.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور ارمنستان | قیمت تور ارمنستان

  نوع نمایش:
  قیمت از 9,250,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه دوم آذر
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: ارمنیا ایر
  هتلهای شهر: هتل های ایروان
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: تا اطلاع ثانوی منقضی
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: هوایی
  هتلهای شهر: هتل های ایروان
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: تا اطلاع ثانوی منقضی
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: اتوبوس
  هتلهای شهر: هتل های ایروان
  مشاهده نظرات کاربران

  تور ارمنستان

  ارمنستان می تواند ترکیبی از جاذبه های طبیعی تاریخی، فرهنگی و مذهبی را با خود به همراه داشته باشد. اگر به دنبال سفری ارزان اما پر از ماجراجویی هستید، تور ارمنستان را به شما پیشنهاد می دهیم. هم چنین قیمت تور ارمنستان در میان تورهای کشورهای همسایه دیگر می تواند بسیار مقرون به صرفه تر باشد. اگر به دنبال مقصدی امن برای سفر هستید ، باز هم ارمنستان را به شما پیشنهاد می دهیم.با انتخاب تور ارمنستان به دروازه ای که رو به تاریخ باستان گشوده شده ،قدم خواهید گذاشت. در سرتاسر این کشور اماکن و بناهای تاریخی بسیاری وجود دارد که می تواند برای علاقه مندان به این حوزه جذاب باشد. قدمت برخی اماکن تاریخی ارمنستان به 4000 سال قبل از میلاد بازمی گردد. مورد دیگری که می تواند برای انتخاب تور ارمنستان وسوسه کننده باشد، فرهنگ غذایی این کشور است. قطعا با سفر به این کشور با بهترین و مغذی ترین وعده های غذایی پذیرایی خواهید شد زیرا در این کشور مرسوم است که اغلب از تولیدات خانگی برای انواع وعده های غذایی مخصوصا صبحانه استفاده گردد . مطمئن باشید پس از سفر به ارمنستان با وضعیت سلامتی بهتری از سفر بازخواهید گشت.

  تور ارمنستان

  آب و هوای ارمنستان

  کشور ارمنستان آب وهوای قاره ای دارد و در منطقه ای گرمسیری واقع شده است. این کشور با این که در منطقه ای گرمسیری واقع شده اما تنها بخش های جنوبی آن آب و هوای گرم دارد. به همین دلیل هم هست که در این کشور انواع گیاهان مختص مناطق گرمسیری مشاهده می شود. اگر تور ارمنستان را در فصل تابستان انتخاب کردید، آب و هوایی گرم و اگر در فصل زمستان انتخاب کردید آب و هوایی سرد در انتظار شما خواهد بود. دما در تابستان بین 10 تا 22 درجه و در زمستان بین -2 تا -14 درجه می باشد.

  ارمنستان در بهار

  فصل بهار بهترین فصل برای ارمنستان است. در بهار آب و هوا مساعد می باشد و می توانید با خیال راحت به گردش و بازدید در ارمنستان بپردازید.

  متوسط دمای بهار در ارمنستان

  فروردین ماه : از 0 تا 11 متغیر می باشد.

  اردیبهشت ماه : از 5.5 تا 18 متغیر می باشد.

  خرداد ماه : از 10 تا 24 درجه متغیر می باشد.

  ارمنستان در تابستان

  فصل تابستان به دلیل داشتن آب و هوای بسیار گرم برای سفر به ارمنستان توصیه نمی شود؛ اما می توان گفت هزینه ها در این فصل کم تر بوده و می توانید با قیمت های بسیار کمتری تور ارمنستان را تجربه کنید.

  متوسط دمای تابستان در ارمنستان

  تیر ماه : از 14 تا 28 درجه متغیر می باشد.

  مرداد ماه : از 17 تا 33 درجه متغیر می باشد.

  شهریور ماه : از 17 تا 32 درجه متغیر می باشد.

  ارمنستان در پاییز

  انتخاب ارمنستان در پاییز می تواند سفری رویایی برای شما باشد؛ زیرا تمامی مناظر و چشم اندازهای سبز تابستان رنگ و بویی پاییزی به خود گرفته و طبیعت دامنی از رنگ های قرمز و نارنجی و زرد بر تن کرده است. از طرفی در فصل پاییز آب وهوا نیز خنک تر از فصل تابستان بوده و به همین دلیل می تواند فصلی مناسب برای سفر به این کشور باشد.

