• مجله گردشگری
 • راهنمای اخذ ویزا
 • تورها
 • تورهای نوروزی
 • هتلها
 • خرید بلیط هواپیما
 • تماس با ما
 • درباره ما
 • تور ارمنستان

  نوع نمایش:
  تور لحظه آخری ارمنستان

  تور لحظه آخری ارمنستان

  ارمنستان، سرزمینی که در بستر مشترک دو دریای سیاه و کاسپین به آرامی غنوده و سبزی گسترده‌اش با انبوهی از کوهستان‌های چین‌خورده دست دوستی داده و فضایی شگفت‌انگیز برای تماشا خلق کرده است. تور لحظه‌ آخری ارمنستان، در آخرین دقایق، بستری را برای گردش‌دوستان می‌گستراند تا با پرداخت هزینه‌ای کمتر و مقرون به صرفه تر و حتی با اقامت در هتلی لوکس و مجلل، سفری دلخواه و پر لذت را تجربه کنند. با تور ارمنستان لحظه آخری می‌توانید طعم شیرین سفر به این پهنۀ پرقدمت و تاریخ را دهان جان و ذهنتان مزه مزه کنید. 

     خدمات تور لحظه آخری ارمنستان: بلیط رفت و برگشت/اقامت در هتل با تمام خدمات رفاهی/ترانسفر فرودگاهی/یک گشت شهری با ناهار/بیمه مسافرتی /لیدر فارسی زبان

  توضیحات تور ارمنستان: تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده مسافر میباشد. (اعتبار پاسپورت حداقل 7 ماه) طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد

  با توجه به نوسانات نرخ ارز، جهت اطلاع از نرخ‌های روز تماس بگیرید.

  نرخ‌ها ویژه ایام عادی و غیر تعطیل می‎باشد و در تعطیلات به نرخ تورها اضافه خواهد شد. 

  هتلهای شهر: هتل های ایروان
  تاریخ تور: بهمن 97
  مدت اقامت: سه شب و چهار روز
  ایرلاین: ماهان
  شروع قیمت: 2590000
  تور ارزان ارمنستان

  تور ارزان ارمنستان

  ایروان، تختگاه پهنۀ ارمنستان، نبض جاری ادبیات است. این شهر که در سال 2012 ، به‌عنوان پایتخت جهانی کتاب انتخاب شد ، خطه‌ای بی‌نظیر و حیرت‌انگیز برای عاشقان ادبیات و هنر است. این کشور پرتاریخ و خوش‌چهره با آب و هوایی نیمه‌گرمسیری، یکی از قطب‌های گردشگری به‌شمار می‌آید. برای کسانی که اشتیاقی گرم به جاذبه‌های پر کشش‌ و گیرا دارند ، شهر ایروان ارمنستان، گزینه‌ای فوق‌العاده برای قدم گذاشتن به این خاک سبزفام است. تور ارزان ارمنستان یکی از بهترین و مقرون‌به‌صرفه ترین راه‌هاست. در تور ارمنستان ارزان، این فرصت برای گردشگران مهیا می‌شود که بتوانند در هتل‌های 3 ستاره و 2 ستاره، با قیمتی مناسب اقامت کنند و سفری پرخاطره بیافرینند.

  مانلی پرواز ، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!


  خدمات تور ارزان ارمنستان : بلیط رفت و برگشت/اقامت در هتل با تمام خدمات رفاهی/ترانسفر فرودگاهی/یک گشت شهری با ناهار/بیمه مسافرتی /لیدر فارسی زبان

  توضیحات تور ارزان ارمنستان: تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده مسافر میباشد. (اعتبار پاسپورت حداقل 7 ماه) طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد

  با توجه به نوسانات نرخ ارز، جهت اطلاع از نرخ‌های روز تماس بگیرید.

  نرخ‌ها ویژه ایام عادی و غیر تعطیل می‎باشد و در تعطیلات به نرخ تورها اضافه خواهد شد. 

  هتلهای شهر: هتل های ایروان
  تاریخ تور: بهمن 97
  مدت اقامت: سه شب
  ایرلاین: ماهان
  شروع قیمت: 2590000
  تور زمینی ارمنستان

  خدمات تور زمینی ارمنستان: صبحانه در هتل/3 گشت شهری با ناهار/ تور لیدر فارسی زبان و محلی/بیمه مسافرتی/اتوبوس 25 نفره مسافرتی/سیم کارت

  توضیحات تور زمینی ارمنستان: تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده مسافر میباشد. (اعتبار پاسپورت حداقل 7 ماه) طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد

  با توجه به نوسانات نرخ ارز، جهت اطلاع از نرخ‌های روز تماس بگیرید.

