ودیگر برندهای معتبر هستند. برای گرفتن تاکسی در تور دبی می توانید به صورت اینترنتی و تلفنی اقدام نمایید. در تور دبی امکان استفاده از برنامه های کاربردی گوشی های هوشمند برای درخواست تاکسی نیز وجود دارد. سرویس های آنلاینی که در تور دبی به ارائه خدمات می پردازند، شامل اوبر (Uber)، کریم (Careem) و کیوی تاکسی (Kiwitaxi) می شوند.

  تراموا نیز یکی از وسایل حمل و نقل عمومی در تور دبی است که مسافران را بین مارینا، برج العرب و جزیره نخل جابه جا می کند.

  مونوریل هم از جمله وسایل حمل و نقل در تور دبی محسوب می شود که مسافران را بین جزیره نخل و مارینا جابه جا می کند.مونوریل ها تنها دو ایستگاه دارند و کل مسیر را در طی ۵ دقیقه طی می کنند.

  سیستم مترو در تور دبی بسیار کارآمد و عالی است. برای رفت و آمد در تور دبی ارزان ترین راه استفاده از مترو است.اگر قیمت تور دبی و هزینه ها برای شما مهم است، از مترو استفاده کنید.

  اگر قیمت تور دبی و هزینه ها برای شما مهم نیست، استفاده از تاکسی را پیشنهاد می کنیم.

  پرداخت هزینه مونوریل و مترو در تور دبی با استفاده از کارت بلیط الکترونیکی میسر می باشد. پرداخت هزینه تاکسی های آبی نیز در تور دبی بستگی به مسافتی دارد که طی خواهید کرد.

  هزینه کارت مترو، اتوبوس در تور دبی : کارت های ۶ درهمی NOL card

  تور دبی

  پاسپورت و ویزا در دبی

  در تور دبی علاوه بر پاسپورت به ویزا نیز نیاز خواهید داشت. ویزای دبی انواع مختلفی دارد که ویزای گردشگری در سه نوع ۲ هفته ای، یک ماهه و سه ماهه صادر می شود. اگر در این خصوص نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید با کارشناسان مانلی پرواز تماس بگیرید.

  فرودگاه بین‌المللی دبی

  فرودگاه دبی علاوه بر این که یکی از اصلی ترین فرودگاه های امارات متحده عربی به شمار می آید از جمله پر ترددترین فرودگاه های جهان نیز هست.این فرودگاه در ۴.۶ کیلومتری شرقی از شهر دبی قرار گرفته است.

  دسترسی: برای دسترسی به مرکز شهر از فرودگاه دبی می توانید از مترو، اتوبوس، تاکسی های فرودگاه و تاکسی آنلاین استفاده کنید.

  Address: Dubai, United Arab Emirates

  لوکس ترین هتل های دبی

  در میان آسمان خراش های جذاب و بیابان های حیرت انگیز دبی، هتل هایی لوکس نیز وجود دارد که برخی از آن ها از جمله لوکس ترین هتل های جهان محسوب شده و دارای رنک جهانی هستند.در ادامه قصد داریم ۱۰ مورد از بهترین هتل های دبی را به شما معرفی کنیم. اگر قیمت تور دبی برای شما مهم نیست، می توانید از خدمات این هتل ها بهره مند شوید.

  هتل آتلانتیس پالم در دبی

  در این هتل از همان ابتدای ورود شگفت زده خواهید شد. لابی این هتل بسیار چشم نواز و جذاب است و در لابی منظره ای شگفت از آکواریوم و دنیای زیر آب را خواهید دید. امکانات این هتل نیز از وضعیت بسیار خوبی برخوردار می باشد که در ادامه با برخی از اتاق ها و امکانات هتل بیشتر آشنا خواهیم شد.

  اتاق های هتل پالم

  Ocean deluxe

  این اتاق ها بین ۴۵ تا ۴۷ متر مساحت داشته و دارای تلوزیون، مینی بار و سرویس ۲۴ ساعته هستند. وای فای رایگان نیز در این اتاق ها ارائه می شود.