  متوسط دمای پاییز در ارمنستان

  مهر ماه : از 12 تا 28 درجه

  آبان ماه : از 6 تا 20 درجه 

  آذر ماه : از 1 تا 12 درجه

  ارمنستان در زمستان

  ارمنستان در پاییز پوشیده از برف و یخ است و برای کسانی که تحمل گرمای تابستان را ندارند می تواند انتخاب مناسبی باشد.

  متوسط دمای زمستان در ارمنستان

  دی ماه : از منفی 4 تا 5 درجه

  بهمن ماه : از منفی 7 تا مثبت یک درجه

  اسفند ماه : از منفی 6 تا مثبت5 درجه

  بهترین زمان سفر به ارمنستان

  ارمنستان در هر فصلی می تواند جذابیت خاص خود را داشته باشد. اما با این حال ما قصد داریم بهترین زمان سفر برای انتخاب تور ارمنستان از نظر آب و هوا،بازدید از جاذبه ها و هزینه ها بررسی کنیم.

  بهترین زمان تور ارمنستان از نظر آب وهوا

  بهار و پاییز بهترین فصل سفر به این کشور است. زیرا در تابستان و زمستان هوا خیلی گرم و یا خیلی سرد می شود.

  بهترین زمان تور ارمنستان از نظر بازدید از جاذبه ها

  جاذبه ها در تور ارمنستان بسیار است و می توانیم این جاذبه ها را در دسته های تاریخی، فرهنگی و طبیعی دسته بندی کنیم. جاذبه های طبیعی در ارمنستان شامل کوه ها، دریاچه سوان و مناظر سرسبز می شود که مسلما برای بازدید از آن ها فصول گرم تر سال مناسب است . برای بازدید از اماکن تاریخی در تور ارمنستان می توانید پاییز و بهار را برای سفر انتخاب کنید .البته برخی از اماکن تاریخی این کشور زیبا بر روی دامنه کوه  ساخته شده اند که به همین دلیل برای بازدید از آن ها باز هم فصل های گرم سال مناسب تر خواهد بود.

  فصل زمستان را به افرادی توصیه می کنیم که به ورزش های زمستانی علاقه مند هستید؛ زیرا ارمنستان در فصول سردسال بارش برفی بسیار زیادی دارد و به همین دلیل شرایط خوبی برای تجربه انواع ورزش های زمستانی وجود خواهد داشت.

  جاذبه های ارمنستان

  بهترین زمان تور ارمنستان از نظر هزینه ها

  هزینه ها همیشه در فصول شلوغ تر گران تر می شود و طبیعی است که اگر در فصول خلوت تر سال به مقاصد گردشگری سفر کنید هزینه های تان کم ترخواهد شد.قیمت تور ارمنستان در فصل زمستان و یا تابستان که هوا خیلی گرم و خیلی سرد است، مناسب تر می باشد.

  قیمت تور ارمنستان

  قیمت تور ارمنستان به عوامل زیر بستگی دارد :

  inStock.png       مدت اقامت

  inStock.png      فصل سفر

  inStock.png       نوع پرواز

  inStock.png       هتل

  در کل می توانیم به صورت تقریبی بگوییم که قیمت تور ارمنستان از 1 میلیون تومان آغاز شده و تا 5 میلیون تومان هم می تواند برسد. قیمت ها بستگی به شرایط اقامت، نوع پرواز و فصل سفر شما خواهد داشت

  هزینه های سفر به ارمنستان

  واحد پولی ارمنستان درام است و با AMD نمایش داده می شود. سکه های رایج در ارمنستان10، 20، 50، 100، 200 و 500 درام و اسکناس ها نیز 500 (خاکستری)، 1000 (سبز و صورتی)، 5000 (زرد و سبز)، 10000 (ارغوانی)، 20000 (زرد و قرمز و قهوه ای)، 50000 (قرمز و قهوه ای) و 100000 درام (آبی و قهوه ای) هستند.