  نرخ‌ها ویژه ایام عادی و غیر تعطیل می‎باشد و در تعطیلات به نرخ تورها اضافه خواهد شد. 


  هتلهای شهر: هتل های ایروان
  تاریخ تور: بهمن 97
  مدت اقامت: سه شب و چهار روز
  شروع قیمت: 1190000

  چرا تور ارمنستان؟

  ارمنستان، پهنه‌ای در آغوش مشترک دریای سیاه و دریای خزر که در گرداگرد زوایای دندانه‌دار خود، با گرجستان، جمهوری آذربایجان، ترکیه، ایران و نخجوان، هم‌نشین و همسایه است. ارمنستان، سبزه‌ای گسترده و بی پایان با تاریخی کهن و ارثی از سنگ‌نبشته‌های پر قصه است. این کشور در درازای زمان، به نام‌های گوناگونی شهره بوده و بر حسب مقتضیات دوران، تغییر نام داده و به اسامی متفاوتی خوانده شده است. این کشور با انبوهی از حکایت‌های تاریخی و فرهنگی، یکی از کشورهای مطبوع برای کشف تاریخ است، کشوری که دین رسمی‌اش مسیحیت است و جزء اولین سرزمین‌هایی به‌شمار می‌آید که به فرایض دینی حضرت مسیح اعتقاد یافت.

  این کشور با تاریخ پرفراز و نشیب خود، حوادث بی‌شماری را از سر گذرانده و قصه‌های بسیاری را در قلب خود، پنهان دارد. سیطرۀ سه دولت عثمانی، ایرانی و روسیه، خط‌های بی‌شماری از دفتر تاریخ این کشور را نگاشته است.

  این سرزمین کوهستانی با میزبانی انبوهی از کوهستان‌های چین‌خورده، آتشفشان‌های بزرگ، قلعه‌های مخروطی، دره‌های تنگ و باریک رودخانه‌ای، دریاچه‌ها، چاله‌ها و گودال‌ها، دارای آب و هوایی نرم و ملایم است. پهنۀ لاجوردی این کشور در بیشتر روزهای سال، میزبان خورشید درخشنده و تابش جان‌بخش آن است.

  این کشور با دربرداشتن ازدحامی از دریاچه‌ها و کوه‌ها، سرزمینی شگفت‌انگیز و نگارین است که طرح هزارنقش آن در فضای دیدگان می‌رقصد و تصاویری نفسگیر در ذهن حک می‌کند. پهنۀ ارمنستان با پوشش انبوه درختان و گیاهان، خطه‌ای دل‌انگیز و رویایی است و با تن‌پوشی از درختان آلش، بلوط، کورکن، زیزفون، افرا، گنجشک و انواع درختان میوۀ جنگلی، شکوهی دیدنی را به نمایش گذاشته است.

  در گذشته، این کشور صنعت‌محور بوده است ولی امروز، این کشور با تکیه بر معادنی چون نمک، مس، آهن، طلا، بازالت، مرمر و انبوهی از آب‌های معدنی و گوارا و صنعت گردشگری، اقتصاد خود را تحت کنترل دارد؛ همچنین این کشور با داشتن دریاچه‌های بسیار، کوهستان‌ها، چشمه‌های گوارا و جاذبه‌های نفسگیر و محیرالعقول، به یکی از مقاصد مطبوع گردشگری مبدل شده است.

  معماری شگفت‌انگیز و بعضا الهام گرفتۀ ارمنیان، نقشی متفاوت و طرحی جولان‌یافته به چشم می‌نشاند و هر نگاهی را مبهوت ابهت و عظمتش می‌کند.

  مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد، با آرزوی داشتن سفری بی‌تردید برای شما عزیزان، امکان نفوذ به قلب تاریخ این کشور را فراهم آورده و با ارائۀ تورهای ارمنستان، بستر کشف نادانسته‌ها را گسترده و با ارائۀ خدماتی صادقانه، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است. سفرتان سبز!

      نویسنده: نسیم احمدی خلیلی


  به اشتراک گذاری این مطلب :


  در مجله گردشگری مانلی پرواز قدم در دنیای بی انتهای سفر بگذارید