  Palm beach deluxe :

   این اتاق نیز امکاناتی شبیه به اتاق دلوکس اشن دارد و شما از این اتاق می توانید چشم اندازی رو به تمام یا قسمتی از جزیره نخل داشته باشید.

  Suites terrace club

  اگر به دنبال اتاق های با متراژ بسیار بزرگ هستید و قیمت تور دبی برای شما مهم نیست، سوئیت های تراس کلاب پیشنهاد ما به شماست. این نوع سوئیت ها در دو نوع تک خوابه و دو خوابه ارائه می شود. در هر دو مورد بالکنی مبله و بزرگ وجود دارد که می توانید از آن غروب خورشید را تماشا کرده و یا به تماشای جزیره نخل بنشینید.

  اتاق های تک خوابه ۹۴ متر و اتاق های دو خوابه ۱۴۱ متر هستند.

  Suite sexecutive club :

   این سوئیت نیز در متراژ های بزرگ ۱۰۰ و ۱۵۰ متر ارائه شده و هم چنین دارای فضایی عالی با چیدمانی لوکس می باشد.

  Suites regal club:

   سوئیت های رگال با متراژ ۱۶۴ متر امکانات مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد. اتاق های این هتل تک خوابه و دو خوابه هستند. در این اتاق ها امکان اسکان ۲ تا ۶ نفر وجود دارد.

  bedroom family Two suites :

  با اقامت در این اتاق ها می توانید چشم اندازی شگفت انگیز رو به دریا و آسمان خراش های دبی داشته باشید. در این سوئیت ها امکاناتی عالی برای اقامت شما در نظر گرفته شده است.اگر قیمت تور دبی برای شما مهم نیست، این مورد می تواند گزینه ای بی عیب و نقص باشد.

  Grand Atlantis Suite :

  گرند سوئیت های آتلانتیس دارای متراژ ۲۴۹ متر بوده و برای اقامت با امکاناتی تمام و کمال هستند. در این سوئیت ها امکان سرو غذا در داخل اتاق نیز وجود دارد و لازم نیست به رستوران هتل مراجعه کنید.

  Presidential Suite ، Royal Bridge Suite و Underwater Suites نیز از جمله اتاق های لوکس در این هتل محسوب می شوند. اتاق های زیر آب در این هتل از جمله موارد بسیار ویژه هستند که شما می توانید با اقامت در آن ها همزمان از دنیای زیر آب نیز لذت ببرید.

  از جمله فعالیت هایی که در هتل نخل می توانید داشته باشید شامل، خانه موج سواری، استخرها، ورزش های آبی، تورهای هلی کوپتر، خرید و.... می باشد.

  در هتل نخل شما می توانید در برنامه هایی که با دلفین ها و شیرهای آبی اجرا می شود نیز، شرکت کنید. انواع ورزش های آبی و سافاری با کوسه ها ، غواصی در آکواریوم و....نیز در این هتل ارائه می شود.

  تور دبی

  هتل Raffles در دبی

  هتل Raffles در تور دبی از جمله هتل های لوکس می باشد و اگر قیمت تور دبی برای شما مهم نیست، پیشنهاد می کنیم از خدمات این هتل استفاده کنید. در ادامه با اتاق ها و امکانات این هتل بیشتر آشنا می شویم.

  Raffles Club Rooms :

  این اتاق به افرادی پیشنهاد می شود که برای اهداف تجاری و کسب و کار به صورت گروهی به دبی آمده اند. در این اتاق دکوراسیون الهام گرفته از سبک آسیای میانه بوده و به به شکل مدرن تزیین شده است. متراژ اتاق ها ۷۰ متر بوده و تخت های یک و دو نفره ارائه می شود.

  Signature Room :

  توجه دقیق به جزییات و طراحی بی عیب و نقص از جمله ویژگی های این اتاق محسوب می شود. در این اتاق ها می توانید از بالکن چشم اندازی عالی رو به شهر داشته باشید. متراژ این اتاق ها نیز ۷۰ متر می باشد.

  Diplomatic Suite :

  در این سوئیت نیز می توانید چشم اندازی فوق العاده رو به تمام شهر داشته باشید. در این اتاق ها امکانات کامل بوده و امکان استفاده از جکوزی نیز وجود دارد. متراژ اتاق ها در این سوئیت ۱۵۰ متر می باشد. اگر قیمت تور دبی برای شما مهم نیست، این اتاق را به شما پیشنهاد می کنیم.