  در تور ارمنستان به شما توصیه می کنیم دلار، یورو یا پول رایج ارمنستان یعنی درام به همراه خود داشته باشید. تور ارمنستان از جمله تورهای ارزان به حساب می آید و به همین دلیل می توان گفت هزینه های تان با انتخاب تور ارمنستان خیلی بالا نخواهد بود. در ادامه جزییات هزینه های تور ارمنستان در دسته های هزینه های خورد و خوراک، هزینه های حمل و نقل ،هزینه های تفریحات وهزینه های تلفن و اینترنت بیشتر بررسی می کنیم. علاوه بر این در مورد قیمت تور ارمنستان نیز نکاتی را بررسی خواهیم کرد.

  هزینه های حمل و نقل در ارمنستان

  هزینه برای رفت و آمد های محلی 100 درام

  هزینه یک لیتر بنزین 452 درام

  برای هر یک کیلومتر استفاده از تاکسی 100 درام  
      

  هزینه های حمل و نقل در ارمنستان بسیار ارزان است. در ارمنستان امکان استفاده از مینی بوس، مترو و تاکسی برای حمل و نقل وجود دارد.

  مارشروتکا (مینی بوس): مارشروتکا نوعی مینی بوس است که از دیگر گزینه های پرطرفدار و مورد استفاده در ایروان هستند. قیمت این وسایل حمل و نقل نیز ارزان است و برای هر مسیر 100 درام ارمنستان می باشد. البته درمورد استفاده از مینی بوس ها لازم است بدانید در ساعات پر تردد بسیار شلوغ بوده و شاید مجبور به ایستادن در کل مسیر شوید.

  اگر قصد استفاده از تاکسی در ارمنستان را داشتید می توانید برنامه کاربردی gg Taxi را روی گوشی تلفن همراه خود نصب کرده و درخواست تاکسی دهید . با فرستادن درخواست، راننده هایی که نزدیک شما هستند با استفاده از جی پی اس مکان تان را یافته و سمت تان می آیند.

  خطوط مترو ارمنستان در شهر ایروان پاییتخت این کشور با دو خط و 10 ایستگاه فعال بوده و هزینه بلیط آن 100 درام می باشد.

  برای کاهش قیمت تور ارمنستان در حمل و نقل، اگر ساکن ایروان هستید مترو و مینی بوس های محلی توصیه می شود و اگر ساکن شهرهای دیگر هستید، استفاده از مینی بوس و یا اتوبوس های محلی توصیه می گردد.

  هزینه های حمل و نقل در ارمنستان

  هزینه های خورد و خوراک در ارمنستان

  در ارمنستان می توانید از خدمات هتل یا رستوران ها استفاده کنید و یا خودتان مواد غذایی را از سوپرمارکت ها تهیه کرده و در صورت امکان آشپزی نمایید. برای صرف وعده های غذایی در رستوران های گزینه های متنوعی پیش روی شماست.

  یک وعده غذا در رستوران ارزان 2500 درام

  یک وعده غذا برای دو نفر در رستوران متوسط 12000 درام

  یک وعده غذا در رستوران اقتصادی 5000 درام

  یک وعده غذا در رستوران لوکس 6000 درام

  یک وعده غذا در فست فودهای زنجیره ای مانند مک دونالد 2500 درام

   


  اگر در تور ارمنستان شهر ایروان محل اقامت شما بود، می توانید از خدمت سوپر مارکت ها نیز استفاده کنید.

  ساس SAS و یروان سیتی Yerevan City دو تا از بزرگترین سوپرمارکت های ایروان اند که هر دو سوپرمارکت در تمام ساعات شبانه روز باز می باشند.

  هزینه یک نوشابه پپسی در ارمنستان 300 درام

  هزینه یک بطری آب در ارمنستان 198 درام

  هزینه یک لیتر شیر در ارمنستان 420 درام

  هزینه یک قرص نان در ارمنستان 234 درام
        

  برای کاهش قیمت تور ارمنستان در خورد و خوراک، سعی کنید تا جای ممکن خودتان آشپزی کرده و یا در رستوران های معمولی غذا میل کنید.

  غذاهای محلی در تور ارمنستان

  هزینه های تفریحات در ارمنستان

  در ارمنستان تفریحات متعددی در انتظارتان خواهد بود. از آن جایی که ایروان پاییتخت ارمنستان بوده و بسیاری از مسافران این شهر را برای اقامت در ارمنستان انتخاب می کنند به همین دلیل در ادامه هزینه های ورودی برخی مهم ترین جاذبه های ایروان را بررسی می کنیم.

  ورودی باغ وحش ایروان: بسته به سن و ساعت بازدید بین 500 درام ارمنستان

  موزه تاریخ ارمنستان:  2000درام ارمنستان

  پارک آبی آکواتک ایروان: 4000 درام ارمنستان

  گالری ملی ارمنستان: 1500 درام ارمنستان

  مرکز هنری کافسیجان: 1000 درام ارمنستان

  موزه هنرهای مدرن ایروان: 500 درام ارمنستان

  مسجد آبی: رایگان

  موزه کشتار جمعی ارمنستان: رایگان


  هزینه تلفن و اینترنت درارمنستان

  برای این که در ارمنستان بتوانید از گوشی مویابل خود استفاده کنید بهتر است یک سیم کارت به قیمت تقریبا 2500 درام بخرید که روی سیم کارت 2 گیگ اینترنت نیز دریافت خواهید کرد.

  پاسپورت و ویزا در ارمنستان

  افرادی که به قصد سفر و بازدید از ارمنستان راهی این مقصد می شوند، نیازی به اخذ ویزا ندارند و تنها پاسپورت کافی است. بر طبق قراردادی که بین ایران و ارمنستان در سال 95 امضا شد، مسافران ایرانی می توانند بدون ویزا به این کشور وارد شوند.

  فرودگاه ارمنستان

  در ارمنستان فرودگاه های متعددی وجود دارد که یکی از معروف ترین آن ها فرودگاه بین المللی زوارتنوتس می باشد. این فرودگاه بین المللی بوده و در جنوب غربی ایروان قرار دارد. این فرودگاه 3 ترمینال اصلی دارد که در حال حاضر ترمینال های 1و3 در آن فعال هستند. این فرودگاه، یک ترمینال VIP را نیز شامل می‌شود که به سران دولت‌ها و هیئت نمایندگان آن‌ها اختصاص دارد. برای دسترسی به داخل شهر از فرودگاه هم تاکسی و هم اتوبوس وجود دارد

  فرودگاه ارمنستان

  بهترین هتل های ارمنستان

  در تور ارمنستان شما می توانید از خدمات هتل های لوکس و ارزان بهره مند شوید. به همین دلیل ما در ادامه لیستی از هتل های لوکس به همراه خدمات آن ها را ارائه کرده ایم که می توانید ملاحظه کنید.

  در ارمنستان هتل های لوکس بسیاری وجود دارد که بررسی و معرفی همه آن ها در این مطلب نمی گنجد به همین دلیل ما 5 مورد از لوکس ترین هتل ها در تور ارمنستان را که توسط سایت های معتبر معرفی شده است، بررسی می کنیم.

  اگر به دنبال هتل های ارزان ارمنستان هستید، پیشنهاد می کنیم به صفحه تور ارزان ارمنستان مراجعه نمایید.

  در صورتی که می خواهید قیمت یک شب هتل در ارمنستان را بدانید می توانید با کارشناسان مانلی پرواز تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

  هتل گلدن پالاس ارمنستان

  هتل گلدن پالاس می تواند لوکس ترین انتخاب در تور ارمنستان برای اقامت باشد. این هتل در توریستی ترین قسمت شهر ایروان واقع شده و از آن می توانید به بسیاری از جاذبه های شهر به راحتی دسترسی داشته باشید. اگر قیمت تور ارمنستان برای شما مهم نیست، می توانید این هتل را رزرو کنید.

  هتل گلدن پالاس ارمنستان

  هتل مولتی گراند فراعون ارمنستان

  هتل مولتی گراند نیز می تواند یکی از بهترین هتل های لوکس در ارمنستان باشد. این هتل را به افرادی پیشنهاد می دهیم که قیمت تور ارمنستان برای آن ها مهم نیست و هم چنین دوست دارند از شلوغی و سروصدای شهر به دور باشند. از جمله امکانات هتل می توان به استخر روباز، کازینو، باشگاه و...اشاره کرد.

  هتل گراند ایروان ارمنستان

  هتل گراند معماری قدیمی و شبیه به معماری کلاسیک دارد. این هتل نیز در دسته هتل های لوکس در تور ارمنستان دسته بندی شده است و اگر قیمت تور ارمنستان برای شما مهم نیست، آن را به شما پیشنهاد می دهیم. این هتل دارای رستوران ایتالیایی،حمام لوکس آب گرم،ترانسفر، وای فای و... می باشد.