  Landmark Suite :

   در این سوئیت ها اتاق هایی با متراژ ۱۵۰ متر در اختیار شما قرار خواهد گرفت. از جمله امکانات اتاق می توان به مبل ها راحتی، تخت سلطنتی، یخچال، چای ساز و قهوه ساز و... اشاره کنیم.اگر قیمت تور بی برای شما مهم نیست، این اتاق پیشنهاد ما به شماست.

  Deluxe Landmark Suite :

  در سوئیت های دلوکس می توانید در اتاق هایی با متراژ ۲۹۴ متر اقامت داشته باشید. در این اتاق ها امکان سفارش غذا از طریق تلوزیون و حتی آی پد را دارید. اینترنت پر سرعت، تلوزیون ال ای دی و بسیاری امکانات دیگر نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این سوئیت ها از جمله موارد لوکس محسوب می شوند و اگر قیمت تور دبی برای شما نیست، می توانید از این اتاق ها استفاده کنید.

  Presidential Suite :

   Presidential Suite، اتاق هایی با متراژ ۳۰۰ متر هستند که در آن ها انواع امکانات در دسترس می باشد. با اقامت در این سوئیت، فضایی جداگانه برای برگزاری جلسات کاری در اختیار خواهید داشت، یک حمام لوکس که امکان ارائه خدمات ماساژ نیز در آن وجود دارد و بسیاری موارد دیگر ....

  از جمله دیگر اتاق های هتل که دارای امکانات فوق العاده ای نیز هستند شامل،

  Executive Landmark Suite، Penthouse Suite ، Ambassador Suite، Royal Suite و Dubai Floor می شود.

  هتل JUMEIRAH AL QASR در دبی

  در هتل جمیرا امکانات فوق العاده ای در اختیار شما قرار خواهد گرفت. از جمله امکانات هتل می توان به ۲۹۴ اتاق، ۱۲ رستوران، دسترسی رایگان به پارک آبی Wild Wadi، خدمات آب گرم و ماساژ و نگهداری رایگان از کودکان اشاره کرد.

  در ادامه اتاق ها و امکانات این هتل را بیشتر بررسی می کنیم :

  Arabian Deluxe :

  اتاق های این سوئیت ۵۵ متر بوده و با امکاناتی نظیر مینی بار، سشوار، گاو صندوق، چای ساز و قوه ساز، اینترنت پر سرعت و... در سترس است.

  Ocean Deluxe :

  اتاق های این هتل نیز رو به دریا بوده و دارای متراژ ۵۵ متر می باشد. از جمله امکانات هتل می توان به سشوار، چای ساز، قهوه ساز، گاو صندوق و... اشاره کرد.

  Executive Arabian :

  برای تزیین این اتاق از رنگ های آبی و سفید استفاده شده و به همین دلیل فضایی بسیار آرامش بخش را به وجود آورده است. در این اتاق با استفاده از بالکن خصوصی، حمام با سنگ های مرر لوکس و چشم اندازی با باغ و دریا غافل گیر خواهید شد.دسترسی رایگان به Wi-Fi در اتاق و در اطراف استخر، صفحه نمایش HD تلویزیون ال ای دی، بالکن خصوصی و لوازم حمام لوکس از جمله امکانات هتل در تور دبی می باشد.

  تور دبی

  هتل FOUR SEASONS DUBAI AT JUMEIRAH BEACH در دبی

  هتل FOUR SEASONS یک هتل ساحلی بوده و فضایی بسیار دلنشین و جذاب دارد. در این هتل تفاوتی ندارد بیرون یا در اتاق تان در حال استراحت باشید. به دلیل سبک معماری این هتل و داشتن پنجره هایی سرتاسری می توانید همیشه چشم اندازی شگفت انگیز رو به بیرون داشته باشید.در این هتل بی نظیر ۲۳۷ اتاق با امکاناتی فوق العاده وجود دارد که ۴۹ مورد از آن ها چشم اندازی هایی۱۸۰ درجه رو به خلیج فارس و برج خلیفه دارند.