  هتل رادیسون بلو ارمنستان

  هتل رادیسون بلو نیز ار جمله هتل های لوکس در تور ارزان بدروم می باشد. اگر قیمت تور ارمنستان برای شما مهم نیست و همچنین به دنبال خدمات عالی هستید، این هتل را به شما پیشنهاد می دهیم. دلیل معروف بودن این هتل، ارزش بسیاری است که برای مشتریانش قائل است و در راستای دست یابی به اهداف خود در این راستا از کارکنان حرفه ای و آموزش دیده استفاده می کند.

  هتل رادیسون بلو تور ارمنستان

  هتل نشنال در تور ارمنستان

  هتل نشنال را به افرادی که قیمت تور ارمنستان برای آنها مهم نیست و به دنبال فضاهای لوکس و سلطنتی هستند، توصیه می کنیم. این هتل معماری داخل بسیاری زیبایی داشته و سبک آن آرت دکو می باشد.

  جاذبه های گردشگری ارمنستان

  اگرچه ارمنستان تاریخی سیاه و پر از اتفاقات تلخ و دردناک دارد؛ اما امروز مردمانی از سرتاسر جهان برای بازدید از زیبایی ها و حتی برخی ویرانه های این کشور راهی ارمنستان می شوند. اماکن تاریخی یکی از برجسته ترین جاذبه ها در ارمنستان به حساب می آیند و قدمت آن ها به دو هزار سال قبل از میلاد و شاید حتی بیشتر باز می گردد. از آن جایی که این کشور بیشترین جمعیت مسیحیان را دارد انباشته از کلیساهای متعدد است . در ارمنستان می توانید ماجراجویی کنید، تاریخ چند هزار ساله شهرها را بخوانید و گنجینه ای از صومعه های باستانی را به تماشا بنشینید .

  جاذبه ها در تور ارمنستان

  جاذبه های طبیعی و مناظر دیدنی ارمنستان

  اگر به طبیعت و طبیعت گردی علاقه مند هستید، تور ارمنستان می تواند بهترین انتخاب باشد. کوه های Caucasus از جمله مواردی است که پیشنهاد می دهیم حتما از آن بازدید داشته باشید. در این منطقه می توانید در دره های سرسبز قدم زده و همچنین لذت قایق سواری در رودخانه ای آرام را تجربه کنید.

  دریاچه Parz نیز از جمله مکان های دیگری است که باید حتما از آن بازدید داشته باشید. این دریاچه در منطقه دلیجان ارمنستان قرار دارد. دریاچه ای آرام با آرامشی جادویی و آمیخته شده با رنگ سبز که آن را از مناظر اطراف به ارث برده است. در نزدیکی این دریاچه می توانید از مناظر جنگلی اطراف نهایت لذت را ببرید و همچنین در دریاچه پیک نیک بروید. در این منطقه امکان اجاره دوچرخه و هم چنین استفاده از میزهای تنیس نیز وجود دارد.

  سمفونی سنگ ها نام مکانی اعجاب انگیز و بسیار زیباست که در تور ارمنستان توصیه می کنیم حتما از آن بازدید داشته باشید. در این مکان با صحنه ای جالب از سنگ ها و صخره ها مواجه می شوید که هنر دست نامرئی طبیعت است و با کمی درنگ می توانید از آن صدای خوش طبیعت را نیز بشنوید. برای بازدید از این مکان لازم است خودتان را به ایروان برسانید و سپس با اتوبوس های مخصوص خودتان را به منطقه گورنی برسانید.

  در میان جاذبه های طبیعت ارمنستان، دریاچه Swan نیز از جمله مکان هایی است که باید از آن بازدید داشته باشید. این دریاچه از جمله جاذبه های ایروان محسوب می شود و در نزدیکی آن هر سال جشن ها و مراسم مختلفی برگزار می شود.