  اتاق های هتل در تور دبی شامل :

       PREMIER SKYLINE ROOM :

  این اتاق 70 متر بوده و امکان اقامت  3 نفر بزرگسال یا دو نفر بزر گسال به همراه یک کودک در آن وجود دارد. انواع امکانات رفاهی در این اتاق برای اقامت کنندگان در نظر گرفته شده و همچنین اگر به دنبال تراس هستید، می توانید این اتاق را در هتل چهار فصل رزرو نمایید.

       PREMIER SEA-VIEW ROOM :

  این اتاق نیز امکاناتی شبیه به  اتاق اسکای لاین دارد با این تفاوت که از پنجره ها و تراس می توانید چشم اندازی رو به دریا داشته باشید.

        FOUR SEASONS SEA-VIEW SUITE:

  سوئیت ها متراژ بسیار بزرگ تری نسبت به اتاق ها دارند و اگر به دنبال اتاق های بالای 100 متر هستید، پیشنهاد می کنیم از خدمات این اتاق ها بهره مند شوید. سوئیت های 4 فصل رو به دریا، برای اقامت 2 یا 3 بزرگسال مناسب سازی شده اند و همچنین امکان اقامت 2 کودک زیر 12 سال نیز در آن وجود خواهد داشت. با انتخاب این سوئیت می توانید از انواع امکانات رفاهی و همچنین تراس مبله نهایت لذت را ببرید.

         IMPERIAL SUITE:

  سوئیت های امپریال از جمله سوئیت های ویژه هتل چهار فصل محسوب می شوند. این سوئیت 210 متری بوده و دارای انواع امکانات رفاهی و خدماتی می باشد. در این هتل امکان اقامت 3 بزرگسال به همراه 2 کودک وجود خواهد داشت. در تراس این سوئیت دو تخت آفتاب گیری به همراه مبلمان وجود دارد که قطعا می تواند یکی از بهترین مکان های سوئیت برای استراحت و آرامش گرفتن باشد.

  از جمله امکانات هتل نیز می توانیم به خدمات ۲۴ ساعته سالن بدنسازی، رستوران های متعدد، مراکز تجاری،استخر، ورزش های آبی و... اشاره کنیم.این مورد را نیز لازم است بدانید که در این هتل خدمات بی نظیری برای عروس و دامادها نیز ارائه می شود.

  هتل ONE&ONLY THE PALM در دبی

  هتل ONE&ONLY THE PALM نیز در تور دبی می تواند از جمله انتخاب های فوق العاده باشد. در این هتل فضایی بسیار آرامش بخش و زیبا برای اسکان گردشگران تدارک دیده شده است که در ادامه با امکانات و اتاق های این هتل بیشتر آشنا خواهیم شد. از جمله امکانات این هتل می توان به سالن بدنسازی، ماساژ، زمین گلف،ورزش های آبی و....اشاره کرد. اتاق های این هتل نیز شامل، Superior Deluxe Room، Deluxe Room، Prestige Room، Executive Suite، Jetty Lounge، Philosophy، Carita Suite و Carita Suite می شود.

  در این هتل از امکاناتی نظیر، خدمات ماساژ، حمام های لوکس، خدمات ۲۴ ساعته، سالن بدنسازی،زمین گلف و ورزش های آبی برخوردار خواهید شد.

  اگر قیمت تور دبی و هزینه ها برای شما مهم است و به دنبال هتل های ارزان تر هستید، می توانید به صفحه تور ارزان دبی مراجعه کرده و از هتل ها و همچنین قیمت تور ارزان دبی اطلاعات بیشتری به دست آورید.

  تور دبی

  جاذبه ها و تفریحات در دبی

  شاید کمتر کسی تصور می کرد که دبی شهری که بیابانی بیش نبود، امروز با آسمان خراش های متعدد و مراکز خدماتی تفریحی قابل توجه میزبان گردشگران باشد. با انتخاب تور دبی جاذبه های بسیاری از جنس آرامش، هیجان و فرهنگ و هنر منتظر شما خواهد بود.

  جزیره پالم دبی

  جزیره پالم دبی یکی از مکان های شگفت انگیزی است که می توانید از آن بازدید داشته باشید. پالم یکی از جزایر مصنوعی است و جزء هشتمین شگفتی دنیا محسوب می شود. در این جزیره علاوه بر امکانات خدماتی امکانات تفریحی نیز ارائه می شود. از جمله جاذبه های این جزیره می توان به پالم دیره، پالم جمیرا و مسجد جمیرا اشاره کرد.

  پارک های دبی

  در تور دبی می توانید از پارک های بسیاری نیز دیدن داشته باشید که هر کدام به نوبه خود منحصر به فرد هستند. پارک های آبی دی، پارک گیاه شناسی و پارک خور دبی از جمله این موارد هستند. پارک خور دبی ۲۰۶ کیلومتر مساحت داشته و در حد فاصل پل مکتوم و القرهود قرار گرفته است. از جمله امکانات پارک می توان به چندین هکتار هکتار باغ، اسکله ماهی گیری، مسیرهای پیاده روی، رستوران ها و کیوسک ها اشاره نمود.

  پیست اسکی دبی

  شاید تصورش مشکل باشد که در شهر بیابانی دبی یک پیست اسکی بزرگ و تمام و کمال وجود داشته باشد. این پیست اسکی ۵ دور داشته و ارتفاع و شیب های متفاوتی را نیز دارد. هر فردی با توانایی مختلفی می تواند از این پیست اسکی بازدید کرده و به تفریح و ورزش در آن بپردازد. لباس و تجهیزات نیز در این پیست ارائه می شود.

  برج خلیفه

  بازدید از آسمان خراش های دبی که قابل توجه ترین آن ها برج خلیفه است نیز خالی از لطف نخواهد بود. این برج بلند ترین برج جهان بوده و در آن امکانات متنوعی در نظر گرفته شده است.

  بیابان های دبی

  بیابان و سرزمین های بی آب و علف، فراوان ترین پدیده طبیعی در دبی می باشد و جالب اینجاست که مسئولین این کشور از همین پدیده به ظاهر معمولی، بهره برداری می کنند. شتر سواری و آف رود در بیابان های دبی از جمله مجبوب ترین تفریحاتی است که می توانید در این بیابان تجربه کنید. اسکی روی ماسه و چشیدن طعم غذاهای سنتی نیز از جمله مواردی است که می توانید در بیابان های دبی تجربه کنید.

  سواحل پر طرفدار دبی

  سواحل دبی نیز طرفداران بسیاری داشته و در آن می توانید به تجربه انواع ورزش های تابستانی و تفریحات آبی بپردازید.

  تور دبی

  ساحل کایت دبی

  ساحل کایت همانطور که از نام آن پیداست، محلی برای به رقص درآوردن بادبادک ها می باشد. در این ساحل در صورت مساعد بودن شرایط آب وهوایی می توانید بادبادک بازی کنید. علاوه بر این انجام بسیاری فعالیت های تفریحی دیگر مانند بنانا، والیبال و تنیس ساحلی، اسکیت، کایاک و...نیز میسر می باشد. از جمله امکانات این ساحل نیز می توان به صندلی های آفتاب گیری، وای فای، پارکینگ، مسیر دوچرخه سواری و... اشاره نمود. اگر به اکسیت علاقه مند هستید می توانید از زمین اسکیتی که در این ساحل وجود دارد برای تمرین و آموزش استفاده کنید.

  ساحل بلک پالاس دبی

  ساحل بلک پالاس دبی از جمله سواحل کمتر شناخته می باشد اما برای تماشای مناظر زیبا و یا غروب آفتاب قطعا بهترین انتخاب خواهد بود. در این ساحل اگرچه امکانات خاصی وجود ندارد اما می تواند برای یک والیبال ساحلی و یا آب تنی انتخاب بسیار مناسبی باشد.

  ساحل لامر دبی

  ساحل لامر دبی یکی از سواحل با امکانات عالی ومناظری فوق العاده می باشد. ساحل لامر بین پریل جمیرا خلیج جمیرا قرار دارد و از امکانات آن می توان به پارک آبی لاگونا،سینما چند بعدی، ترامپولاین، سالن بدنسازی و البته تعداد زیادی کافه و رستوران اشاره کرد.