  آبشار جرموک نیز یکی از دیدنی های طبیعی دیگری است که در سرزمین ارمنی ها واقع شده و زیبایی مخصوص خودش را دارد. این آبشار 72 متر ارتفاع داشته و از یک دره به رودخانه سرازیر می شود. در مورد این آبشار افسانه ای قدیمی نیز وجود دارد که به موهای بلند شاهزاده ای جوان مربوط می شود. این شاهزاده به دلیل زیبایی خیره کننده اش، خواستگاران بسیاری داشته اما تنها دلباخته به یک نفر بوده که پسر چوپان بوده است. پدر این شاهزاده زمانی که از این موضوع با خبر می شود، دخترش را نفرین می کند که در صورت دیدار مجدد با پسر چوپان به یک پری دریایی تبدیل شود. شاهزاده به نفرین پدرش بی اعتنایی کرده و زمانی که قصد دیدار مجدد با معشوقش را داشت، به پری دریایی تبدیل شده و موهایش همین آبشار زیبا می شود.

  آبشار جرموک

  ارمنستان سرزمین کلیساهای تاریخی

  در ارمنستان امکان بازدید از جاذبه های بسیاری وجود دارد که یکی از معروف ترین آن ها کلیساهای ارمنستان هستند.

  صومعه تاتو مکانی که ابتدا محل نیایش های مهر پرستان بوده و یکی از نام آشنا ترین جاذبه های تاریخی در ارمنستان است. این صومعه از قرن 9 میلادی پابرجاست و سه کلیسا در آن وجود دارد.

  معبد گارنی نیز یکی از معابد معروف ارمنستان است و با این که در طول تاریخ طعم ویرانی را چشیده اما باز هم مورد بازسازی قرار گرفته است.

  کلیسای آلاوردی و آرارات نیز از جمله معروف ترین جاذبه هایی هستند که توصیه می کنیم حتما از آن ها بازدید داشته باشید.

  ایروان ارمنستان

   یکی از شناخته شده ترین شهرهای ارمنستان شهر ایروان است که پایتخت این کشور زیبا نیز می باشد. در تور ارمنستان بازدید از ایروان باید در راس فعالیت های شما باشد. با سفر به ایروان می توانید از اماکن ، میادین و کلیساهای بسیاری بازدید داشته باشید که هر کدام در دل خود داستانی جذاب از تاریخ را روایت می کنند .ایروانِ زیبا از ۴۰۰۰ سال پیش از میلاد محل سکونت بوده و ۸ قرن پیش از میلاد، دژ اربونی در آن بنا شده است. برای آگاهی از شرایط سفر به ایروان می توانید به صفحه تور ایروان مراجعه کنید.

  برای دوست داران ماجراجویی، طبیعت گردی و کوه نوردی، آراگاتس از جمله مکان های معروف است. آراگاتس با هیبتی مثال زدنی مرتفع ترین قله ارمنستان است و 4 قله آتش فشانی دارد.

  جالب است بدانید آراگاتس تنها یک جاذبه طبیعی نیست ؛ زیرا در آن حکاکی های متعدد و سنگ نگاره های بسیاری مشاهده می شود. گفته می شود این سنگ نگاره ها متعلق به 4000 سال قبل از میلاد هستند.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جاذبه های ارمنستان می توانید به صفحه تور ارمنستان لحظه آخری مراجعه کنید.

  ایروان در تور ارمنستان

  بایدها و نبایدها در تور ارمنستان

  قبل از سفر به هر مقصدی بهتر است کمی در مورد قوانین و آداب و رسوم آن کشور تحقیق کنید . در ادامه قوانینی را که در این کشور مرسوم است بررسی می کنیم تا سفر ارمنستان یکی از تورهای به یادماندنی در سفر شما شود.

  به طور مثال در مورد کشور ارمنستان باید به شما بگوییم که در این کشور عرف نیست خانم ها بعد از غروب آفتاب بیرون باشند. حتی اگر بعد از غروب آفتاب هم بیرون بودید ، بهتر است قبل از ساعت 11 به محل اقامت تان بازگردید.

  در کلیساهای ارمنستان با صدای بلند صحبت نکرده و پوشش مناسب داشته باشید.

  از هرگونه درگیری در خیابان بپرهیزید.

  حتما به علائم راهنمایی و رانندگی توجه کنید و اگر قصد عبور از عرض خیابان را داشتید، حتما امکان عبور را بررسی نمایید.

  در فرودگاه های بسیاری از کشورها همراه داشتن داروهای کدئین دار تخلف محسوب می شود که در کشور ارمنستان نیز به همین صورت است.