  در آخر هم به شما پیشنهاد می کنیم اگر عاشق خرید هستید از مراکز خرید شگفت انگیز دبی نیز بازدید داشته باشید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه ها در تور دبی می توانید به صفحه تور دبی لحظه آخری مراجعه کنید. 

  بایدها و نبایدها در تور دبی

  دبی اگرچه یکی از شهرهای مسلمان و نزدیک به ایران محسوب می شود؛ اما در این کشور یک سری قوانین و وجود دارد که بهتر است از آن ها اطلاع داشته باشید. در ادامه قصد داریم چند نمونه از این موارد را به شما معرفی کنیم.

  رفتار در فضای عمومی

  در فضای عمومی بهتر است دست های همسرستان را نگیرید و هم چنین از بوسیدن و بغل کردن خودداری نمایید.

  دقت در مکالمه با مردم محلی

  در مکالمات عمومی هرگز از کلمات رکیک و دشنام استفاده نکرده و رفتاری محترمانه داشته باشید.

  رقص در ملا عام

  رقصیدن در ملا عام فعالیتی زشت و دور از عرف محسوب می شود.

  عکاسی

  هرگز بدون اجازه گرفتن از زنان عرب از آن ها عکاسی نکنید. این کار ممنوع است.

  پوشش مناسب

  همیشه با پوشش مناسب درسطح شهر حاضر شوید.

  مواد مخدر

  استفاده از مواد مخدر با جریمه های سنگین همراه است.

  سوالات متداول افرادی که قصد سفر به تور دبی را دارند

  برای داشتن تفریحات آبی، کدام فصل در تور دبی بهترین گزینه است ؟

  تور دبی از جمله تورهایی که است که در تمامی فصول می توانید از تفریحات آبی لذت ببرید.

  قیمت تور دبی در چه ماه هایی مناسب تر است ؟

  قیمت تور دبی در فصل های گرم سال مناسب تر خواهد بود.

  چگونه می توانیم مناسب ترین قیمت تور دبی را بیابیم ؟

  برای یافتن مناسب ترین قیمت تور دبی می توانید از آژانس های هواپیمایی کمک بگیرید . کارشناسان فروش مانلی پرواز با توجه به نیاز شما بهترین هتل و پرواز را با مناسب ترین قیمت در تور دبی ارائه می کنند.

  خدمات fb ،bb،hb،all، uall،sc چه تاثیری در قیمت تور دبی دارند ؟

  قیمت تور دبی همانطور که در موارد فوق اشاره گردید ، به عوامل بسیاری بستگی دارد . این اصطلاحات نیز در قیمت تور دبی تاثیر گذار خواهند بود که در ادامه با تاثیر آنها بیشتر آشنا می شویم .

  خدمات Uall و قیمت تور دبی

  خدمات Uall ، به معنای بهره مندی از تمامی وعده های غذایی هتل یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و حتی میان وعده ها می شود . به این صورت که تمامی خدمات ۲۴ ساعته ارائه خواهند شد . رزرو خدمات Uall گرانتر از تمامی خدمات دیگر است .

  خدمات all و قیمت تور دبی

  خدمات all به معنای بهره مندی از تمامی خدمات هتل ها یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و میان وعده ها می شود . این سرویس کاملا مشابه با سرویس Uall می باشد با این تفاوت که تا ساعات مشخصی می توانید از خدمات سرویس بهره مند شوید و در ساعات خارج از سرویس ، برای هر وعده غذایی باید هزینه پرداخت کنید . رزرو خدمات all کمی ارزان تر از Uall می تواند باشد .اگر قیمت تور دبی برای شما مهم نیست، می توانید از این خدمات استفاده کنید.

  خدمات Fb و قیمت تور دبی

  Fb مخفف عبارت فول برد می باشد و به معنای برخورداری از خدمات صبحانه ، ناهار و شام در هتل می شود . در این حالت قیمت تور دبی برای شما کمتر حساب می شود؛ زیرا نسبت به حالت اول و دوم هزینه نوشیدنی و میان وعده ها روی هزینه های هتل نمی آید .