  زبان مردم ارمنی است و حروف الفبای این زبان نیز مخصوص زبان ارمنی می باشد.

  اما اگر شما اطلاعاتی راجع به زبان ارمنی ندارید، لازم نیست نگران باشید زیرا بسیاری از ساکنین این کشور به دو و حتی سه زبان دنیا مسلط هستند و جالب است بدانید که زبان دوم آن ها روسی است.بعد از روسی زبان انگلیسی سومین زبانی است که در این کشور مورد استفاده قرار می گیرد

  فرهنگ مردم این کشور خانواده مدار است و افراد این کشور بر روی خانواده خود بسیار حساس هستند.

  در ارمنستان بیشتر با منوی غذاهای مدیترانه ای از شما پذیرایی خواهد شد؛ زیرا فرهنگ غذایی مردم این کشور بسیار شبیه به فرهنگ مدیترانه ای است.

  سوالات متداول افرادی که قصد سفر به ارمنستان را دارند

  برای استفاد از خدمات درمانی و امنیتی در تور ارمنستان باید چه کار کنیم ؟

  امیدواریم در تور ارمنستان هیچ نیازی به مراکز خدمات درمانی و امنیتی پیدا نکنید . اما به هر حال بهتر است قبل از هرگونه اتفاق، اطلاعات لازم و کافی را داشته باشیم .  شماره تماس های ضروری در ارمنستان شامل :

   شماره تماس آتش نشانی ارمنستان : ۱۰۱

  شماره تماس اداره پلیس ارمنستان : ۱۰۲
  شماره تماس اورژانس ارمنستان : ۱۰۳ شماره تماس حوادث گاز ارمنستان : ۱۰۴
  شماره تماس ساعت گویا درتور  ارمنستان : ۱۱۰ شماره تماس مرکز اطلاعات ارمنستان : ۱۰۹
  شماره تماس اطلاعات پرواز ارمنستان : ۱۸۷ شماره تماس اطلاعات فرودگاه ارمنستان : ۱۸۷
  شماره تماس اطلاعات آب و هوا ارمنستان : ۱۸۶  
      

  قیمت تور ارمنستان در چه ماه هایی مناسب تر است ؟

  قیمت تور ارمنستان در فصل زمستان و تابستان مناسب تر است

  چگونه می توانیم مناسب ترین قیمت  تور ارمنستان را بیابیم ؟

  برای یافتن مناسب ترین قیمت تور ارمنستان می توانید از آژانس های هواپیمایی کمک بگیرید . کارشناسان فروش مانلی پرواز با توجه به نیاز شما بهترین هتل و پرواز را با مناسب ترین قیمت ارائه می کنند .

  خدمات fb ،bb،hb،all، uall،sc چه تاثیری در قیمت تور ارمنستان دارند ؟

  قیمت تور ارمنستان همانطور که در موارد فوق اشاره گردید ، به عوامل بسیاری بستگی دارد . این اصطلاحات نیز در قیمت تور ارمنستان تاثیر گذار خواهند بود که در ادامه با تاثیر آنها بیشتر آشنا می شویم .

  خدمات Uall و قیمت تور ارمنستان

  خدمات Uall ، به معنای بهره مندی از تمامی وعده های غذایی هتل یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و حتی میان وعده ها می شود . به این صورت که تمامی خدمات 24 ساعته ارائه خواهند شد . رزرو خدمات Uall قیمت تور ارمنستان را بیش تر خواهد کرد.

  خدمات all و قیمت تور ارمنستان

  خدمات all به معنای بهره مندی از تمامی خدمات هتل ها یعنی صبحانه ، ناهار ، شام و میان وعده ها می شود . این سرویس کاملا مشابه با سرویس Uall می باشد با این تفاوت که تا ساعات مشخصی می توانید از خدمات سرویس بهره مند شوید و در ساعات خارج از سرویس ، برای هر وعده غذایی باید هزینه پرداخت کنید . قیمت تور ارمنستان در این حالت کمتر از قیمت تور ارمنستان در حالت استفاده از Uall می باشد.

  خدمات Fb و قیمت تور ارمنستان

  Fb مخفف عبارت فول برد می باشد و به معنای برخورداری از خدمات صبحانه ، ناهار و شام در هتل می شود . در این حالت قیمت تور ارمنستان برای شما کمتر حساب می شود زیرا نسبت به حالت اول و دوم هزینه نوشیدنی و میان وعده ها روی هزینه های هتل نمی آید .

  خدمات hb و قیمت تور ارمنستان

  Hb مخفف عبارت هاف بورد می باشد که به معنای انتخاب یک وعده به اختیار و وعده صبحانه می باشد . در این حالت قیمت تور ارمنستان باز هم مناسبتر خواهد بود .

  خدمات Sc و قیمت تور ارمنستان

  این خدمت به معنای این است که هتل یک آشپزخانه کوچک به همراه لوازم ضروری و ظروف مورد نیازتان را در اختیار شما قرار می دهد . در این حالت دیگر نیازی به رفتن به رستوران ها ندارید و هزینه های شما در خورد و خوراک می تواند پایین تر باشد . اما با رزرو کردن این سرویس قیمت تور ارمنستان برای شما کمی بیشتر حساب خواهد شد زیرا هتل هزینه بیشتری را می گیرد .

  خدمات Bb و قیمت تور ارمنستان

  Bb نیز به معنای برخورداری از وعده صبحانه است و به همین دلیل قیمت تور ارمنستان برای شما مناسب تر خواهد بود .

  قیمت تور ارمنستان با پرواز خارجی مناسب تر است یا پرواز داخلی ؟

  قیمت تور ارمنستان به عوامل بسیاری بستگی دارد اما عموما در پروازهای خارجی قیمت تور ارمنستان کمی بالاتر است .

  قیمت تور ارمنستان در پروازهای سیستمی و چارتری چگونه است ؟

  قیمت تور ارمنستان در پروازهای سیستمی بالاتربوده اما دارای شرایط تغییر و استرداد می باشد . قیمت تور ارمنستان در پروازهای چارتری ارزان تر است اما قابلیت تغییر و استرداد ندارد .

  قیمت تور ارمنستان در هریک از فصل های سال چگونه تغییر می کند ؟

  قیمت تور ارمنستان در فصل های بهار و پاییز بیشتر بوده و در فصل تابستان و زمستان کمتر است.

  تور لحظه آخری ارمنستان در چه ماه هایی ارائه می شود ؟

  تور لحظه آخری ارمنستان در هر ماهی که پروزاهای تکمیل نشده وجود داشته باشد، ارائه می شود.

  اگر به دنبال فرصتی ویژه برای مناسب ترین قیمت تور ارمنستان هستید ، تور لحظه آخری ارمنستان می تواند گزینه ای مناسب باشد

  تور ارمنستان زمینی نیز از جمله پکیج های مانلی پرواز است که جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پکیج می توانید به صفحه تور زمینی ارمنستان مراجعه کنید.

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  5 / 5 5 5 3
  بر اساس 3 رتبه بندی کاربران
  100%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن
  تور ارمنستان هتل اکواتک
  نقاط قوت
  هتل خوبی بود.اتاقهای بزرگ.صبحانه کامل.دسترسی به پارک ابی و پرسنل مودب
  نقاط ضعف
  این هتل به مرکز شهر دوره و همین باعث میشد مجبور باشیم هزینه زیادی بابت رفت و امد خرج کنیم.در ضمن ساختمان هتل تا حدودی قدیمی بود
  نظر
  از تور راضی بودم ولی برای مسافرتهای بعدی مسیر دیگه ای انتخاب میکنم
  تور ارمنستان .هتل متروپل
  نقاط قوت
  تور لیدر و ترانسفر خوب بود.از خود هتل بسیار راضی بودیم.موقعیت مکانی.رستوران خوب.اتاقهای بزرگ و تمیز
  نقاط ضعف
  گشت شهری با بی نظمی برگزار شد و سیم کارت در اواخر سفر بهمون تحویل داده شد
  نظر
  از هتل و پروازمون که ماهان بود خیلی راضی بودیم و در کل سفر خوبی بود.
  تور ارمنستان
  نقاط قوت
  رفته بودیم هتل سیلاچی.خوب بود.تورلیدر خوب بود.ترانسفر به موقع انجام شد
  نقاط ضعف
  لیدر جهت معرفی مراکز تفریحی تا حدودی کوتاهی کرد
  نظر
  در کل رضایت بخش بود