  خدمات hb و قیمت تور دبی

  Hb مخفف عبارت هاف بورد می باشد و به معنای یک وعده صبحانه و یک وعده به اختیار می باشد.

  خدمات Sc و قیمت تور دبی

  این خدمت به معنای این است که هتل یک آشپزخانه کوچک به همراه لوازم ضروری و ظروف مورد نیازتان را در اختیار شما قرار می دهد . در این حالت خودتان می توانید آشپزی کنید.

  خدمات Bb و قیمت تور دبی

  Bb نیز به معنای برخورداری از وعده صبحانه است و به همین دلیل قیمت تور دبی برای شما مناسب تر خواهد بود .

  با توجه به موارد فوق کدام یک از خدمات را باید انتخاب کرد ؟ sc،bb،hb و.....؟

  مسلم است که قیمت تور دبی در صورت دریافت خدمات بیشتر، گران تر خواهد بود. به همین دلیل قیمت تور دبی در حالت Uall وall می تواند بیشتر از تمامی موارد باشد .

  قیمت تور دبی در حالت sc نیز اضافه تر حساب می شود . قیمت تور دبی در حالت fb کمتر از all است

  قیمت تور دبی با پرواز خارجی مناسب تر است یا پرواز داخلی ؟

  .قیمت تور دبی به عوامل بسیاری بستگی دارد اما عموما در پروازهای خارجی قیمت تور دبی کمی بالاتر است

  قیمت تور دبی در پروازهای سیستمی و چارتری چگونه است ؟

  قیمت تور دبی در پروازهای سیستمی بالاتربوده ؛ اما دارای شرایط تغییر و استرداد می باشد . قیمت تور دبی در پروازهای چارتری ارزان تر است اما .قابلیت تغییر و استرداد ندارد

  مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت تور دبی چه مواردی هستند ؟

  چهار مورد در قیمت تور دبی تاثیر بسیار زیای دارند :

    inStock.png   مدت زمان اقامت

   inStock.png فصل سفر

   inStock.png  هتل

   inStock.png پرواز

  قیمت تور دبی در هریک از فصل های سال چگونه تغییر می کند ؟

  .قیمت تور دبی در فصل های زمستان و پاییز افزایش یافته و در بهار و تابستان کاهش می یابد

  تور لحظه آخری دبی در چه ماه هایی ارائه می شود ؟

  تور لحظه آخری در هر یک از ماه های سال ممکن است وجود داشته باشد . در واقع قیمت تور دبی در هر زمان که پرواز خالی باشد ، به صورت لحظه آخری ارائه می شود . قیمت تور دبی به صورت لحظه آخری گاهی تا نصف قیمت اصلی تور دبی کاهش می یابد . اگر به دنبال فرصتی ویژه برای مناسب ترین قیمت تور دبی هستید، تور لحظه آخری دبی می تواند گزینه ای مناسب باشد.

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  4 / 5 4 5 2
  بر اساس 2 رتبه بندی کاربران
  50%
  0%
  50%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن
  تور دبی
  نقاط قوت
  خدمات و پیگیری اژانس واقعا عالی بود . حتی بعد از سفر هم با من تماس گرفتن و راجب این چند روزس که سفر بودیم پرسیدن.
  نقاط ضعف
  هتل 3 ستاره بود ولی اصلا جای هتل خوب نبود . خیلی شلوغ بود .
  نظر
  بنظر من باید کارشناسان اژانس از مسافر بخوان که حتما تو سایت بیان و نظرات رو بابت تورها بنویسن . که بتونیم آگاهانه سفر کنیم .
  تور دبی
  نقاط قوت
  خیلی خوبه که تورها دسته بندی شدن . و ما مستقیم سراغ چیزی میریم که مد نظرمون هست . و قیمتها هتلها به تفکیک و جدا جدا هستن.
  نقاط ضعف
  تعداد هتلها خیلی کم هست . و ازادی عمل نیست برای انتخاب هتلها.
  نظر
  بنظرم اسم هتلها هم باید به فارسی گذاشته بشه هم به لاتین . که بتونیم دقیقا اسم هتل رو سرچ کنیم توی سایت بوکینگ. و تعداد هتلها هم باید بیشتر باشه.